Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Carlos Delfino w Toronto! Raptors widze coraz to lepszą paczke szykuje, drużyna jest tak nietypowa jak żadna inna w NBA (chodzi o przewage graczy z poza USA nad tymi rodowitymi ze stanów), co najlepsze zyskali Carlosa za dwa drugo rundowe picki w drafcie (draft 2009 i 2010), jak wstane rano to napisze coś więcej bo narazie się zamuliłem :D, w każdym razie, głównie chodzi mi o to że Toronto coraz fajniej wygląda.

 

McHall powiedział że ruch James - Howard nie jest ostatni i szuka kolejnych wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam prawdziwą bombę 8)

 

Otoż Chad Ford z ESPN stwierdził, że prawie pewne jest oddanie przez Jazz - uwaga :!: - KIRILENKI do Raptors w zamian za Mo Pattersona, Rashę Nesterovića + pick w 1 rundzie :!: :!: :!:

Carlos Delfino w Toronto! Raptors widze coraz to lepszą paczke szykuje, drużyna jest tak nietypowa jak żadna inna w NBA (chodzi o przewage graczy z poza USA nad tymi rodowitymi ze stanów), co najlepsze zyskali Carlosa za dwa drugo rundowe picki w drafcie (draft 2009 i 2010), jak wstane rano to napisze coś więcej bo narazie się zamuliłem Very Happy, w każdym razie, głównie chodzi mi o to że Toronto coraz fajniej wygląda.

Kurde, boję się o tym myśleć, ale obie rzeczy mają ze sobą związek. Toronto widocznie znalazło już kogoś na miejsce Mo Petersona. Miejmy nadzieję, że ci eksperci będą tak samo typowali jak podczas finałów na wschodzie, gdzie wszyscy byli w błędzie. Po cholerę nam ta transakcja?! Oddawać naszego najlepszego obrońcę za paczkę gości, u których dobry rzut Mo jest jedynym pozytywem. Dziękuje bardzo.

 

Z resztą Mo w lato jest free agentem i może sobie wybrać drużynę, a dla nas ten trade to chyba tylko zysk 63 mln$.

 

Lepiej niech wymyślą, co innego, choć uważam, że trade AK z Jazz nie jest niezbędny.

 

 

PS. Aha i może wydzielić komenty w poszczególne subfora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wieści zza oceanu:

- Nie wiadomo co z Bryantem. Raz się mówi że zostaje raz, że odchodzi. Jak informuje większość serwisów Kobe podobno nadal chce odejść z LAL. Jego potencjalni przyszli pracodawcy mieliby to Knicks lub Bulls. Lakersi wzamian chcieliby z Bulls Gordona, Denga, Bena i pick#9, szczerze wątpie aby Pax na to poszedł. Denga napewno nie oddadzą, precej Noca albo jakies mięso. Rozmowy w sprawie trejdu JO może zaczną sie ponownie w lipcu. Narazie zostały wstrzymane.

 

- David Wesley mimo, że miał ostatni sezon kiepski nie zamierza odchodzić jeszcze na emeryturę.

- Mavs w lato mają szukac jakiegoś sf'a na ławkę. Na oku mają Barnesa i Masona.

- Cavs chcą przedłużyć kontrakty z Verajo i Sashą.

- Po pozyskaniu Delfino przez Raps, zmniejaszają się szansy Mo Pete'a na powrót. Tego i tak można było sie spodziewać.

- Larry Brown chce wrócić do trenowania. Jego opcja do Kings.

- Foye ma nadzieje, ze teraz będzie starterem w Minny.

- AK raczej nie odejdzie ponieważ Miller twierdzi, że AK zostanie do konca kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie Kobasa w Bulls - z kim niby po tej wymianie miałby grać ? kirk, duhon, noci , vk, griff , thabo i tyrus ach byc może by zostali pj, malik , martna oraz ten kieszonkowy pg ....... no bez jaj co z nimi miałby osiągnąć kobe ? 35 winów no moze 40 w porywach i być może 1 runda po no chyba że nagle wszyscy by zaczęli grać na 300 % swoich mozliwości :wink: nie ten numer nie przejdzie ........ co innego NYK tam jest paru gosci z duuuużymi kontraktami wiec az tak bardzo nie musieliby się osłabiać nawet po oddaniu marba /francisa , lee , frye , balkmana i 10 najblizszych picków to i tak w przeciwieństwie do chicago miałby z kim grać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie Bunia zaczął fajnie pisać o Raptors. To dodam jeszcze szybko i krótko swoje 3 grosze. Otóz niesamowicie cieszy mnie fakt, że to zespól powoli patrzący w przyszłość perspektywicznie. Najpierw na szybko zbudowali fajny zespól do hura gry który odniósł sukcesy i stał się dzięki temu bardizej atrakcyjny dla zawodników a teraz Colangelo zaczyna myśleć inaczej i sprowadzać zawodników pod kątem defensywy, jest Delfino który nie odstawał od świetnie broniących kolegów z Pistons oraz plotki o Kirilence czyli jednym z najlepszych w NBA pod tym względem. Widzi chyba że z Suns nic nie wychodzi do tej pory na jego taktyce i wyciąga wnioski, zreszta on zaskakuje mnie coraz bardziej trafnymi, ciekawymi decyzjami i szybkimi rozwiązaniami. Szkoda tylko, że nie widzi ułomności trenera Mitchella oraz nie ma szacunku dla picków których jak pamiętam pozbywał się tak samo szybko za czasów PHX Suns.

 

Swoja droga za Kirilenko pewnie pójda pierwszurondowe picki z 09,10 i najbliższy draft Raptors będą mieli w 2011. W sumei to dobrze bo pewnie i tak z dalekim pickiem nic nie wyciągną a z drugiej zawsze może się coś łatwego i ciekawego trafić. To troszkę loteria której są plusy i minusy a Bryan jak widać nie lubi, co może miec tylko pozytywy że nie leci na chwilowe wyskoki i jego ruchy są przemyślane.

 

Jedyny niepozytwy sprowadzena tak ciekawego zawodnika jak Delfino to moim zdaniem mniejsze szanse na pozyskanie MO Pete i jescze większe ograniczenie jego roli, ale trzeba się z tym pogodzić że coś za coś- proste prawa rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunia czytałem o KB w internecie , ale pomyśl o 2 sprawach :

- kontrakt

-klasa zawodnika

wiem że niby moze wybrać gdzie za kogo i kto ma pozostać w nowym teamie , ale myslisz że za takiego goscia oddasz np: gordona , malika , pj, sweeta i pick 9 ? no bez przesady , ale nikt o zdrowych zmysłach na to nie pójdzie a poza tym zarabia kilkanaście melonów co rok więc dla wyrównania pensji tez musisz dorzucić wysoki kontrakt a takowy mamy 1

owszem zgadzam się ze nie pójdzie do zespołu , który w wymianie za niego straci 3/4 najlepszych graczy bo niby z kim miałby grać i dlatego tez uważam ze jeżeli na liscie jego sa 2 kluby to raczej wybierze NYK bo tam jak wyzej napisałem nawet po oddaniu paru młodych perspektywicznych graczy to jeszcze miałby z kim grać a nas nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darro a po co Kobemu perspektywiczni gracze?? Przecież, gdyby chiał grać w młodym zespole, który jest budowany na przyszłość, to na pewno nie chciałby odchodzić z Lakers. Pierwszą sprawą do, której Kobe miał pretensje jest właśnie sprawa budowy zespołu. Lakers wpierali mu, że drużyna będzie budowana pod niego, będzie kreowana na zwycięstwa teraz, a nie za parę lat, a przez ten durny plan 2007 widzimy jak jest.

 

Lakers, a właściwie ten "insider" powinien publicznie się ujawnić i przprosić Kobego za te kłamstwa, a Kupa i Buss powinni postarać się o jakieś wzmocnienia nawet kosztem i Bynuma i Odoma, żeby zatrzymać Kobego. Bo powiedzcie mi kto inny zapewni im takie zyski i popularność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola darro, mówie tu o transferze raczej typu

Gordon(jeszcze ma rookie kontrakt) + Nocc (sądze że koło 5-6 baniek mu dać można) + Duhon (3.300 dostaje około chyba) + pick (koło 2 baniek) to już samo w sobie daje to już 13 - 15 baniek, od biedy jakis VK z 2 bankowym kontraktem i inny lepeć + 10% różnica w salary którą można wykorzystać. To wszystko daje nam Kobe, a dla lakers transfer nie powiesz mi że nie jest korzystny bo dostają paru ludzi łatających ich dziury, które gołym okiem widać.

 

Trzon zespołu zostaje, bo Denga nie ma bata żeby Pax puścił a Kirka raczej Jackson by u siebie nie chciał. W Chicago tworzy się prawie kąpletna drużyna

 

G Kirk / Thebo

G Bryant / Thabo / Griff

F Deng / 2nd round pick / od biedy nawet Thomas bo próbowali tak

F Thomas / mam nadzieje że PJ

C Wallace / Allen albo Sweet bo może któregoś podpiszą

 

pozostaje przypomnieć sobie o tym że mamy w 2 rundzie 2 picki, zawsze coś możemy wyciągnąć, nie mówie kąkrety ale jakieś mięcho + MLE i LLE, natomiast w LA rotacja staje sie niezła, no i mają większe szanse na dalsze transfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola darro, mówie tu o transferze raczej typu

Gordon(jeszcze ma rookie kontrakt) + Nocc (sądze że koło 5-6 baniek mu dać można) + Duhon (3.300 dostaje około chyba) + pick (koło 2 baniek) to już samo w sobie daje to już 13 - 15 baniek, od biedy jakis VK z 2 bankowym kontraktem i inny lepeć + 10% różnica w salary którą można wykorzystać. To wszystko daje nam Kobe, a dla lakers transfer nie powiesz mi że nie jest korzystny bo dostają paru ludzi łatających ich dziury, które gołym okiem widać.

 

Bunia jak się mogę zgodzić, że Lakers za Bryanta wiele nie dostaną pewnie właśnie coś w okolicach tego o czym napisałeś, ale no nie pierdziel mi tu, że to w jakikolwiek sposób jest dla Lakers korzystny transfer :? Nocioni i Duhon to role playerzy, fajni przydatni, ale zwykli role playerzy a Gordon to takie coś pomiędzy role playerem a małą gwiazdką.

 

Te dziury o jakich piszesz to Lakers mogliby sobie nimi łatać gdyby dorzucali ich do drużyny z Bryantem to by było prawdziwe łatanie dziur w Lakers, ale nie kiedy oddają za nich Bryanta. Lakers przez sytuację mogą być zmuszeni do wzięcia byle czego i to pewnie zrobią ja tego wcale nie kwestionuję, ale przynajmniej nie udawajmy, że ktoś taki jak Gordon+ dwóch rolsów to w jakikolwiek sposób korzystny deal za najlepszego niskiego w lidze, który jeszcze ma kilka lat przed sobą gry na świetnym poziomie zanim zacznie ten poziom obniżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van powiem tyle, że wydaje mi się że lepiej jest dostać 2 rolsów, troche mięsa, pick i shootera, którzy nie są przepłaceni, niż bandę przepłaconych ni to gwiazd ni to rolsów z NY w postaci np Craforda czy Q albo co gorsza dla was Steve lub Marba, ale każdy ma swoje zdanie. Myśle że pakiet z grczami bulls pozwala na większą rotacje, a także Phil miałby lepszych zawodników (tzn którzy prędzej się podporządkują jego taktyce) niż jaki kolwiek pakiet od NY, oczywiście chyba że Lakersi dostaną pick NY z 20 któregoś miejsca który dostali od Bulls, Lee, Frye, Robinsona, Balkmana i jeszcze coś.

 

Jak dla mnie o tym możemy dyskutować w temacie o lakers i ich próbach transferów w lato, niż tutaj, także te posty można tam przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze kobe pojdzie "papa" to raczej pewne (i chyba dobrze bo z niewolnika nie ma pracownika) ale trade z bulls to kpina :lol: wiem, ze jako kibic bulls pewnie posikal bys sie z radosci i mozesz miec taka nadzieje skoro w FO lakers siedzi mitch. mam jednak nadzieje, ze kobe pojdzie do phoenix (bo choc z zachodzu i jednej dywizji) moga zaoferowac znacznie wiecej niz byczki. zaluje tylko jednego, ze gdy byla okazja glupi Jimm nie oddal beksy bynuma za Artesta. pewnie teraz wogole nie bylo by tematu. ale ubzdural sobie, ze z bynuma bedzie gwiazda (juz to widze) i mamy co mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Phoenix ma więcej do zaoferowania to mogę się kłucić, transfer za kobe by mógł wyglądać Marion + Banks +pick, ale tak czy tak nie wiele wam to daje, tymbardziej że wasz jakże wspaniały zarząd nie chce Kobe w WC. Także chyba ten plan już może odpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nowy GM Grizzlies Chris Wallace podobno rozważa opcje oddania Gasola. Jezeli to prawda Bulls lub Celtics mogą wznowić rozmowy. Jerry West może pozostanie w Memphis tylko będzie konsultantem.

- Cavs mają zaczać ponownie rozmowy z Sacramento w sprawie Bibby'ego. Jak się go nie uda ściagnąć to Cavs będą próbowali pozyskać Earla Boykinsa który właśnie pochodzi z Cleveland. Ferry jeszcze chciałby mieć w składzie Udricha ze Spurs.

- Gooden do Bulls? Cavs chcą przedłużyć Pavsa i Varejao, aby zmniejszyć wydatki będą chcieli oddać Goodena i najbardziej możliwe że do Chicago.

- Parwdopdobnie nie było żadnych rozmów między LAL i Chicago w sprawie Bryanta.

- Marbs przewita Kobasa z otwartymi ramionami jeśli ten będzie przechodził do Knicks. Thomas napewno nie odda Curry'ego, ale jest gotów oddać Frya, Lee i Crawforda.

- Finley najprawdopdobniej zostanie ze Spurs, tak samo Wells też zostanie na drugi rok z Rockets.

- Grant Hill ostatnio dał znać, że Lakers do dla niego realna opcja.

- Kurt Thomas do Nets? Nie tego nam potrzeba pod kosz, ale jeśli chcą wziąść wzamian Collinsa to DEAL DONE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kurt Thomas do Nets? Nie tego nam potrzeba pod kosz, ale jeśli chcą wziąść wzamian Collinsa to DEAL DONE!

Ja wiem czy takie DEAL DONE... Collins może nie jest jakiś wspaniały ale to naprawde kawał niezłego obrońcy i można próbować wyciągnąć za niego coś więcej. Tzn. może nie za samego Collinsa ale już np. w połączeniu z RJem. Samego Collinsa bym nie sprzedawał bo i tak za niego nic wielkiego nie przyjydzie a takie wymiany są z naszego punktu widzenia bez sensu bez sensu. Tak jak mówie lepiej próbować jeśli już koniecznie Collinsa sprzedawać to w pakiecie za coś naprawdę solidnego i sporo wnoszącego do naszej gry pod koszem.

 

Chociaż w sumie serię przeciwko SAS Thomas miał udaną, no ale wiekowo to jednak już jest za bardzo zaawansowany aby na nim w pewnym sensie opierać grę w ataku. Tak więc osobiście jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Suns i Wizards romawiają o trejdzie Matrix za Jamisona.

- Magic podbno są zaineresowani Bryantem

- Krąży plota Brian Cook do Rockets, a do Lakers Luther Head.

- Clippers podobno gadają o oddaniu Coreya do Suns, wzamian za Diawa.

- Sarunas powiedział, że bardzo chciałby grać dla Cavs, ci zaś są też zainteresowani Papaloukasem.

- Damon Jones poprosił zarząd o trejd.

- Portland mocno się zastanawiają nad wyborem Duranta z pierwszym numerem, ale jak jednak wybiorą Odena to będą chcieli zawszelką cene pozbyć się Joela Przybilli.

- Artest żałuje swojego zachowania kiedy zarządał trejdu. Powiedział że nadal chciałby grać dla Ricka Carlise i Pacers. Ale na to chyba już zapuxno panie Artest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna plotka o możliwym tradzie wolvs z celtic.Theo Ratlif , AL Jefferson,5 nr draftu <-----> KG.To chyba jedna z najlepszych opcji dla minny patrząc na to co inne drużyny otrzymały za swoich all starów, dostają spadający kontrakt perspektywicznego skrzydłowego i wysoki pick w mocnym drafcie.Powiedzmy sobie szczerze pozyskanie howarda i uczynienie foya pierwszym pg tak naprawdę niczego nie zmienia na zachód to za mało a salary cup nie pozwala na szaleństwa,za to z celtics od razu robi faworyta na wschodzie.Zdrowy i zmotywowany pierce + garnett może być ciekawie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trejd miał wygladać tak: Al, Wally, Ratliff, Telfair + 5pick za KG i Hudsona.

Tylko KG nie chce grać w Bostonie i wszystko szlag trafił. KG preferuje Suns, twierdzi że chciałby być w cieplejszym miejscu i druzynie na na miarę majstra. Minny jest gotowa oddać Kevina za Amare, tylko znowu Suns nie chcą oddać go bo wolą Mariona i jakieś tam pionków. Znowu Minny nie chce Mariona i możliwe że jakaś 3 drużyna będzie jeszcze zamieszana w ten trejd. Możliwe, ze mogą to być właśnie Celtics.

 

- Nets już nie chcą oddawać Kidda do Lakers nawet jeśli ci są gotowi oddać Bynuma. Sam Kidd chce zostać w NJ, a ci są podobno blisko przedłużenia kontraktu z Carterem.

- Lewis jest zaineresowany grą w NY KNICKS!!! 8) :)

- Nellie powróci do trenowania GSW

- Jim O'Brien ma nadzieje że JO pozstanie w Pacers.

- Larry Miller zmienił zdanie i powiedział w wywiadzie dla radia, ze jest gotowy oddać Kirilenko.

- Bucks wykorzystali opcje w kontraktach Boguta i Charliego V. autoamtycznie przedłuzająć umowy o 1 rok.

- Mavs chcą spróbować pozyskać pick z 10 dziesiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knicksboy a może byś tak zapodał jakiegos linka odnośnie Dallas i ich łowów na top 10 draftu :shock: bo aby od kogos go dostać to musieliby oddać howarda bo dirk nie wchodzi w rachubę a z całym szacunkiem dla pozostałej części ich składu to nie widzę niko kto by sie nadawał na zamianę no chyba że jakiś gm dostanie porażenia mózgu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.