Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

to tez mam pytanie odnosnie tego kabla hd

 

kupilem wczoraj kabel hdmi-hdmi, podpialem wszystko, co skomplikowane nie bylo, ale na TV(Sony Bravia, jesli to ma znaczenie jakies), jak przelaczam na digital, nic mi nie wykrywa. Na tv nic wiecej ustawic sie nie da, a na konsoli nie moge nic ustawic, bo logicznie, nie mam jak. Znowu jak podlacze przez av, to ustawienia dla hdmi sa "zamrozone". Jak sie okaze ze mialem kupic inny kabel, to sie delikatnie mowiac wkurwie i pana z saturna obije, bo twierdzil ze wszystko jest proste jak budowa cepa

Przyciskasz na pilocie przycisk "digital"? On w Sony Bravia oznacza chyba telewizję cyfrową. Zobacz pod jaki numerek podłączyłeś X-Box'a (oni numerują wszystkie wyjście video, ja u siebie miałem chyba 4,5 z tyłu HDMI i 7 z boku telewizora HDMI)... Teraz musisz tym samym przyciskiem co np. włączasz zwykłe AV (np. odtwarzacz DVD) wciskać taż długo aż Ci przeskoczy na odpowiedni "kanał" (będzie na ekranie ten sam numerek co wyjścia video, pod które podłączyłeś konsolę)...

 

Przynajmniej tak było u mnie na KDL-32S3010.

 

 

Dołączona grafika

Musisz tym zaznaczonym na czerwono wciskać, nie tym na żółto... Chyba, że o innym "digital" mówisz... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już posiadaczem NBA 2K9. I na razie przecieram oczy ze zdumienia i mam mętlik w głowie :) Nieźle te gry poszły do przodu. Tyle możliwości rzutów, obrony, podań itp. Kiedy ja się tego nauczę? :wink: Zanim opanuję te cuda (kurcze, można nawet wybrać, którą ręką layupa kończyć), to wyjdzie nowa edycja, hehe. Trochę drażni mnie w konsolowych grach brak porządnych instrukcji. Jakieś takie broszurki cienkie dają. Trzeba dużo się uczyć na żywo, grzebać itd. Dopiero drugi dzień sobie pykam. Będę się zabierał za ustawianie tych osławionych sliderów, jak je znajdę :roll: Potem sobie zafunduję sezon. Chciałem grać Suns, ale jak zobaczyłem Shaqa to zwątpiłem. Skaszanili go z wyglądu. Zamiast go zrobić, owszem wolnego i mało dynamicznego, ale jednak wielkiego - tak jak naprawdę jest, to zrobili go z brzuszkiem. Wygląda karykaturalnie, podobny głównie z twarzy :? Chyba Portland będę grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej części po raz pierwszy chyba jest dosyć porządny tutorial tak więc można się tych wszystkich ruchów i rozwiązań nauczyć. Inna sprawa, że w grze większość nie jest aż tak bardzo potrzebna ;) . A co do Shaqa to w tych drużynach z najlepszymi graczami dekady chyba Shaq lepiej zrobiony tak więc możesz go spróbować podmienić z tym oryginalnym Sunsowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIPS!

Gra, na którą czekałem kilka lat. Nie mam jej co prawda, ale sam fakt jej istnienia mnie bardzo, ale to bardzo ucieszył.

Czy to ta zrzynka Microsoftu z Singstar, które już kilka lat temu było dostępne na PS2?

Jeśli tak to co w niej takiego ciekawego, że czekałeś na nią kilka lat? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to co w niej takiego ciekawego, że czekałeś na nią kilka lat?

Bo kilka lat temu grałem w Singstar i żałowałem, że nie mam ps2 i tej gry. Teraz, po kilku latach, mam możliwość grania w taką grę bez potrzeby kupowania innej konsoli ;)

Potrzebuję jedynie ją kupić (mikrofony pewnie są (pewnie jeden) dołączane do gry) i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno moje pytanie, to z serii irracjonalnych :)

 

jako ze jestem "świeżak" w swiecie xboxa, prosilbym o polecenie jakies na dluuuugo wciagajacej gry(z racji tego,ze mowie "nie" piractwu, a w zasadzie to nie jestem po prostu przekonany do przerabiania :) , to potrzebuje czegos czasozrzacego, bo niestety Trumpem nie jestem i gry co tydzien kupowal nie bedem:) ).

 

Gta juz przeszedlem, nba street jest nuuuuudne, a caly czas w 2k9 tez moze nawet taka gre obrzydzic. Na dniach ma mi przyjsc Forza 2, podobno b dobra samochodowka, ale mimo wszystko zwracam sie do Was z tym zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz... Jeśli chcesz grę na długo to najlepiej jakiegoś RPG... Często i 100+ godzin możesz przy jednym tytule spędzić... Albo wyścigi/bijatyki jeśli Cię nie nudzą i będą miały opcję gry po sieci...

 

Z drugiej strony Gears of War 2 chyba już wyszło? :D No ale pierwszą część na upartego w jedną nockę się przechodziło... ;-) Więc to raczej odpada biorąc pod uwagę Twoje wymagania... ;-)

 

 

Edit:// Tak właśnie na allegro spojrzałem, to zawsze pozostaje kupno używanych tytułów trochę starszych, które można za 20-50 zł dostać... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co pamiętam nie ma nigdzie w sieci takich uaktualnien do sciąginęcia. Wydaje mi się,ze jedynym co mogłoby pomóc byłoby przeniesienie rosteru na karcie pamięci z innej konsoli od kumpla albo od kogos. Chociaż oczywiście najłatwiej podłaczyc x'a do do neta,nawet bez konta gold:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do fachowcow, bo jakos nigdzie nie moge znalezc odp

 

czy jezeli nie mam Live w X360, to jest jakakolwiek mozliwosc uaktualnienia skladow w 2k9?? bo bym sobie Gortatem pogral ;]

wykup live na 1 dzien z kart ktore sa na allegro, tylko sprawdz czy na 100% masz wersje stealth gry. Zreszta do konsoli powinienes miec 3 miesiace darmowe live'a w pudelku... A i konto silver na miesiac mozna za darmo uzyc, wtedy tez bedziesz mogl sklady sobie wczytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na xbox.com i po tym chciałem się zalogować przez konsolę do xbox live.

 

Podłączyłem konsolę do internetu (mam w domu coś w rodzaju sieci LAN, czyli podłączam po prostu jedną końcówkę kabla do gniazdka, drugą do konsoli, bez użycia modemu, jeśli to ma jakieś znaczenie).

 

Wpisałem najpierw swój mail, później mail i hasło które podałem przy rejestracji i po tym pokazuje mi się taki komunikat na ekranie telewizora:

"Usługa xbox live nie jest dostępna dla ustawień regionalnych związanych z danym Windows Live ID. Wprowadź inny Windows Live ID".

 

O co chodzi :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na xbox.com i po tym chciałem się zalogować przez konsolę do xbox live.

 

Podłączyłem konsolę do internetu (mam w domu coś w rodzaju sieci LAN, czyli podłączam po prostu jedną końcówkę kabla do gniazdka, drugą do konsoli, bez użycia modemu, jeśli to ma jakieś znaczenie).

 

Wpisałem najpierw swój mail, później mail i hasło które podałem przy rejestracji i po tym pokazuje mi się taki komunikat na ekranie telewizora:

"Usługa xbox live nie jest dostępna dla ustawień regionalnych związanych z danym Windows Live ID. Wprowadź inny Windows Live ID".

 

O co chodzi :?: :?

Wpisales ze jestes z polski ? Mozliwe ze musisz oklamac niestety Microsoft i podac np jakis adres sklepu z Angli... Poza tym po co sie rejestrowales na Xbox.com ? Mogles prosto z konsoli to zrobic i wtedy by na pewno smigalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ostatnich postów... Przynajmniej raz na jakiś czas mogę się pocieszyć, że mam jednak PS3 i te problemy mnie nie dotyczą :wink: Dotyczą mnie męczarnie z Linuxem, ale po kilkudniowych bojach jako tako mam to postawione i tym samym divix'y z napisami też mi kombajn odtwarza. W razie kryzysu coś tam na takim kompie też da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.