Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2007


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

56 Mecz Gwiazd NBA dopiero 18 lutego, ale już od dziś można głosować. W głosowaniu nic się nie zmieniło, wszystko pod linkiem:

 

http://www.nba.com/allstar2007/asb/pol/ballot.html

 

Moje typy:

 

Konferecja Zachodnia:

C A. Stoudemire

F K. Garnett

F R. Artest

G K. Bryant

G B. Davis

 

Konferencja Wschodnia:

C D. Howard

F E. Okafor (poszedł edit po dzisiejszym 25-16-7, tu miałem najwiecej problemów z wyborem)

F L. James

G D. Wade

G A. Iverson

 

A na kogo wy głosujecie? Kto powinien wyjść w S5 w Las Vegas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

 

Konferecja Zachodnia:

C Y.Ming

F E.Brand

F D.Nowitzki

G K. Bryant

G EDIT- Zmieniam na Paula i od dzisaij codziennie na niego glosuje :)

 

Konferencja Wschodnia:

C D. Howard

F .C.Bosh

F L. James

G V.Carter

G A. Iverson

 

Co do F'ow z Zachodu to celowo nie ma tam ani Garnetta ani Duncana bo oni i tak cie penwie dostana, dostaja sie co roku z S5 a ta dwojka moim zdaniem nie zasluguje mniej na wystep w tym wydarzeniu.

Tak swoja droga to tradycyjnie dziwilo mnie ze tak wczesniej zaczyna sie glosowanie, dopiero kilka meczy sezonu rozegranych a my juz muimy typowac tych ktorzy beda najlepsi i kogo chcemy zobaczyc w ASG.Mogli chociaz do grudnia z tym zaczekac :wink: W koncu i tak bylyby 3 miesiace na glosowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EASTERN CONFERENCE

 

C Dwight Howard

F Andre Iguodala

F LeBron James

G Dwayne Wade

G Allen Iverson

 

I DRUGA OPCJA (DALEJ NIZ BLIZEJ MOJEMU SERCU):

 

C Shaquille O'Neal

F Chris Bosh

F Rasheed Wallace

G Vince Carter

G Nate Robinson

 

WESTERN CONFERENCE

 

C Amare Stoudemire*

F Carmelo Anthony

F Kevin Garnett

G Tracy McGrady

G Baron Davis

 

* Chinczyka chinczycy i tak wybiora, ale tak czy inaczej bym na niego nie glosowal.

 

 

Tracy nie zasluzyl i byc moze bym tam wcisnal Bryanta ale z czystej sympatji ani razu na niego swojego glosu nie oddam. Podobnie Shaq nie zasluzyl ale Howarda nie wstawilem tam poniewaz Shaq gra gorzej. Wiadomo O'Neal to O'Neal zawsze mozna liczyc na niezla zabawe przy tym gosci. Ale swoja droga chcialbym zobaczyc tego Howarda. Lubie kolesia bo jest w porzadku a jesli chodzi o gre, to hoho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje piatki:

 

Konferecja Zachodnia:

 

C: Yao Ming, Houston Rockets (nie lubię go, ale trzeba przyznać, że jest w tej chwili najlepszy na tej pozycji)

F: K. Garnett, Minnesota Timberwolves ("lider:" mojej ulubionej drużyny, nie zagra w play-off, więc niech zagra sobie w All-Star)

F: C. Anthony, Denver Nuggets (najwyższa pora aby zagrał w tym meczu, chodź rok temu bardziej mu się to należało. Wyniki drużyny)

G: K. Bryant, Los Angeles Lakers (bo to Kobe)

G: C. Paul, NO/Oklahoma City Hornets (za wyniki drużyny i całokształt)

 

Konferencja Wschodnia (trochę nietypowa ta 5):

 

C: S. O'Neal, Miami Heat (Kiedyś go nie nawidziłem, a teraz... to legenda)

F: L. James, Cleveland Cavaliers (Nowy król, mimo iż boi się porażki w konkursie wsadów)

F: P. Pierce, Boston Celtics (drugi z rzędu świetny sezon, a i tak to nic nie da. Marze aby go zobaczyć w jednej drużynie z KG w Woves. Nierealne :-( )

G: V. Carter, New Jersey Nets (człowiek dynamit)

G: D. Wade, Miami Heat (za zeszłoroczne finały)

 

Równocześnie moje anty 5:

 

Konferecja Zachodnia:

 

C: M. Blount, Minnesota Timberwolves (Wrrr.. bez komentarza)

F: T. Duncan, San Antonio Spurs (nie lubię go i tyle)

F: B. Diaw, Phoenix Suns (za to, ze tak walczył o 2mln, chociaż wie, że nie jest aż tyle wart)

G: M. James, Minnesota Timberwolves (co Ty robisz w Wilkach :?: )

G: T. McGrady, Houston Rockets (to już nie ten sam zawodnik. I jeszcze sie pewnie z Yao połamią)

 

Konferencja Wschodnia:

C: N. Mohammed, Detroit Pistons (bo nie da się zastąpić B.Wallace)

F: C. Webber, Philadelphia 76ers (za to, że dostanie koło 20mln za ten sezon)

F: A. Harrington, Indiana Pacers (bo mogłeś wybrać Leśne Wilki, a nie wracać na stare śmieci)

G: S. Marbury, New York Knicks (za to, że uważa sie za najlepszego rozgrywajacego ligi. Mimo iż dzięki niemu i KG w duecie pokochałem tę grę)

G: S. Francis, New York Knicks (za to, ze się jeszcze nie pozbijali z Marburym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze i patrze na ta liste graczy do glosowania (na nba.com rzecz jasna, bo tutaj mamy "zabawe" i bardzo dobrze), no i oczom nie wierze, jakis konkretny debil ukladal ta liste.

Brak na liscie kogos takiego jak:

Kevin Martin jest po prostu niewybaczalny. Albo ten idiota nie oglada w ogole spotkan nba, albo bazuje na nazwiskach (i to mu tez niespecjalnie wychodzi). Nie bede sie bawil w cyferki i je tu przytaczal, radze obejrzec jakis mecz Kings (ci ktorzy nie widzieli) albo chociaz rzucic okiem na staty Martina.

Dobry temat Killy, sam zapodam jutro swoje typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danp tam nizej mozna wybrac dodatkowego extra gracza i wsrod nich jest Kevin Martin :). Osobiscie oddalem na niego glos.

 

Co do moich typow:

 

Konferencja Zachodnia:

C Yao Ming (najlepszy center w lidze, kazdy kto oglada Huston wie co ten koles w tym roku wyprawia, kosmos jednym slowem)

PF Kevin Garnett (tak jak ktos juz wyzej to ladnie ujal, o PO moze zapomniec wiec niech chociaz pogra sobie w meczu gwiazd)

SF Anthony (czy komus nalezy sie to bardziej niz jemu? Jeden z kapitanow teamu USA, stanowiacy w duzym stopniu o sile tego zespolu, w tym roku nie moze go zabraknac)

SG Kobe Bryant (aktualnie nie ma lepszego kandydata na to stanowisko, nr #24 rzadzi na zachodzie, moze jeszcze nie w tej formie, ale wkrotce zacznie)

PG Chris Paul (dwa mvp Nashowi wystarcza, pora na mlodych, a swoja droga ciekawe czy Nash i jego Suns wygraja chociaz tyle spotkan co sezon temu, zdaje sie, ze ich "wesola" koszykowka przestaje przynosic zwyciestwa...)

 

Konferencja Wschodnia:

C Dwight Howard (Shaqowi nalezy sie bench, s5 musi tworzyc Howard)

PF Emeka Okafor (lubie goscia, jest po kontuzji, jeszcze sie rozkreci a mimo to notuje ponad 3 bloki na mecz)

SF Lebron James (najprostszy wybor, mvp poprzedniego allstar game, byc moze mvp tego sezonu jesli cleveland poprowadzi do conajmniej 55 zwyciestw w sezonie i aktualnie jeden z najlepszych jak nie najlepszy gracz w nba)

SG Larry Hughes (lubie goscia i tyle)

PG Dwayne Wade (jakby moglo by zabraknac mvp poprzednich finalow, klasa sama w sobie)

 

Oczywiscie wschod znowu wygra :>. Swoja droga chcialbym aby ten AllStar Game przypominal i zeby to bylo widac, ze graja najwieksze gwiazdy nba. Wyglupy wyglupami, ale podania w 10 rzad od lewej czy proba alleyoopa co druga akcje mogli by sobie darowac. To jest po prostu nudne, jak spotykaja sie dwie najlepsze ekipy ze wschodu i zachodu prezentujac poziom zblizony do NCAA (bez obrazy dla ncaa oczywiscie). Osobiscie lubie jak niektorzy zawodnicy podchodza do tego powaznie, jest chocby zachowana "pozorna" obrona i zawodnicy musza sie wykazac, a nie wbiec pod kosz, wszyscy im sie usuna z drogi i zapakuja pilke jakims windmillem. Kazdy wie o co mi chodzi zreszta co ja bede wiecej wyjasnial :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST:

 

C Shaq (czlowiek stworzony do ASG, bez jego zagrywek ten mecz traci 51% swojej wartosci)

 

F LeBron (nie dosc ze dobry, to i efektowny)

F Carter (powinien byc tu jakis PF, ale dzieki Vince'owi podobnie jak dzieki LBJ, mecz zyska na wisowiskowosci)

 

G Wade (jak w przypadku LeBrona)

G Kidd (do dzisiaj wspominam jego zajebiste podania z ASG za czasów gry w Suns, po prostu czuje chłop klimat)

 

WEST:

 

C Amare (bo efektowny, bo dobry, bo Jajo sie nadaje do takiego meczu jak ja do koszenia trawy, i ja i on w jednym i drugim jestesmy drętwi, nudni i zalosnie wygladamy)

 

F KG (tak jak u LBJ, VC, czy DW, dobry i umie sie bawic a o to tu chodzi)

F Melo (no w koncu musi tu byc)

 

G Kobe (bo to najlepszy G w lidze)

G Nash (jego niekonwencjonalnosc bedzie w takim spotkaniu mile widziana)

 

:)

 

Oczywiscie to dopiero listopad, wiec typy mogą sie zmienic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST

 

G Jason Kidd (prawie TD w średnich w tym sezonie :shock: Plus duża efektowność za co go od lat uwielbiam :D )

G Allen Iverson (Bo to on - potrafi zdobywać seryjnie punkty co zresztą widać bo statach - blisko 30 pkt na mecz)

F LeBron James (tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć :) )

F Chris Bosh (młody, głodny sukcesu utalentowany zawodnik - należy mu się tutaj w końcu miejce :) )

C Dwight Howard (bo w tym sezonie bije Shaqa na głowę w każdym elemencie gry i trzeba dać komuś w końcu szansę zastąpienia O'Neal'a ;) A do tego takze potrafi grac efektownie )

 

 

WEST

 

G Steve Nash (cóż z tego że za nim nie przepadam, skoro to chyba mimo wszystko najlepszy rozgrywajek w całej lidze)

G Kobe Bryant (sezon znaaaacznie słabszy do tej pory niez ten poprzedni, ale to wciaz Kobe, ktory potrafi dokonywac cudow na parkiecie - nie moze go zabraknac na ASG)

F Dirk Nowitzki (bo mu sie nalezy za to wszystko co uczynil w poprzednich playoffach i za to jak gra w obecnym sezonie ;) Jak dla mnie drugi Larry Bird :) )

F Kevin Garnet (stary bo stary, ale ma charzyme i od lat trzyma wysoki poziom gry)

C Amare Stoudemire (zeby uczcic jego powrot po kontuzji ;) I zeby nie zagral w s5 Jajo Miękki, bo go nie lubię, jest strasznym drewnym - co z tego ze ma w pierwszych 8 meczach dobre statsy skoro i tak do ASG sie poprostu nie nadaje)

 

 

Czekam jeszcze pare godzinek i zagłosuje poraz drugi - tym razem mam zamiar wprowadzić pare malych zmian, ale do wymiany pojdzie moze 2,3 zawodnikow ;)

 

Aaaa... i wie ktoś co tak wczesnie te glosowanie sie zaczelo? Bo mi wydawalo ze zwykle nieco pozniej to wszystko startowalo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie głosuje tylko raz na graczy do Meczu Gwiazd, robie to pewnie kilkadzisiąt razy i poszczególne typowania na pewno sie od siebie nieraz różnią, ale w tej chwili głosowałem tak:

 

ZACHÓD

G Chris Paul

G Kobe Bryant

F Carmelo Anthony

F Kevin Garrnet

C Shawn Marion

 

Nie ma tutaj typowego centra, a to dlatego, że tak jak pisaliście Yao po prostu swoim stylem gry ne pasuje do ASG, a Amare po tej kontuzji jestem sceptycznie nastawiony, bo on musi odzyskac formę sprzed kontuzji, a póki co to on do meczu gwiazd sie nie nadaje. Paul, bo pokazuje, że zsotał wybrany debiutantem roku nie przez przypadek i gra w tym roku jeszcze lepiej. Kobe, bo jest najlepszym(lub jednym z najlepszych :wink: ) graczem NBA. Melo dostał i będzie dostawał moje głosy, bo go lubię, a poza tym juz rok temu zasługiwał na występ w ASG, w tym roku musi to stać się faktem.

 

WSCHÓD

G Allen Iverson

G Michael Redd

F Lebron James

F Emeka Okafor

C Shaq O'Neal

 

Tuatj nie ma za bardzo co wyjaśniać, Redd, ponieważ w tym sezonie zanotuje kolejny rok postępu i jest na pewno graczem nie miare ASG, Okafor, bo mimo, że stracił prawie cały poprzedni rok na kontuzję, teraz gra świetnie, a Shaq, bo mimo słabszej juz teraz gry jest stworzony do takich meczów i na pewno zagra w pierwszej piątce wschodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East

Dołączona grafika

1. Allen Iverson - w kazdym all star sobie dobrze radzi na tej pozycji no i wogole to przeciez AI

Dołączona grafika

2. Vince Carter - wg mnie na all star przedewszystkim chodzi o dobre widowisko a Half man half amazing zawsze to robi :)

Dołączona grafika

3. Andre Iguodala - Andre juz jest bardziej doswiadczony i gra efektownie co pokazal na All star rok temu.

Dołączona grafika

4. Jermine O'neil - mam nadzieje ze zadna kontuzja go nie dopadnie i zczapuje kogos z Zachodu kilka razy ;ppp

Dołączona grafika

5. Shaq O'neil - zawsze cos wnosi do tego all star wg mnie bez neigo bylo

by drentwo

 

tak jak wszyscy ktorych wymienilem graja efektownie zawsze traktuja to jak zabawe (ale potem juz graja powaznie lecz nadal efektownie bo przeciez o to na all star chodzi)

 

 

West

Dołączona grafika

1. C. Paul - mlody ale juz dobry czasem gra efoktownie podania itp.

Dołączona grafika

2. Tracy McGrady - moze i nie zasluzyl ale na Bryanta nie oddam glosu :twisted: ,

jeszcze Tracy zawsze cos wymysli na all star.

Dołączona grafika

3. Carmelo Anthony - mi sie bardzo podoba jego gra i mam nadzieje ze wreszcie na tym All star zagra

Dołączona grafika

4. Kevin Garnett - niby gral gorzej ale nadal jest wielki !

Dołączona grafika

5. Amare Stoudemire - moze sie obudzi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Martin jest po prostu niewybaczalny. Albo ten idiota nie oglada w ogole spotkan nba, albo bazuje na nazwiskach (i to mu tez niespecjalnie wychodzi). Nie bede sie bawil w cyferki i je tu przytaczal, radze obejrzec jakis mecz Kings (ci ktorzy nie widzieli) albo chociaz rzucic okiem na staty Martina.

 

oj danp najważniejsze, że Raja Bell jest :lol:

 

EAST:

C-Howard obecnie to już chyba z czystym sumieniem można powiedzieć, że to najbardziej efektownie grający i najbardziej dominujący center na wschodzie zwłaszcza, że faktycznie gra w tych meczach

PF-Okafor- gość po cichu wykręca świetne statsy i wymiata w defensywie

SF-Lebron- jak nie on to kto

SG-Arenas bo z tych wszystkich krzyżówek PG/SG jest dla mnie najlepszy

PG-Kidd bo idealnie pasuje do tego typu meczu

 

WEST:

C-Yao póki co najlepszy środkowy w lidze i chyba nic się nie powinno zmienić w tej kwestii

PF- KG wolę zdecydowanie jego od Duncana czy Dirka

SF- Odom jak nie on to kto :?: 8) a na poważnie głosami kibiców się nie dostanie, ale kto wie niech trzyma poziom Lakers będą wygrywali to może trenerzy go docenią

SG-Bryant wahałem się między nim a Bellem więc musialem rzucić monetą i tak wyszło

PG-Paul no przecież nie zagłosuję na Nasha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST

 

J.Kidd

 

Gracz ponad czasowy, szalenie efektowny, a przy tym bardzo efektywny. Wiem, że nie ma szans na S5 ale mam nadzieje, że chociaż go na ławkę wezmą bo bez niego praktycznie nic się nie dzieje...

 

V.Carter

 

Jak jest w formie to nie ma lepszego człowieka do gry w takim meczu :wink: .

 

L.James

 

No on być musi :? Oby tylko nie dał dupy jak rok temu :wink:

 

C.Bosh

 

Lubie go, jest dobry i co najważniejsze jakoś tak dobrze się w ten mecz rok temu wpasował..

 

S.O'neal

 

Bez niego Mecz Gwiazd to nie Mecz Gwiazd. Nawet zupełnie bez formy ze złamaną ręką wnosi dużo więcej niż 3/4 pozostałych zawodników. A co wnosi? Zabawe...

 

 

WEST

 

S.Nash

 

Mimo, że za nim nie przepadam, to jednak nie widzę lepszego kandydata (no może CP3).

 

K.Bryant

 

Ehh kto by pomyślał, że kiedyś nadejdzie czas w którym będę chciał oglądać KB w Meczu Gwiazd...

 

S.Marion

 

A niech ma, przynajmniej fajnie z góry kończy :wink:

 

K.Garnett

 

Z braku lepszej alternatywy...

 

A.Stoudemire

 

No przecież nie Yao :roll:

 

Kilku zawodników raczej na bank nie będzie w S5 a może i nawet szerokim składzie, ale ja bym chciał aby właśnie ci zawodnicy wystąpili w Vegas. Na pewno niektórzy dużo bardziej zasługują od tych których sobie wytypowałem ale wtedy ciężko by mi było patrzeć na ten mecz :wink: . Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W5:

 

C-M. Camby, Denver Nuggets

F-P. Gasol, Memphis Grizzlies

F-L. Odom, Los Angeles Lakers

G-K. Bryant, Los Angeles Lakers

G-C. Paul, NO/Oklahoma City Hornets

 

E5:

 

C-D. Howard, Orlando Magic

F-C. Bosh, Toronto Raptors

F-P. Pierce, Boston Celtics

G-V. Carter, New Jersey Nets

G-D. Wade, Miami Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje głosy:

 

ZACHÓD:

- Yao (najlepszy center Zachodu, grywał w pierwszych piatkach ASG gdy nie powinien, ale teraz juz faktycznie jest na tyle dobry, ze moze z czystym sumieniem :wink: )

- Nowitzki (swietny zeszly sezon, na miare MVP, ktorego nie dostal. W tym roku jak zwykle zrobi swoje, szczytowy okres kariery)

- Melo (podpora Nuggets, wreszcie sie przemógł i dołączył do LeBrona i Wade'a)

- Bryant (na razie gra slabo, ale wiadomo ile potrafi)

- Paul (bo wole jego niz Nasha, mimo ze tego drugiego widzialem w akcji nie raz, a tego pierwszego ani razu)

 

 

WSCHÓD:

- Shaq (najlepszy center Wschodu. Nawet na pół gwizdka swoje oddziaływanie ma. Ale do rzeczy - w ASG musi być, bo to jedna z nielicznych ikon tej ligi, kto wie czy obecnie nie największa. No i zawsze zrobi mniejszy czy większy show. Szkoda, ze D. Howard nie jest jako skrzydlowy na liście)

- Bosh (naprawde fajnie sie rozwija, wole jego niz Okafora z tej mlodej fali)

- Pierce (scisla czolowka obowodowcow ligi, ostatnie lata ma zmarnowane, bo gra w druzynie bez sukcesow)

- Wade (MVP finalow, najlepszy zawodnik mistrzow)

- Iverson (powinien być Arenas, ale o ile mnie pamiec nie myli, to ostatnio troche kiche odstawil na ASG. A AI to jednak uznana firma i też podchodzi pod kategorie ikony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k: Nie ma co, powazny argument.

Nie ma to jak napisac ktorys raz z rzedu bezwartosciowego, idiotycznego i nic nie wnoszacego posta. Szczersze powiedziawaszy to ja juz nie nadazam z liczniem tych twoich jednozdaniowych komentarzy. Gdzie tylko nie spojrzec jest pelno tego gowna. Cos ty sobie czlowieku jakies zawody urzadzil czy co? Nikt tutaj na forum takiego cyrku nie robi. Wychamuj w koncu bo niedlugo te twoje komentarze nie beda zawierac juz kompletnie zadnych slow i zostana pewnie zastapione samymi emotikonami.

 

PS. Do MOD'a. To troche niesprawiedliwe, ze moje posty leca a tamte nie. Ja tu troche wiecej slow uzylem. Poza tym temat brzmi nastepujaco: NBA All-Star Game 2007: Głosowanie Niech kazdy odda swoje glosy ibedzie po sprawie. Dlatego dziwie sie, dlaczego WSZYSTKO pozostale nie majace niec wspolnego z tematem nie zostalo jeszcze usuniete. Gdzie konsekwencja w tym wszytkim? Moje posty sa traktowane jakos specjalnie czy jak?

 

Poaz tym punkt 9 tego calego regulaminu, zdaje sie mowic tak:Wszystkie jednozdaniowe, bezsensowne lub nic nie wnoszące do dyskusji posty, mogą zostać przez moderatorów usunięte. Dlatego wlasnie dziwie sie, ze nikt sie tym nie zajmuje. I ten post (moj) akurat nie jest zadna prywatna rozmowa, tylko zwroceniem uwagi na cos co nie tylko mnie powinno irytowac.

 

Mod

Twoj post poleciał bo zawierał tylko i wylacznei prywatne uwagi do Kore ktore wymieniacie wzajemnie nieustannie sie obrazajac, robiac to w kazdym temacie w jakim sie pojawicie i lapiac sie za slowka. Dlatego tez Wasze postyzawierajace tylko i wylacznei prywate bedą leciały bo takie sa jak narazie postanowienia Moderatorów.

co do Pisania nie na temat to narazie naliczylem w tym topicu 2 takie posty a nie jestesmy jacys uprzedzeni do krotkich offtopów i w miare pozwalamy naszym userom na swobode, co pewnie juz zauwazyłes. Ale bez przesady,Twoje i Kore uwagi do siebie przeszly granice, ciagle obrzucacie sie obelgami, jest to w wielu tematach a nie 2 posty i my dbajac o porzadek, atmosfere i przestrzeganie regulaminu na forum nie mozemy na to pozwolić, by takie cos zostawało i ciagnelo sie przez wieki, nie zawierajac zadnej tresci merytorycznej a same obelgi, to nie wazajemne kołko wyzwisk a forum o koszykowce.

dziekuje za uwagę i pozdrawiam.

Aha zapomnialem zebys zaraz nie mowił ze Cie specjalnie traktujemy, posty Kore w podobnym tonie tj. obrazanie drugiej osoby i beda skierowane do Ciebie tez od razu polecą.

 

Tylko, ze ja wcale nie o tym mowie. Chodzi mi o to, ze koles w wiekszosci tematow pisze posty jednozdaniowe, szczegolnie ostatnio i jakos zadnej reakcji w tym kierunku nie ma. Proponuje to przejrzec. Tego sie nie da nie zauwazyc. Wiec przynajmniej zgodnie z tym co mowi regulamin powinny pojsc do kosza. Moj post polecial, ale przeciez czy to prywatnie czy nie prywatnie jesli ktos pisze jednozdaniowe, (czasem troche bardziej sie wysili) posty, nie tylko w tym teamcie to chyba naturalna reakcja jest zwrocenie na to uwagi. I zawartosc mojego posta ma z tym gleboki zwiazek. A to, ze moje czy jego posty, zawierajace taka nie inna tresc leca, to jak najbardziej rozumiem. I wcale pretensji o to nie mam. Mam pretensje natomiast o to, ze skoro ktos zasypuje forum postami o minimalnej wartosci slownej to predzej czy pozniej powienien jakies konsekwencje tego poniesc.

 

Mod

Tamten Twoj post zawierał tylko pierwsza czesc tego i byla to ewidetna wtyczka do Kore i obelgi bo jak inaczej nazwiesz mowy o cyrku i nazywanie jego wypocin "gównem"?

A co do wypowiedzi Kore robiacych burdel to zastanow sie czy sam przypadkiem tego nie robisz pisząc tego typu posty co wyzej czy nieustanne wyzwiska z Kore. Wyglada to tak ze najpierw wyklocasz sie z Kore po kilka albo i kilkanascie postów, sa obelgi, offtopici, a teraz nagle przeszkadza Ci jeden post ktory jest nie na temat i nawołujesz o lamanie regulaminu co sam robiłęs wielokrotnie podczas "dyskusji" z Kore.Tyle ze wtedy nie dotyczylo to minimalnego odejscia od tematu(jak teraz) a potęznego offtopa i do tego obrazania innych uzytkownikow...

 

Przepraszam bardzo ale chyba ktos tutaj niewyrazie czytal. Napisalem, ze juz nie nadazam z liczeniem tego gowna, czyli musi sie to odnosic do wiekszej ilosci postow niz jeden, czyz nie? Wiec po pierwsze post nie odnosi sie do jednej wypowiedzi. Co tez zreszta potwierdzilem dalej piszac, ze radzilbym przejrzec jego ostatnie dokonania. Co wiecej pisalem o postach jednozdaniowych w pierwszej mojej odpowiedzi do Ciebie a potem napisalem: "proponuje to przejrzec" Cyrk w znaczeniu takim, ze nie spotkalem tutaj na forum jeszcze nikogo kto pisalby tak krotkie nic nie zawierajace posty. Gdzie tu obelga? Jak bedziesz mial chwile czasu to troche poprzegladaj niektore topici. I jaki tam burdel znowu. To sa wyzwiska? Jak mam nazwac cos takiego. To wszyscy sobie takie posty piszmy. To bedzie raczej przypominalo rozmowe na gg a nie forum. I jeszcze raz. Nie przeszkadza mi jeden post ale POSTY. Krotkie jednozdaniowe POSTY. Ten tutaj jest jednym z nich. A moj post zostal napisany tylko dlatego, ze gosc przesadzil w ilosc pisania tych krociotkich (jak to juz napisalem gowien) postow w ostatnim czasie. Tyle. Nie mam zielonego pojecia skad u Ciebie wziela sie taka a nie inna interpretacja tego posta. Ja sie wyrazilem chyba dosc jasno. A ze powodem tego byl on a nie kto inny to juz nic na to nie poradze.

 

Mod

Moje ostatnie slowa bo chyba mnie nei rozumeisz, a tej dyskusji przeciagac nie mam zamiaru.. Zadnej roznicy nie robi to czy odnosiles sie do jednego posta czy do wielu nazwanie tego co on psize gównem zadnym komplementem nie jest. Moderatorzy podjeli dezycje ze wszystkie niepochlebne uwagi i ataki(a taki napenwo byl TWoj post i nie mowie tylko o odniesieniu do "gowna' ale do calosci wypowiedzi) TWoje na Kore i Kore na Ciebie beda usuwane, gdyz zaczynaja kolejne wasze spory i wyzwiska, dlatego poleciał tamten Twoj post.

Nastepne usuwam bez ostrzezenia i tlumaczen, jezeli chcesz cos mowic do Kore w takim tonie to gg, PM, mail czy cokolwiek innego.

Aha i nie pisz ze zwracasz mu uwage itd, mogles to zrobic w inny sposób, bez mow o idotycznych postach czy gownach, to jest atak na Kore, pewnie przerodzilby sie w spor dlatego zostal usuniety, nastepne wasze prywatne wycieczki beda usuwane bez ostrzezenia

Dalej watku nie kontynuuje. Tyle z mojej strony.

Pzdr

 

A wiec chodzi o te slowko "gowno" W moim przekonaniu uzylem go stosownie do chwili, ale rownie dobrze mozna to zastapic slowem smiec, czy spam, tamto wydaje sie jednak dobitniejsze. Piszesz, ze chodzi o cala wypowiedz ale tak naprawde gdybym nie uzyl tego slowa to chyba nie mialbys podstaw do wywalenia tego posta. W Twoim mniemaniu ten post byl atakiem w moim nie. Wiec jego przeslaniem bylo zwrocenie uwagi na posty, zawierajace jednozdanie tegoz uzytkownika. Do niego nic nie chce mowic, ale nie zareagowac na takie cos nie moge. Ostrzezenia sa juz nie potrzebne, smialo mozecie usowac natomiast prosilbym zwrocic uwage badz przyjrzec sie temu problemowi, ktory raczylem tutaj poruszyc. Ot cale przeslanie mojej wypowiedzi. Jesli uwazacie, ze to w porzadku i mozna sobie takie jednozdaniowki kontynuowac, to wasza sprawa. Tylko jak to sie ma do usowania postow nowych uzytkownikow i ingerowania w ich wypowiedzi kiedy zawieraja znacznie bogatsza wartosc merytoryczna. Radze to przemyslec. Spor nie spor, wazne ze dotknalem sedna. A ze to moze byc nieprzyjemne i mogloby sie przerodzic w klotnie to juz mnie to malo obchodzi. W koncu to nie ja pisze posty jednozdaniowe i to nie ja mialbym powod do ciagniecia tej "niby klotni"

 

Poza tym , jesli sie temu blizej przyjrzysz (wcale nie musisz odpowiadac) to po co ten koles w ogole odpowiedzial na to co napisal The Answer? A no wlasnie... Czlowiek sobie napisal: moze i nie zasluzyl ale na Bryanta nie oddam glosu a ten sie po prostu musial odezwac. I tak jak mowie to jest tylko jeden glupi przyklad. Otworz inny topic i znajdziesz to samo. Otworzysz kolejny, badz pewien, ze przynajmniej jeden na ostatnich dwoch podstronach taki komentarz bedzie. To nie jest irytujace? Ja nie zaatakowalem jego ale jego wypowiedz. To mimo wszystko robi roznice. Bo dluzej sie temu przygladac niestety nie mogle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie już.

Wschód:

C - Howard (TOP5 wśród wysokich jeśli chodzi o arsenał zwodów, sztuczek i zagrań podkoszowych)

F - Hill (TOP5 wśród umrzyków)

F - Turkoglu (TOP5 wśród zawodników z łatwym do wymówienia imieniem)

G - Nelson (TOP5 wśród kandydatów do zagrania Mini Me w najnowszej części Austina Powersa)

G - Redd (bo nie będzie przeszkadzał pozostałym 4-em. "Prosimy nie przeszkadzać")

 

Zachód (piątka Wschodu i tak sobie poradzi, ale na wszelki wypadek lepiej wybrać takich co nie stawią oporu):

C - Stoudamire

F - Howard (nazwisko zobowiązuje)

F - Nowitzki

G - McGrady

G - Nash

 

MOD (Van) Jmy, Kore dwa wasze posty z kolejną wymianą uprzejmości z dzisiejszej nocy przed chwilą skasowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.