Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Gm ogłosił że w Dallas aby złowić top10 na stół dają Jasona Terrego.

Dla mnie ruch głupi wydawł sie na tylko pierwszy rzut oka

wystarczy że dostana dobrze broniącego PG i wysokiego szybkiego pod kosz PF/C z draftu i mamy kolejna mocną ekipę

boję się jakby to zrobiono z Suns ( obie ekipy by zyskały) albo z Hawks ale tam PG jak na lekarstwo

nie podobaja mi się te kombinowania KG z Suns JON z LAL bo to znowu wzmacnia zachód...

oprócz Bulls Celtics NY znowu najaktywniejsze sa ekipy z silnego zachodu

oj przeniósłbym skład SA do NYK!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, co się stanie z Artestem. Czy i gdzie go przeniosą... Ostatnio czytałem na Hopsiupie plotę, że Kings nie wyrazili zainteresowania scenariuszem proponowanym przez Miami, a mianowicie Haslemem. Trochę mnie to dziwi. Może jako kibic Heat mam o nim zawyżoną opinię, ale to chyba porządny grajek. :? Kings odpowiedzieli, że nie reprezentuje wartości odpowiadającej poziomowi Artesta. No jasne, że nie, ale kiedy ostatnio poziom Artesta był odpowiedni do tego, jaki ma talent? To chodząca bomba zegarowa, uparty sabotażysta. Umiejętności ma super, ale z tego, co słyszałem w tym sezonie, to zbytnio się nie przykładał do gry w Kings, robił swoje, a drużyna swoje, grał sobie jakby obok. Haslem to żadna rewelacja, ale jest solidny, ma dość przyzwoity kontrakt i przede wszystkim jego motywy i pracowitość są jasne. Czy za Artesta można dostać więcej? Na myśl przychodzą mi tylko Lakers. To obok Heat chyba jedna z nielicznych ekip, która naprawdę mocno może rozważyć pozyskanie Artesta, bo z powodu napiętej sytuacji potrzebuje zdecydowanego ruchu. Będą chcieli Bynuma wyciągnąć? Patrząc na Kings, to moim zdaniem powinni rozpocząć przebudowę od podstaw i to od razu. Są za słabi, by na Zachodzie coś ugrać (tj. awansować do playoffs), ale za mocni, by się stoczyć całkowicie (bo to mądrze zarządzany klub). Dlatego Haslem jako gracz młody i pracowity (do tego z jakimś doświadczeniem) by IMO mógł się im przydać. Bynum też, ale to zupełnie inna bajka, bo nie wiem, czy LAL coś takiego w ogóle rozważają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Nuggets proponują Indianie Camby'ego i Nene za JO. Na przeszkodzie stoi jednak fakt że nijak ma się to do planów przebudowy druzyny, którą planują Pacers.

Przeszkodą jest to, że po świetnych PO młodszego i perspektywicznego Nene nie podejrzewa sie o zrobienie takie głupoty GM Nuggets. Nie wiem czy znalazłaby się osoba, która na taki trade by się zgodziła.

 

Co nie zmienia faktu, że Camby swoją grą w offensywie jest irytujący, do tego dosc łamliwy typ. Najlepiej byłoby go wraz z J.R., który ma nierówno pod sufitem, wysłać w pakiecie za jakiegoś dobrego podkoszowca (coś mi sie nie wydaje to możliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, co się stanie z Artestem. Czy i gdzie go przeniosą... Ostatnio czytałem na Hopsiupie plotę, że Kings nie wyrazili zainteresowania scenariuszem proponowanym przez Miami, a mianowicie Haslemem. Trochę mnie to dziwi. Może jako kibic Heat mam o nim zawyżoną opinię, ale to chyba porządny grajek. :? Kings odpowiedzieli, że nie reprezentuje wartości odpowiadającej poziomowi Artesta. No jasne, że nie, ale kiedy ostatnio poziom Artesta był odpowiedni do tego, jaki ma talent? To chodząca bomba zegarowa, uparty sabotażysta. Umiejętności ma super, ale z tego, co słyszałem w tym sezonie, to zbytnio się nie przykładał do gry w Kings, robił swoje, a drużyna swoje, grał sobie jakby obok. Haslem to żadna rewelacja, ale jest solidny, ma dość przyzwoity kontrakt i przede wszystkim jego motywy i pracowitość są jasne. Czy za Artesta można dostać więcej? Na myśl przychodzą mi tylko Lakers. To obok Heat chyba jedna z nielicznych ekip, która naprawdę mocno może rozważyć pozyskanie Artesta, bo z powodu napiętej sytuacji potrzebuje zdecydowanego ruchu. Będą chcieli Bynuma wyciągnąć? Patrząc na Kings, to moim zdaniem powinni rozpocząć przebudowę od podstaw i to od razu. Są za słabi, by na Zachodzie coś ugrać (tj. awansować do playoffs), ale za mocni, by się stoczyć całkowicie (bo to mądrze zarządzany klub). Dlatego Haslem jako gracz młody i pracowity (do tego z jakimś doświadczeniem) by IMO mógł się im przydać. Bynum też, ale to zupełnie inna bajka, bo nie wiem, czy LAL coś takiego w ogóle rozważają.

jeżeli chodzi o Lakers to Phil i Kobe jak go chcieli tak chcą, ale Buss albo i dwóch już nie bardzo. Także przejście Artesta do Lakers jest mało prawdopodobne Lakers jak już by się zdecydowali to zapewne tylko za niską cenę a wiadomo, że Sacto na to nie pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter i Nets uzgodnili warunki nowego kontraktu. VC podpisze 4 letni kontrakt na 60 mln.

Once the Nets get Vince Carter's signature on a four-year, $60 million contract, insiders say they'll investigate making a move for Portland's Zach Randolph. It's no surprise that they're leery of Randolph's off-court issues and the fact he has around $60 million left on his contract. But they've seen that Carter can only get them so far in the playoffs. Randolph's post presence would give them an attractive alternative, while his board work is something they definitely could use. To get him, they'd have to send a big package to the Blazers, starting with Richard Jefferson, whose development is being hindered by Carter's presence. New York Daily News

- Raptors szukają Caldrenowi nowego domu

Toronto has been trying to find backup PG Jose Calderon a new home. New York Daily News

- MLE Raptorsów zostanie wydane na Mickaela Piertrusa!?

Once free agency starts, the Raptors have their mid-level exception set aside for Golden State's Mickael Pietrus, who could start for them next season at small forward. New York Daily News

- Bozni Wells wrócił do Rockets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy Denver usilnie w to lato probuje sprzedać Marcusa Camby'ego, z powodu tego iz ich wlasciciel nie bardzo chce placic podatek od luksusu, a do tego ich priorytetem na to lato jest podpisanie Steve'a Blake'a. No i nieoczekiwanie do walki o Cambymana wlaczaja sie Hawks, ktorzy moga wyslac do Denver Pachulie lub Marvina Williamsa i pick numer 11. Faktycznie moze to wygladac ciekawie w stolicy coca coli. Majactrzon druzyny w postaci Johnsona-Smitha-Camby'ego+ mase mlodziezy i wysoki 3 numerek w drafcie Atlanta w koncu po okolo dekadzie moze wejsc do PO! Jesli to nie bedzie kolejna glupia plotka tylko do trade z udzialem Hawks dojdzie to naprawde sama postac Camby'ego w ich pomalowanym, gdzie wczesniej rzadil Gruzin, atletyczny sf- Smith, oraz swietnie zbierajacy guard Childress, od razu zrobi z nich kandydata do ósemki na wschodzie.

 

Naprawde jest szansa na powrot do po, jesli nie uda sie z Cambym trzeba probowac z innymi wysokimi, gdyz Hawks podobnie jak Bullls maja w trade duzy atut w postaci wielu utalentowanych i tanich graczy na debiutanckich kontraktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gm ogłosił że w Dallas aby złowić top10 na stół dają Jasona Terrego.

 

U to pojechali grubo. Ten draft musi być serio mocny skoro Dallas chcą poświecić aż Jasona Terry'ego. Na pozór to tylko ich rozgrywajek ale przecież i w tym roku i rok temu kiedy im nie szło w PO to on jeden próbował coś zmienić w tej machinie i sam oddawał rzuty, reszta stała a on jeden kozłował i próbował coś robić. Z jednej strony egoistycznie, 1vs5 ale jakoś tak drugi rok z rzędu jego koledzy stoją, patrzął się tylko i z każda kolejną chwilą zadziwiają mnie bezradnością i tym jak zostawiają go samego to boje się pomyśleć jak nie bedzie go tutaj i nie dostaną przy tym jakiegoś przebojowego rozgrywajka z draftu. Może to wygladać jeszcze tragiczniej niż teraz w momentach kiedy się gubią, ale nie wiadomo czy tka się da więc nic innego im nie pozostaje jak spróbować tej opcji, może w końcu reszta weźmie byka za łeb i zacznął grać. Zobaczymy, draft coraz bliżej a na razie picku Mavs nie mają, cyzli tacy chętni do oddania tego Terry'ego nie są.

 

Carter i 60mln za 4 lata? Sporo, sporo ale spodziewałem się więcej, wiec jestem o te 5 mln mile zaskoczony. Poza tym ciekawa opcja dla samego zawodnika. Czteroletni kontrakt to nie jest jeszcze tak źle, zawodnik 30 letni więc jak mu w Jersey nie wyjdzie z mistrzostwem to ma szanse jeszcze gdzieś się przenieśc, coś pograć i nie być od końca wrakiem czekająćym na pierscien a mimo że nie pierwszą opcją to być przydatnemu zespołowi. Ogólnie jest dobrze, poczekamy na dalsze ruchy działaczy z NJN. Jeszcze dobrze rozegrać sprawę z Kiddem i zrobić porządne transfery, w końcu dać zwierzaka pomalowanego i może coś z tego będzie, mozę..

 

A Calderon szkoda. Mi chłop imponuje tym jak gra, świetnym przeglądem pola, altruizmem a w PO udowodnił że może zagrać tez inaczej czyli pobawić się w jedynke nowoczesną, mial wszystko do prowadzenia gry Raptors i do tego nawet mały kontrakt więc nie wiem co odbija Bryanowi że zmienia mu klub. Ale mogę mu zaufać, w sumie nie znamy konkretów wiec nie wiemy co szukuję ale ufam temu człowiekowi bo w Raps na razie robi same dobre rzeczy.(oprócz Michella, ale chodzi o kadre zawodników teraz :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce's patience running out

By Adrian Wojnarowski, Yahoo! Sports

June 25, 2007

 

As much as Boston Celtics general manager Danny Ainge wanted a bigger return for Al Jefferson and the No. 5 pick in the flat-lined, four-team blockbuster trade proposal that died on Monday, little was done for the franchise's trampled image when Indiana's Jermaine O'Neal turned out to be one more star privately disclosing disdain over the prospects of playing for the Celtics.

 

First, it was Phoenix's Shawn Marion insisting that he didn't want to go to Boston.

 

Then it was Minnesota's Kevin Garnett.

 

And now it's O'Neal.

 

Here's the problem for Ainge: According to a league executive, Paul Pierce has finally told team management that unless the Celtics comes out of this week with a talented veteran co-star for him, they should expect him to make a public declaration soon after Thursday's draft that he wants a trade.

 

"Danny is under tremendous pressure, from inside and outside, to get a deal for someone done this week," one league executive said.

Pierw Kobe, teraz PP.. najwyższy czas na pana, panie James.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce's patience running out

By Adrian Wojnarowski, Yahoo! Sports

June 25, 2007

 

As much as Boston Celtics general manager Danny Ainge wanted a bigger return for Al Jefferson and the No. 5 pick in the flat-lined, four-team blockbuster trade proposal that died on Monday, little was done for the franchise's trampled image when Indiana's Jermaine O'Neal turned out to be one more star privately disclosing disdain over the prospects of playing for the Celtics.

 

First, it was Phoenix's Shawn Marion insisting that he didn't want to go to Boston.

 

Then it was Minnesota's Kevin Garnett.

 

And now it's O'Neal.

 

Here's the problem for Ainge:According to a league executive, Paul Pierce has finally told team management that unless the Celtics comes out of this week with a talented veteran co-star for him, they should expect him to make a public declaration soon after Thursday's draft that he wants a trade.

 

"Danny is under tremendous pressure, from inside and outside, to get a deal for someone done this week," one league executive said.

To samo myslalem/napisalem w temacie o Bykach. I to mnie najbardziej z tego cieszy, jesli do draftu nie uda sie zdobyc czego duzego dla Pierce;a, ten zarzada trade'u, mam nadzieje ze pierwsi po niego zglosza sie Byki. Trade Pj Brown/Ben Gordon/Chris Duhon i mamy silna pake, jeszcze tylko za mle lub z draftu (jesli nie oddamy go w wymianie) szukamy wzmocnienia pod koszem (noah, hawes, moze Webber?) i juz w tym roku pokazujemy Cavsom kto jest pierwsza sila waschodu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade wszechczasów?

 

Na razie to tylko plotka ale rozmowy podobno trwają i są poważne. Dzisiejszy Los Angeles Times a za nim ESPN piszą o trójstronnym (Lakers, Wolves i Pacers) albo nawet czwórstronnym (jeszcze Celtics) dealu.

 

Kevin Garnett miałby powędrować do Lakers, Lamar Odom i Andrew Bynum - do Pacers. Do Minnesoty mieliby trafić jacyś młodzi koszykarze (na razie nie wiadomo kto).

 

ESPN dolewa do ognia pisząc, że Jermaine O'Neal miałby powędrować do Celtics. W tej sytuacji do Wolves trafiliby pewne panowie, którzy już tam mieli trafić z Bostonu za Garnetta - Al Jefferson, Gerald Green, Sebastian Telfair i może pick w tegorocznym drafcie (łakomy kąsek). Jakby co, to Pacers mają jeszcze do rozdania tłuste kontrakty Troya Murphy, Mike'a Dunleavy, Marquisa Danielsa, Jamaala Tinsleya czy Jeffa Fostera.

 

Najlepiej na czymś takim wychodzą na pewno Lakers (Kobe + Garnett: WOW). Celtics też nieźle (Pierce + Jermaine: trochę mniejsze WOW). Pacers i Wolves stawiają na młodość i rebuilding.

 

Stay tuned - damy znać jak będzie wiadomo coś więcej.

 

PS. Wrzuciliśmy w trade machine taki transfer:

 

Bynum, Odom, Radmanović do Pacers; Jermaine, Darrell Armstrong i David Harrison do Bostonu; Green, Telfair, Jefferson, Rondo, Ratliff i pick w drafcie do Wolves; Garnett do Lakers.

 

Płace się zgadzają...

 

http://supergigant.blox.pl/html

 

 

3 X TAK... Bardzo chetnie zobacze duet KB - KG... W ogole taki trade w moim przekonaniu oplacasie wszytkim trzem druzyna I Pierce z Jermainem. Tomoze nawte czterem. Heh. Ciekawie by bylo. Wiec 4 X TAK. Choc wtedy Kobe zostalby z LAL. Szkoda. Juz szaleja wariaci i strony tworza, ale to dobrze: http://getgarnett.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dosyć ciekawie to ułożone i każdy z zespołów ma z tego plusy, ale jak znam życie to na pewno tak dobrze sie nie ułozy i ktoś tam da się oszukać i zostanie ze stratami. KG I KB to byłaby wielka siła, a tym bardizej ciekawie wygląda to ze wzgledu na osobę Garnetta która jak zadna inna gwiazda potrafi być w cieniu, nie być liderem a robić swoje i to jako jeden z lepszych w NBA. Byłoby ciekawie tylko czy Lakers zechca oddać Bynuma którego tak strasznie bronili przed wszelkimi trade'ami? Myślę ze za cene Kevina na pewno tak, bo to przecież tez podkoszowiec i nie muszą sie o to martwić. Cena przyszłościowy Bunym, plus Odom i nic nie grający w ostatnim sezonie Radman to nie jest tak źle jak za taka gwiazdę jak Garnek. Zastanawia mnie bardizej co robią Wolves. To własnie z ich prespektywy wygląda to najgorzej IMO. Wszystko rozgrywa się w sumie o to kto będize w tej paczce młodych którą mają dostać, ale to co wrzucili CI z supergiganta nie jest za specjalne bo przeciez Theo Ratliff do najmłodszych nie nalezy, a poza tym dostają masę osob ale jedyny przekonywujący z tych wszytkich jak za Garnetta to Jefferson, młody i po mocnym sezonie pójscia w góre. Ciekawe, ale dośc ryzykowne jak na stracenie jedynej gwiazdy w zespole. Fajnie wyszliby na tym Celtics, JO plus PP, ten duet mógłby postraszyć sporo ekip no i Pierce miałby w końcu w Bostonie partenera jakiego oczekiwał, czyli gwiazdę z którą może coś osiągnąć.

 

Draft coraz bliżej. Więc coraz więcej się wyjaśnia. Sprawa Mavs jakby przycichła, jednka ten Terry cos tam znaczy, nie chcą się go tak łatwo pozbywać, zreszta od początku nie bardoz wierzyłem że bedą w stanie go oddać za jeden pick. Knicks także rezygnują z walczenia o wybór w top10 jak informuje New York Post. A gotowi byli oddać Davida Lee plus Jamala Crawforda. Jak widać takich zawodników jak Jamal nie da się pozbyc nawet za jakis tam pick i jak sie weźmie takiego to jest sie ugotowanym, trzeba szaleńca żeby zehcicał go u siebie, na razie takich nie ma, jak widać przykład nowojorskiego bałaganu podziałał pozytywnie i reszta GM nie chce tego powtarzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 X TAK... Bardzo chetnie zobacze duet KB - KG... W ogole taki trade w moim przekonaniu oplacasie wszytkim trzem druzyna I Pierce z Jermainem. Tomoze nawte czterem. Heh. Ciekawie by bylo. Wiec 4 X TAK. Choc wtedy Kobe zostalby z LAL. Szkoda. Juz szaleja wariaci i strony tworza, ale to dobrze: http://getgarnett.com/

Celtics nie chcą oddawać Jeffersona czy to za KG czy tym bardziej za JO, ale przy spodziewanych żądaniach Pierce'a jak nikogo nie pozyskają Ainge może nie mieć wyboru chyba, że Wolves zgodzą się na Greena zamiast Jeffersona i 20 milionów wygasających kontraktów Kwame i Ratlifa, a Pacers dostaną Odoma i Bynuma za O'Neala jak chcieli z tym, ze do Lakers poszedłby KG a nie Jermaine więc i Lakers by na to poszli.

 

Jmy a stronkę i kapmanię ściągnięcia KG do Lakers goście z Clublakers już jakiś czas temu stworzyli

Byłoby ciekawie tylko czy Lakers zechca oddać Bynuma którego tak strasznie bronili przed wszelkimi trade'ami?

nie wiem dlaczego to wszyscy tak powtarzają :? nie chcieli go oddać za 34-letniego Kidda, ale nie znaczy, że nie chcieliby go oddać za młodszego o parę lat wysokiego jak KG czy JO.

 

kto wie jakby tak dużo trade przeszedł i KG trafił do Lakers a JO do Celtics może za rok w finale mielibyśmy spotkanie po latach tych dwóch drużyn 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem wymiana/propozycja wymiany naprawdę ciekawa praktycznie dla każdej ze stron. Nawet dla Wolves bo nie ma się co oszukiwać, że z Garnettem już by raczej nic nie wygrali, a raczej bardzo ciężko by im było sprowadzić jakieś konkretniejsze uzupełnienie KGa. Nie oszukujmy się Minesota to nie jest jakieś specjalnie atrakcyjne miejsce do gry i tutaj trzeba raczej starać się budować drużynę od nowa na bazie młodych graczy. Bardzo dobry ruch z Jeffersonem, do tego Tellfair no i ewentualny pick. W Wolves potrzebne są zmiany bo z tym co mają teraz wiele już nie ugrają i nie ma co się patyczkować tylko podjąć zdecydowane kroki.

 

No i naprawdę ciekawie zrobiło by się w Celtics i Lakers. Nie powiem naprawde przyjemnie było by popatrzeć na ponowną rywalizację tych dwóch ekip w finale, co po takich ruchach transferowych nie jest na pewno niemożliwe. Lakers z miejsca stają się silnymi kandydatami do finału, Boston może nie w aż tak dużym stopniu, ale też na powiedzmy "średnim" wschodzie mogli by spokojnie bez większych problemów już w pierwszym sezonie sporo namieszać i finał konferencji byłby jak najbardziej w ich zasięgu. Myślę, że nie ma co się obcyndalać z Jeffersonem, bo Pierce nie młodnieje i Celtics znowu mogą zostać z tylko jednym gwiazdorem na następne 10 lat.

 

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń, nie powiem taka wymiana dużo bardziej by mi pasowała niż trade Kobersa do Bulls, bo zamiast jednej solidnie wzmacniającej się ekipy mamy co najmniej dwie a jak wiadomo im więcej silnych drużyn tym ciekawsza liga ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podono Lakers i Wolves mają jakiś plan B w sprawie trejdu KG, wiadomo tyle że z KG Lakers musielby wziąść Jarica albo Hudsona.

 

- Suns podbno mają szansę na dostanie się do pierwszej 10 draftu. Bobki i Kings czekają na propozycję od Suns. Bobki mają nr 8, a Kings 10.

 

- Garnkiem zainteresowani są też Hawks którzy są gotowi oddać pick 3 i 11 i jakiegoś grajka . Wątpie aby KG chciał tam grać, choć Atlanta to fajne miasto.

Inne ploty w dotyczące Hawks: JO do Hawks za Josha Smitha i #11, albo Andre Miller i 12pick za 3pick.

 

- Celtics jeszcze czają się na Gasola, proponują za niego #5pick, Westa i Ratliffa.

 

- Głównym celem w to lato Magic jest Rashard Lewis, tylko jak się zacznie okno transferowe złożą mu ofertę.

 

- Podobno Nets używajć picku #17 i Boki Nachbara będą próbowali pozyskać Seana Maya z bobcats.

 

- G-Force ma nadzieje że zostanie w Charlotte.

 

Deshawn Stevenson, Bilups, Pargo, Oberto wszyscy dokonali opt out aby zostać FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Karsp czy twoj angielski jest niedostateczny czy tylko sredni ale dla mnie zdanie:

"There is a chance the Knicks could trade up in the draft, but they have already rejected at least one offer to move into the top 10. (Doing so would have cost them Lee and another key player, possibly guard Jamal Crawford.)"

...NIE oznacza ze Knicksi byli GOTOWI oddac tych graczy, nie poszlo ci chyba za bardzo. Wiem ze zadna okazja przypiepszenia sie do NYK nie jest zla, ale i tym razem trafiles jak kula w plot.

I radzilbym ci patrzec na balagan w NJNets, ktorzy zostana na lata z Carterem (zamiast go spuscic do innego klubu) ktory po skonczeniu kariery czy tez odejsciu Kidda zacznie strzelac fochy i zacznie olewac treningi i mecze jak to mial juz w zwyczaju robic, najciemniej pod latarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalne złączenie pod jednym sztandarem Garnetta i Bryanta to byłby super ruch. Taki duet :shock: Od lat się o tym plotkuje i wskazuje, jak świetnie by się uzupełniali. Na pewno Lakers byliby ciekawym zespołem, zdecydowanie wartym oglądania. Choć nie wiem, czy na miarę walki o mistrza. A przynajmniej na tym Zachodzie. Oddając Odoma i Bynuma trochę by ryzykowali, bo w dalszym ciągu mieliby duet bez tego upragnionego trzeciego (czy drugiego, jeśli liczyć, że Odom wolałby być trzeci) gościa do tańca. Garnett+Bryant > Odom+Bryant, ale to ciągle tylko dwóch ludzi. Wokół nich lepiej byłoby wpasować jakichś rolsów i rzucić się na walkę o tytuł, ale ten Zachód. Ale tak czy owak poszedłbym na to. Miami z DJ-em w pierwszej piatce omal nie było w finale, a Haslem też był człowiekiem znikąd. Do odważnych świat należy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :roll: Może jestem staroświecki, ale te wszystkie ploty/ruchy/propozycje/analizy wydają mi się naciągane. 8) :? :? :?

 

Pewnie, że ujrzenie KB i KG w jednej ekipie z LAL to bajka, ale w rzeczywisstości nic nie zmienia :!: Jak pisał Szak niekoniecznie to może oznaczać mistrzostwo :roll: Może 10-12 meczy więcej ugranych, ale co potem... przecież KG ze Spree, Cassellem i kilkoma grajkami lepszymi niż ci co zostaną po ewentualnej wymianie w Lakers, też nie weszlki do Finału. A Lakers z 2004 - Diesel, KB, Mailman, Glove i co :?: Ano, g.....no :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem wlasnie ze Boykins stal sie free agent i ze Gerald Wallace ktory dostawal od Charlotte 5,5 banki w poprzednim sezonie tez chce przetestowac rynek wolnych agentow. Bez sign&trade wg mnie nie ma on jednak szans na wieksze pieniedze niz te 5,5 banki ktore dostawal w Bobcats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.