Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest blokada regionalna we wszystkich grach na blu-ray, wiem, że przy filmach sporo nie ma takowej... Ogólnie są 3 regiony: obie Ameryki + Japonia, Korea Pd... Europca + Australia... Afryka, Azja, Rosja... Jakoś tak mniej więcej...

 

Więc jeśli są blokady to możesz pomyśleć o kupnie w Australii, tam zęsto mają wypasione wydania.

 

 

I to wcale nie jest blokada PAL / NTSC... Te 2 skróty oznaczają 2 różne systemy nadawania telewizyjnego sygnału ANALOGOWEGO... Większość mających PS3 używa jednej z dwóch wersji cyfrowego standardu HDTV - 720p lub 1080p... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest blokada regionalna we wszystkich grach na blu-ray, wiem, że przy filmach sporo nie ma takowej... Ogólnie są 3 regiony: obie Ameryki + Japonia, Korea Pd... Europca + Australia... Afryka, Azja, Rosja... Jakoś tak mniej więcej...

 

Więc jeśli są blokady to możesz pomyśleć o kupnie w Australii, tam zęsto mają wypasione wydania.

 

 

I to wcale nie jest blokada PAL / NTSC... Te 2 skróty oznaczają 2 różne systemy nadawania telewizyjnego sygnału ANALOGOWEGO... Większość mających PS3 używa jednej z dwóch wersji cyfrowego standardu HDTV - 720p lub 1080p... ;-)

 

Spoko, spoko wiem :wink: chciałem poprostu ująć szybko o co mi chodzi, czyli blokada regionalna + różny system NTSC/PAL, bo niedawno znajomy kupił grę na allegro i okazała się wersją us i niestety nie działała na euro PS3 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gierap nie ma blokady.

ale sa regiony w... grupach online.

jak kupisz wersje ntsc nba 2k10 to nie pograsz z kumplem z polski, ktory bedzie mial wersje pal.

wiem bo sam tak mialem przy okazji 2k8. w 2k9 juz bylo lepiej bo kupilismy w tym samym sklepie. ale co z tego jak teraz mam slaby net.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shak bo faktycznie ciezko opanowac gre nie grajac non stop. ja pogrywajac co 2-3 dzien, czy co tydzien-dwa jak ostatno, stracilem czucie. tzn czucie pozwalajace wygrywac. jak pogralbym caly dzionek, to pewnie zaczalbym ponownie wygrywac ale nie mam czasu. poza tym ostatnio non stop turnieje w pesa2009 gramz kumplami. wystartyowalem nawet w 1 turnieju. lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że kolega z Poznania tak zajebiście czytać ze zrozumieniem potrafi to mamy z nim ten kłopot z głowy... ja napisałem, że "nie musi być" (czyli - nie zawsze, nie w każdym przypadku jest - słownik polsko-polski trzeba niektórym fundować żeby zrozumieli) a to nie jest jednoznaczne z "nie jest" bo tego nigdzie nie napisałem... Także głęboko współczuję G wiedzy o prawie mediów, prawie wł. int. itd. :) Pozdrawiam, kompromituj się dalej jak z MJ i jego teledyskami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa pierwsze screeny nba 2k10. sa nowe konstrukcje koszy. lakersom natomiast nie poprawiono strojow. wiaz wkurzac mnie bedzie sciagacz pod pachami, ktorego nie maja w rzeczywistosci. ehhh

Dołączona grafika

http://www.gamespot.com/sports/blogs/sp ... ot;title;1

http://www.gamespot.com/xbox360/sports/ ... ow;thumb;1

 

premiera to chyba poczatek pazdziernika. zatem 2 miesiace czekania. teraz popracuja nad niedociagnieciami, wykonczeniami. cholera te piiiiiiiiiiii sciagacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że kolega nie z Poznania tak zajebiście czytać ze zrozumieniem potrafi, szkoda tylko, że z przeczytaniem swojego poprzedniego posta problemy ma.

Nie chce być w stosunku do ciebie złośliwy, szczególnie, że ostatnimi czasy jest to nad wyraz łatwe, ale powiem ci tylko, że kiedyś się po prostu z tobą w wielu sprawach nie zgadzałem (lub zgadzałem) ale miałem cię za człowieka inteligentnego, teraz wiem, że to była zwykła maska której nie starczyło na długo i była to jedynie imitacja :) Polecam ci zatem zaniechanie dalszego kompromitowania się, swojego ścisłego umysłu także nie wytężaj, żeby szukać różnic znaczeniowych pomiędzy synonimami, bo to stracony czas :) Ogarnij się krótko mówiąc :)

 

 

Mam nadzieje, że chociaż poprawią błędy w gameplayu.

tzn. jakie? :)

bo to może przez nie szło mi jako tako w 2k9 heh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jest juz pierwszy trailer-teaser nba 2k10

nic szczegolnego jak na dzisiejsze standardy. wrecz przeciwnie wkurzaja mnie grube nogi kb, za duze kz iv no i oczywiscie pasek pod pachami graczy z la.

doszly tez kolejne fotki.

 

co jest pozytywne to draftcombne2k10

niby mini gra, wprowadzenie do 2k10

generalnie mamy mozliwosc stworzenia swojego gracza, zglaszamy sie pozniej do drafttu i jak dobrze pojdzie to wybieraja nas, dostaemy angaz i w ogole. i dzieki temu mozemy pograc swoim graczem w pelnej wersji 2k10.

 

swietna sprawa, zeby zajac sobie czas do premiery 2k10.

tu jest filmik

 

gra ne bedzie w sprzedazy normalnej. podobno ma byc do kupienia tylko przez net. placimy, sciagamy i gramy.

3 wrzesnia bedzie na ps3. dzisiaj jest premiera na xboxie. generalnie plan mam taki by stworzyc comboguarda, ktory zastapi mi w lakersach sashe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ten nowy tryb wydaję się być bardzo przyjemny ;)

Mam nadzieje, że w 2k10 nastąpi powrót do bardzo pożytecznych według mnie 'statystyk na bieżąco' (chodzi mi to, co było w 2k8 kiedy na dole, przy wyniku pokazywali się liderzy punktowi, asyst, zbiórek na bieżąco...fajnie to uprzyjemniało grę). Fakt, musze się zgodzić z badboys'em - nogi KB wyglądają grubo, a te koszulki Lakersów dla fana LAL na pewno są irytujące.

Generalnie 2k9 jest bardzo fajnie dopracowaną grę, choć na początku nie byłem do niej przekonany, to z czasem odkryłem jej zalety ;p po ściągnięciu odpowiednich slidersów gra jest naprawdę miodna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktcznie tych statystyk brakuje. w ogole po wzgledem statystyk bardzo slabo prezentowala sie zawsze ta seria.

ale grywalnoscia bije wszystkie inne.

 

chociaz ja ostatnio powrocilem do korzeni. sciagnalem na college hoopsa 2k8 sklady na rok 2009 i zaczalem nowy sezon unc.

 

niestety padl mi laser/naped. konsole mma prawie 3 lata wiec nie obowiazuje juz zadna gwarancja:D

ehh mam nadzieje, ze do 3ego zrobie. chociaz wymiana napedu/lasera to 500z na dzien dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to właśnie grywalność jest najważniejsza ;)

Jedyne co, to irytuje mnie fakt, że bardzo często jak sobie gram z przypadkowi ludźmi przez sieć, to nie dość że grają lamersko, to jeszcze wychodzą z gry jak tylko zaczynają przegrywać :/. No, ale to już nie wina gry oczywiście ;)

 

A College Hoops to gra miodna sama w sobie ;)

 

ps -> jakby ktoś miał ochotę pograć przez sieć w 2k9 na x-ie to podbijajcie na gg - 5334670.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.