Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2007


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też sie pierwsze piątki bardzo podobają, no może, wprowadził bym kilka małych zmian. Dobrze jest tak jak jest, ale jeśli miałbym się kierowac osobistymi sympatiami lub czymś innym :? , to wrzuciłbym Melo do pierwszej piątki zamiast Duncana. Poza tym jeszcze może Jermaina O'Neala zamiast Bosha. Natomiast fajnie, że po raz pierwszy w pierwszej piątce wsytąpi Arenas, poza tym, że zasłużył zdecydowanie bardziej niż Carter, to jest bardzo sympatyczny i go lubię. :)

 

Jesli chodzi o rezerwowych, to na pewno postawiłbym na Melo, poza tym Nash, którego i tak wybiorą, Iverson, Nowitzki, Boozer i może Tony Parker albo Chris Paul, ale on i tak jest kontuzjowany, wiec i tak pewnie nie zagra. Poza tym jeszcze oczywiście Amare, ale on prawdopodobnie zagra w pierwszej piątce, bo Yao raczej w Meczu Gwiazd nie wystąpi.

 

Co do Wschodu, to nie mam specjalnych preferencji, ale na pewno Redd(chyba na ASG się wykuruje), Howard i O'Neal. Reszta- nie mam pojęcia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięaki raczej gwarantuja dobrą zabawę (no moze Tim troche drewna przyniesie :wink:). Faktem jest, że T-Mac od dłuzszego czasu gra rewelacyjnie i zasłużył na grę w ASG ale...Nash zasłużył, żeby zacząc mecz w piatce. No ja w rezerwie na Wschodze widze Kidda, Howarda, JO i oczywiście Denga. Na zachodzienie moze zabraknąc Dirka,Nasha, Melo, AI. Reszta graczy to będzie tylko tło :P

 

Jedno mnie cieszy- Cartera nie bedę ogladał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie tylko Nasha zabraklo w pierwszej piatce Zachodu ale rowniez Nowitzkiego. Pojawila sie opinia ze powinni tylko trenerzy wybierac (chyba nie najlepszy pomysl) ale szybko przypomniano ze "ci sami trenerzy" wybrali w ostatnich latach do grania w ASG takich asow jak Dale Davis, Jamal Magloire, Wally Szczerbiak i paru innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te piątki akurat przypadły do gustu :) Ale chciałem poruszyć inną kwestię, mianowicie samej oprawy meczu gwiazd. Jak wiadomo w ostatnich latach na trybunach nie było takiego dopingu i emocji jak w zwykłych meczach. Dzisiaj oglądałem sobie powtórke sprzed roku i ciężko było dostrzec emocje po świetnych zagraniach :( Mam nadzieję, że w Las Vegas publiczność będzie lepsza niż w Houston :( Bo takie mecze jak All Star to gratka dla prawdziwych pasjonatów koszykówki, a nie dla biznesmenów i gwiazd kina :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/allstar2007/news/all ... 70201.html

 

Anthony nie znalazł uznania wśród trenerów, ale mamy dwóch kontuzjowanych graczy, więc już pewnie Stern o niego zadba. Ogólnie to średnio mi się podobają te składy. Nie wiem kto wybiera tych Parkerów i Billupsów, ale cóż.

 

Trenerem wschodu będzie idiota Eddie Jordan. Mike Brown chyba specjalnie przegrywał te mecze, żeby go nie wzięli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kurczaka wezma do ASG, moze zdazy sie jakas bojka bedzie mogl kogos uderzyc i uciec, bedzie fajna zabawa :)

Zdziwilem sie jak powiedzieli w studiu TNT ze Melo nie mial ani jednego double double w tym sezonie, czy oni przypadkiem sie nie walneli? Jak faktycznie nie ma zadnego DD to ladna jazda. Dawac mi tu Allena i Howarda przed nim :)

ps-rok temu Pistons rzadzili liga mieli 4 all starow, Dallas ma obecnie najlepszy bilans o ile dobrze pamietam ma az 1 przedstawiciela, przy 3 Suns, 2 SAS, no i tej bajce ze Wschodu czyli 2 grajkow z NJNets i Pistons.

Nigdy jednak sie wszystkim nie dogodzi, i oczywiscie nie poplacze sie jak to uciekajacy kurczak trafi do ASG czy Brand z LAC.

Ciekawa sytuacja, Stern pokaral ostro Melo czy teraz mu wybaczy? (juz Magic z Barkleyem lali w studiu, swoja droga i tak ma "szczescie" komish ze ma az 2 miejsca do przyznania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter to nsajwieksza pomyłka tego ASG!!! Czym on sie na to zasłużył??? Rozumiem jak go kibice wybierali, ale za cholerę nie kumam trenerów :?Podobnie RIP, który w tym sezonie nie jest już taki przebojowy, jeszcze bym się Billupsa przyczepił, bo było kilku lepszych kandydatów od niego.

 

Na zachodzie najbardziej razi obecność Parkera, Matrix już nie, ale jak wezmie się pod uwage fakt, ze brak tam Melo to juz bardzo.

 

PS: danp czy Ty aby czasem z tą niechęcią do Melo nie przreginasz, sorry, ale koles to monstrum ofensywne, które w ciągu ostatnich miesięcy poczyniło znaczące postępy i to, ze wziął udział w jakiejś bójce nie powinno mieć wpływu na jego udział w tej imprezie. Przypomne Ci tylko, ze największą szmatą był Nate, nie melo... jakoś o nim w każdym poscie nie piszesz, ze zachował się jak debil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie najbardziej razi obecność Parkera, Matrix już nie, ale jak wezmie się pod uwage fakt, ze brak tam Melo to juz bardzo.

Ale tez nie przesadzajmy bo mówił o tym Barkley ze wstyd głosować na 2 AS w zespole ponizej 50% i stad on nie zgadza sie z wyborem VC wiec w kontekście Parkera nie masz joseph racji:

FG% .528 3FG.500 FT.785

REB 3.2 AS 5.6 SPG 1.0

PPG 19.0 rozumiem że statystycznie słaby?

 

fakty: panie go uwielbiaja bo miła twarz więc marketingowo pasuje

otwarcie na swiat bo Francuz i taka tendencja

grzeczny i wykształcony przykład w swiecie gangsta

 

ale to argumenty pozaboiskowe które haterzy mogą kasować

ale gra: bardzo szybki i widowiskowy na ASG lepszy niż drewniany TD

jest raczej odpowiedzia na niski szybki skład EAS

 

brakuje mi Howarda bezsprzecznie ale nie kosztem TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze dni Parkera w ASG są już policzone. Od przyszłego roku plejada Chrisów Paulów, Deronów Williamsów i innych młodych podrośniętych wygryzie go z tej imprezy. Może nawet Baron Davis coś pokaże - w tym sezonie w końcu jest w jako takim zdrowiu...

 

Parka jumshooterów z Detroit rok temu tak nie raziła, bo ich drużyna miała super bilans. Ale teraz trochę rażą. Nie że sensacja, ale jednak. W moim odbiorze ASG to co innego niż głosowania na MVP, tutaj mają być goście najlepsi, przebojowi, nieważne z jakich bilansowo drużyn. Szkoda, że Paul Pierce ma kontuzję, bo bym go widział zamiast RIPa. Niestety kontuzje nie wybierają, bo byłby też Redd. Ale gdzie Joe Johnson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Howard nie kosztem TP to kogo? Iverson, Nash- który z tych graczy zasługuje mniej. Ok Ai mało grał na Zachodzie, ale gwiazdą jest bezsprzecznie większa a jego przenosiny zaowocowały lepszą grą indywidualną. Wzrost skut, sporo asyst itd...

 

VC to spraa odrębna i z TP nie ma nic wspólnego. Gdyby obaj grali w jednej konferencji zdecydowanie wskazałbym na Parkera, ale grają w różnych i moim zdaniem jest kilku grajków, którzy zasługują bardziej od nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Parkera też bym się nie czepiał, bardziej już Hamiltona - do cholery za co ? Za co się pytam ? Nie potrafię tego pojąć naprawdę ... no ale cóż ... Najbardziej zaskoczył mnie brak Howarda - no kto jak to, ale on zasłużył napewno na wybór do rezerw - jakby nie patrzeć to on z Dirkiem tworzą główną siłę ofensywną zespołu z najlepszym bilansem w lidze, efektowne także potrafi być ... No ale cóż - niczego już się nie zmieni, jest jak jest, parę braków można dostrzec, ale zabawa i tak powinna być przednia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pare picków z którymi bym się nie zgodził, ale na zachodzie Stern może jeszcze dokonać dobrego wyboru, wobec tych dwóch kontuzji (zapraszamy - Anthony i Howard!). Cóż, na wschodzie ogólnie ciężko było wybrać skład w tym roku...mi brakuje Bena Gordona albo ewentualnie Joe Johnsona (Redd powinien tu być ale kontuzja pokrzyżowała mu szyki). Na zachodzie chętnie widziałbym dwóch gośći, których niestety przez sporo opuszczonych meczów nie mogło tu być - Odom i Paul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatki w sumie niezle ... ale co do zachodu.. troche wstyd zeby nie brac lidera strzelcow ligi no ale coz... kontuzje Boozera i Yao pewnie pomoga w dostaniu sie go do ASG.

TP jak dla mnie zasluzyl sobie bardziej rok temu mimo wszystko wolalbym Paula badz Derona. Moze zadecydowala obecnosc ich na Rookie Game.

Do skladu wrescie wraca Kidd sezon ma najlepszy do kilku lat (nie patrzac na bilans ktory mimo wszystko sie poprawia 4 badz 8 miejsce na wschodzie nie jest zle)

 

Carter to nsajwieksza pomyłka tego ASG!!! Czym on sie na to zasłużył??? Rozumiem jak go kibice wybierali, ale za cholerę nie kumam trenerów

Zaczyna sie :roll:

:arrow: Liczba glosow (o wlos przegral z Arenasem)

:arrow: Gra najbardziej efektownie w NBA

:arrow: Statystyki (lepsze od Gordona w kazdym razie 8) )

 

Kiedy nastepnym razem czepisz sie Cartera pomysl, napij sie herbaty albo czegos tam i pomysl jeszcze raz. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie na zachodzie nie pasuje Parker i Duncan.

Ten pierwszy to nie ma umiejetnosci na ASG, a ten drugi to jest drewno jakich malo. Do tego meczu powinno sie brac widowiskowych graczy a nia skutecznych. Co z tego ze SAS sa jedna z lepszych druzyn w lidze, jak lepiej sie oglada mecze europejskie niz ich.Jak to ktos wczesniej pisal zamiast TD powinien byc Howard ktory z Nowitzkim potrafia grac ladnie i w parze potrafia zdzialac cuda.

 

Na wschodzi nie pasuje mi Hamilton, podobnie jak do panow z SAS, on nie gra widowiskowo a do tego panowie z SAS graja owiele skuteczniej. Wiec jego to bym sie pozbyl w pierwszej kolejnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie na zachodzie nie pasuje Parker i Duncan. Ten pierwszy to nie ma umiejetnosci na ASG, a ten drugi to jest drewno jakich malo. Do tego meczu powinno sie brac widowiskowych graczy a nia skutecznych.

Uuu, poszły konie po betonie, dałeś czadu tym odważnym stwierdzeniem :wink:

Jasne, że najlepiej jak na ASG jest widowiskowo, ale to jednak wydarzenie dla gwiazd i uhonorowanie ich wkładu w poziom ligi. A tutaj Duncan na pewno ma niemałe zasługi i powody do bycia wybranym. Widowiskowość jest w meczu rookasów i w konkursie wsadów, ewentualnie w Harlem Globetrotters :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna gadac smuty ze Duncan to nudny gracz. Okreslenie drewno nie pasuje mi do niego. Tim jest dosc szybki zwlaszcza jesli chodzi o Post Moves. Gra obronna tez o tym swiadczy. Fakt ze w 2 meczach SAS jakie widzialem skutecznosc wsadu mial 1/4 ale to szczegol :D.

Trzeba pamiatac ze niedlugo moze on byc uznany za jednego z najlepszych PF ostatnich lat ... o ile juz nim nie jest :)

Ale co do TP zgadzam sie w 100% nie pasuje do ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największa pomyłka tych tyów trenerów to oczywiście brak Melo i jak dla mnie to jest to swego rodzaju skandal. Najlepszy strzeklec ligi, którego drużyna co by nie było jest ciagle na pluse mimo ostatnio słabszego okresu, poza tympunkty to nie wszytsko, bo jeśli chpodzi o inne statsy tez jest bardzo przyzwoicie, do tego nie można mu zarzucić braku efektowności. Naprawde nie rozumiem zupełnie jka może zabraknąc takiego gracz w Meczu Gwiazd :? , według mnie to jest w tej chwili jeden z powiedzmy pięciu najlepszych indywidualnie graczy w lidze. A porównywanie go do poiwedzmy Parkera, Hamiltona czy Cartera to jest już wogóle nieporozumienie. :?

Ming i Boozer na 99 % nie wystapią, wiec pewnie Melo się załapie, ale to nie tak powinno wyglądać.

Lebron i wade już po raz trzeci wystapia w takim meczu, a Melo który wcale nie odstaje od nich jeśli chodzi o koszykarskie rzemiosło, nie ma jeszcze ani jednego takiego wsytepu na koncie. Przez większośc ludzi jest on uważany za tego najgorszego z tej trójki, a to on wprowadził we wszytskich dotychczasowych sezonach swoja drużyne do PO, to on jest najlpeszym strzelcem tego sezonu, to on powinien zostać debiutantem roku i to on został MVP Rookies Challenge, iwec do takich meczów sie nadaje niewątpliwe i zasługuje, żeby w nich wsytępowac.

 

Jesli chodzi o wschód to nie wiem co tam robi Hamilton, według mnie murowanymi kandydatami sa Paul Pierce i Michael Redd, tyle, że obaj są kontuzjowani, ale obaj na ASG już będa prawdopodobnie zdrowi, więc powinni według mnie wystąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... Duncan i drewno? Może i nie jest tak mega dynamiczny jak Dwight Howard, ale chłopak napewno gierczyć coś potrafi :) Jedynym prawdziwym i niepodważalnym drewnem w s5 jest Jajo, które na szczęście nie wystąpi :)

 

Ale czy TP nie potrafi grać efektownie? No nie wiem ... Popatrzcie na jakies niedawne powtórki - jego wjazdy pod kosz naprawdę miło się ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największa pomyłka tych tyów trenerów to oczywiście brak Melo i jak dla mnie to jest to swego rodzaju skandal. Najlepszy strzeklec ligi, którego drużyna co by nie było jest ciagle na pluse mimo ostatnio słabszego okresu, poza tympunkty to nie wszytsko, bo jeśli chpodzi o inne statsy tez jest bardzo przyzwoicie, do tego nie można mu zarzucić braku efektowności. Naprawde nie rozumiem zupełnie jka może zabraknąc takiego gracz w Meczu Gwiazd :? , według mnie to jest w tej chwili jeden z powiedzmy pięciu najlepszych indywidualnie graczy w lidze. A porównywanie go do poiwedzmy Parkera, Hamiltona czy Cartera to jest już wogóle nieporozumienie. :?

Ming i Boozer na 99 % nie wystapią, wiec pewnie Melo się załapie, ale to nie tak powinno wyglądać.

Lebron i wade już po raz trzeci wystapia w takim meczu, a Melo który wcale nie odstaje od nich jeśli chodzi o koszykarskie rzemiosło, nie ma jeszcze ani jednego takiego wsytepu na koncie. Przez większośc ludzi jest on uważany za tego najgorszego z tej trójki, a to on wprowadził we wszytskich dotychczasowych sezonach swoja drużyne do PO, to on jest najlpeszym strzelcem tego sezonu, to on powinien zostać debiutantem roku i to on został MVP Rookies Challenge, iwec do takich meczów sie nadaje niewątpliwe i zasługuje, żeby w nich wsytępowac.

 

Jesli chodzi o wschód to nie wiem co tam robi Hamilton, według mnie murowanymi kandydatami sa Paul Pierce i Michael Redd, tyle, że obaj są kontuzjowani, ale obaj na ASG już będa prawdopodobnie zdrowi, więc powinni według mnie wystąpić.

Wiesz dużo zależy od głosów kibiców, ale mimo to również jestem zdziwiony jednak sądzę ,że to przez jego zachowanie w MSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie powinien być Josh Howard, jak to możliwe, że jego nie wybrano :? gra świetny sezon w najlepszej drużynie w lidze, Suns wysyłają trzech graczy na All-Star, Pistons dwóch, Nets dwóch a Mavs tylko Dirka :?

 

na wschodzie Hamiltona też nie powinno być albo Billupsa w miejsce jednego z nich powinien być Gordon, Cartera możnaby się czepić bo gra w cienkich Nets, ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.