Skocz do zawartości

Konkursowa sobota


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

a poważnie to nie wiem czy pamiętasz dunki Amare. On z Nashem również robili coś w tym stylu jak napisałeś + prosty dunk a mimo to Amare dostał niezłe ocenki (kto pamięta niech skonkretyzuje Smile ). Także Twój przykład jest niecelny Razz pozatym pierwszy dunk Howarda był taki jak Greena ostatni za który ten dostał 50 więc wyraźne wypaczenie IMO. Szkoda że D-Hoe nie wszedł do finału.

No i pewnie dlatego wielu mówiło że Nash swoimi sztuczkami piłkarskim przewiózł Amare do finału, z czym po części trudno się nie zgodzić. Wrażenie artystyczne które jak pamiętam się liczy zdecydowanie spotęgowane zagraniami Steve'a(zdecydowanie słabsze przy wsadzie DH) Zresztą na podanym linku nawet komentator krzyczy głownie z zachwytu nad główką obecnego MVP. .Warto też zauważyć wtedy sypiących wysokimi notami jurorów a teraz zdecydowanie bardziej powściągliwych co wpływa na to że porównanie samych wyników punktowych Stoudemire i Howarda jest nieobiektywne. Poza tym trudność wsadu Dwighta i Amare zupełnie różna, narzucenie głową, wsad z półobrotem a tutaj naklejeczka i złapanie piłki na niskim pułapie. No ale mam może dziwne podejście do tego jak się to ocenia :roll:

A co do ostatniego wsadu GG to mam takie samo odczucia wsad ten sam a skrzynia nie robiła żadnej różnicy a Green dostał chyba dlatego 50 że chciano chociaż raz dać pełna pulę w konkursie a kto jest najlepszy już raczej było wiadomo, co jednak nie zmienia faktu że zdecydowanie niesłusznie i niesprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.