Skocz do zawartości

Konkursowa sobota


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie najbardziej kto weźmie udział w SDC i 3point. Mam nadzieje, ze Nate wystąpi i pokaże co potrafi ten wielki mały człowiek tylko troche nadpobudliwy. :wink:

W Point musi wziaźć udzial Korver i udownodnić, ze prawdziwe jest przysłowie "do 3 razy sztuka" ;) Albo chociaż poczynić znowu postęp, czyli na jedno wychodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Korvera to nie jestem pewien czy wystapi po raz trzeci skoro 2 razy mu nie wyszlo...

Zaraz nie wyszło, w pierwszym prowadzil do samego konca niemal, w drugim po prostu był ktoś lepszy, ale KK zdecydowanie nie może uznac obu tych konkursów za nieudane. Bardzo bym się cieszył, jakby jednak trzeci raz wystąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie najbardziej kto weźmie udział w SDC i 3point. Mam nadzieje, ze Nate wystąpi i pokaże co potrafi ten wielki mały człowiek tylko troche nadpobudliwy. :wink:

Podobno wszyscy obroncy tytułów mają wystąpić :). W SDC ma ponoć wystartować też Gerald Green - faworyt do zwycięstwa tego konkursu w moim przekonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę do moderatorów, aby wydzielili posty o sobotnich konkursach wydzielili do osobnego tematu ("All-Star Saturday Night"). Odnośnie tego, kogo jeszcze mamy się spodziewać, to chyba Damona Jonesa w konkursie trójek, który już na początku sezonu mówił, że chętnie weźmie w tym udział i liga powinna dać mu się wykazać.

 

EDIT(KarSp)

Podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie najbardziej kto weźmie udział w SDC i 3point. Mam nadzieje, ze Nate wystąpi i pokaże co potrafi ten wielki mały człowiek tylko troche nadpobudliwy. Wink

a ja mam nadzieje ze Nate nie wystapi. w zeszlym sezonie powinien wygrac Iguodala, ale jest niemal pewne ze on nie wystapi, wiec nie udowodni ze sedziowie sie pomylili.

 

w konkursie 3 podobnie jak Monty chcial bym zobaczyc Korvera, chlopak potrafii rzucac i przydala by sie jemu wygrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie White przegrał i konkus McDonald's dla seniorów HS jak i konkurs NCAA, to niewątpliwie będzie faworytem. Każdy kto go wiedział, wie o co chodzi. Wystarczy powiedzieć, że w konkursie na uczelni wszystkich wsadów próbował z linii FT i już wiadomo o co chodzi. Przegrał tylko ze względu na ograniczenie czasowe, przez które nie zdążył wykonać ostatniej próby. W NBA zegara nie ma i to powinno mu wyraźnie ułatwić sprawę. Tylko pytanie czy go zaproszą, skoro koleś w ogóle nie gra w NBA? Przypomina mi to trochę sytuację Geralda Greena rok temu i pewnie i w tym przypadku nie dostanie zaproszenia.

Skoro już jesteśmy przy nim, to jeśli wystąpi będzie tym, któremu będę kibicował (chyba, że LeBron wystąpi :P). Koleś ma niesamowitego jumpa z dwóch nóg, świetną finezję i 4,5 palca w prawej dłoni. :P Fajnie się zaprezentował w konkursie HS, w NBA też już pokazał kilka nieziemskich paczek. Poza tym mówi, że będzie robił dunki znane z SDC w NBA Live, oj może być ciekawie. :D

Nate'owi IMO będzie trudno obronić tytuł. Naprawdę zastanawia mnie co on może lepszego pokazać niż przed rokiem. Jeśli jednak uda mu się wymyślić lepszy zestaw dunków niż rok temu, to wygra, ale w to właśnie wątpię. Na pewno będzie znowu bardzo groźny i poderwie każdego z fotela swoim nieziemskim wyskokiem, ale on nie będzie moim faworytem.

Kto czwarty? Najlepiej LeBron, wtedy konkurs miałby największe zainteresowanie w historii, ale na niego nie ma za bardzo co liczyć. Super byłoby też, gdyby był znowu Iggy, ale on raczej podziękuje po tym, jak poczuł się wydymany przed rokiem. Proponowałbym dać szansę JR Smithowi. Koleś kocha dunki, świetnie się pokazał już w Denver, a i tak zapowiadał, że tam nie pokazał najlepszych dunków. Na pewno nie rozczarowałby.

 

Jeszcze podam, kogo chciałbym zobaczyć w 3-Point Shootout:

Dirk Nowitzki - obrońca tytułu.

Ray Allen - podobno najlepiej ułożona ręka no i wysoki skok przy każdym rzucie. Rok temu gdyby zamienił swoje wyniki z 1 i 2 rundy, wygrałby. :P Ma też na swoim koncie już jedno zwycięstwo w takim konkursie.

Damon Jones - chwalił się już, że jest najlepszy w te klocki na świecie, bardzo chce wziąć udział, więc niech się wykaże. Poza tym musi być jakiś Kawalerzysta. :P

Mike Miller - skoro chce wziąć udział, to jestem jak najbardziej za. W tym sezonie pokazuje, że jest świetnym shooterem.

Kyle Korver - do trzech razy sztuka. :P

Gilbert Arenas - rok temu się za mocno spinał i chciał jak najszybciej wykonywać swoje rzuty, a i tak doszedł do finału. Widać było, że jak zwalniał trafiał naprawdę świetnie i tym razem powinien wypaść lepiej. :P

Bardzo chętnie zobaczyłbym tu jeszcze Redda, ale ten się raczej nie zdąży wykurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodbne, bo White gra od początku w NBDL

Może i na początku tam grał,ale teraz od ponad miesiąca jest zawodnikiem San Antonio Spurs,fakt że w żadnym meczu jeszcze na parkiet nie wyszedł,ale w kontekście doboru uczestników do tego konkursu to chyba nie jest decydujący czynnik,w końcu chodzi o to żeby kibice mieli niezłą zabawę,a z Whitem i jego Between the Legs z linii rzutów osobistych byłaby to rozrywka z najwyższej półki :wink: .

A oprócz niego bardzo chciałbym zobaczyć w SDC DH#12.Mimo jego tak niesamowitych warunków jego wsady nie są pozbawione dynamiki i finezji i na pewno jego występ byłby ciekawym doświadczeniem.Podobno są plany że Howard miałby wykonać Kiss the Rim i wsadzić dwie piły na raz.A z jego wyskokiem po którym obręcz ma na wysokości barków :wink: byłoby na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe Bryant

Nie no bez przesady Bryant potrafi czasami fajnie skończyć na meczu ale na SDC szczególnie w towarzystwie pozostałych przez Ciebie wymienionych to zdecydowanie za mało...

 

Ehh VC vs. Richardson. To by się działo. W sumie cały konkurs mógłby się ograniczyć tylko do tych dwóch panów bo reszta poprostu odpada w przedbiegach...

 

A tak na poważnie to obecnie nie mam faworytów jeśli chodzi o SDC. Chciałbym na pewno zobaczyć J.R'a no i Igoudale do tego, Green i niech będzie Howard. Nate'a nie bo już raz wygrał i wystarczy, zresztą ciężko by mu było znowu coś ciekawego wymyślić, zaczął by wydziwiać i przy każdym dunku mielibyśmy po 30 prób.

 

Za White'm nie przepadam bo chłopak skacze (ale za to jak ;) ) tylko z jednej nogi, a ja akurat preferuje bardziej dokrok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGrady nie wystapi na 99,9%. Moim zdaniem bylby chory gdyby wystapil biorac pod uwage, jakie mial problemy z plecami.

 

A ja jak juz mowilem licze na Luthera Heada. Jest 6 pod wzgledem procentow trafionych rzutow za 3. Z tych 5 lepszych tylko Nash rzuca wiecej trojek na mecz. No i Head jest 11 pod wzgledem ilosci trafionych trojek w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo marzenie co Jason Richardson, które kiedyś opisał mając nadzieję że dojdzie do walki o tytuł dunkera stulecia ;) niech w SDC wystąpią:

Jason Richardson

Kobe Bryant

Tracy McGrady/LeBron James

Vince Carter

 

 

8)

To rzeczywiście byłby konkurs stulecia, gdybyśmy mieli taki skład Konkursu Wsadów, to nie boję się zaryzykowac twierdzenia, że ten konkurs cieszyłby się większa popularnością niż sam niedzielny mecz. Szkoda tylko, że taki skład pozostaje tylko w sferze marzeń i pozostanie do końca życia. :wink:

Ale tak czy inaczej to byłby nieziemski konkurs, a Kobe J-Rich i Carter juz zwycięstwa w SDC mają na swoim koncie, Lebron niestety jeszcze nie przyjął wyzwania od poczatku kariery, a T-Mac jeśli się nie mylę to tylko asystował kuzynowi kidy on wygrywał w 2001 roku. :P

Kfadrat, to, że Kobe nie zbyt czesto popisuje się ładnym paczkami w czasie meczów nie znaczy że nie ma umiejetności, bo gdyby stanął do tego konkursu to jestem pewien, że nie byłby na straconej pozycji, bo zadnemu z pozostałych graczy nie ustępuje. Z resztą na początku kariery tak jak pisze cieglo wygrał SDC i paczki robił bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.