Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy pierwszy porządny trade w tym offseason. pomiędzy Bostonem i Seattle.

 

Ray Allen + 35.pick<> 5.pick + Szczerbiak + D. West

 

Jak widać pierwsze skrzypce w ataku będzie grał Durant, do którego chcą dokoptać Jeffa Greena, co sądzę im się uda.

 

A w Bostonie będzie dużo rzucania...

 

Tak na szybko :wink:

 

Choć coś czuję, że obie drużyny skorzystają na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Sonics and Celtics have agreed to a trade which will see Ray Allen join Paul Pierce in Boston, while the fifth pick, Delonte West and Wally Szczerbiak will be headed to Seattle. The Sonics will take Jeff Green with pick 5, if available.

 

 

no i dla mnie wypas, jak dla bostonu również, teraz tylko sięgnąć do portland, obdarować ich jakimś młodzieniaszkiem typu green czy allen, dorzucić Ratlifa i pick z przyszłego roku i jeszcze jest Zach. Wiem że salary zapchane maksymalnie, ale za to jakie możliwości, a Pierce w końcu ma z kim grać. Byle tylko nie sprzedali AJ. Co do Seattle pocichu liczyłem że z 5 wezmą Brewera, jakoś mi bardziej pasuje do Duranta niż Green, ale ja się nie znam :P w krótce więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejny trejdzik:

Po bodajze 16 miesiacach Izajasz w koncu zrobil kolejny trejd, oddal Francisa (nareszcie, chwala Bogu) i Frye za Zacha Randolpha (i jego humorki i kontrakt), Freda Jonesa (moze byc) i Dana Dickeau (chyba po to zeby go zwolnic).

Tak jak mi sie podoba nasza 4 i 5 i panowanie pod koszem, tak mam "pewne" obiekcje...

Wracam do draftu, przespie sie z tym i jutro cos napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejny trejdzik:

Po bodajze 16 miesiacach Izajasz w koncu zrobil kolejny trejd, oddal Francisa (nareszcie, chwala Bogu) i Frye za Zacha Randolpha (i jego humorki i kontrakt), Freda Jonesa (moze byc) i Dana Dickeau (chyba po to zeby go zwolnic).

Tak jak mi sie podoba nasza 4 i 5 i panowanie pod koszem, tak mam "pewne" obiekcje...

Wracam do draftu, przespie sie z tym i jutro cos napisze.

Danp nie powinieneś wybrzydzać :) Po prostu kosmiczny zysk dla Knicksów a nie wierzyłem że znajdzie się frajer na kontrakt Francisa ;).

Randolph + przystawki za Francisa i Frye'a? Brać i dziękować Bogu

STEAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emjey w pierwszej wersji tam mial byc Jerome James zamiast Frye, to bylby dopiero trejd :)

Nie zapominajmy ze NYK znowu dodali sobie salary, bo Zach ma 4 lata kontraktu jeszcze na ponad 60 baniek, a Francis tylko 2 lata, jak zacznie stroic fochy ze Crawford i Marbs wiecej podaja do Curry'ego a nie do niego to bedzie tylko poczatek klopotow i niemoznosc dalszego wytrejdowania.

Na amerykanskim forum Knicks placza po co nam Dickau i Jones, dokladnie jak napisales emjey jako przystawki, wiele sobie nie pograja i mam nadzieje ze Collins spokojnie wysunie sie jako drugi rozgrywajek przed Dickau, a Jones jako zapchajdziura, troche tu, troche tam, czyli prawie w ogole. Zreszta jesli dobrze pamietam to kontrakt Jonesa wygasa po tym sezonie, a DD chyba rowniez, ale to musialby dokladnie poszukac.

ps-no i dobrze ze Miles sie tam nie zaplatal, to bylaby tragedia...

 

EDIT:

Zapomnialem dodac, ze Frye mi w ogole nie szkoda, to miekka faja przy Lee (jak to ladnie kiedys okreslil jeden z kibicow Bulls), a Dawidek i tak dostanie swoje minuty, za to dam sobie glowe uciac, gral juz w tym sezonie na SF wiec "spokojnie" swoje minuty dostanie, tylko niech sie wyleczy w koncu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to garść kolejnych:

 

- The Portland Trail Blazers have bought Phoenix's #24 pick. The Suns are expected to take Rudy Fernandez for the Blazers. Fernandez and Sergio Rodriguez in the same backcourt

 

- Jason Smith, taken with the 20th pick, may be headed to Philadelphia with cash for the 21st pick, which the Sixers used on Daequan Cook

 

no i coś na deser

 

:arrow: The Pacers have agreed to send Jermaine O'Neal to the Los Angeles Lakers for Lamar Odom and Andrew Bynum. The Lakers are mulling the deal over, but are currently leaning heavily towards not accepting the deal, as they are uncomfortable with losing Bynum.

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to prawda z tym trejdem Odoma i Bynuma za JO to ja sie tak zastanwiam jak bardzo wzmocni to LAL, w sensie czy wy widzicie znaczacy postep przy samej tylko wymienie Odoma za JO (choc sam go pare razy krytykowalem na forum Lakers w tym sezonie) i do tego jeszcze dorzucona mloda krew (w osobie Bynuma) ktora moze byc naprawde wypasiona. Ja wiem moze nie znaczy ze bedzie, ale Kobas "zaraz" moze zrobic opt out, JO sie polamac i w Lakers (ktorzy bezsensu znowu wzieli PG w drafcie I rundzie rok po roku) bedzie bardziej niz krucho. Nie wiem jak to fani-spece od LAL widza, moze oni wiedza wiecej o tej druzynie i jej potrzebach ode mnie (na pewno) ale z boku patrzac ja nie wiem czy to taka rewelacja.

No i czy to w ogole powstrzyma Kobasa przed dalszym "blaganiem" o trejd? Bo to rowniez nie jest pewne czy nazwisko JO daja gwarancje pozostania KB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN -

The Golden State Warriors traded veteran guard Jason Richardson to the Charlotte Bobcats on Thursday night for the rights to North Carolina forward Brandan Wright, the eighth overall pick.

 

Charlotte also got the rights to Alabama forward Jermareo Davidson, Golden State's choice with the 36th selection.

 

"I'll miss Jason, of course," Mullin said. "He's one of my favorite players in the league ... but we feel good about Brandan coming in. That doesn't make it any easier."

[Osobiście najbardziej interesujący mnie trejd po sześciu latach j-rich odchodzi z golden state po cichu myślałem że skończy tam karierę szkoda.Mj ma swoją gwiazdę,jak dla mnie lepsza opcja niż vince do którego się przymierzali,poza tym to chyba koniec geralda walleca.Raz że wzieli spory kontrakt dwa że będą się dublowali.A golden zrobili to co pokazły play off za dużo talentu na backourcie za mało pod koszem pozyskanie b.wrighta to zmieni.

Po bodajze 16 miesiacach Izajasz w koncu zrobil kolejny trejd, oddal Francisa (nareszcie, chwala Bogu) i Frye za Zacha Randolpha (i jego humorki i kontrakt), Freda Jonesa (moze byc) i Dana Dickeau (chyba po to zeby go zwolnic)

Szczerze to izajasz się postarał naprawdę,ale portland nie kumam chcą postawić na odena i młodzież ok ale oddają swojego najlepszego gracza za jakiegoś prospecta i francisa(pewnie i tak go zwolnią) z jego gigantycznym kontraktem który trwa jeszcze dwa lata w sumie nic nie zyskują poza tym to portland będą mieli chyba najniższa średnią wieku w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo NYK (nareszcie! :D) i brawo Bobcats ;) No i brawo Boston, ale tu już trochę mniej :P Koncetrnuję się na 2 pierwszych zespołach.

 

NYK - pozyskanie Zacha w zamian za Francisa + gracze mało znaczący, to jeden z najlepszych ruchów w ostatnich latach - tu już nie chodzi o samą jakoś zawodników i ich porównania, tylko o to, że przepłacony Francis, który się starzeje, odchodzi za gracza, który wciąż może grać na dobrym poziomie przez ładnych parę lat. Równie wysoki kontrakt i fochliwy charakter, ale jeśli tylko uda się go opanować to będzie w 200% wart wyłożonych pieniędzy ;)

 

Bobcats - mają J-Rich'a ... Proszę was ... Okafor i Richardson w jedym zespole? :shock: Z jednej strony monster defensywy, z drugiej gracz potrafiący rzucać +30 punktów. Uzupełniający roster gracze pokroju May'a, Feltona czy Morrisona tworzą razem ciekawy obraz i myślę, że dzięki temu ruchowi, panowie mogą powalczyć w tym roku o PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, Jordanowi wreszcie coś wyszło na stołkiem. :) Czy ja wiem, czy przyjście J-Richa musi oznaczać koniec G-Force'a? Z jednej strony to gracze o bardzo podobnych warunkach fizycznych, ale z drugiej o ile Rich to SG i można być pewnym, że tu będzie grał w związku problemami na tej pozycji w poprzednich sezonach, to Wallace gra na obu skrzydłach. Ba, nawet lepiej mu szło na PF i jeśli mieliby go podpisać, to chętnie zobaczyłbym niski skład Felton-Richardson-Morrison-Wallace-Okafor. Czy warto mu dać te 10 milionów? Chyba nie, ale tylko ze względu na okropną kontuzjogenność, która jak dotąd niestety była zmorą młodego klubu. Bo zdrowy Wallace jest IMO warty tej kasy, którą chce. Praktycznie nie ma drugiego tak dobrze broniącego gracza zarówno na obwodzie, jak i pod koszem, do tego potrafi fajnie popuktować. Co do tego nabijania punktów we freestyle'owej drużynie, to na pewno jest w tym sporo prawdy, ale w jego przypadku nie punkty są najważniejsze. Szkoda, ze JR23 odchodzi z GSW i choć zdecydowanie będzie miał tam kto po nim grać, to IMO zdecydowanie za łatwo został puszczony i niezbyt rozumiem w tym przypadku Mullina, ale z drugiej strony dobrze, że odszedł do innego klubu, który lubię.

 

Jeśli chodzi o wymianę Blazers z Knicks, to również wydaje się, że to plus dla Knicks, którym Francis zupełnie nie jest potrzebny, a taki dobrze wyszkolony PF na pewno bardziej się przyda. Tylko jest też druga strona medalu. Jeżeli komuś w NYK przyjdzie do głowy oczyszczanie zespołu z syfu, a przy okazji Randolph zacznie stroić fochy, to będzie to możliwe później niż z Francisem. Zobaczymy jak to wyjdzie, może nie taki straszny Zach jak go malują. Dużo zależy od Izajasza, jak to poukłada.

PTB widocznie koniecznie chcieli się pozbyć Randolpha i zdobyć PG. Cel osiągnęli, ale czy Francis będzie dobrą opcją? Myślę, że jeśli zdrowie mu dopisze, to przy McMillianie może być całkiem pożyteczny, a na pewno dużo bardziej niż w Nowym Jorku. To doświadczony gracz i przy trenerze umiejącym zdyscyplinować może to dać niezłe efekty. Jeśli nie, to po dwóch latach zejdzie jego kontrakt i też będzie fajnie. Mniej męczenia się niż z Randolphem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj myślę, że GSW zrobiło wielki błąd. Oddali bardzo dobrego, atletyczngo zawodnika za prospekta, który w sumie nie wiadomo jak będzie grał bo już tak jest z debiutantammi. Za pare lat koleś mnoże być jedną z gwiazd lub zwykłym przeciętniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za noc :shock: :shock: :shock:

 

Nie no słuchajcie Panowie, ale to jest jakieś nieprawdopodobne. Praktycznie 4 drużyny, a licząc GSW aż 5, dokonało zupełnej przebudowy względnie zmieniło swój image.

 

Chyba faktycznie najlepiej wyszli na tym Ponaddżwiękowcy, bo zdołali nie tylko wyekspediować kosztowną, sympatyczną gwiazdę, która nie okazała się jednak tym właściwym człowiekiem w Seattle, ale obudowała swoją przyszłą gwiazdę czyli Duranta solidnymi grajkami.

 

Bo i West i Szczerbaty to kolesie, którzy coś potrafią i nie raz to pokazali, choć ich wartość jest dość przeszacowana. Inną sprawą jest przechwycenie nr 5 czyli Jeffa Greena. Jeśli koleś okaże się choć w połowie tak dobry jak pisano w prospektach, to wróże SSS powrót do elity Zachodu na wiele lat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci Panie Boze za Zacha Randolpha. Za Frye'a ktory w tym sezonie zawiodl a mialbyc solidnym graczem pierwszej piatki oraz za czlowieka ktory na boisku musi miec swoja pilke dostalismy wysokiego mlodego i perspektywicznego gracza :D. Cos sie zmienilo na lepsze w Knicksach, oby tak dalej.

 

Ray Allen w Bostonie? Albo w Sonics potracili glowy, albo ten Durant jest na prawde dobry. Bo zeby oddac najlepszego strzelca w lidze to trzeba miec jaja.

 

Jak dla mnie to Spurs na Tiago Spliterze zyskaja bardzo duzo. Spodziewalem sie go w TOP15. To na prawde solidny gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego trade Indiana - LA, jesli miałoby do niego dojść na takich warunkach to jestem zdecydowanie "na nie". Przyjście JO kosztem LO i Bynuma to żadne wzmocnienie, wręcz przeciwnie. Lista naszych dziur do załatania bylaby jeszcze większa.

 

O Knicksach już pisałem, ale jestem ciekawy Danp jak widzisz podkoszową parę Curry - Randolph, parę nie ukrywajmy strzelców i ich współpracę w tej drużynie?

 

Jeśli chodzi o J-Richa to kolejny steal moim zdaniem. Brawo MJ, to dokładnie to czego ta drużyna potrzebuję. Lucasso nie zgodzę się z Tobą że dla GSW to bardzo zły ruch, oni są zapchani na tych pozycjach a na dodaetk wydaje mi się że postawią na Montę Ellisa ( już nie spominając że wybrali tego włocha ). Zgadzam się za to z Kilym - przyjście J-Richa wcale nie oznacza końca Wallace'a, no ale zobaczymy co o tym myśli sam G-Force ;)

 

Trade Bostonu to dla mnie troche takie fools gold. Na plus zaliczyłbym im pozbycie się Szczerbiaka, ale Allen...Napewno to All-Star, ale starzejący się, ze sporym kontraktem, na dodatek obwodowy strzelec grający sporo z piłką..kompletnie mi do Pierce'a nie pasuję no i pewnie zatrzyma rozwój Tony'ego Allena i Geralda Greena.

 

Seattle w przebudowie i wydaje mi się że bardzo mądrze postąpili wybierając Greena jako pomocnika dla Duranta. Taki koleś od wszystkiego, gotowy oddawać piłke to dokładnie coś czym nie są Allen i Lewis :). A Durant ma pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray Allen w Bostonie? Albo w Sonics potracili glowy, albo ten Durant jest na prawde dobry. Bo zeby oddac najlepszego strzelca w lidze to trzeba miec jaja.

eee... o ktorej lidze mowisz ?

 

ja tak krotko (dluzej by bylo gdyby te cioty ruszyly dupy i cos w koncu zrobily); Sonics jak na razie sa dla mnie zwyciezcami tego lata. jeszcze zrobia sign'n'trade z Lewisem z przynajmniej polowicznym sukcesem (czyt: mlodzian perpsektywiczny lub jakis pick z poczatku drugiej / konca pierwszej dziesiatki) i beda naprawde najbardziej obiecujaca ekipa ligi.

 

Niedobrze, zachod zrobi sie jeszcze mocniejszy, Blazers z Odenem, Sonics przebudowani, Warriors chyba wzmocnieni, czekamy teraz na ruchy Grizzlies i Wolves :roll:

 

ps. no i cos mi sie wydaje ze kolejny experyument spurs z grajkiem spoza usa wypali, zreszta o splitterze mowiono juz z rok temu jako czolowce draftu, dziwie sie ze poszedl z az tak dalekim nr.

 

ps2. zapomnialbym, jestem wielce zadowolony z picku Bulls 8) Po cichu liczylem na Noah ale nie wierzylem ze z dziewiatka mozna go wyciagnac. Fakt faktem, nie jest to gosc w stylu chocby Edka (ze siedzi w pomalowanym i punktuje tylko) ale podobno bardzo solidny i super roleplayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się dzisiaj, działo.

To Sonics ostro zaczeli i uważam zupełnie jak reszta ze Sonics wyszło nieźle wyszło na tej wymianie. Pozbyli się sporego kontraktu Allena (3 lata-16, 17, 18mln) zyskując kolejnego prospecta w postaci Jeffa Greena kolejny SF, comboguarda Westa, i white shootera Wallyego. West i Wally pokazali się wiele razy z bardzo dobrej strony, Wally coś napewno nauczy Duranta i Greena. Jak dla mnie po PTB Sonics to najbardziej dobrze zapawiadający się młody zespół. Zostaje im jeszcze sprawa coacha i Lewisa. SSS mają się starać o s'n't z Lewisem na, którego czają się już Magic więc SSS mają szansę wyciągnać od nich Darko który przyda się Sonicsom pod koszem.

Celtics zyskali pomocnika dla Pierce'a, który jest bardzo zadowolony z tego trejdu. Na pg zostali z dobrze zapowiadającym się Rondo, a Telfair dostał drugą szansę po odejsciu Delonte bądzie miał stanowczo więcej minut i może pokaze ten swój wielki talent, który podobno ma. Jak się tylko PP i RA zgrają to myślę że zobaczymy Celtics w PO.

 

- Wymiana na lini Blazers-Knicks to według mnie wygrali Blazers choć NYK też nie wyszli na tym źle. Franicis miał naprawdę dobre spotkania w NYK zwłaszcza wtedy kiedy nie było Marbsa. Steve Francis jak tylko będzie zdrowy i nie będzie miał humorów to wniesie coś napewno do drużyny z Oregonu. Może grać na pg i sg i nadal siepać te 20pkt i 6ast jak za czasu gry w Rockets czy pierwszym roku w Magic.

NYK wzieli kolejne gracza z trudnym charakterem, ostatni rok Randoplh miał naprawdę dobry i trzeba zauważyc że Miles nie grał cały rok. Widać że Miles miał zły wplyw na Zacha i boje się że granie w srodowisku Marburych, Currych czy James'ów może dobrze nie wpłynać na Zacha pozatym na s5 dla mnie zasługiwał Lee, któremu teraz może się zmniejszyć ilość minut. Thomas podjął duże ryzyko z Zachiem i znowu wpakował salary Knicks w ogromny kontrakt Zacha który ciągnie się jeszcze przez 4 lata i wynosi ok 62mln. Wyszystko i tak dopiero wszystko zacznie się wyjaśniac od listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o J-Richa to kolejny steal moim zdaniem. Brawo MJ, to dokładnie to czego ta drużyna potrzebuję. Lucasso nie zgodzę się z Tobą że dla GSW to bardzo zły ruch, oni są zapchani na tych pozycjach a na dodaetk wydaje mi się że postawią na Montę Ellisa ( już nie spominając że wybrali tego włocha ).

Ale ja tego nie napisałem :P To 2k4 to pisał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja tak napisałem i zdania nie zmienie, bo mogli myślę za niego więcej wyciągnać, a z tym Brandan Wrightem nigdy nic nie wiadomo, nie wiemy jak poradzi sobie w NBA. Mogę się mylić i podczas sezonu okaże się to świetny ruch ze strony GSW, jednak na razie tak nie uważam. A może mam takie zdanie ze względu na sympatie jaką dazę J-richa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.