Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Mafia II ma ten minus że w momencie kiedy gra naprawdę zaczyna łapać klimat urywa się. Gdyby wydali tylko dwójkę (nie było jedynki wcześniej) to nie ma mowy żeby ta gra odniosła taki sukces.

 

Generalnie to jest 10 godzin spoko zabawy po których pozostaje straszny niesmak i tylko się człowiek irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce mi sie przerzucac tych wszystkich stron, gral ktos w Mafie II, jakie wrazenia?

Nic specjalnego, przede wszystkim brak zakończenia. Niektórzy twierdzą, że zakończenie jest złe i urwane, to nieprawda, ta gra NIE MA zakończenia. Moge Cie zapewnić, że gra skończy sie w momencie, w którym za c***a byś sie tego nie spodziewał. Jak ew. przejdziesz to napisz ;]

 

Poza tym zajebisty klimat, zwłaszcza na początku, ale sama rozgrywka średnia moim zdaniem. Szczególnie nie podobała mi sie liniowość, totalny brak swobody (niby można sobie po mieście pojeździć, ale cały czas mamy wyznaczony cel do którego musimy jechać co moim zdaniem psuje zabawe) i to, że czasami jest za dużo pierdół do zrobienia typu wsiadanie do samochodu a za mało akcji. Poza tym wykastrowali gre z połowy atrakcji. Fajna do przejścia, ale nie spodziewaj sie niczego wielkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce mi sie przerzucac tych wszystkich stron, gral ktos w Mafie II, jakie wrazenia?

Nic specjalnego, przede wszystkim brak zakończenia. Niektórzy twierdzą, że zakończenie jest złe i urwane, to nieprawda, ta gra NIE MA zakończenia. Moge Cie zapewnić, że gra skończy sie w momencie, w którym za c***a byś sie tego nie spodziewał. Jak ew. przejdziesz to napisz ;]

 

No wlasnie sie zbieram by zakupic cos nowego, i chcialem sie poradzic co do Mafii, bo gdzie nie spojrze to ludzie narzekaja ze za krotka i dziwnie sie "konczy". Pewnie chcialem byscie napisali cos innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, jak tam przeżyliście awarię PSN? Od wczoraj bodajże już działa z powrotem w Polsce (chociaż nie sprawdzałem osobiście).

 

Sony szykuje program Welcome Back, 2 gry z 5 do ściągnięcia i miesiąc Playstation+ za darmo jak dla mnie zadośćuczynienie spoko nawet, ale to, że dane z hasłami poszły w świat to można się wkurwić trochę. Zaufanie stracili i mnóstwo $.

 

Gry do wyboru na PS3:

 

* LittleBigPlanet

* InFamous

* Wipeout HD/Fury

* Ratchet and Clank: Quest for Booty

* Dead Nation

 

Osobiście biorę Dead Nation i Wipeout HD, ale pewnie rozważę jeszcze InFamous.

 

Na PSP jest, jakby kogoś interesowało:

 

* LittleBigPlanet PSP

* ModNation PSP

* Pursuit Force

* Killzone Liberation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja samą "awarię" znoszę nieźle, bo prawie nie gram on-line. Ale wkurzył mnie wyciek danych, a konkretnie danych z kart kredytowych. Nie wiem, jak to teraz wygląda, ale lepiej niech do ciężkiej cholery zrobią w Polsce możliwość nabycia zdrapek z kodami do PS Store. Moją obecną kartę będę musiał "zgubić", żeby mi za free wyrobili nową. A nie mam zamiaru znów ryzykować kolejną kartą po takiej wpadce. Kompromitacja na całej linii. Każdy teraz chce gromadzić informacje o czym tylko się da, a wlezie jeden haker z drugim i ma wszystko jak na talerzu. Jeszcze niech Facebooka okradną i już nie będzie żadnej gwarancji bezpieczeństwa nigdzie :evil:

 

A ten ich program przepraszający to minimum, co mogli zrobić. Jakby mi kasa z konta zniknęła, to pewnie bym się musiał sądzić, żeby coś dostać za tę ich wpadkę. Podpadli mi nieziemsko, ale że Japonia ma od jakiegoś czasu mocno przewalone, to za jakiś czas wybaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to teraz wygląda, ale lepiej niech do ciężkiej cholery zrobią w Polsce możliwość nabycia zdrapek z kodami do PS Store.

Przecież zdrapki są już od dawna, pół roku co najmniej. Można kupić o wartości 100 i 200zł. :roll:

 

Moją obecną kartę będę musiał "zgubić", żeby mi za free wyrobili nową. A nie mam zamiaru znów ryzykować kolejną kartą po takiej wpadce. Kompromitacja na całej linii.

Ja tez miałem "przyczepioną" kartę do konta. Fakt jest taki, że nie zdobyli na pewno numeru zabezpieczającego CVV, także płatności nikt nie może dokonać. Zresztą nie było żadnego przypadku nieautoryzowanych transakcji do tej pory.

 

Kompromitacja na całej linii. Każdy teraz chce gromadzić informacje o czym tylko się da, a wlezie jeden haker z drugim i ma wszystko jak na talerzu.

Prawda, Sony się skompromitowało tak dużym wyciekiem. Podobno nowe zabezpieczenia są o wiele trudniejsze do obejścia, ale nigdy w necie nie będziesz w 100% bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie sprawę mam taką

Jako że w koncu mam u siebie tv 32 calowego sony wega ostatniej generacji tv kineskopowy jedynie z wejsciami SCART.

I chcialbym sobie stworzyć taki kącik rozrywki, polećcie jakąś konsolę, czy coś, do grania :D Poza Pegazusem, bo miałem u swojej dziewczyny :D na spółę kupiony.

 

http://allegro.pl/konsola-manta-mg1000- ... 97678.html

 

Czy tego typu podróbki Wii są warte brania pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa konsola PS2 to wydatek około 350-400zł, używaną można kupić już za 200-250zł.

 

Jeśli chodzi o gry - w nowej są w zestawie przynajmniej 2-3 ostatnio widziałem np. zestaw z God of War I i II czy Gran Turismo. W komplecie z używaną możesz wyhaczyć niezły zestaw gier, zależy czy ktoś się pozbywa konsoli z grami.

 

Pytanie czy będziesz piracił czy nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zdrapki są już od dawna, pół roku co najmniej. Można kupić o wartości 100 i 200zł. :roll:

Ostatnio interesowałem się tym z jakiś rok temu, więc cieszy mnie ta informacja. W międzyczasie zacząłem płacić kartą, działało, więc olałem. Ale trzeba będzie się tym zainteresować.

 

Ja tez miałem "przyczepioną" kartę do konta. Fakt jest taki, że nie zdobyli na pewno numeru zabezpieczającego CVV, także płatności nikt nie może dokonać. Zresztą nie było żadnego przypadku nieautoryzowanych transakcji do tej pory.

U mnie na koncie też na razie nikt nie "buszował" (tj. płacił kartą), ale trudno przewidzieć działania przestępców. Teoretycznie lepiej zacząć kraść od razu zanim ludzie się pozabezpieczają, przeleją forsę, zmienią karty itp. Ale z drugiej strony przeczekanie wrzawy i liczenie, że ludzie zbagatelizują też może zadziałać (?), a atak dopiero po czasie... Cholera wie.

 

Ale nie wiem, na ile ma mnie przekonywać to, że nie wykradli tych 3-cyfrowych kodów zabezpieczających. Trzy cyfry to niedużo, można zgadnąć po odpowiedniej liczbie prób. Chyba, że to się jakoś blokuje po iluś podejściach, ale nie wiem. Nie znalazłem na ten temat informacji.

 

Pozostaje czekać na ten darmowy content.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 kombinacji. Dla studenta informatyki rozbicie takie go czegoś to chwila pracy(zrobienie programu). Dla hakierów pewnie jeszcze krócej ;]

 

Dlatego nie sądzę, że nie ma blokad - chociaz mimo wszystko mozna trafić wiele kard mając tyle celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to trochę sporo. Ja mam PS3 od 3 lat i dorobiłem się ok. 20 gier (nie licząc pożyczanych). No ale na PS3 są też darmowe dema, bety i inne atrakcje.

 

Myślę, że na początek 5 dobrych gierek powinno wystarczyć. Zanim je zmaxujesz minie trochę czasu. W tym momencie mi osobiście jedna dobra gra starcza na co najmniej 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.