Skocz do zawartości

Konkursowa sobota


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

przecież to głupota jest. jaka firma promuje chociażby Boykinsa Question

To nie takie proste kolego. Zawodników dobiera się po takim kątem by kreowali widowisko, ale i przyciągali widzów. Boykins dla przykładu jest mały , przyciąga oko, wielu oczekuje, że malutki skopie tyłek kolosom. A wszystko to z dyskretnym (bądź nie) logo McDonalda gdzieś w tle. Dzięki niektórym osobom zyskują wszyscy, a czasami umiejętności nie idą w parze z medialnością czy innymi sprawami, które się sprzedają, bądź kreują sprzyjający tej sprzedaży klimat...Dlatego dziwimy się czasem, że brakuje osoby, która rozniosła by w danej konkurencji przeciwników w pył. A wytłumaczenie jest proste, decyduje rachunek potencjalnych korzyści.

 

Sport to produkt, stety i niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, w SDC sklad sedziowski jest fajniejszy niz ci co startuja, osobiscie licze na Greena mysle ze cos wymysli cos co naprawde nas zadziwi, przy 203 cm z wyskokiem 109 cm moze cos naprawde pokazac, jeszcze licze na to z Howard bedzie 2 bardzo go lubie a mlody jest ambitny(wsumie wszscy tacy sa) ale on cos wymysli ja to czuje ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widac KarSp Byki nie znalezli nic smiesznego w wypowiedzi Thomasa:

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2756552

Przypuszczam ze gdyby nawet wygral to za rok moze nie dostac zaproszenia...

"I truly feel honored to be invited to participate in this year's slam dunk contest during next week's NBA All-Star Weekend in Las Vegas," Thomas said. "The opportunity to represent the Bulls and the city of Chicago on a global stage is a privilege that I do not take lightly. I regret the extent to which my comments indicate otherwise."

 

:lol: Teraz to dopiero wygłosił tradycyjną gadkę, która w obliczu jego poprzedniej wypowiedzi brzmi dopiero śmiesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby sam to tak poskładał. Zawsze w NBA, gdy zawodnik za dużo powie, później ktoś przygotuje za niego tego typu wypowiedź i jest zabawnie pokorny. Przy okazji jego free money będzie wynosić 6 zamiast 16 tysięcy, bo na finał i tak nie ma za bardzo szans. Będzie miał też nauczkę i będzie już pewnie pamiętał, że ma mówić jak chce dyktator Stern, a nie jak chce Tyrus Thomas. No i pewnie już go nie zaproszą i będzie musiał gdzie indziej szukać łatwej kasy, pomijając już to, że w jego miejscu w tym konkursie powinien być JR Smith...

 

P.S. Z tego co ja wiem, to tylko wygrana Dicka (:P) pójdzie na cele charytatywne, reszta do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Tyrus sam się ośmiesza tym co mówi :lol: Źle mu nie życzę, ale spośród tej 4 jak dla mnie ma najmniejsze szanse na zwycięstwo (tak tak, uważam że Nate będzie przed nim :twisted: ) i jeszcze odjeżdza tekst, że robi to tylko dla kasy - zupełnie jakby łaske robił że się "zgodził" tam wystąpić. Teraz się zaorientował, że palną głupotę - na ile to miało z prawdą wspólnego, nie wnikam - i próbuje to naprawić. Ale jest za późno - było już za późno w chwili, w której wypowiadał się proaz pierwszy przed dziennikarzami.

 

Finał obstawiam Green - Howard. Zwycięstwo tego drugiego, bo pomimo że Gerald ma windę w nogach i jakby się uparł to by wykręcił coś niesamowitego - jakieś 720 albo coś :twisted: - ale mam wrażenie że zje go trochę trema. Za to Dwight "Zejdź mi z drogi sukin*ynu i tak zaraz zapakuję piłkę" Howard jest już chyba nieco bardziej obyty z tym wszystkim, poza tym jego power dunki są naprawdę niezłe - w połączeniu z czasem jaki ma na obmyślenie jakichś fajnych sztuczek, myślę że da to niezły rezultat ;)

 

Najlepiej by było, żeby Nate znów wygrał, ale coś mało prawdopodobne to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widac KarSp Byki nie znalezli nic smiesznego w wypowiedzi Thomasa:

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2756552

Przypuszczam ze gdyby nawet wygral to za rok moze nie dostac zaproszenia...

No ja też nie widze w niej nic śmiesznego, tyle że jakoś nie umiem pojąc że człowiek który zarabia dziennie ok 9 tys i w 3 dni niemal zrówna swoje zarobki za zdobycie tytułu najlepszego Dunkera(zapewne starczą mu 2 dni bo mało kto typuje go na zwycięsce) mogłby tam naprwade wystapić dla forsy inaczej niż w kategorii żałosnego i nieudanego dowcipu... Ale to może ja się nie znam, a jak na serio gadał to chyba go zdrowo po***rdoliło i to własciwie wystarczy za cały komentarz na ten temat, n/c i tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wyglada na faux pas a nie zaden dowcip. mlody zawodnik,niezbyt do tej pory spelniony i doceniony (nawet jesli chodzi o place w stosunku do innych zawodnikow - w jego mniemaniu) moze sobie wykombinowal, ze wygra ten konkurs dolozy troche i kupi samochod czy cokolwiek innego, bo moze akurat tyle mu brakuje :roll: moze ta wypowiedz miala byc taka bokserska troche, "zgarne tytul, zmiazdze rywala, zgarne kase i pokaze kto jest najlepszy", taka deklaracja sily i pewnosci siebie

 

tak czy siak wyszlo to nienajlepiej

 

 

 

 

aha no i nie wiem czemu wy Howarda typujecie na zwyciezce :P moze za duzo mowie o tym ze on nie ma szans bo potem ewentualnie bede musial wszystko odszczekac ale ja nawet w nim nie widze potencjalu zeby mogl wygrac z tymi konkurentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samochodu to raczej jemu nie brakuje, najwyzej do jakiejs cobry shelby'ego. Poprostu glupota przez niego przemowila. Ma niewyparzony pysk i to teraz sie na nim zemscilo.

 

Co do Howarda to moze i nie wygra ale ja typuje ze zajmnie 2 miejsce zaraz za Greenem, ktory jednak zdeklasuje rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym niespełnieniem finansowym. Koleś ma 4 najwyższy kontrakt wśród debiutantów i naprawdę niewiele więcej można zarabiać na pierwszym kontrakcie w NBA. Chyba, że chodzi o kasę z reklam, ale to, że LeBron przed swoim debiutem podpisał 100-milionową umowę z Nike nie znaczy, że kontrakty reklamowe są czymś normalnym u nowicjuszy. A tymczasem pojawiły się nawet plotki, że mogą Tyrusa zastąpić kimś innym... :roll: W sumie bym się nie obraził, bo konkurs pewnie zbytnio na jego braku nie ucierpi, a JR Smith pewnie czeka, tylko trochę dziwnie by to wyglądało, żeby wywalać kogoś z konkursu za gadkę o łatwych banknotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kogo to pewnie obchodzi, ale znamy składy na Shooting Stars:

- San Antonio: Tony Parker, Kendra Wecker, George Gervin;

- Chicago: Ben Gordon, Candice Dupree, Scottie Pippen;

- Detroit: Chauncey Billups, Swin Cash, Bill Laimbeer;

- Los Angeles: Lamar Odom, Temeka Johnson, Michael Cooper.

 

Dzisiaj zostanie podany skład ostatniego konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kogo to pewnie obchodzi, ale znamy składy na Shooting Stars:

- San Antonio: Tony Parker, Kendra Wecker, George Gervin;

- Chicago: Ben Gordon, Candice Dupree, Scottie Pippen;

- Detroit: Chauncey Billups, Swin Cash, Bill Laimbeer;

- Los Angeles: Lamar Odom, Temeka Johnson, Michael Cooper.

 

Dzisiaj zostanie podany skład ostatniego konkursu.

Prosze prosze jaki skład Chciago :D. Nigdy nie przygladalem się szczególnie temu konkursowi, ale chyba warto bedzie tym razem obejzeć.

Co do konkursu trójek to brak Kapono byłby zaskoczeniem in minus. In plus bylo by pojawienie się Agenta 0 lub Raya Allena :wink:

Swoja droga ciekawe jak ida przygotowania Charlesa do biegu. Moze wybral sie 2 raz na silownie i ograniczyl paczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ.

 

Shooting Stars chyba pierwszy raz w swojej historii bedzie ciekawy 8)

 

Komboc Benny + Pipp wyglada arcyciekawie. Nigdy nie rozumialem po cholere w tych zawodach sa babki, ktore zawsze cos spieprzą (albo psują ogolne wrazenie ;-) ) - fajniej by bylo gdyby zostali tacy sami Ben i Scottie.

 

W trójki SA i Detroit jakos srednio wierze, wszak Billups i Parker tuzami rzutow dystansowych nie są :roll:

 

Typuje Chicago, pod warunkiem ze nic im ta baba nie schrzani :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko dla ciebie będzie taki ciekawy, skoro wystąpią przedstawiciele twoich dwóch ulubionych drużyn. ;) IMO rok temu z T-Makiem i Kobem czy z Kerrem i Magikiem była lepsza obsada. W tym roku tylko skład Chicago wygląda bardzo ciekawie. A Billups słaby na dystansie? Powiedz, że sobie żartujesz. ;) Tony niby słaby, ale rok temu zapewnił zwycięstwo SA. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/44601/20070207/nba_looking_to_remove_thomas_from_dunk_contest/

 

No mam nadzieje ze wystapi ktos w stylu JR :D To sobie Tyrus powsadzal... bedzie zalowac.

A to do cholery co?! jak można kogoś wytypować, zaprosić, ktoś zaproszenie przyjmuje a później dziękujemy? Do tego Thomas jak najbardziej nadaje się do SDC! Zna ktoś jakieś usprawiedliwienie takiego zachowania ligi? Bo nic nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ten konkurs trójek mieszancyh czy jak to nazwać, to jak dla mnie to jest najnudniejszy spośród wszystkich sobotnich zmagań i według mnie liga juz za rok powinna zrezwygnowac z tego i pomyslec nad czymś bardziej interesującym i widowiskowym, nie wiem może jakiś konkurs sztuczek koszykarskich dla gwiazd- jakieś prezentowanie trików koszykarskich, cos takiego. W każdym bądź razie ten konkurs nie jest zbyt ciekawy.

 

Co od Tyrusa to mysle, że jednak go nie wyrzucą z konkursu, to byłoby mimo wszystko złe zachowanie ze strony ligi, mimo, że konkurs być może by nie stracił. Poiwedział strazną głupote i pewnie teraz tego żałuje, ale powinien wystąpić według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej gdzie wy zyjecie!

Przeciez to liga Sterna gdzie to on o wszystkim decyduje (ewentualnie firmy obuwnicze)

Tyrus zachowal sie zle ale potem chcial to naprawic.

Kare juz dostal od dzialaczy Bulls (10 tysiecy dolcow to nie takie hop siup :D ). Oczywiscie mozna sie pogodzic z tym ze nie wezmie juz udzialu w zadnym z konkursow ale nie usuwac go z SDC.

Jednak Tyrus musi pamietac ze w lidze wielu ktorzy chcialoby byc na jego

miejscu i nie robiliby tego dla pieniedzy a jak juz to tylko na cele charytatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumialem po cholere w tych zawodach sa babki, ktore zawsze cos spieprzą (albo psują ogolne wrazenie ;-) ) - fajniej by bylo gdyby zostali tacy sami Ben i Scottie.

Osttani konkurs pokazał, ze moze byc na odwrót. Poza tym jak wolisz samych chłopaków, to już twoja sprawa, ja w to nie wnikam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie shooting stars tradycyjnie nudny, jak wystepuja miasta ktorym sie kibicuje to wiadomo że fajnie ale w innym wypadku to bardoz małą efektywność, obejrzeć oczywiście obejrze moze będzie coś ciekaweog, ale od innych konkursów z soboty zdecydowanie odstaje.

A co do bab to raczej nieprawda, czasami zdarzało się ze trafialy za pierwszym razem swoje rzuty albo trafiały z połowy gdy koledzy nie byli sobie w stanie z tym poradzić.

 

A co do Tyrusa to ja bym go nie wywalał, bo jak już został przyjęty to nie powinno się go wycofywać, tym bardizej że jak ma motyw finansowy to z pewnością zrobi wszystko by zaprezentowac sie jak najlepiej, więc może pokazać niezły show.Poza tym raczej nie ma jak sie orientuje takiego przepisu że jest tam dla kasy to wylatuje, motywy działąnia każdy ma swoje , byle starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo to jednak wypowiedz budzi niesmak i sprawia, że nawet jego fani chyba nie będa mu tak zagorzale jak planowali kibicować.

PS. Jestem prawie pewniej że jak TT wygra ten konkurs to teraz by złągodzić niesmak napewno sporą częśc jak nie całośc sumy za SDC gdzieś przekaże, ale we'll see :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.