Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to, za przeproszeniem, ujebane. Nie doczyściłeś :wink:

Teraz wiem, że to dobrze, że podobał mi się bardziej czarny kolor. Praktyczniejszy.

 

Zestaw całkiem spoko. Same gry by za połowę tej ceny szło sprzedać (czy więcej). Tak mi się zdaje, odnoszę do cen z PS3, bo nie wiem, czy ludzie na XBoxa rzeczywiście tak piracą. Razem z konsolą to niezły pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

lukasz gdy ogladasz takie filmiki to zawsze to inaczej wyglada niz gdy grasz. grajac ta grywalnosc jest o wiele wieksza.

ja grajac w draft combine demo i patrzac na te filmiko widze, ze jest postep. wiecej indywidualnych zachowan graczy, ruchow itd. hale/ kosze tez lepiej wygladaja.

 

generalnei zapowiadaja autorzy najlepszy basket i najwiekszy postep w koszu od wersji 2k7 zatem nie zdziwi mnie jezeli okaze sie to prawda. graficznie duzo juz nie poprawia, ale podobno zeskanowali 10 razy wiecej ruchow zawodnikow niz przy poprzednich wersjach. jezeli to sie okaze prawda to bedzie masakra. grywalnosc tez wyglada lepiej. ladniejsze alleyoopy i zagrania bez pilki. no i kosze:)

 

zawodnicy maja tez swoje introductions. intryguje mnie tesz wersja na wii

 

polecam twitter.com/2ksports

 

ja juz naprawiam pleja i szykuje sie na limitowana wersje gry, ktora wyjdzie w usa z szafeczka, plakatem i statuetka kb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebay bejbe abay:)

problem jest tylko taki, ze sciagajac wersje amerykanska gry, masz mozliwosc grania tylko z amerykanami.

sam 2 lata temu mialem wersje ntsc gry i nie moglem za china zagrac z kumplem ze szczecina, ktory mial wersje pal.

 

ale, ze mam slaby internet i nie zapowiada sie na to, zeby sie to poprawilo to zajawilem sie na wersje ntsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, ze mam slaby internet i nie zapowiada sie na to, zeby sie to poprawilo to zajawilem sie na wersje ntsc

Zaraz, zaraz, pytanie do bardziej obytych technicznie :)

Czy teraz jest jeszcze różnica w standardach pomiędzy USA a Europą? Jak się ma podział NTSC i PAL do telewizji HD, konsol next-gen i interfejsu HDMI? Ja myślałem, że ta rozróżnienie w erze HD przestała istnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, bo ps3 nie ma blokady regionalnej na gry. wrzucasz gry kupione w japonii, stanach i europie. ale jest rozroznienie na granie online. jak wlaczysz gre kupiona w usa, a jestes w polsce, to grasz z graczami z usa. nie pograsz z ziomkiem ze szczecina, ktory ma ta sama wersje gry ale europejska.

 

reasumujac roznicy w kolorach i grze nie ma. ale nie pograsz z chlopakami z usa czy chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na X360 jest troche inaczej. Jest blokada regionalna,ale są także gry Region Free (ale nei wiem czy nie dopiero po ich spatchowaniu). Nie jest tak jak pisał bb2 na PS,że jeżeli masz Pal to z tymi z NTSC nei pograsz. W x360 musisz poprostu miec wersję zgodna z twoim regionem i zagrasz z każdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy na blu-ray też mają blokadę regionalną... Ale zmniejszyli ilość regionów, teraz są tylko 3:

- obie Ameryki, Japonia, Korea, Oceania

- Europa, Australia, Afryka, bliski wschód

- Azja + Białoruś i Ukraina

 

Mniej więcej tak :)

 

Gry na PS3 z tego co wiem też miały blokady regionalne na początku (nie duża część, ale były)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Draft Combine (w sumie to przeszedłem, bo gra dośc krótka jest) - wrażenia dośc pozytywne, fajnie wygląda gra z perspektywy jednego zawodnika, pozostaje mieć nadzieję, że w nba 2k10 ten tryb będzie jeszcze ulepszony i rozszerzony, bo czasem nasze zagrania są dość dziwnie oceniane przez zawodników z drużyny (podajemy dobrze, zaliczamy asystę i jednocześnie mamy info o "bad pass").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od piatku, troche rzeczy troche gorszych ale pewnie z ograniem przyjscie poprawa w tych sprawach. Najbardziej wkurza help defense w momencie gdy PG wchodzi do srodka to wszyscy zawodnicy schodza za nim gdzie mamy 5 na 1 a na skrzydlach wszyscy Wide Open... Ale chyba dobrze zagrana strefa uda sie to poprawic. Reszta gry bardzo przyjemna, moze bez olbrzymiego skoku, ale wiadomo ze 2k9 bylo bardzo dobrze. A no i sa bledy z ladowaniem u mnie, sedzia gubi pilke za fanami, sedzia przy wolnym trzyma pilke i niechce jej podac, kamera sie zawiesza i lata wkolo hali do momentu kiedy widzimy nogi fanow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fartman dokladnie. gra poki co nie zachwycila mnie tak jak powinna. jes trudniejsza do opanowania. wiecej kierunkow, w ktorym mozna biegac i trudniej to wszystko opanowac.

zaczalem sezon lakersami na allstar i zaczalem ryb kariery.

i u przechodzimy do sedna. najlepsza rzecz jaka sie zdarzyla w tej serii od 10 lat. stworzylem swojego goscia.

wysoki pg nastawiony na podania i obrone.

i to jest takie cos jak w fight night z tym, ze tworzysz i ulepszasz koszykarza.

na dzien dobry mamy 6 treningow do wykorzystania by zdobyc punkty na skillsy i 6 spotkan. rozpoczynamy jako rezerwowy. gramy z ziutkami, ktorzy nie lapia sie do sklasdu jakiegos slabego zespolu.. im lepiej gramy tym wiecej minut dostajemy. w koncu wychodzimy jako starter.

na boisku w zaleznosci od pozycji robimy to co powinnismy. podanie w tempo, dobra obrona, nie dopuscic do punktow swojego goscia itd. jak sie dobrze pokazemy o dostaniemy zaproszenie na oboz od jakiegos zespolu nba. jak pokazemy sie ze sbabej srony, o do nbdl.

mnie zaproponowalo oboz 20 klubow w tym... la laker.s nie wachalem sie ani sekundy.

 

zadanie na obozie mialem jedno. nie zostac usunietym ze skladu. walczylem z farmarem fishem akinsem.

sparingi latwe nie byly bo gralem przeciwko innym jeziorowcom.

udalo mi sie jednak nie zostac obcietym. zadebioutowalem w jeziorowcach. w pierwszym meczu dostalem 4 minuty gry w tym ostatnie 3 skundy 1 kwarty. wykorzysalem to maksymalnie bo podalem do kobego, ktory trojke przymierzyl. na koniec 3 kwarty trafilem z polowy buzzera. ale lawo nie jest. kazde zle podanie, punkty twojego przeciwnika z pozycji, strata, i inne rzeczy sa na minus

na plus asysy, podania w tempo, zbiorki, przechwyy, bloki itd.

podczas kazdgo meczu trzeba tez wykonac pewien plan. np zmusic do sraty twojego przeciwnika, trafic trojke, nie dopuscic do wiecej ni np. 10 punktow twojego przeciwnika. za o wszystko sa punkty, ktore zamieniamy na skillsy.

 

jestem juz po 7 meczach lakers. dostaje coraz wiecej minut. jest naprawde pieknie.

vs. suns wychodzac z lawki zaliczylem nawe 10 punkow i 11 asyst. nie wiem czy w tym sezonie uda mi sie awansowac do s5 ale za rok...

 

z tym, ze nie jest latwo. najwazniejsza jest ocena. zaczyna sie z c odpowiednikiem naszej 3. za kazda pozyywna rzecz wzrasta ocena. mozna dojsc do a+ czyli 5+ ale wystarczy jedna strata, czy punkty twojego przeciwnika a spada ci momentalnie ocena i trzeba nadrabiac dobrym graniem, bo trzeba mecz skonczyc z ocena minimum np. B+.

 

tak czy siak poki co ten tryb mnie rozwalil na lopatki.

 

w perspektywie mam stworzenie goscia, ktory bedzie idealnym pg w trojkatach. cos jak polaczenie rona harpera, steve'a kerra i dereka fishera + cos czego nie bylo timaca?

wysoki pg, swietnie broniacy, ze swietna trojka. jak wyjdzie zobaczymy:) ale dobrze miec przy sobie kb i aresta i gasola i bynuma. i nawet sashe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z racji tego, że mój wysłużony X jedynka padł zastanawiam się nad kupnem nowej konsoli... W Media Expert chodzi właśnie za 999 zł wersja Slim 120GB (a, że sklep firmowy Sony mam 10 min od siebie to w razie ewentualnej gwarancji będę tam się tam od razu kierował ;-)), więc całkiem znośna cena...

 

Ma ktoś tą nową wersję i może coś o niej napisać? Chodzi mi głównie o aspekty praktyczne (sam na tej nowej nie grałem jeszcze), bo parametry i różnice w stosunku do starej wersji znam... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie chce wymienić grami na PS3? Pisałem już, mam 2 czy 3 NOWE gry, rozpakowane tylko do sprawdzenia czy działa, a w zamian zaakceptuje używane GTA czy NBA2K10. Jutro napisze dokładnie, jakie to gry (nie pamiętam, co potwierdza, że leżą i się kurzą pudełka od pół roku przynajmniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GTA na PS3. Skończyłem rok temu i też leży. To fajna gra i chciałem ją mieć na stałe, żeby kiedyś do niej wrócić. No i czekam, czy dodatki ukażą się w końcu również na PS3. Ale póki co nie wróciłem ani dodatków nie ma. Napisz Dunk Fan co masz i chcesz wymienić. Może się skuszę. Choć wybieram raczej gry, które zapewnią mi długą rozgrywkę. Na coś, co da się skończyć w kilkanaście godzin raczej się nie wymienię :? W GTA grałem sobie powoli pół roku, zanim skończyłem. Teraz podobnie długo męczę Fallouta. Lubię wyciskać dużo i długo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.