Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Już sobie poradziłem. tworząc pierwsze konto, podałem jako miejsce zamieszkania Polskę, a w naszym pięknym kraju ta usługa oficjalnie nie jest dostępna.

 

Musiałem utworzyć drugie konto, wpisałem United Kingdom i wszystko działa jak należy. Teraz tylko wykupić konto Gold i można się cieszyć w pełni konsolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES zszedł na psy rok temu, a tegoroczna wersja gry (dostępny tylko na Xbox360 i PS3) to jest dno dna, kpina z byłych czy obecnych fanów tej serii.

FIFA (również dostępna tylko na X360 i Ps3) to gra o kilkanaście klas lepsza od produkcji Konami.

Wybór jest zatem oczywisty.

O wersjach na PC (raz że to nie ten temat) dyskutował nie będę, bo to jest dobre na rozmowe niedorozwiniętych, napinających się ludzi do lat 14 na jakichś serwisach o grach.

 

 

Travcka - co kto lubi, ale wydaje się, ze są lepsze tytuły (nawet tego typu) dostępne na x360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA (również dostępna tylko na X360 i Ps3) to gra o kilkanaście klas lepsza od produkcji Konami.

Kupiłem Fife 09, w żadnego nowego PESa nie grałem i jeśli ta Fifa jest kilkanaście klas lepsza od Pro...to ja sobie tak słabej produkcji wyobrazic nie potrafie.

W fife pogralem chwile i jakos nie bardzo mam chęć do niej wracać (chociaż pewnie to zrobie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES 6 to niestety byla ostatnia naprawde dobra czesc, reszta, moim zdaniem tez Fife przebijalem, chociaz w 2009 gralem tylko w PES(w ktorym zreszta jedynie tryb Become a Legend na jakies 2-3 godzinnki wciaga)

 

 

Travcka - co kto lubi, ale wydaje się, ze są lepsze tytuły (nawet tego typu) dostępne na x360.

Np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wszyscy zapominaja ze Fifa bezczelnie zerżnęła najlepsze pomysly z gameplaya PESowego. OK, zaraz moze pasc kontra ze "skopiowala i wyszlo jej lepiej niz oryginalnym tworcom" ale nie zmienia to faktu ze EA to marni nasladowcy bez wlasnego pomyslu na cos naprawde udanego.

 

btw. w X-ową wersje fify nie grlaem wiec sie nie wypowiadam ale na PC to PES jest wciaz produkcja "kilkanascie klas lepsza" od Fify.

 

a wersja 2009 jest fajniejsza od 08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pes 6. Ehh to były czasy jak się grało w pesy 4 5 6 na pc...

 

Ja powiem tak. W fife nie grałem od czasów "płonącej piłki" i idiotycznych rzutow wolnych ustawianych za pomocą celownika jak w gow2.

 

W Pesa grałem od edycji 3 do ostatniej czyli 2009.Powiem jak wygląda to dla mnie.

W tym roku przetestowałem fife i pesa zarówno na pc jak i na xboxie. I o ile na pc jeszcze można się spierać,która gra jest lepsza, to na x360 jak dal mnei zdecydowanie wygrywa Fifa. Nigdy bym nie pomyślal,że jak będę miał xboxa to będę na nim grał w fife. Ale rok temu po przesiadce na nowy silnik graficzny, Pes zmienił gameplay i jest on dużo gorszy. W tym roku nieco go poprawili,wyeliminowali też najbardziej rażące błędy z 2008. Lecz przy postępie jaki zrobiłą w tym roku Fifa, zdecydowanie ona jest lepszą grą.

 

Oczywiscie trzeba pamiętać że fifa na pc i xboxie to dwie zupełnie inne gry,które stworzone są nawet przez osobne oddziały EA.Nigdy nie myślałem,że to powiem,ale... fifa w tym roku jest lepsza :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to która część PES jest najlepsza na PS2? :) 6, 2008 czy 2009? :)

ostatnio grałem chyba kilka lat temu w 5 albo 4 (nie pamiętam)

jesli chodzi o PeeSdwójke to akurat jest prawie bez roznicy. PRAWIE. grafika od piątki jest ta sama, w fizyce gry jest troche roznic. i wlasnie dzieki temu moim zdaniem rzadzi tutaj PES 2007 w ktorym masz najwieksza sterownosc nad zawodnikiem. nota bene jest to tez wersja duzo lepsza od pecetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie do końca ten temat, ale nie chce mi się nowego zakładać... Co byście polecili z nowych gierek na PC?

 

Brat zainwestował w nowy komputer, więc wypróbowałbym sprzęt... ;-)

 

Na razie pogrywam w Devil May Cry 4 i mogę zdecydowanie polecić... Świetna gierka, ale szybko zbliża się ku końcowi, a tu jeszcze 2 dni świąt mnie czeka w domu... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ten temat, ale nie chce mi się nowego zakładać... Co byście polecili z nowych gierek na PC?

 

Brat zainwestował w nowy komputer, więc wypróbowałbym sprzęt... ;-)

 

Na razie pogrywam w Devil May Cry 4 i mogę zdecydowanie polecić... Świetna gierka, ale szybko zbliża się ku końcowi, a tu jeszcze 2 dni świąt mnie czeka w domu... :]

grałeś w FEAR? jak nie to przejdź (potem wszystkie dodatki), a potem FEAR 2 :)

ja w FEAR 2 grałem tylko w demo, ale mój komputer się popłakał przy tym i dostał zadyszki, więc na razie zostawiam tę grę aż będę miał lepszy sprzęt. tak czy siak gra zapowiada się całkiem całkiem i recenzje też ma, może nie rewelacyjne, ale dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałeś w FEAR? jak nie to przejdź (potem wszystkie dodatki), a potem FEAR 2 :)

Grałem, nawet ok... Ale o drugiej części nie pomyślałem...

Ściągnąłem parę tytułów nowych, ale większość średnia była... Z tych nowszych mogę polecić Cryostasis, dobry klimat ma... :]

 

 

gral kto w godfathera 2?

Ja wczoraj przez godzinę, jak dla mnie bieda... Ale z drugiej strony mnie żaden tytuł z tego typu gier (jakikolwiek GTA powyżej części 2 czy Mafia) się nie widział... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wcisnę z anonsem, choć trochę na temat będzie. Zastanawiam się nad upłynniniem NBA 2K9. Wszystko fajnie, ale jakoś nie mam już tej cierpliwości i czasu co kiedyś. Ta gra wymaga większego zaangażowania, a z moimi przerwami w "pykaniu" na konsoli, to normalnie wychodzę z wprawy co chwilę, a jak pomyślę, że i tak dużo trzeba, żeby tę grę opanować, to pomału wysiadam. Chciałby się ktoś wymienić np. za Fallouta 3 albo SingStara na PS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.