Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, pykam.

Jednak od kiedy skończył się lokaut to, jeszcze nie włączyłem.

Moja gra wygląda inaczej niż większości graczy. Gram drużyną Solihull Moors z drugiej ligi amatorskiej w Anglii. Po kilku sezonach klub ma status zawodowy i awansowałem do ligi CL1 :biggrin-new: U mnie transfery polegają na tym, że wyszukuję piłkarzy, którzy chcą ze mną podpisać kontrakt (najistotniejsza kwestia) i są nieco lepsi (czytaj mają nieco lepsze atrybuty pow. 10) od poprzednich. Mój rekord transferowy to sprzedaż za 28000funtów Piotra Kasperkiwicza do Śląska :friendly_wink: Na zakupy jeszcze nie wydałem funta. Płacę tylko za podpisanie kontraktu. Cały budżet transferowy zwiększam na budżet płacowy, żeby lepsi zawodnicy do mnie przychodzili. A i tak mój stan konta pod koniec sezonu bardzo często spada poniżej 0 i jest na minusie.

Sztab szkoleniowy też staram się zmieniać co dwa sezony, żeby lepiej szkolić zawodników i piąć się w górę.

Często oddaję zawodników za darmo, tylko żebym miał budżet płacowy do zatrudnienia lepszego zawodnika.

 

Plan na ten sezon nie spaść z ligi CL1, do której właśnie awansowałem. I jak najdłużej grać w Pucharze Anglii, tam dobrze płacą za kolejne awanse i dzięki temu można nabić sporo kasy do klubowej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian to mam takie dziwne pytanie, jak kupie gierke powiedzmy w Empiku czyli polska wersje czy moge grac "po angielsku"? Nie mieszkam obecnie w Polsce, jestem na urlopie i chcialbym przyzwiezc sobie prezent :) Nie cierpie jednak grac w FM-a z polskimi napisami, przyzwyczailem sie do grania po angielsku po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z okazji niedawnej premiery Wiedźmina 2 na konsole odświeżam temat. Muszę powiedzieć, że Xboxa miałem do niedawna tylko dla Fify i NBA 2k, ale niedawno kupiłem właśnie Wiedźmina 2 (99zł w saturnie!) i przyznaję, że gierka zajebiście wciąga - polecam każdemu fanowi rpg i nie tylko. Miał już ktoś okazję pograć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Może odpowie ci ktoś kto dłużej/częściej grał. Generalnie różnie to bywa ale na pewno warto bo zabawa lepsza niż z kompem. Musisz się tylko liczyć z tym, że jak wychodzi nowa wersja to wyłączają swoje serwery niedugo potem, więc moje 2k12 służy już tylko do singla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram na Ps3 od nba2k11, generalnie spoko sie gra jednak zalezy na kogo trafisz. niestety moim zdaniem w 12 nie dalo sie bronic skutecznie i ludzie biegali z wcisnietym turbo i dunk co chwila, bez sens. w 13 jest juz nieco lepiej skonstruowana obrona jednak grajac rankingowe w sieci mecze poziom jest ustawiony tylko na pro a slidery na arcade i sa czesto abstrakcyjne staty jesli chodzi o zbiorki i 3pkt% ale zawsze mozna zgadac sie na jakis meczyk z wiarka jest sporo zalapanych ludzi i ligi online(POLSKIE ) tam mozna pograc dla przyjenosci. co do nowych wersji i serwerow tak jaki pisal @wowo

 

 

edit: Gra ktos w 2k13 na PS3 chetnie pogralbym z kims spraki....

 

@ignazz cos wyczytalme ze grasz w nba, moze na czarnulce?

Edytowane przez ryba83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ryba to juz nie to samo co kiedys, nie? :(

 

2K11 przejdzie do historii jako najbardziej grywalna koszykówka. Tyle co graliśmy lig online w nią, tyle co było forów, emocji, dyskusji, hype'a wokół rozgrywek (power rankingi, POTW itd.), nic tego nie przebije...

 

2K12 to gniot. Absolutny. 2K13 pogrzebała swój potencjał nie stwarzając online-ligi (mam tu na myśli przede wszystkim stronę www) na poziomie 2K11. End of story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba to juz nie to samo co kiedys, nie? :(

 

2K11 przejdzie do historii jako najbardziej grywalna koszykówka. Tyle co graliśmy lig online w nią, tyle co było forów, emocji, dyskusji, hype'a wokół rozgrywek (power rankingi, POTW itd.), nic tego nie przebije...

 

2K12 to gniot. Absolutny. 2K13 pogrzebała swój potencjał nie stwarzając online-ligi (mam tu na myśli przede wszystkim stronę www) na poziomie 2K11. End of story.

no niestety tak..... ale jednak w 13 zagram bo 12 mnie odrzucila tptalnie i wymienilem odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

przymierzam sie do kupna ps4. ma ktos ? jak to wyglada, normalnie przez neta mozna pykac? interesuja mnie glownie 2k, ewentualnie fifa, nie jestem jakims gierkowcem od czasu do czasu dla zabicia nudy bym popykal szczegolnie przez neta i to mnie interesuje. czy to jest tak jak na x ze placi sie za roczny dostep i mozna grac wtedy czy normalnie podpina sie kabel i mozna leciec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akyrat 2k i Fifke to się wypowiem. Żeby grać przez neta trzeba zabulić za dostęp do PSN, ja kupuje na 3 miechy po 6 dyszek.

 

Co do Fify to jest od jakiegoś czasu problem z FUTem, gdyż EA aby zwalczać rynek lewych coinsów w prowadziła tzw widełki cenowe co wywołało więcej szkody niż pożytku. Rynek transferowy mocno na tym stracił, ludzie nie chcą sprzedawać najlepszych piłkarzy. Wielu Youtuberów przez to zbojkotowało Ultimate Team co w sumie zrozumiałe bo mieli też hajs z obrotu coinsami. Poczytaj na necie, jeśli napalasz się na UT.

 

Co do 2k to nie mam większych zastrzeżeń, gra się fajnie sporadycznie tylko wypierdala z meczu. Ciężko natomiast jest zrobić dobry skład w my team bez kupowania VC, od 5 seedu zaczynają się mega schody i powiem szczerze, że trochę mnie to do tego trybu zniechęciło, ale generalnie nie mam do samej gry większych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps4 od premiery i ciągle jestem bardzo zadowolony.

W ramach abonamentu masz także co miesiąc darmowe gry. Ludzie generalnie na to narzekają ale zazwyczaj to jest trollowanie bo bywały już perełki że wymienię tylko Resogun, Transistor, Valiant Hearts czy teraz Guacamelee.

 

LBS jaki masz PSN id?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze tak powiem jakos fizycznie tego neta trzeba podlaczac czy po prostu wykupuje ten abonament i mam neta zeby pykac z poziomu konsoli? bo nie wiem czy jeszcze jakies routery bajery bede musial dokupowac czy nie bo to zawsze kolejny hajs ktorego nie ma za duzo. i w jaki sposob to sie wykupuje? moze z dupy pytania ale sorka jestem konsolowym noobem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OK jest temat "Gry komputerowe" (swoją drogą, kto to wymyślił? największe stereotypowe przekłamanie w growej nomenklaturze), nie ma tematu stricte o konsolach. Macie? Gracie? W co, kiedy? Niestety mimo wciąż rosnącej popularności konsol w Polsce nie mam zbyt wielu znajomych, którzy by grali (rodzina, dzieci etc.), a obecnie szpilanie w multi ze znajomkami w takie tytuły jak Payday to miód.

 

Póki co cisnę Mordor na X-One (wow), z przerwami na 2k15 na PS4. Przymierzam się do Wiedźmina i Batmana w oczekiwaniu na Mad Maxa i Fallouta. Sporo tego, a będzie jeszcze więcej.

 

A zatem kończę ponawiając pytanie: ktoś w coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.