Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o to, że mimo regresu formy Shaqa Miami przez 1,2 a może nawet 3 lata pozostaną w gronie faworytów Wschodu (chyba, że Wade mocno się połamie). Nie wydaje mi się, żeby przez te 2-3 lata nastąpiło mocne przetasowanie jeśli chodzi o ECF. Riley umię obudowywać gwiazdy dobrymi rollsami, którzy może nie lśnią w RS jednak w PO są niezwykle przydatni. Oczywiście ostatni sezon był nieudany, jednak sporo w tym 'winy' urazów, które nie omijały gracz Heat (z resztą nie tylko ich, sam coś wiesz o tym Van).

nie wiem czy Riley umie czy nie umie ogólnie nie mam o nim i jego zdolnościach wcale tak dobrego zdania jak większość osób, dla mnie zwłaszcza jak GM jest mocno przereklamowany, pozbywał się może części tych paskudnych kontraktów, ale sam je dawał Jonesowi, Grantowi czy już bliżej obecnych czasów Walkerowi czy Shaqowi, ale mniejsza z tym.

 

Jakim by czarodziejem nawet nie był to na wzmocnienia potrzebne są albo pieniądze albo coś fajnego na wymianę a w Heat ani jednego ani drugiego za wiele nie ma a i na rozegraniu muszą się wzmacniać, stracili Kapono z Poseyem nie wiadomo jak będzie, ale wtedy i SF do poprawy, gdyby tak Zo zakończył to już w ogóle są w dupie bo wiadomo, że Shaq nie grywa całych sezonów a w dodatku nawet jak gra to potrzebuje więcej czasu na odpoczynek na ławce niż dawniej. Do tego kiedy jego brakuje jakoś wyniki Heat prowadzonych przez samego Wade'a nie powalają.

 

Jednak wschód potężny nie jest więc nigdy nie wiadomo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze i oczom nie wierzę. Plota, że Fisher może podpisać z Lakers i że w ogóle szuka sobie nowego miejsca pracy. No kurna, to jakieś przegięcie. To Jazz poszli mu na rękę, żeby mógł skupić się na córce, a ten sobie jak gdyby nigdy nic szuka następnej drużyny? Wprawdzie Fish to porządny kolo i jeśli teraz coś takiego robi, to pewnie zarządowi w Utah wcześniej o takiej ewentualności powiedział... Ale i tak budzi to we mnie niesmak, a nawet lekką odrazę. Jakby zrobił sobie rok przerwy, a potem poszukał, to ok. Ale jak tak, to zwyczajnie wykorzystał Jazz. Oni go ściągnęli w konkretnym celu, a teraz on ich na litość zrobił.

 

Szak to troszke inaczej jest, tka mi sie przynajmniej wydaje. ;) On chce chyba(!!!!) po prostu grac w kosza dalej ale w tym samym miescie w którym leczy sie jego córka, żeby mógł byc ciagle przy niej blisko a przy okazji nie zawieszać kariery. W Utah nie było to możliwe i musiał latac do NOwego Jorku(coś tam z Knicksami tez go łączono). MOże w LA to jest po prostu możliwe stad te plotki i być moze ew. decyzja zawodnika.

W mojej opinii takie coś nie byłoby w żadnym wypadku wykorzystaniem i wcale mu się nie dziwie ze mimo ze zrezygnowal z gry Utah dla córki dalej próbuje gdiześ sie zachaczyć, grywać i ine wypaść z obiegu koszykarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Riley umie czy nie umie ogólnie nie mam o nim i jego zdolnościach wcale tak dobrego zdania jak większość osób, dla mnie zwłaszcza jak GM jest mocno przereklamowany, pozbywał się może części tych paskudnych kontraktów, ale sam je dawał Jonesowi, Grantowi czy już bliżej obecnych czasów Walkerowi czy Shaqowi, ale mniejsza z tym.

 

Jakim by czarodziejem nawet nie był to na wzmocnienia potrzebne są albo pieniądze albo coś fajnego na wymianę a w Heat ani jednego ani drugiego za wiele nie ma a i na rozegraniu muszą się wzmacniać, stracili Kapono z Poseyem nie wiadomo jak będzie, ale wtedy i SF do poprawy, gdyby tak Zo zakończył to już w ogóle są w dupie bo wiadomo, że Shaq nie grywa całych sezonów a w dodatku nawet jak gra to potrzebuje więcej czasu na odpoczynek na ławce niż dawniej. Do tego kiedy jego brakuje jakoś wyniki Heat prowadzonych przez samego Wade'a nie powalają.

 

Jednak wschód potężny nie jest więc nigdy nie wiadomo :wink:

Wzmocnienia zawsze są potrzebne, poprzednie wakacje Miami przespało, na dodatek kilku Panów odpoczywało sobie w RS, niektórzy lubili popić 8) i w połączeniu z kontuzjami dało to piorunujący efekt :evil: Nawet mi nie mów, że Zo zakończy karierę, to nie wchodzi w grę absolutnie. Wtedy zostajemy bez C na ławce (bo ten Michael D. to centra mi nie przypomina). W sumie to w Heat brakuje zawodników na wiele pozycji. PG strasznie słabo obsadzona, z SF będzie cieńko jeśli nic się nie wyciągnie z S&T Posey'a (a może odejdzie za free - wtedy totalna kapota), PF to tylko Haslem (chyba, że Simien zacznie grać). Właściwie to nie jestem przekonany co do pozycji na jakiej najlepiej czuje się Tonie(PF, SF a może SG :lol: ). Ale na niego i J Willa raczej nie liczę w tym sezonie. Cała nadzieja w młodych (Cook, Simien, Wright, Wade). Może uda się Atkins'a lub Blake'a ściągnąć, wtedy Wade nie byłby tak mocno zaangażowany w rozgrywanie (mam tylko wątpliwości czy Atkins to PG, wydaje się dla mnie być undersized SG).

 

Niestety, co raz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że obecne Miami to tylko Wade. Pewnie jestem zaślepiony ale nie widzę innych, jasnych punktów na przyszłość. Od Haslema spodziewałem się lepszej gry, po cichu liczyłem, że Pono jednak zostanie w Heat i będzie siekał po 15pts na mecz. Młodzi jak na razie niewiele wnoszą a nie ma za bardzo jak pozyskać dobrych grajków z uwagi na blokadę salary przez Shaqa i Walkera. Cholera, przyszłość nie jest zbyt jasna... póki Diesel pójdzie na emeryturę Wade pewnie będzie już po kilku operacjach, zmęczony ciągłymi wjazdami pod kosz. No cóż, Riles chyba przewidział taką opcję, pewne było, że Shaq da 2-3 lata na niezłym poziomie a później może być brzydko mówiąc 'darmozjadem'. Z 2 strony przyniósł Miami Mistrza więc nie można mówić, że przyszedł tylko po 100 baniek nie dotrzymując żadnych obietnic.

 

Bez kasy nikt nie zeche grać na Florydzie, co najwyżej weterani pokroju EJ. A dziadków w Heat mamy pod dostatkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze i oczom nie wierzę. Plota, że Fisher może podpisać z Lakers i że w ogóle szuka sobie nowego miejsca pracy. No kurna, to jakieś przegięcie. To Jazz poszli mu na rękę, żeby mógł skupić się na córce, a ten sobie jak gdyby nigdy nic szuka następnej drużyny? Wprawdzie Fish to porządny kolo i jeśli teraz coś takiego robi, to pewnie zarządowi w Utah wcześniej o takiej ewentualności powiedział... Ale i tak budzi to we mnie niesmak, a nawet lekką odrazę. Jakby zrobił sobie rok przerwy, a potem poszukał, to ok. Ale jak tak, to zwyczajnie wykorzystał Jazz. Oni go ściągnęli w konkretnym celu, a teraz on ich na litość zrobił.

 

Szak to troszke inaczej jest, tka mi sie przynajmniej wydaje. ;) On chce chyba(!!!!) po prostu grac w kosza dalej ale w tym samym miescie w którym leczy sie jego córka, żeby mógł byc ciagle przy niej blisko a przy okazji nie zawieszać kariery. W Utah nie było to możliwe i musiał latac do NOwego Jorku(coś tam z Knicksami tez go łączono). MOże w LA to jest po prostu możliwe stad te plotki i być moze ew. decyzja zawodnika.

W mojej opinii takie coś nie byłoby w żadnym wypadku wykorzystaniem i wcale mu się nie dziwie ze mimo ze zrezygnowal z gry Utah dla córki dalej próbuje gdiześ sie zachaczyć, grywać i ine wypaść z obiegu koszykarskiego.

A ja mysle, ze czescia skladową odejscia czy tez puszczenia go przez JAzz byla sytuacja tuz po odpadnieciu ze Spurs, gdy Williams zaczal pyskowac jak to ci starsi sie nie przykladaja i olewają wszystko i wszystkie oczy poszly na m.in. Fisha wlasnie. Zatem córka córką, ale przy chęci zapobiegania konfliktom warto bylo sie chyba zabezpieczyc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze i oczom nie wierzę. Plota, że Fisher może podpisać z Lakers i że w ogóle szuka sobie nowego miejsca pracy. No kurna, to jakieś przegięcie. To Jazz poszli mu na rękę, żeby mógł skupić się na córce, a ten sobie jak gdyby nigdy nic szuka następnej drużyny? Wprawdzie Fish to porządny kolo i jeśli teraz coś takiego robi, to pewnie zarządowi w Utah wcześniej o takiej ewentualności powiedział... Ale i tak budzi to we mnie niesmak, a nawet lekką odrazę. Jakby zrobił sobie rok przerwy, a potem poszukał, to ok. Ale jak tak, to zwyczajnie wykorzystał Jazz. Oni go ściągnęli w konkretnym celu, a teraz on ich na litość zrobił.

 

sam się trochę nad tym zastanawiałem, że dość podejrzanie to wygląda :? Fishera mimo wszystko o coś takiego bym nie podejrzewał i nie wątpię, że chodzi o dobro córki, ale mimo wszystko zastanawiające jest to jak dzień po tym jak Jazz go zwolnili już agent gada z Kupchackiem, zaczyna mówić jak to Derek jest wart pełnego MLE itd. trochę to śmierdzi i gdyby to chodziło o kogoś innego to podejrzewałbym go z miejsca o to, że choroba córki jest tylko pretekstem do wyrwania się z Utah i dostania w ciekawszym miejscu jeszcze dłuższego kontraktu.

 

Mnie nie dziwi w tym momencie to, że on szuka drużyny, ale to co o warunkach jego ewentualnego kontraktu mówi jego agent, z jednej strony niby zostawia pieniądze na stole a zaraz potem chce w ciekawszym mieście kontrakt takiej samej wysokości na dłuższy okres czasu.

 

aha VeGi ładnie wymieniłeś w swoim ostatnim poście powody, dla których nie widzę już Heat jako contendera, trochę za dużo dziur się robi a jak Zo skończy to już w ogóle dla nich tragedia, środków brak a i Shaq raczej nie będzie miał już takiej siły przyciągania jak kiedyś do tego Heat już nie są raczej postrzegani jako team, który jest blisko tytułu w końcu dostali łomot już w pierwszej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake liczy na 6 baniek rocznie :shock: Mam nadzieję, że Heat nie dadzą mu takiej kasy, 3-4 bańki i gra u boku Wade'a i Shaq'a powinna mu wystarczyć :P

 

A co do Miami, znany dziennikarz Ira Winderman umieścił całkiem ciekawą notke na swoim blogu:

http://blogs.sun-sentinel.com/sports_basketball_heat/2007/07/is-this-so-bad.html

 

Trudno się z nim nie zgodzić, Heat przez ten i najbliższy rok nawet bez wielkich transferów powinnni liczyć się na Wschodzie.

 

 

EDIT: Zo odnośnie swojego powrotu:http://www.miamiherald.com/594/story/159765.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze czescia skladową odejscia czy tez puszczenia go przez JAzz byla sytuacja tuz po odpadnieciu ze Spurs, gdy Williams zaczal pyskowac jak to ci starsi sie nie przykladaja i olewają wszystko i wszystkie oczy poszly na m.in. Fisha wlasnie. Zatem córka córką, ale przy chęci zapobiegania konfliktom warto bylo sie chyba zabezpieczyc Wink

 

Znaczy wiesz to że tak gładko go puścili mogło wynikać z tego typu wypowiedzi jak ta Williamsa ale akurat ten wzrok wszystkich skierowany na Fisha był nie do konca na miejscu. Logiczne jest że nie był w tamtym momencie w pełni dyspozycji, trudno podejrzewać go o to że sprawa córki go nie obeszła i nic dziwnego że nie mógł normlanie trenować a wolne chwile spędzał w samolocie i szpitalu. To musiało się odbić na jego formie i w zwiazku z ta cała sytuacja wypowiedzi jak np ta Williamsa sugerujące coś do Dereka IMO nie są na miejscu, mógł darować sobie te komentarze, tym bardziej jak nie jest w stanie zrozumieć sytuacji a Spurs i tak są na tyle silni i kontrolują sytuacji że pewnie Jazzmani i tak im awansu do finału nie odbiorą.

 

A agenci to swoja drogą Van. Bo oni maja swój interes by ich klient dostał jak najwięcej kasy i jak widać reszta często ich nie obchodzi i nie wiadomo czy tak na prawde reprezetnuje Fisha który mógłby pójsc na wszystko co mu zaproponują czy mówi za siebie by zgarnać jeszcze na dereku trochę $$$...

 

EDIT

Fish zrobił liste miast gdzie możę grac i jego córka dostanie dostateczną ochronę zdrowia czyli jak mówiłem chce połączyć obie rzeczy. miasta to : New York, Miami, Cleveland, Miami i LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, a jak wygląda sprawa Fisha z punktu widzenie jego kontraktu? Jazz zwolnili go z jego wypełniania, ale jak z forsą? Czy gwarantowany kontrakt tak czy owak oznacza, że dostanie szmal? A ewentualnie Jazz by się nie liczył do luxury/salary? Czy może był to wykup? I dlaczego nie spróbowano Fisha po prostu wytrejdować tam, gdzie by mu pasowało? Bardzo go cenię i nie zarzucam mu rolowanie kogoś. Z Jazz na pewno wszystkie karty wyłożył na stół. Ale tak czy owak uważam, że pograł sobie na wyrost. Z jednej strony twierdzi, ze najważniejsza jest rodzina, że musi się skoncentrować na rodzinie, a zaraz potem jak nigdy nic pomyka sobie po rynku FA.

 

Druga sprawa. Nie chcę Atkinsa w Miami. Niech spada na drzewo. Po tym, co odstawiał niedawno w Lakers, niech sobie da spokój. Steve Blake - mam wrażenie, że koło tego człowieka od 2-3 lat jest więcej pozytywnego gadania o rzekomym potencjale, niż rzeczywistej prezentacji tych możliwości. Chwalić każdy umie, ale widać albo nie chcą mu dać szansy, albo on nie potrafił ich wykorzystać, by się przełamać i pokazać. Taki gość za dobry, żeby go pogrzebać na ławce, ale zbyt podejrzany, żeby mu zaufać. A co do Walkera. Ktoś wyżej się zastanawiał, jaka to pozycja. On jest przede wszystkim PF, a przynajmniej on tak siebie traktuje. Ale to jak gra, to już inna bajka. Żeby zrobić mu miejsce na tej pozycji, jestem za tym, żeby Haslema z kimś upakować w celu pozyskania jakiejś konkretnej trzeciej strzelby, typu Artest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest jest blisko przejścia do loklanego rywala, Orlando. Magic oferują Hedo za Rona. Jakoś nie byłbym specjalnie zadwolony gdyby ten łobuz trafił do Heat. Owszem, potencjał ma niesamowity, obrona na najwyższym poziomie ale szopki, które często odstawia są nie do zniesienia. Kluczem powinien być PG, Blake myślę, że nie jest taki zły - oczywiście za 6 baniek jest fatalnym wyborem ale za 3 czemu nie :wink: Nikogo lepszego na rynku FA nie widzę, MO wydaje się być poza zasięgiem finansowym Miami. Lepiej, żeby Pat zaczął coś działać bo nie widzi mi się następny sezon bez ciągle jednego z najlepszych C w lidze - Zo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant Hill w Phoenix. Podpisał roczny kontrakt na 1.2 mln. Myślałem, że pozostanie w Orlando.

 

- W sobotę Pax ma się spotkać z Chrisem Mihmem.

- Według doniesień Verajo może podpisać wstępną umowę z Grizzlies, ci zaś sa zainteresowani Fishem.

- Bulls zaproponowali kontrakt Nocowi. Umowa jest warta 38mln.

- Sixers będą próbowali przedłużyć z Joe Smithem i dać extension Iggy'iemu.

- Bobcats są niby blisko przedłużenia z G-Forcem.

- Cavs możliwe, ze podpiszą z Mo Petersonem. Pozatym są otwarci na oddanie Drew, Big Z i Marshalla.

- Sixers rozmawiali z agentem Millicica, ale cena jaką żąda Darko jest wysoka wiec King dał sobie spokój.

- Blake chce podpisać za MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cavs możliwe, ze podpiszą z Mo Petersonem. Pozatym są otwarci na oddanie Drew, Big Z i Marshalla.

 

Jeśli to okaże się prawdą to naprawdę stracę wszelkie resztki szacuku dla Ferry'ego :) Oddajmy wogóle wszystkich podkoszowców naraz, co nam szkodzi :) O ile DMarsha nie będę żałował to AV, Gooden i Z to podstawowi gracze. Pierwszego dałoby sie jeszcze wydtrejdować, ale reszty raczej nie da się tak zastąpić szybko ... To by było napradę w stylu Ferry'ego - zaczynam się bać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to okaże się prawdą to naprawdę stracę wszelkie resztki szacuku dla Ferry'ego Smile Oddajmy wogóle wszystkich podkoszowców naraz, co nam szkodzi Smile O ile DMarsha nie będę żałował to AV, Gooden i Z to podstawowi gracze. Pierwszego dałoby sie jeszcze wydtrejdować, ale reszty raczej nie da się tak zastąpić szybko ... To by było napradę w stylu Ferry'ego - zaczynam się bać Very Happy

Luc nie masz zadnych powodów by sie czepiac w tym momenice. Przeciez nie zostało powiedziane za kogo Ci zawodnicy przyjda(bo Peterson jest przeciez niezastrzeżonym FA, wiec on tutaj nie ma nic wspolnego) i nikt nie powiedział nawet że liczba osob podkoszowych sie zmniejszy. Właciwie nie wiemy nic poza tym że ci gracze są do wzięcia,a chbya logiczne jest że można to zrobić korzystnie lub mniej dla klubu ale na to przyjdzie ocena później jak bedą konkrety, za tę trójkę można wyciagnać przecież kogoś korzystnego. Na chwilę obecną jakbym usłyszał że James jest do wzięcia też bym się nie przejal bo to że jest to od razu nie znaczy że pójdzie za bezcen. A tkaie stwierdzenie to nie zapowiedz trade'u a sprawdzenie rynkowej wartości poszczególnych graczy i jak nadejdzie coś ciekawego z jakiegoś klubu to rozważanie i byc moze dopiero wymiana.

Nie krytykujmy wiec bezpodstawnie. NIe znajac zadnych konkretów nie mamy zadnego pola do manewrób by skrytykować GM Cavs, bo nie wiadomo za kogo pójsc w/w koszykarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan ja znalazlem info ze Hill podpisal z Suns ale na 2 lata, drugi rok to jego opcja, za pierwszy sezon ma dostac 1.8 bani a za drugi 2 banki

Aha i Jerry Stackhause zostal w Dallas przedluzony na kolejne 3 sezony, nie znalazlem poki co info o wysokosci kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej prawdopodobne staje sie ze Blake opuści Nuggets.W sumie to sie nie dziwie Denver ze nie chca go przedłużyć za taka kasę jakiej rząda, ale ogólnie w miare podoba mi sie ten grajek i za mniejsza cene(6mln:WTF? :? ) chetnie dalej widziałbym go w Colorado. Ale skoro szanse na ta sa male a chłop podobno na oferty nie narzeka to trzeba szukac zastepstw i kogoś kto zagrałby z Iversonem na 1-2. A trafiło akurat na Atkinsa. Niespecjalny wybór. Raczej kojaryz mi sie z rozgrywajacym który gra sam, woli puktowac niz podawac, a przeciez juz jest Iverson grajacy mniej wiecej taki styl. Poza tym obaj wtedy beda kiepsko bronic, doi teraz pamietam anrzekania na jego kiepska defensywe i ineprzyjkladanie sie w tym elemencie fanów LAL...A Bryłki broniły wserii z SAS aż miło i szczerze mówiac chciałbym podtrzymania tej tendencji. A Nuggs potrzebuja kogoś kto bedize w stanie zakryć słabości Answera w D i dopasuje sie do jego stylu, znaczy nie potrzebuje dużo piłki i umie rozegrać altruistycznie by reszta miała z tego pożytek. Ogólnie jestem na nie(ciekawe ile jeszcze zechce baksów) i na miejscu GM Nuggets szukalbym dalej, może trafi się lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej prawdopodobne staje sie ze Blake opuści Nuggets

Masz rację Karsp 6mln dla Blake'a to stanowczo za dużo. Rozumien jak ktoś pokazuje, ze wiele potrafi przez conajmniej 3-5 lat, a nie rok czy 2. Wiele grajków ma wspaniała sezony jak kończą im się kontrakty, a póxniej pokazują się z zupełnie innej (gorszej strony): Dampier, Diaw, Damon Jaone, Larry Hughes, Kandi itd. Nuggets powinni się zwrócić do Knighta czy Harta. Powinni być mniej kosztoawni, a bardziej stawiają na podowanie niż w przypadku Atkinsa. Knight to chyba lepsza opcja.

 

- Nocioni zakaceptował umowę z Bulls 38mln/5lat gry.

- Devin Brown jest bliski powrotu do Hornets.

- Moore zaineresowany grą w Bulls.

- Keith McLoad może powróci do Jazz

- GM Bucks Larry Harris i Yi mają się spotkać w Las Vegas.

- Cavs nie podobno zainteresowani Andreyem Blatche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej prawdopodobne staje sie ze Blake opuści Nuggets.W sumie to sie nie dziwie Denver ze nie chca go przedłużyć za taka kasę jakiej rząda, ale ogólnie w miare podoba mi sie ten grajek i za mniejsza cene(6mln:WTF? :? ) chetnie dalej widziałbym go w Colorado. Ale skoro szanse na ta sa male a chłop podobno na oferty nie narzeka to trzeba szukac zastepstw i kogoś kto zagrałby z Iversonem na 1-2. A trafiło akurat na Atkinsa. Niespecjalny wybór. Raczej kojaryz mi sie z rozgrywajacym który gra sam, woli puktowac niz podawac, a przeciez juz jest Iverson grajacy mniej wiecej taki styl. Poza tym obaj wtedy beda kiepsko bronic, doi teraz pamietam anrzekania na jego kiepska defensywe i ineprzyjkladanie sie w tym elemencie fanów LAL...A Bryłki broniły wserii z SAS aż miło i szczerze mówiac chciałbym podtrzymania tej tendencji. A Nuggs potrzebuja kogoś kto bedize w stanie zakryć słabości Answera w D i dopasuje sie do jego stylu, znaczy nie potrzebuje dużo piłki i umie rozegrać altruistycznie by reszta miała z tego pożytek. Ogólnie jestem na nie(ciekawe ile jeszcze zechce baksów) i na miejscu GM Nuggets szukalbym dalej, może trafi się lepszego.

Bez dwoch zdan potrzebujecie Watsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billups jednak pozostanie w Pistons. Wartość kontraktu nie jest znana ale szacuje się, że otrzyma 60.5 mln za 5 lat gry (5 rok to team option).

Billups ma coś słabego agenta. VC dostał 60 za 4 lata, Big Ben tak samo. Billups jeden z najbardziej wartościowych graczy tej ligi dostaje kasę mniejszą niz mu się należy. Chauncey zachował się fair nie uciekł do innej drużyny aby dostać większą kasę. Detroit wciąż ma szansę walczyć o majstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według doniesień podobno Mo Williams jest bardzo zainteresowany możliwością gry w Miami. Miał wycieczkę po ośrodku treningowym, spotkał się z Riley'em, kolacja, winko te sprawy :) Jego agent twierdzi, że szanse są niemałe. Choć oczywiście nic pewnego. Mo mógłby albo podpisać za MLE, co jest uważane za trochę za mało jak na notowania tego PG na rynku, albo może uda się zrobić sign-and-trade.

 

Ja bym zgadywał, że może raczej to drugie. Wprawdzie uważam, że więcej niż MLE, to mogłoby być za dużo dla Williamsa (no i nie sprawdzałem, ile drużyn ma miejsce, żeby więcej dać), który póki co zagrał tylko jeden wyróżniający się sezon, ale nie on pierwszy jest na kursie do bycia przepłaconych. Choć może tylko mi się tak wydaje. W końcu ma tylko 24 lata, więc kto wie, może się jeszcze poprawić. Za sign-and-trade przemawia to, ze agent Williamsa jest też agentem Posey'a. No i co z J-Willem? Mo-Will jest za dobry, żeby grzał ławę i raczej nie przyjdzie do Miami opierając się na tym, że miałby rywalizować z Jasonem. Taka dwójka playmakerów to fajna rzecz, ale nie ma sensu jednego marnować, nawet jeśli J-Will może sporo meczów opuścić. Super by było zgarnąć Mo-Willa za Posey'a (+/- jakieś mięso trejdowe), a za kawałek MLE podpisać na rezerwe Brevina Knighta albo Steve'a Blake'a. A poszukiwanego small forwarda wynaleźć może za Haslema. Podpisać EJ, Walkera do pierwszej piątki i można działać. No, ale na razie to gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.