Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie, mam do sprzedania PS2 Slim, nieprzerobiona, praktycznie jak nowa bo uzywana tylko kilkanascie razy, cena mysle ze spokojnie do dogadania, dla jakiegos forumowicza moge troche taniej puscic ;) dorzucam tez 2k8 hehe :) jakby byli zainteresowani to pisac na pm, albo tutaj, moge porobic fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak mi kore na ambicje wjechal ze w koncu sprawilem sobie PS3.

To dopiero poczatek mojej zabawy z jakakolwiek konsola, wiec w razie jak palne jakies glupstwo to prosze mi wybaczyc :)

Na dobry poczatek zapodalem sobie NHL2011, grafa wyjebana w kosmos (choc gra obsluguje o dziwo tylko 720p), poziom trudnosci na najnizszym poziomie jest wciaz mega trudny (albo gracz ze mnie do dupy). W kazdym badz razie rozegralem jakies 8-10 spotkan... i nie strzelilem jeszcze gola :? Dwa slupki mialem za to :)

Druga gra ktora przyszla od razu z PS3 to Assasin's Creed: Brotherhood... i poki co jestem rozczarowany. Grafa wyjebana, muza jeszcze lepsza, klimat, starozytny Rzym i te sprawy, ale jakos mi miodnosci brakuje. Moze te poczatkowe misje sa takie jakies niespecjalne, poza tym slyszalem ze ta gra to przede wszystki multiplayer, pozyjemy zobaczymy. Mega sie nastawialem, na razie sie ciut zawiodlem, musze spedzic troche godzin na ta gierka, to moze mnie wciagnie.

Na sam koniec filmy, wrzucilem cos sobie na blu-rayu, bodajze "Red", no to ja rozumiem, teraz moge sie bawic. No i malzonka nie marudzi ze tylko w swoje zabawki inwestuje :)

Tak sie zastanawiam jaka gierke zapodac by mnie wciagnela na mase godzin, nie chce zalowac ze moglem sobie w zamian jakies wyjebane strategie badz rpg nowe zapodac na mojego laptopa i wcale bym sie nie nudzil. GTAIV? Zawsze mnie te wczesniejsze czesci jaraly, cena znaczaco spadla wiec moze to jest gra ktora ruszy na nowo moje zainteresowanie gierkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil juz wczesniej czytalem jak zachwalales Uncharted, ale to chyba przygodowka z tego co sie orientuje? Jak tak to nie dla mnie, zero zainteresowania tym gatunkiem gier. Moze "Black Ops", widzialem tylko screeny w jakims madrym, brytyjskim magazynie o gierkach na konsole, robia wrazenie.

Poki co mam konsole mniej niz 2 tyg wiec dopiero obczajam co i jak, niestety wybralem troche zly moment na zakup, czasu malo, ale jakos trzeba bedzie go znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. W kazdym badz razie rozegralem jakies 8-10 spotkan... i nie strzelilem jeszcze gola :? Dwa slupki mialem za to :)

spoko w końcu się przełamiesz, alb jak to przy okazji nhl musisz sposób na bramkarza znaleźć :) co nowy rok to inny sposób na strzelanie, przynajmniej tak kiedyś było(quicktimer jednak chyba zawsze pozostaje najlepszą metodą :) )

 

Mam do was takie pytanie może pomożecie zanim sam się zajmę szukaniem itd. jak gierki na xboxa nagrywać, napęd kupiłem przerobiony( sam sobie ostatnio tą konsolkę złożyłem z części) ixtreame wersji jakiejś tam :) i nie wiem własnie co i jak, przez alco jak zapodałem to niestety d. z tego wyszło więc jak się oriętuję coś tam trzeba pogmerać, jak dla kogoś to nie problem podpowiedzieć to bym był wdzięczny, bo w tematyce konsole to tylko wii mam obeznane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakies opinie o GTAIV?

Moja pierwsza gra na PS3, którą kupiłem jeszcze zanim miałem konsolę 8)

Jak dla mnie super i gorąco polecam. Duży świat, niezły humor, wciągająca fabuła i starcza na długo. Moim zdaniem to "must have", a że jest to starszy tytuł, to tanio wyhaczysz używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no danp widze ze 2,5 roku rozmyslan o konsoli wreszcie przynioslo efekt! :P

 

jak tam zabawa? juz zmonopolizowales rozrywke czy jeszcze żonie dajesz cos ogladac / grac? ;)

 

widze ze oprocz Ciebie jeszcze Szak ma PS3 no i oczywiscie Kfradrat moze chcecie grac lige NBA 2K11? Poznalem fajnych gosci na forum PS3, juz druga edycje gramy, full wypas bo bardzo realistycznie jest prowadzona (mecze live w necie itd), zreszta obczajcie sobie [btw. zgadnijcie kim gram ;p]:

 

http://community.2ksports.com/community ... m?l=992591

 

ps. Danp GTAIV takie sobie, dresiarskie troche ;p a RDR mnie do siebie nie przekonal mimo ze zdawalem sobie sprawe z jego popularnosci i unikatowosci ;) mimo wszystko jednak to tylko GTA na dzikim zachodzie...

 

Generalnie MOVE rządzi, a oprócz niego Bad Company 2, Uncharted x2 jak ktos juz mowil, Killzone'y + Heavy Rain (po raz drugi i trzeci: MOVE rządzi! ;) ), SingStary (w tym Dance ;p).. zreszta, co ja bede sie produkowal, wszystko rządzi a rok 2011 ma byc ogolnie rokiem Sony wiec nie mogles wybrac lepszego momentu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kore no widzisz, czasami warto byc upartym

Malzonka chce tylko bym jej filmy nowe odpalal, a tak poza tym nie marudzi, nie narzeka, trzeba miec podejscie :)

Poki co nie gram za wiele, szkola i praca mnie wykanczaja, ale pod koniec marca jak juz sie przeprowadze to zrobie zdecydowany atak na konsole i troche z niej wycisne, juz moja w tym glowa.

Co do GTAIV to ze dresiarskie to mi akurat pasuje, wyjme bluze z kapturem z szafy, zaloze jakies "adki" i od razu poczuje klimat, dla mnie wypas :) Najpierw jednak musze dokonac zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli zaczynasz dopiero swoja przygode z konsola to robienie tego przy GTA IV to troche profanacja ;p wszak ten tytul to flagowa seria na marne piecyki ;)

 

wrzuc sobie na poczatek jakiegos exa!! zdecydowanie powinienes zaczac od czegos z trojki: Heavy Rain (+MOVE! naprawde rewelacja), God Of War III, Uncharted 2!! Polecam, zalecam, wskazuję, nie pozalujesz ;) a GTA ssie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kore w tym momencie.

 

Exclusivy i jeszcze raz exclusivy :wink: Dodałbym jeszcze Metal Gear Solid IV, Little Big Planet, przednia zabawa jest też przy Singstarach i Buzz! (zależnie kto co preferuje).

 

Multiplatformy też, owszem, ale jednak największe wrażenie robią exy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Piterr z tego co ja sie orientuje to raczej nie ma nhl live 2011 na PC, dali sobie chyba spokoj, ale moge sie mylic. Rzuc okiem na stronke easports i sie dowiesz na 100%. Ja niestety mam zablokowane strony o grach w pracy :)

@kore z tego co ty mi tu zapodales to ja raczej sobie nie pogram, w ogole mnie takie gry nie jaraja, moze jestem jakis inny :) No poza God of War, to gra w moim stylu, za reszte podziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piterr z tego co ja sie orientuje to raczej nie ma nhl live 2011 na PC, dali sobie chyba spokoj, ale moge sie mylic. Rzuc okiem na stronke easports i sie dowiesz na 100%.

ea tylko na boxy i playaki wydaje teraz nhl, 2k chyba wydało na wii, o ile pamietam to nawet grałem, akurat coś z czym sobie wii dobrze radzi :)

Ja niestety mam zablokowane strony o grach w pracy :)

wiedzieli co robią :);)

@kore z tego co ty mi tu zapodales to ja raczej sobie nie pogram, w ogole mnie takie gry nie jaraja, moze jestem jakis inny :) No poza God of War, to gra w moim stylu, za reszte podziekuje.

zostałeś przeszacowany :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.