Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam wszystko w domu, co potrzebne do grania gdzieś od 20-25 dni. Pozostał mi teraz inny problem. Chciałbym podłączyć PS3 do internetu, ale neta mam w drugim pokoju, gdzie nie ma żadnego TV. Co muszę zrobić, żeby mieć neta w drugim pokoju? Są do tego jakieś specjalne kable, router? Może ktoś pomoże :wink:

Kup router
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Routery Wi-Fi ssą do PS3, lepiej po kablu się łączy... No chyba, że nie masz zamiaru grać przez internet a tylko pobierać gry i dema... To tak od razu na starcie, bo sporo osób bezprzewodowo próbuje grać, a później płacze, że lagi wielkie nawet na łączach 50 Mbps ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Routery Wi-Fi ssą do PS3, lepiej po kablu się łączy... No chyba, że nie masz zamiaru grać przez internet a tylko pobierać gry i dema... To tak od razu na starcie, bo sporo osób bezprzewodowo próbuje grać, a później płacze, że lagi wielkie nawet na łączach 50 Mbps ;-)

Bardziej do grania w NBA 2K11, Tekkena 6 czy PES"a :wink: Także jeśli możesz napisz o jaki kabel chodzi, bo ja jestem w tych sprawach zielony.

 

Jeszcze mam jedno pytanie, czy pad od PS3 Sixasis będzie działał na X-Boxie 360?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 połączone z netem przez router wifi. Wydaje mi się, że jak kiedyś miałem podłączoną kablem, to lepiej to hulało. Ale to tylko moje odczucie, bo online bardzo mało grywałem, a nie wiem, czy czasem PS Network nie ma od czasu do czasu problemów. Ogólnie bym polecał jednak kabel, o ile jest możliwość "gustownego", ukrytego jego przeprowadzenia. Tu, gdzie obecnie mieszkam, nie było - stąd przejście na wifi. Najlepiej byłoby poczytać o tym temacie w necie, tj. czy faktycznie PS3 i sieć bezprzewodowa mogą nie być optymalnym rozwiązaniem. No chyba, że to zależy od routera i jego klasy. Ale ogólnie, to technologię wifi bardzo lubię :)

 

Co do używania pada z jednej konsoli do gry na innej, to nie liczyłbym na to. A przynajmniej nie bez przeróbek, bo znając życie jacyś wynalazcy pewnie próbowali się o coś takiego pokusić, ale czy im się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Routery Wi-Fi ssą do PS3, lepiej po kablu się łączy... No chyba, że nie masz zamiaru grać przez internet a tylko pobierać gry i dema... To tak od razu na starcie, bo sporo osób bezprzewodowo próbuje grać, a później płacze, że lagi wielkie nawet na łączach 50 Mbps ;-)

Mam router - podłączony PS3 + 2 laptopy i zero lagów podczas gry w sieci. Wszystko chodzi idealnie, więc pewnie zależy to od routera i/lub od łącza.

 

Jeszcze mam jedno pytanie, czy pad od PS3 Sixasis będzie działał na X-Boxie 360?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Routery Wi-Fi ssą do PS3, lepiej po kablu się łączy... No chyba, że nie masz zamiaru grać przez internet a tylko pobierać gry i dema... To tak od razu na starcie, bo sporo osób bezprzewodowo próbuje grać, a później płacze, że lagi wielkie nawet na łączach 50 Mbps ;-)

Mam router - podłączony PS3 + 2 laptopy i zero lagów podczas gry w sieci. Wszystko chodzi idealnie, więc pewnie zależy to od routera i/lub od łącza.

Łącze 100/10 Mbps i router D-Link DIR-825 (więc raczej z tych lepszych bym powiedział ;-)) i ja czuję różnicę grając w Killzone 2 czy Bad Company 2 przy podłączeniu bezprzewodowo, a kablem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na swieta chce sobie kupic NBA 2K. I mam problem, bo nie wiem czy wziac NBA 2K10 za 60 zlotych czy NBA 2K11 za 160. Duza roznica jest miedzy obiema czesciami oprocz skladow? Bo jesli nie, to raczej chyba warto oszczedzic 100 zlotych :)

Jest zajebiscie duza różnica jak dla mnie...w zyciu nie wrocilbym teraz do 2k10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam byc moze glupie ale podobno kto pytan nie bladzi :) Czy ktos sie orientuje czy spece z Sony planuja zapodanie na rynek w najblizszym czasie jakiejs ulepszonej, albo kompletnie zmienionej konsoli nazwijmy ja PS4? :) Bo czaje sie na to PS3 a nie chce za pare miesiecy zalowac ze wywalilem pieniadze, choc i tak ich ceny od wejscia na rynek drastycznie spadly. Ale w razie czego wole zainwestowac w nowy model, wszelkie porady mile widziane.

ps-sony usa nic na ten temat nie wie, albo nie chce wiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tego nie ogłaszają - patrząc realnie moim zdaniem nie ma szans na nową konsolę stacjonarną od Sony przed 2012 rokiem, a nawet jak wyjdzie to będzie kosztować kupę kasy.

Sony wtopiło sporo kasy na tej generacji konsol - ich celem jest jak najdłuższe trwanie PS3, bo od jakiegoś czasu w końcu na niej zarabiają. Oczywiście gdy MS zapowie nową konsolę to Sony pewnie będzie zmuszone zrobić to samo, ale MS dopiero co wypuściło Kinecta więc na razie także nie powinno im na tym zależeć ;)

Reasumując - ciężko ocenić, ale moim zdaniem przed końcem roku 2012 nie ma szans na nowe konsole stacjonarne (chyba, że od N) ;)

A jeżeli chodzi o tylko nowszy model PS3 to pewnie jest to możliwe, ale zupełnie się tym nie przejmuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie, zgrabnie i na temat :) Dzieki za wyjasnienie, nie chce potem tlumaczyc sie malzonce czemu kupilem cos co lezy w szafie, z kobietami trzeba uwazac. Do dzisiaj bola mnie uszy od jej marudzenia czemu kupilem Heroesow V i Cywilizacja 4 a nie gram, i dwa lata kurz sie na nich zbieral :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było żadnych oficjalnych zapowiedzi o pracach nad PS4 (chociaż te na pewno są prowadzone)... Dopiero co wprowadzili Move, Microsoft niedawno wydał odświeżoną wersję swojej konsoli i Kinecta... Obu firmom się nie spieszy (bo dopiero niedawno wyszli na swoje - zwróciły im się koszty zaprojektowania technologii, marketingu, sprzedawania sprzętu poniżej kosztów i zaczęli na tej generacji zarabiać krocie)... Nie sądzę, że wcześniej niż 2013 rok moglibyśmy się spodziewać nowych konsol...

 

Można powiedzieć, że dopiero teraz od roku 2010 konsola stała się dojrzałym produktem na który wychodzi masa genialnych gier... A na horyzoncie Killzone 3, Uncharted 3, Resistance 3, itd... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.