Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

tych chyba nie trzeba przerabiać, tylko musi być Disc Magic czy jakoś tak (loader) i blokada tego dzyndzla, który resetuje konsolę jak się otwiera klapka :)

przynajmniej ja tak kiedyś grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą:

pozatym nie lubie kupowac kota w worku i wolalbym najpierw zagrac w piracka wersje, jesli sie spodoba to dac zarobic producentom, mozna smialo walic na pm

Ta... już widzę jak ktoś ściąga grę, gra kilka / kilkanaście godzin i leci kupić oryginał, bo tak mu się spodobała ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą:

pozatym nie lubie kupowac kota w worku i wolalbym najpierw zagrac w piracka wersje, jesli sie spodoba to dac zarobic producentom, mozna smialo walic na pm

Ta... już widzę jak ktoś ściąga grę, gra kilka / kilkanaście godzin i leci kupić oryginał, bo tak mu się spodobała ;]

No kurcze Karcz wyprzedziłeś mnie :lol::lol::lol: Och naiwności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze Karcz wyprzedziłeś mnie :lol: :lol: :lol:

Wielkie umysły myślą podobnie 8)

 

jesli wy byscie tego nie zrobili, to nie znaczy ze inni nie doceniaja cudzej pracy, wiec najlepiej zamilknijcie bo szkoda tego czytac

A co to za "docenianie"? Jak gra mi się nie spodoba to mogę sobie olać pracę i wysiłek włożony w daną grę i spokojnie grać na piracie? Jak już okradać twórców gier, to przynajmniej powinno się być w tym konsekwentnym ;)

Jeśli ktoś tak robi to spoko, chociaż nie wiem jaki jest sens przechodzenia gry na piracie i kupowania oryginalnej. Żeby postawić pudełko na półce? ;] Zrozumiałbym muzykę czy film (dużo lepsza jakość), ale grę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre jest... Ukraść grę jak jest nowa, zobaczyć czy się spodoba czy nie (rozumiem, że niektórzy nie słyszeli bądź nie uznają ściągania demonstracyjnych wersji gier lub przejścia się na prezentację danego tytułu), a potem ją ewentualnie kupić - jak już jest stara i sprzedawana w "klasykach" :) Z samochodami też to działa? Dzisiaj można z czystym sumieniem ukraść bmw5, zobaczyć jak się jeździ i ewentualnie za lat 15 wejść w posiadanie takiego auta legalnie?

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to nie dziwne...

 

Mam kolekcję około 350 oryginalnych wydań filmów na DVD, jakieś ~30 z tego obejrzałem wcześniej w kinie, ~50 w telewizji (głównie klasyki), może z 15 obejrzałem po raz pierwszy z tego oryginalnego nośnika (same prezenty - najczęściej kiepskawe nomen omen... ale prezentów się nie wyrzuca ;-)), cała reszta została zakupiona po obejrzeniu pirackiej wersji owego filmu...

 

Gier oryginalnych mam ~10 na Xboxa i ~20 na PC... Na PC prawie wszystkie kupione gry (poza Painkiller i Chrome - Polaków wspieram ;-)) grałem wcześniej ściągnięte z sieci... I nie widzę w tym nic dziwnego...

 

Na ostatnie święta przeszedłem Prey, spodobała mi się to przy którymś wypadzie do MM kupiłem ją... Do tej pory leży nie rozpakowana bo mam zainstalowanego pirata na dysku i nie widzę potrzeby usuwać go aby zainstalować oryginała... ;-)

 

Poza tym rozmowa o piractwie, gdzie chyba nie ma nikogo w tym temacie (a może się mylę?) kto by nigdy nie obejrzał żadnego meczu NBA w pirackim przekazie z justin tv i innych tym podobnych zakrawa o małą hipokryzję... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi się chciało, to nawet mógłbym spróbować ci wytłumaczyć (i w ten sposób obronić pewnie niektórych) dlaczego nie jest to żadna hipokryzja a także dlaczego oglądanie meczów przez internet nie jest jednoznaczne z łamaniem prawa... gdyby, ale mi się nie chce :) I specjalnie nie mam czasu ani ochoty na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci spróbuję wytłumaczyć, czemu tu nie ma nic do tłumaczenia:

 

 

Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 roku, Nr 80, poz. 904 i z 2001 roku, Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.): Art. 118'.

 

Ustawa z dnia 5 lipca 2002 roku o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym (Dz.U.02.126.1068): Art. 6, Art. 7.

 

Kodeks karny: Art. 288, Art. 278, Art. 279, Art. 291.

 

Kodeks wykroczeń: Art. 121 § 2.

 

 

Przeczytaj wszystkie... ;-) Oglądanie justin tv to taka sama kradzież sygnału jak np. oglądanie Cyfry+ na pirackiej karcie.

 

Oczywiście pomijam od razu sopcast, tvants, ppstream i inne temu podobne p2p, gdzie by doszedł jeszcze paragraf dotyczący rozpowszechniania nielegalnego (czyli sporo wyższe kary pieniężne), bo o tym to chyba większość wie... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja ci krótko Kamil odpowiem :P

Ty jesteś cynik nie hipokryta :P :!: Bo to, że się przyznajesz do piractwa i POUCZASZ innych, jest większym objawem taplania się w gnoju moralnym niż rżnięcie świętoszka :? AMEN, AMEN, AMEN

I nie pieprz człowieku bo żygnę zaraz... : :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś idiotą czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Gdzie ja kogokolwiek pouczam? Czy gdzieś napisałem, że piractwo jest be albo, że jest cacy?

 

Wykpiłem Twoje idiotyczne uwagi dotyczące ściągnięcia pirata, a później zakupu oryginała, napomniałem o jednym z piractw, które namiętnie jakieś 80% tego forum uprawia a tutaj jak Ty "rżnie świętoszka" i jeszcze taki Maciek powie, że to nie piractwo...

 

Jeśli nie masz nic mądrego do napisania to z łaski swojej zostaw takie uwagi dla siebie...

 

Przy okazji zainwestuj w słownik ortograficzny człowieku bo takie kwiatki co walisz to nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że 2K10 będzie mniej "skomplikowane" :) Albo inaczej - że będzie więcej robiło sam, a dawało mniej opcji człowiekowi. Ja po kilku latach przerwy od wirtualnego kosza, nie umiałem się przekonać do 2K9. Za dużo tych przycisków i ich kombinacji. Gra dla maniaków. Jasne, że to duża swoboda zagrać i krok w stronę realizmu, ale jednak...

 

A o piractwie już tu nie nawijajcie. Każdy niech robi, jak chce, bo i tak wiadomo co jak nazwać. A to, że ktoś ma ciągoty kolekcjonerskie i nieracjonalne (tudzież mętnie tłumaczone :wink: ), to już indywidualne sprawa. A cytowane artykuły prawne i tak niczego nie zmienią. Jak ktoś ciągnie, to zdania przez to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że 2K10 będzie mniej "skomplikowane" :) Albo inaczej - że będzie więcej robiło sam, a dawało mniej opcji człowiekowi. Ja po kilku latach przerwy od wirtualnego kosza, nie umiałem się przekonać do 2K9. Za dużo tych przycisków i ich kombinacji. Gra dla maniaków. Jasne, że to duża swoboda zagrać i krok w stronę realizmu, ale jednak...

 

 

 

Przesadzasz mocno :D Dla mnie przynajmniej seria 2k jest bardzo łatwa w obsłudze. Po jakimś czasie robisz wszystko z automatu. A jak nie lubisz kombinowania zagrywkami to wybierasz Miami, high screen cały czas dla Wade'a i masz ultra realistyczny symulator kosza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś idiotą czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Gdzie ja kogokolwiek pouczam? Czy gdzieś napisałem, że piractwo jest be albo, że jest cacy?

 

Wykpiłem Twoje idiotyczne uwagi dotyczące ściągnięcia pirata, a później zakupu oryginała, napomniałem o jednym z piractw, które namiętnie jakieś 80% tego forum uprawia a tutaj jak Ty "rżnie świętoszka" i jeszcze taki Maciek powie, że to nie piractwo...

 

Jeśli nie masz nic mądrego do napisania to z łaski swojej zostaw takie uwagi dla siebie...

 

Przy okazji zainwestuj w słownik ortograficzny człowieku bo takie kwiatki co walisz to nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Dokładnie mogę to napisać o Tobie - zainwestuj w słownik wyrazów obcych

 

A co do żygania - orto, oczywiste i tyle, zdarza się - szczególnie jak się czyta TAKIE KWIATKI umoralnające jak Twoje. Nie takie kozaki jak Ty już tu wypisywały różne bzdety do mnie o mnie, więc oszczędź sobie uwag co mogę a co nie... Wystarczą Twoje umoralniające pogadanki CYNIKU (polecam "SŁownik wyrazów obcych" najlepiej Kopalińskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejdzcie z tego tematu. ja juz oczami wyobrazni widze szafeczke pod pulka z plejem. szkoda tylko, ze nie wyjdzie pewnie europejska wersja limitowanej edycji. wiec trzeba bedzie sciagac ze stanow. minus taki, ze niebdzie mozna pograc z polakami przez neta.......

 

shaq a grasz na padzie?

jezeli grasz na pc to zainwestuj w pada. to bardzo ulatwia gre. owszem poziom trudnosci jest... ciezki ale trzeba poprostu wykumac pewne rzeczy. jak blokowac, jak robic przechwyty, jak punktowac. i jak bronic. w zasadzie wszystko ale po pewnym czasie gra sprawia mega radoche.

 

w 2k10 bedzie mozna zrobic swojego grajka i przejsc nim kariere. testy rookie, angaz, itd. ciekawa sprawa. choc dla mnie wystarczy , ze w staples center zamontuja nowe konstrukcje koszy, poprawia stroje,(z tego co widze to i to zrobili) i mozna grac. jeszcze stroje retro lakersow by sie przydaly, te z lat 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaq a grasz na padzie?

jezeli grasz na pc to zainwestuj w pada. to bardzo ulatwia gre. owszem poziom trudnosci jest... ciezki ale trzeba poprostu wykumac pewne rzeczy. jak blokowac, jak robic przechwyty, jak punktowac. i jak bronic. w zasadzie wszystko ale po pewnym czasie gra sprawia mega radoche.

Gram na PS3, czyli na padzie. A właściwie to grałem, bo wymieniłem na Fallouta 3 :)

Ja wierzę i nie mam wątpliwości, że jak się wszystko opanuje, to NBA 2K9 sprawie wiele radochy. Tylko, że IMO trochę za dużo czasu i zacięcia trzeba poświęcić, żeby do tego poziomu opanowania dojść. Nie mam już tyle czasu i cierpliwości, co kiedyś :wink: Albo za długą przerwę miałem. Nie było źle, ale gra z dlugo stała na półce, to wolałem sprzedać zanim na horyzoncie pojawi się 2K10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.