Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie zaakceptował i właśniue to jest dla mnie śmieszne ile Detroit chcą mu dać.

 

Wiek? No dobra jest już dosyć stary, bo przy wieku 31 lat pogra jeszcze na wysokim poziomie ze trzy lata, ale to jest najważniejszy zawodnik Pistons, a jeszcze nie miał dużego kontraktu i mu się jak najbardziej, taki jak ma Lewis należy, choćby za to co dla nich zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że tak Billupsowi jak Benowi rok temu od Pistons należą się takie kontrakty jaki ci gracze chcą. Nawet jak będą przepłaceni to są w tej lidze przypadki takie jak wlaśnie tych dwoch, że za zasługi dla klubu w okresie kiedy zarabiali poniżej swojej rynkowej wartości należy im się coś od Pistons. Tak jak kiedyś czy Ewing czy Olajuwon dostali dużo już kiedy mieli swoje lata wlaśnie za to wszystko co znaczyli dla klubu nie zarabiając tak wiele. Co innego gdyby w tym momencie KG czy Shaq byli FA i wciąż chcieli tak ogromnych pieniędzy bo oni byli należycie opłacani kiedy rozgrywali swoje najlepsze sezony.

 

Pistons oczywiście nie muszą spełnić żądań Billupsa, ale biorąc pod uwagę ile z niego mieli za kontrakt godny przeciętniaka to w dzisiejszych czasach gdzie byle leszcze krzyczy sobie powyżej 10 milionów tacy ludzie jak Billups zaslugują na większe pieniądze niż będą warci za parę lat jak już nie będą grali na takim poziomie. To wszystko jest biznes, ale moim zdaniem są jednak wyjątki takie jak ten gdzie wypadałoby przystać na warunki zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent Billupsa zaprzeczył ze jego klinet zgodził się na 60mln kontrakt za 5 lat gry.

ESPN -

Chauncey Billups' agent refuted media reports that his client had agreed to a five-year, $60 million contract.

 

"This is a vicious rumor," Andy Miller, Billups' agent, told The Detroit Free Press. "It's entirely untrue. We have not reached an agreement. I don't know what stage we're at. We're having ongoing discussions, and I don't believe that we're on the verge of signing an agreement anytime today by any stretch of the imagination."

Ciekawe jaki kontrakt chce Chauncey pewnie coś ok 70 mln i na 5 tylko na 4 lata. Pistons niech lepiej zaoferują mu to co chce, bo chyba nie po to za frajer się pozbywali Delfino. Tacy Bucks czy Grizzlies mają wielka ochotę na podpisanie Billupsa i mogą zaproponwać mu sumkę jaką rząda i Pistons zostaną na lodzie tak jak to było z Benem W. w zeszłe lato.

 

:arrow: Byki są mocno zaiteresowane Mihmem, Moorem i Joe Smith'em . Smithowi chcą zaoferować MLE. Czy to dobry pomysł raczej nie, Smith miał dobre występy ponieważ grał u boku Dre Millera. Wiec w Bulls to może nie być już ten sam Smith.

:arrow: Artest na celowniku NYK. Fajna paczka Marbs, Curry, Z-Bo, Robinson i jakby Artest doszedł to NYK fajna zbieranina niszczycieli atmosfer i wielkich ego. Watpie aby Thomas dał sobię radę z taką grupą. Jest jeszcze plotka, że jak Thomasowi nie uda się sciągnać Artesta to zapropnuje MLE Mo Petersonowi. Po co im Mo Pete na jego pozycje jest Crawford, Q-Rich, Jeffries mam nadzieje ze Mo Pete tam nie pójdzie bo się zmarnuje niech lepiej idzie do Jazz.

:arrow: Mo Petem interesuja się jeszcze Hornets i Cavs. Hornets też prowadzą rozmowy z Masonem, Pargo i Devinem Brownem.

:arrow: GM Grizz Chris Wallace poleciał do Argentyny aby spotkać się z Nocionim i namówić go na podpisanie z Grizzlies. Mogą mu zaproponować 5-letni kontrakt od 40-46mln.

:arrow: Patrick Ewing został asystentem trenera Stana Van-Gundy'ego. Howard będzie miał dobrego nauczyciela. Ewing olał Knicks, bo były spore szansę że tam dołaczy do sztabu trenerskiego.

:arrow: Mavs kontaktowali się z Gerladem Wallacem , a Jazz Deavem Georgem.

Detroit ma na celowniku dwóch centrów z Wizards Haywooda i Thomasa.

- Bulls są mocno zainertesowani Darko.

- Jake Voskhul dokontał opt out i jest teraz wolnym agentem.

- Pacers rozmawiają z agentem Mo Williamsa. Kozły chcą Mo zaoferować 40 mln za 5 lat gry. Pacers możliwe, że podpiszą z Kareemem Rushem.

- Jaque Vauhgn podpisał 2-letni kontrakt ze Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Grizzlies są bardzo zainteresowani Nocionim i są w stanie zaoferować mu duży kontrakt, pojawiła się plotka o sign and trade z Bulls ktory wsyłaby do Memphis Nocioniego, Noah, Duhona plus coś jeszcze za Gasola. Nie ma co oferta ciekawa, tym bardziej że o innych konkretnych ofertach w celu pozyskania Gasola nie słychać a zarządowi Grizzlies, w tym Jerry'emu Westowi bardzo podobał się Noah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaapelować do kupchacka, by nie brał Fisha za MLE, bo po swoich ostatnich, nizłych ruchach, znowu straciłby moje zaufanie. Można podpisać Blake'a lub Theo, a nie Fischa, który nie dośc, że broni gorzej od w.w, to pewnie opuści połowe meczy, ze względu na chorobe córki. A w ataku też nie byłby najlepszym rowiązaniem, bo dla mnie to za mały SG, a nie rozgrywający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yślę więc, że jeśli doszłaby do skutku, kibice Nets (prawda KarSp Wink ) byłoby zadowolonych

Tak byłbym zadowolony. Ogólnie trade mi sie jako tako widzi, ale Nets nie maja już czasu na zastanawianie się, Kidd coraz starszy i żęby coś ugrać trzeba zaryzykować, nawet osłabienie zespołu pod względem głebi składu.Tak opcja wydaje się być korzystna. Szkoda mi w tej wymianie tylko Krsticia, najchetniej widziałbym to rozwiązna bez niego, bo to fajny gracz który ma szanse coś osiągnać i wraz z JO nasz front wyglądałby mocniej(tym bardziej ze spore nadzieje wiąze tez z wybranym w drafcie Seanem Williamsem) niż z Nachbarem i nikt łątwo by nie prezpchnał NJN. Ale jeżeli to konieczne to trudno.

 

 

Gratuluje też Colangelo. Ufam mu bardizej niz sobie w sumie w kwestii transferów i zmieniania składów bo do tej pory nie zawodził sie na zawodnikach a jak już to wymieniał jak Jonesa, ale tym razem to chyba przegiał. 6mln za typowego strzelca który umie tylkoi rzucać, rzucać i rzucać to cena mało wyrafinowana i za te pieniadze mozna by mieć kogoś zdecydowanie o większym umiejętnościach i nie tak jednowymiarowego o czym świadczy chociażby fkat że podobną cenę ale w Lakers dostał Walton. Boje siet ez o ten cały syndrom DJ'a który po odejsciu od Shaqa i Wade'a nie gra nic mimo ze na pozycje i wyprowadzenia przeciez nie narzeka, ale o pozycje wolne akurat się nie martwię bo Raps graja tak szybką i nastawioną na rzucanie ofensywe a'la PHX ze na pewno bedzie co chwila uwalniany.Ja rozumiem ze Raptors przyda sie taki strzelec, ze ciagel szukaja kolejnego pewnego strzelca tak żeby fani nie płąkali po Mo Pete bo to że on odejdzie jest coraz pewniejsze ale 6mln za sezon dla zawodnika który robi +50% za 3 i nic wiecej mi się nie widzi.. Strzelcy w cenie ale żeby aż tak? :x

 

EDIT

A Joseph. Tylko nie przemądrzalcy bo zrobie z Toba to samo co chcesz zrobić z Hirkiem. ;) Swoja droga ja bym mu nie groził, to chłop jak Pudzian po jakichś tam dietach białkowych co mu mózg wyżeraja. ;)

Jeśli chodiz to DJ to ja w sumie zdawałem sobie sprawe ze nie bedzie tak ciekawie jak przy Shaqu i Wadzie bo tam zostawał niemal sam, ale nie ma co mówić że James mu nie zpaewnia niczego bo pozycji miał sporo jak grał tylko fatalnie pudłował. NIe można powiedzieć żę Jamesa zawiódł, ale że nie zrobi roboty dwóch gwiazd było pewne, ale że Jones bez tego kompletnie sobie nie poradzi trudno było przewidzieć. NIe grał chłop nic. O tym że kontrakt dostał za duży wiedziałęm od samego poczatku, ale że aż tak zawiedzie to bym się nie spodziewał bo teraz to jedyne co robi to mówi ze jest najlepszym shooterem w NBA, szkoda tylko że tego za cholere nie widac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spora szansa, że James Posey, 'wolny strzelec', zostanie oddany na zasadzie S&T. W ostatnim roku dostał 6 baniek, trudno się spodziewać, że Miami dadzą mu podobną kasę... tym bardziej, że kilka drużyn jest nim zainteresowanych (m.in Cavs czy Lakers).

 

Stanie się prawodpobnie tak jak Riley zapowiedział - Posey i Kapono pożegnają się z Miami (właściwie Jason już jest w Toronto). W sumie to dobrze... liczę, że za półdarmo podpiszemy na jeszcze jeden rok EJ, który może spokojnie grać na SF. Poza tym mamy jeszcze D. Cooka, niezłego specjalistę od trójek. Ten rok to chyba najlepszy moment aby sprzedać J. Willa. Za rok kończy mu się dosyć wysoki kontrakt, co napewno jest plusem dla drużyny przyjmującej go. Nawet jeśli Williams zostanie potrzebujemy jakiegoś PG (na celowniku Blake, Atkins). Mimo sporych braków w Miami jestem spokojny o przyszłość Żarów:) Riles nie raz już pokazał, że potrafi kapitalnie wytrejdować duże kontrakty (upchnięcie B. Granta do LAL, oddanie EJ do Memphis) i sprowadzić dobrych rollsów. Poza tym Dorell Wright i W. Simien MUSZĄ wejść do normalej rotacji, zawodnicy z potenacjałem, którzy w ostatnim sezonie grali nic (Simien z powodu salmonelli) lub bardzo mało (podobno Dorell nie wytrzymywał kondycjnie w drugiej części sezonu). Oby Wade 'zrobił' full recovery, nawet gdyby to miało trwać do grudnia-stycznia. Jeśli on dojdzie do formy to nie powinno być źle z Miami :wink:

 

a mi sie wydaje (obym sie mylila dla atrakcyjnosci i tak KIEPSKIEGO wschodu), ze miami sobie nadchodzacy sezon po prostu odpusci. postanowia zdobyc wysoki pick w drafcie i powalczyc w kolejnym sezonie. zarzad pewnie nie bedzie chcial ryzykowac zdrowiem wade a i shaq pewnie by odpoczal :lol: plus w tym sezonie z tym skladem raczej wieeele nie zwojuja. A za rok jak odetchna finansowo... moze byc dla nich ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Matt Carroll podpisze sześcoletni kontrakt z Bobcats.

CHARLOTTE, N.C. (AP) -- Guard Matt Carroll and the Charlotte Bobcats have come to terms on a six-year contract, a person close to the negotiations said Wednesday.

Według doniesień dostał 27mln, wydaje mi się kontrakt fair. Carroll to solidne wspracie z ławki dla Bobków.

 

- Kings kontaktowali się z Magic w sprawie Hedo. Są gotowi go pozyskać, ciekawe kogo by oddali wzamian. Stawiam Salomonsa lub Rona.

- Louis Scola jest na celowniku Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ostatnio Boston próbował zdobyć wysoki pick (czytaj Odena) i jakoś nie udało im się to :D Dlaczego niby Miami miałoby odpuścic ten sezon? Przecież Shaq nie będzie grał z roku na rok lepiej... Jeśli Wade wróci do pełnej sprawności to nie widzę powodu dlaczego Heat miałoby znów nie być contenderem. Jak na mój gust tylko Bulls mogą być poza zasięgiem w PO. Cavs idealnie pasują Miami, w ostatnim sezonie szczególnie Shaq i Zo niszczyli ich pod koszami więc dlaczego w tym sezonie miałoby być inaczej <zakładam, że Zo wypełni do końca swój kontrakt>? Detroit nie ma odpowiedzi na Wade'a (może jestem zaślepiony ale w PO Flash zawsze przeciwko nim grał rewelacyjnie). Magic z Lewisem i Howardem? Nie w tym roku jeszcze :wink: Nie wierzę, żeby do walki o najwyższe cele włączył się Boston. A Miami ze zdrowym Wade'm i Shaqiem to ciągle mocna ekipa, zdolna walczyć z każdym.

 

M. Carroll prawdopobnie podpiszę na 6 lat z Bobcatsami. Swoją drogą, nie liczyłem, że ma już 27 lat, wyglądał mi na 23-24 max :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kings kontaktowali się z Magic w sprawie Hedo. Są gotowi go pozyskać, ciekawe kogo by oddali wzamian. Stawiam Salomonsa lub Rona.

 

Nie rozumiem w tej chwili Kings Na ich miejscu budowal bym nowa druzyne bo z tym co im zostalo na Zachodzie nic nie zdzialaja Turkoglu im w tym bynajmniej nie pomoze Jedynym wytlumaczeniem moze byc chec pozbycia sie Rona bo moze znowu cos mu strzelilo do lba i nie chce grac :roll: Nie wiem czy to akurat na reke Orlando brac takiego tluka Wolalbym juz zapolowac na Bibbiego Oddalibysmy im Turkoglu, jakis wygasajacy kontrakt i jakiegos mlodego (Ariza, Redick, Jameer) Wtedy mialoby to dla nich jakis sens a i dla nas bo z Bibbim na jedynce moglibysmy naprawde zamieszac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest na celowniku NYK. Fajna paczka Marbs, Curry, Z-Bo, Robinson i jakby Artest doszedł to NYK fajna zbieranina niszczycieli atmosfer i wielkich ego. Watpie aby Thomas dał sobię radę z taką grupą. Jest jeszcze plotka, że jak Thomasowi nie uda się sciągnać Artesta to zapropnuje MLE Mo Petersonowi. Po co im Mo Pete na jego pozycje jest Crawford,

no to jeszcze B.Miller i Ed Robinson i w NY bedzie paka Bulls sprzed kilku sezonow gdy to notowali chlopaki 15 winow w sezonie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Shaq nie będzie grał z roku na rok lepiej... Jeśli Wade wróci do pełnej sprawności to nie widzę powodu dlaczego Heat miałoby znów nie być contenderem.

dlaczego nie mieliby być znowu contenderem :?: właśnie z tego powodu jaki napisałeś w tym poprzednim zdaniu - Shaq nie będzie grał z roku na rok lepiej tylko gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie koledze Jamesowi pomieszalo, to nie Ewing olal NYK, ale Knicksi go nie chcieli wsrod swoich asystentow, to tak gwoli scislosci.

Co do psucia atmosfery to chyba kolega James nie sledzil zbyt uwaznie w poprzednim sezonie co sie dzieje w NYK bo jakos nie zauwazylem zeby Marbury z Curry'm psuli atmosfere w NYK, ale byc moze James masz lepsze informacje ode mnie. I na sam koniec jezeli doszloby do tego transferu to Robinson dolaczylby do Kings, wiec i ten problem (wyolbrzymiony zreszta) odpada, troszke dodales od siebie jak widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie koledze Jamesowi pomieszalo, to nie Ewing olal NYK, ale Knicksi go nie chcieli wsrod swoich asystentow, to tak gwoli scislosci.

Co do psucia atmosfery to chyba kolega James nie sledzil zbyt uwaznie w poprzednim sezonie co sie dzieje w NYK bo jakos nie zauwazylem zeby Marbury z Curry'm psuli atmosfere w NYK, ale byc moze James masz lepsze informacje ode mnie. I na sam koniec jezeli doszloby do tego transferu to Robinson dolaczylby do Kings, wiec i ten problem (wyolbrzymiony zreszta) odpada, troszke dodales od siebie jak widze.

Jason#5, nie James to tak gwoli ścisłości. :wink:

Co do Ewinga, to nie wiedziałem, że go nie chcieli. Nie kierowałem się zeszłym sezonem pisząc o zawodnikach NYK, tylko ogólnie brałem pod uwagę charakterki i postawy tych zawodników i troche może sezonem 05-06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

dlaczego nie mieliby być znowu contenderem :?: właśnie z tego powodu jaki napisałeś w tym poprzednim zdaniu - Shaq nie będzie grał z roku na rok lepiej tylko gorzej.

Chodziło mi o to, że mimo regresu formy Shaqa Miami przez 1,2 a może nawet 3 lata pozostaną w gronie faworytów Wschodu (chyba, że Wade mocno się połamie). Nie wydaje mi się, żeby przez te 2-3 lata nastąpiło mocne przetasowanie jeśli chodzi o ECF. Riley umię obudowywać gwiazdy dobrymi rollsami, którzy może nie lśnią w RS jednak w PO są niezwykle przydatni. Oczywiście ostatni sezon był nieudany, jednak sporo w tym 'winy' urazów, które nie omijały gracz Heat (z resztą nie tylko ich, sam coś wiesz o tym Van).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu tfu moj blad z pomyleniem nicka, oczywiscie Jason, za to przepraszam.

Ja wiem ze Marbury i Curry nie sa tu zbyt popularni ale naprawde trzymajmy sie faktow, granie obydwu pod Thomasem a granie pod Brwonem to zupelnie dwie rozne sprawy. Thomas bardzo dobrze dogadywal sie z Artestem w Indianie ale osobiscie uwazam ze to juz byloby za duzo dla IT, pilnowanie Zacha i Rona to pilnowanie o jednego za duzo. Tak jak dobrym grajkiem jest Ron tak ma niestety pusto we lbie i moze mu w kazdej minucie cos strzelic. Moze byc przez 364 dni w roku spokojny by mu odwalilo w tym ostatnim 365 dniu, nigdy z nim nic nie wiadomo. Chyba ze Izajasz jest tak zdesperowany ze lapac sie bedzie kazdej deski ratunku i jednak pociagnie za cyngiel... i bedzie sie ludzil ze Ron bedzie w miare ok ze swoim zachowaniem, po czym po 2 latach da mu takie extension ze sie wszyscy zlapia za glowy a Ron odwali jakis mega numer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

dlaczego nie mieliby być znowu contenderem :?: właśnie z tego powodu jaki napisałeś w tym poprzednim zdaniu - Shaq nie będzie grał z roku na rok lepiej tylko gorzej.

Chodziło mi o to, że mimo regresu formy Shaqa Miami przez 1,2 a może nawet 3 lata pozostaną w gronie faworytów Wschodu (chyba, że Wade mocno się połamie). Nie wydaje mi się, żeby przez te 2-3 lata nastąpiło mocne przetasowanie jeśli chodzi o ECF. Riley umię obudowywać gwiazdy dobrymi rollsami, którzy może nie lśnią w RS jednak w PO są niezwykle przydatni. Oczywiście ostatni sezon był nieudany, jednak sporo w tym 'winy' urazów, które nie omijały gracz Heat (z resztą nie tylko ich, sam coś wiesz o tym Van).

no chyba, ze wyniki beda kiepskawe i Riley znowu "pojdzie na chorobowe" jak ma to w zwyczaju czynic :lol: mam nadzieje, ze kontuzje omina miami szerokim lukiem i bedziemy mogli przekonac sie ile sa warci. oby nowy sezon byz zdrowszy dla calego NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze i oczom nie wierzę. Plota, że Fisher może podpisać z Lakers i że w ogóle szuka sobie nowego miejsca pracy. No kurna, to jakieś przegięcie. To Jazz poszli mu na rękę, żeby mógł skupić się na córce, a ten sobie jak gdyby nigdy nic szuka następnej drużyny? Wprawdzie Fish to porządny kolo i jeśli teraz coś takiego robi, to pewnie zarządowi w Utah wcześniej o takiej ewentualności powiedział... Ale i tak budzi to we mnie niesmak, a nawet lekką odrazę. Jakby zrobił sobie rok przerwy, a potem poszukał, to ok. Ale jak tak, to zwyczajnie wykorzystał Jazz. Oni go ściągnęli w konkretnym celu, a teraz on ich na litość zrobił.

 

Radmanovic... Skoro Van tak zachwalasz, to dawajcie :wink: W sumie w kwestii Posey'a, to nie ma co kombinować. Gość jest wolnym agentem, może zrobić co chce. To gest z jego strony, że chce iść Heat na rękę i popróbować też/najpierw opcji sign-and-trade. No i możliwe, że w ten sposób trochę większą gażę uzyska. Tak więc dobrze, że w ogóle jest szansa za Posey'a coś dostać, bo równie dobrze może to być nic. Z tego powodu nie mam żadnych dużych oczekiwań w tym względzie. Radman może być. Haslema dalej oferować na rynku. Podobno ten cały Simien jest materiałem na podobnej klasy wyrobnika, zresztą już jak był draftowany to wskazywano na podobieństwa. Niech ma szansę to pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.