Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że niektórzy kibice Jazz mnie mogą zjeść, ale idąc po ostatnich sugestiach Grega co byście powiedzieli na sign&trade:

 

Memo Okur + Giricek+ Miles za Nocioniego + Duhona ? 8)

 

Wydaje się, ze postulaty obu stron byłyby spełnione z nawiązką. Bulls dostają punktującego wysokiego PF/C o świetnym post-up'ie i dobrej technice, który idealnie uzupełniałby BiGBena i Sweetneya, a do tego chimerycznego, ale z przebłyskami guarda. Jazz otrzymują wszechstoronnego walczaka, mogącego grać na SG/SF, takiego gościa pokroju ulubieńcow Sloan'a, a do tego świetnego defensora 1/1, moim zdaniem następcę Bowena, który i tak Bulls nie pobędzie.

 

To jak :?: Deal :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no Max daj spokój. Jakis Memo i Giricek za taki duet. Sorry, ale co z trego ma być dobrego dla Bulls? Na miejsce Giricka jest dwóch zdecydowanie lepszych graczy, a Okur to typ gracza, który komplenie nie pasuje do Bulls. Taki lepszy Malik Allen, którego jak widac Skiles srednio lubi wpuszczać na parkiet. Podkoszowiec ma przede wszystkim dostarczac punktów z pomalowanego, a Memo wie o tym tyle samo co Ben Gordon. Fuj, opcja jedynie z jednostronna korzyscia. Nie podoba mi się zupełnie jakis dziwak z pozycji PF/C w Bulls. Maxiu wciuszkasz nam ciemnote czy co :wink:

Niew p[odoba mi się styl memo zero walecznosci, zero zaangarzowania w grę blisko kosza. Nie i jeszcze raz nie, nie kosztem takich graczy jak Noc i Chris, po prostu NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent 0 zapowiedzial ze skorzysta z mozliwosci "uwolnienia" sie z kontraktu z Wizards po nastepnym sezonie:

"Wizards guard Gilbert Arenas said Saturday night that he will opt out of his contract after next season, become a free agent and represent himself.

Arenas, who signed a six-year, $65 million contract in the summer of 2003, said his decision is based on business concerns rather than issues with the direction the Wizards are headed as an organization. "To me, it's just a smarter business decision to play next season, opt out and then be able to sign a long-term deal that is going to keep me in one place," said Arenas, who is recovering from left knee surgery. Arenas also said he does not plan on hiring an agent after he split with agent Dan Fegan last summer. "I don't need an agent," Arenas said. "I can do all of this research myself." Arenas is expected to make a full recovery from knee surgery and should be a Top 8 fantasy pick this fall."

Zrodlo: Washington Post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa plota:

 

Marion (PHX) <-----> Pick no 5 z tego draftu + Ratliff

Calkiem, calkiem ciekawy trade dla obu stron. Od strony Bostonu:

- Pierce chcial "kogos" ma juz cala plejade mlodzieniaszkow, niektorych lepszych(Jefferson, West), niektorych mniej perspektywistycznych(Telfair)

- Marion to idealna pomoc dla Pierce;a, zadnych popedow do liderowania, na wschodzie na pewno moglby grac na pf, bo jesli na zachodzie mogl tam grac to i na wschodzie przy niektorych zespolach bedzie mogl grac tam wiele czasu

-poprawa deski, trio pierce/marion/jefferson to prawie 30 zbiorek co noc, a to juz duzy fundament do dobrej gry w obronie+ trzeba pamietac ze Rajon Rondo pokazal sie rowniez jako osoba z "nosem" na desce.

 

Dla Suns:

-Obnizenie salary, Theo to "tylko" 11 baniek za nastepny sezon, moze sie okazac Mutumbem, czyli bedzie chcial powalczyc o tytul i okaze sie ze moze zagrac wiecej niz 10 meczy w sezonie, jesli nie to wiadomo ze to dobra karta przetargowa w dalszych trade'ach. Jak by nie patrzec to Shawn jaki by nie byl to przez najblizsze dwa lata "zezarlby" duzo ponad 30 baniek, dla Suns widocznie duzo za duzo.

-No i ten numerek w drafcie to dopiero fajna sprawa, w tym roku ma byc sporo miesa podkoszwego, mi by tam do nich pasowal taki Horford, choc solidnosc, defensywa liderszip Noaha rowniez wyglada calkiem ciekawie. Na pewno z tym piatym numerem wezma jakiegos solidnego podkoszowca.

 

Ale tez inna strona medalu czy Marian jest az tak malo warty, czy suns potrzebuja az tak drastycznych zmian, przeciez oni od trzech lat sa co rok conamniej w top4 zachodu, tak naprawde to "prawdziwe" Suns(zAmariuszem) to tylko Spurs byli w stanie wyeliminowac. Moze trzeba jakiegos retuszu, a nie duzego zabiegu chirurgicznego;]

 

Co do innych plotek, to Zach Randoplh, ktorego z checia bym zobaczyl w Bulls jest przymierzany do Nets. Dlatego tak bardzo go chce w chicago, gdyz jest on "najtanszym"(w seznie proby zdobycai go) zawodinikiem z podkoszowych zwierzakow. A jak wiemy PTB usilnie chce za niego zdobyc jakiegos SF-a, wiec Zachary najpradopodovbniej wyladuje w Nets(Jeff), Sonics(Lewis), Sacto(Artest) lub Bulls(Noci+ jakies doadtki, typu picki itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by była ciekawa opcja, choć ja nie bardzo bym rozumiał takie posunięcie Suns ... Oddają nie najgorszego defensora, równie dobrego pod koszem rywali ... Choć z numerem 5 można dostać kogoś perspyktywicznego, który się świetnie do Suns wpasuje :)

 

A z innych newsów, to dla naszego "pocieszenia" - Cavaliers planują ponoć kupienie jakiegoś picku w tym sezonie co by było dosyć mądre, zwłaszcza ktoś pod kosz by się przydał bo Z się starzeje, a z AV starter najwyższych lotów nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billups, Pistons divorce unlikely

By Marc J. Spears

Denver Post NBA Beat Reporter

Article Last Updated: 06/10/2007 12:11:40 AM MDT

 

 

The only thing that could get Chauncey Billups' mind off his Detroit Pistons being eliminated from the NBA playoffs was spending quality time with his three young daughters. So that's what the Denver native did a week ago after Detroit was eliminated by Cleveland.

 

Eventually the Billups girls got bored and went back to their regular routine without daddy. And once that happened, reality set in for the former George Washington High School and Colorado star. There will be no return to the Finals this season, and it's possible he could have played his last game as a Piston.

 

"For the third year in a row we played like a different team in the end," said Billups, in a phone interview. "It hurts. Only one team goes home happy every year. But it hurts because it could be us."

 

It's going to hurt the Pistons more if Billups doesn't return.

 

The 2004 Finals MVP plans to opt out of his contract paying $6.8 million next season to become an unrestricted free agent this summer. With all due respect to Vince Carter and Rashard Lewis, there is no better free agent on the market than this two-time all-star. And after missing out on a big contract previously, this is likely the last long-term lucrative contract that Billups, 30, is going to land.

 

Booth Newspapers reported last week the Pistons are expected to offer their point guard a four-year contract starting at about $13 million per season. Joe Dumars, Pistons president of basketball operations, strongly stated to The Denver Post via e-mail last week that he has no plans of losing Billups.

 

"Chauncey is our No. 1 priority this offseason and we have every intention of re-signing him," Dumars said.

 

Ben Wallace was expected to return to Detroit, too, but the heart and soul of the Pistons signed a four-year, $60 million deal with Chicago instead last summer.

 

"It shows you anything is possible," Billups said. "I thought he'd be a Piston for the rest of his career."

 

But word is Detroit is 10 times more worried about losing Billups than they were Wallace. Plus, the Pistons were awful without Billups last season.

 

"Chauncey has been everything we expected him to be, and he represents everything we stand for as an organization," Dumars said.

 

While Billups will do his due diligence in the free-agent market, the only teams with salary cap space are Atlanta, Charlotte, Memphis, Milwaukee and possibly Orlando and Chicago. There is also a perception that "Mr. Big Shot" will never leave Detroit.

 

Teams over the salary cap would need to work a major and tough sign-and-trade deal to land Billups. But don't expect Detroit to listen to such offers and don't be surprised if they draft a point guard, like Eastern Washington's Billups- like Rodney Stuckey, to take the load off Billups' weary legs.

 

"It's a business, and I'm going to go through everything," said Billups, who averaged 17.0 points, 7.2 assists and 3.4 rebounds this season. "I worked hard to be in this position. I owe it to myself to at least listen."

 

Pistons fans shouldn't be upset when their beloved point guard tests the market, as he should. It's a business. But since both sides love and need each other and the money is available, it's hard to imagine a divorce in Detroit this time.

 

"Right now I can't see myself leaving," Billups said.

 

Said Dumars: "We expect Chauncey to retire as a Detroit Piston."

Nonono.. Big Shot dostanie jeszcze swój ładny wypasiony kontrakt.. jak dla mnie bezesnsu.. 13 mlm / rok duuużo za duuuużo.. ale widać w Detroit w tym roku nie chcą oszczędzać.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas chce bardzo jakąś gwiazdę sprowadzić. Na celu ma JO i Kobasa. JO mówie nie!!!, natomiast Bryanta chętniej bym widział pod względem odejśćia Stepha. Ale narazie Bryant to i tak jest w dalekim zasięgu, przynajmniej narazie.

 

- Według D'Antoniego Marion pozostanie w Suns.

- Celtics prócz Matrixa mają na oku Lewisa. Do Lewisa miałbybyć dołączony Swift, a wiadomo że w drugą stronę nie poszedłby Green.

- Bulls ćwicza z Conleyem, Duhon wystawiony na rynek.

- Suns będa również próbowali się pozbyć Banksa lub Thomasa.

- Carlise odrzucił pracę w zarządzie Pacers ponieważ twierdzi że ma spore szanse na zostanie coachem Sonics.

- Nets są podobno blisko podpisania nowego kontraktu z Carterem.

- Krązy plotka o wymianie między Bucks i Hawks. Do Bucks #3pick za Charliego V. i #6pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas chce bardzo jakąś gwiazdę sprowadzić. Na celu ma JO i Kobasa. JO mówie nie!!!, natomiast Bryanta chętniej bym widział pod względem odejśćia Stepha. Ale narazie Bryant to i tak jest w dalekim zasięgu, przynajmniej narazie.

 

Jak mi wiadomo to narazie Kobas nie odchodzi ale co będzie za miesiąc, nie mam pojęcie :P Jeżeli Lakers nie zrobią żadnych ruchów kadrowych, co jest niemożliwe, bo nie pozwolą, żeby KB odszedł, to Knicks będą mogli się o niego starać.

.

- Suns będa również próbowali się pozbyć Banksa lub Thomasa.

 

Chętnie zobaczyłbym Banksa w Lakers po nieudanym pozskaniu go przez ostatnie lato. W Suns to on sobie zbyt dużo nie pogra przy Nashu i Barbosie, a u nas ze swoją obroną i niezłą grą w ataku byłby jak znalazł :P Ale to chyba nie jest bardzo prawdopodobne, żeby przeszedł do Lakers, chyba że Suns faktycznie będą chcieli się go strasznie pozbyć.

 

- Krązy plotka o wymianie między Bucks i Hawks. Do Bucks #3pick za Charliego V. i #6pick.

Nie mam pojęcie co myśleć o tej wymianie, ale Hawks by na niej chyba lepiej wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta zaczyna kombinować jak tu zgarnąć i wysokiego i Conleya ... tym bardziej że Chicago go testowało a to mogłoby oznaczać że musieliby go dostać od byków a cena mogłaby być duża bo Pax jest dobrym GM oczywiście to miałoby miejsce tylko wtedy kiedy do picku 9 nie dotrwał by żaden wysoki ... czy ta ew wym z Mil dobra ? nie sądzę bo Al Horford jest tym graczem , który by tam sie bardzo przydał bo to " zwierzak " :wink: pod koszem , no tak mówią a VC raczej lubi grać z daleka od niego więc nie wiem czy to dobry wybór , ale to już ich problem jak do tej pory to " prawie " zawsze brali nie tych gości co trzeba , ale już taki styl ma ich GM więc nie zdziwiłbym sie gdyby tak zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że właśnie wróciłem z pracy i nie mm co robić :D czytam wiadomości i zauważyłem coś ciekawego na hoopshype, gdzie podobno Minesota razem z Houston dokonali transferu gdzie do Rockets wraca M. James, a do Minesoty wędruje J. Howard. Nie wiem w sumie co o tym myśleć, mam nadzieje że skoro minesota zrobiła (czy tam zrobi bo podobno pewny jest) taki transfer, nie poprzestanie na nim i zacznie coś kąbinować, bardzo dobrze bo pozbyli się długiego kontraktu Jamesa, co prawda kontrakt Howarda bardzo mały nie jest ale napewno taki ktoś im się przyda, oprócz tego widać że chcą inwestować w Foye'a, mam nadzieje że z rotacji wypadnie (w sęsie poleci gdzieś jakimś cudem) ktoś z 3ki Jaric, Blount, Hudson i coś się tam wreszcie ruszy, bo chciałbym żeby Garnek miał wokół siebie fajny team :). Co do tematu Wilków to mam nadzieje że w tym roku w drafcie padnie u nich na Brewera lub Greena i mam nadzieje że nie będą już drużyną za słabą na PO a za dobrą na first picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana między T-Wolves, a Rocks ma być sfinalizowana dzisiaj. Howard ma krótszy kontrakt, więc to plus tylko jego przyjscie może ograniczyć minuty dla Craiga Smitha. Rockets zyskali fajne wsparcie na ławkę T-Mac, Skipi i James w jednej drużynie, skupisko graczu lubiących mieć piłkę przy sobie.

 

- Grant Hill powiedział, że bardzo podoba mu się w Suns i Raptors. Zobaczymy co wybierze Hill bo będzie miał cięzki orzech do zgryzienia: Magic, Pistons, Raps, Suns.

- Jacue Vaughn jest w kręgu zinteresowania Heat. Vaugn po sezonie będzie FA. Myśli o przedłużeniu ze Spurs, a jesli tego nie zrobi będzie chciał odejść do drużyny podobnego kalibru.

- GSW myśli o oddaniu J-Richa i #16pick za wyższy numer w drafcie z którym mogliby dostać chińskiego centra Yi Jinlina.

- Nuggets w lato będą poszukiwać dobrych strzelców trójek.

- Podobno Rockets mają zrezygnować z Artesta i aby zdobyć jakiegoś pf'a.

- Krązy kolejna plota z Hawks. Hawks mieliby oddac Childressa, Salomona Jonesa i #11pick do Raptors a ci wysłaliby do Atalnty Calderona i Joeya Grahama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam prawdziwą bombę 8)

 

Otoż Chad Ford z ESPN stwierdził, że prawie pewne jest oddanie przez Jazz - uwaga :!: - KIRILENKI do Raptors w zamian za Mo Pattersona, Rashę Nesterovića + pick w 1 rundzie :!: :!: :!:

Jeśli to nie jest bardzo wysoki pick, to już można gratulować Raptors, jeśli oczywiście się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam prawdziwą bombę 8)

 

Otoż Chad Ford z ESPN stwierdził, że prawie pewne jest oddanie przez Jazz - uwaga :!: - KIRILENKI do Raptors w zamian za Mo Pattersona, Rashę Nesterovića + pick w 1 rundzie :!: :!: :!:

Jeśli to nie jest bardzo wysoki pick, to już można gratulować Raptors, jeśli oczywiście się sprawdzi.

Na pewno nie tegoroczny bo tego Raps nie posiadają. Więc nie wiadomo jak wysoki to jest pick, ale pewnie coś środkowego lub dalszego bo Toronto będzie celowało w PO.

A co do Trade'u to mam mieszane uczucia. Raz ze Kirilenko to gracz skrajnie obronny, a w Kanadzie na chwilę obecną wyznaje się zupełnie coś innego. Dwa te jego wahania formy i słaba psychika. w końcu trzy mam w sumie na chwilę obecną gdzieś pick, Rasho jako że słabo wykorzystywany przez Mitchella którego przedłużono(SICK), mimo więc że przydatny to jednak raczej na dalszym torze, to strasznei trudno pogodzić mi się ze strata Mo Pete. To taki symbol Dinozaurów i mimo wszystko pożyteczny strzelec, który nie raz ratował dupę temu zepsołowi w trudnym momencie kiedy jego koledzy którzy normalnie grają dużo więcej mieli pełne portki, dlatego nie rozumiem Sama(zreszta nie tylko w tym względzie) dlaczego tak mało nim gra i łatwo godzi się zjego oddaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Raz ze Kirilenko to gracz skrajnie obronny, a w Kanadzie na chwilę obecną wyznaje się zupełnie coś innego. Dwa te jego wahania formy i słaba psychika. w końcu trzy mam w sumie na chwilę obecną gdzieś pick, Rasho jako że słabo wykorzystywany przez Mitchella którego przedłużono(SICK),

Dodałbym punkt czwarty.. gigantyczny kontrakt,,, AK jest super, jest fajny tylko ten kontrakt zabija chęci sprowadzania go gdziekolwiek.. (LAKERS) :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozuskanie Kirilenki za Mo pattersona, Nasterovica i pick to prawie bez cen. Oczywiscie mowiac to mam nadzieje na lepsza gre w jego wykonaniu niz ta z ostatniego sezonu. Po za tym w Raptors przyda sie tak dobry obronca :D Moim zdaniem Jazz traci duzo na tym tradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.