Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2007


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Kidd jednak zostanie zastąpiony przez Joe Johnsona. Dla mnie niespodzianką jest powołanie gracza z tak słabej drużyny, spodziewałem się raczej kogoś w stylu Bena Gordona. Z tych wszystkich absencji na ASG Kidd martwi mnie najbardziej. Byłem pewny, że swoimi podaniami wpłynie on bardzo korzystnie na widowisko, tak jednak się nie stanie. :?

 

http://www.ajc.com/sports/content/sport ... hnson.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że coraz wiecej gwiazd nie zagra. Co do doboru składów to zgadzam sie z opinią Vana (???) po czesci. Generalnie uwazam, ze wybrani zawodnicy zasluzyli na nominację i grę. Jakiś tam brakuje, ale to już inna sprawa. No a ta impreza to tak naprawdę coś, w czym biorą udzial ulubieńcy kibiców, nie zawsze najbardziej wartościowi gracze, raczej najbardziej widowiskowi. To ASG a nie wybieranie pierwszej, drugiej i trzeciej piątki sezonu. I pod tym kontem głosowali fani, trenerzy może nie do końca, ale nie uwazam, by kogoś na siłę wybrano. Więc co za róznica, czy w silnej, czy slabej drużynie grają?

 

Natomiast trzeba pamiętać, że ASG to ma byc zabawa i mecz pod publike i zawsze tak było, a że ostatnio kilka razy mielismy bardzo zacięte mecze, albo nawet z dogrywkami, to był raczej ewenement. Oby w tym roku też tak było. Ja obrony w takim meczu raczej nie szukam. Tylko widowiskowej gry, dużo run'n'gun, ładnych podań i wsadów, które na codzień mnie za bardzo nie kręcą. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne te wybory sterna. Na zachodzie pod nieobecnośc Booza, uznal ze i tak czolowy zespol westu musi miec swojego przedstawiciela w ASG. jest nim Okur, a moglby byc Deron. Na wschodzie natomiast w rosterze sa zawodnicy z 9 klubów: Pistons, Wizards, Cavaliers, Raptors, Pacers, Magic, Heat, a nawet Nets, Hawks. Sposrdo zespolow ktore teraz lapia sie do osemki na wschodzie swojego przedstawiciela nie maja tylko Bulls. Na mocnym zachodzie, kiedy okazalo sie ze nie moze zagrac Booz, znaleziono zastepstwo w postaci kolegi z druzyny, natomiast tu na wschodzie mimo nawet odejscia w trakcie sezonu Ivera czy Harringtona na zachod czy kontuzji Kidda czy jamisona, nie wspominalo sie nawte o graczach Bulls. Niewiem czy Hinrich, Wallace czy Deng nie powinni sie znaleśc w ASG.

 

wiem ze zespol bulls nie jest oparty na gwiazdach, i kilku graczy odgrywa kluczowe role w zespole, ale w poprzednim sezonie podobno sytuacja byla w Pistons(chodz oczywiscie duzo lepszy bilans) i od razu az 4 graczy w ASG. Troche imho dyskryminowani byly Byki, choc przeciez ASG to tylko zabawa, na wiosnę prawdziwi Bulls pokaza kto zasluzyl na asg naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z graczy Bulls najbardziej brak Denga, który naprawdę zasłużył, ale że pozycha F jest tak silnie obsadzona to nic dziwnego. Oczywiscie gdyby Skitels dawał pogrywać Luolowi na Sg czesto to pewnie Stern by go wziął, a tak jakoś Joe Johnson bedzie biegał w Vegas... zenada, ale już nie raz wybory Imperatora budziły kontrowersje więc...

 

Za to Thomas zniszczy wszystkich w dunkach, a ekipa z Chicago w Shooting :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, IMO tez brakuje Denga. On od biedy gra na SG, ale szkoda, naprawde szkoda. Hinrich moze nie, ale BigBen powinien sie znalezc w rosterze :/.

Kidd - wielki nieobecny all-star game, co mnie bardzo martwi. Ciagle byl, a tutaj nagle g zabraknie - nie za dobrze.

Boozer - nastepny super gosc, ale znowu kontuzja. Lipa!

I nie wiem dlaczego Kidd zostal zastapiany przez Johnosona! Na jaego miejsce Deng bylby spoko ech, ech, ech.

 

Czy ktos ma zamiar nagrywac ASG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklad jazdy [TNT]:

 

Feb. 16 Friday

 

T-Mobile Rookie Challenge 6.00 PM czyli 3.00 PL

 

Feb. 17 Saturday

 

NBA All-Star Saturday Night presented 3by AOL 5.00 PM czyli 4.00 PL

 

Feb. 18 Sunday

 

NBA All-Star Game 5.00 PM czyli 4.00 PL

 

 

PS. Kily zmien nazwe tematu - juz po glosowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklad jazdy [TNT]:

 

Feb. 16 Friday

 

T-Mobile Rookie Challenge 6.00 PM czyli 3.00 PL

 

Feb. 17 Saturday

 

NBA All-Star Saturday Night presented 3by AOL 5.00 PM czyli 4.00 PL

 

Feb. 18 Sunday

 

NBA All-Star Game 5.00 PM czyli 4.00 PL

 

 

PS. Kily zmien nazwe tematu - juz po glosowaniu...

Nie wiem co tu jest nie tak, ale wg Canal + program wygląda następująco:

 

NBA ALL-STAR WEEKEND: MECZ DEBIUTANTÓW 16.02 godz. 02.45

 

NBA ALL-STAR WEEKEND: KONKURSY 17.02 godz. 01.50

 

NBA ALL-STAR WEEKEND: MECZ WSCHÓD - ZACHÓD 18.02 godz. 01.45

 

To są godziny rozpoczęcia transmisji, więc na pewno jakiś poślizg jest ale nie 2 godziny :)

 

Tak więc troche za późne godziny podałeś Jmy, albo stacje się mylą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisze Wróbel, wiadomo, że te godziny które podaje C+ to nie są godziny ropoczecia samego wydarzenia, bo jeszcze bedzie na pewno studio, jakies rozmowy, typy "ekspertów" itp.

Ale zwykle te rozmowy trwają nie dłużej niż pół godziny, a o dwóch godzniach nie moze byc mowy.

Pomyłki ze strony C+ tez nie ma prawie na pewno, bo nawet w telewizji lecą już dawno reklamy i tem też podają takie godziny jak Wróbel. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, wiec podane prze zemnie godziny pochodzaz "2006-2007 NBA Schedule" Roznica pomiedzy lokalnym czasem w Vegas a Polska wynosi 8 godzin, moment w zasadzie 9 (wiec moze dlatego, ze liczylem 8 stad te roznice) Ponizej macie dokladny program z TNT (dopiero co sprawdzilem) To wszystko oczywiscie PM, wiec w tym wypadku w PL bedzie to plus 9 godzi do tych podanych ponizej. I powinno sie zgadzac:

 

16 Friday

 

6.00 NBA: Rookie Challenge [start]

7.30 NBA: Rookie Challenge [end]

8.00 Inside the NBA [start]

8.30 Inside the NBA [end]

 

17 Saturday

 

2.00 Inside the NBA [start]

3.30 Inside the NBA [end]

4.00 Spectacular Dunks/ NBA [start]

4.30 Spectacular Dunks/NBA [end]

5.00 NBA Tip-Off [start]

5.30 NBA All-Star Saturday Night [start]

7.30 NBA All-Star Saturday Night [end]

 

18 Sunday

 

5.00 NBA Tip-Off

5.30 NBA All-Star Game [start]

7.30 NBA All-Star game [end]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał:

Rozklad jazdy [TNT]:

 

Feb. 16 Friday

 

T-Mobile Rookie Challenge 6.00 PM czyli 3.00 PL

 

Feb. 17 Saturday

 

NBA All-Star Saturday Night presented 3by AOL 5.00 PM czyli 4.00 PL

 

Feb. 18 Sunday

 

NBA All-Star Game 5.00 PM czyli 4.00 PL

 

 

PS. Kily zmien nazwe tematu - juz po glosowaniu...

 

Nie wiem co tu jest nie tak, ale wg Canal + program wygląda następująco:

 

NBA ALL-STAR WEEKEND: MECZ DEBIUTANTÓW 16.02 godz. 02.45

 

NBA ALL-STAR WEEKEND: KONKURSY 17.02 godz. 01.50

 

NBA ALL-STAR WEEKEND: MECZ WSCHÓD - ZACHÓD 18.02 godz. 01.45

 

To są godziny rozpoczęcia transmisji, więc na pewno jakiś poślizg jest ale nie 2 godziny Smile

 

Tak więc troche za późne godziny podałeś Jmy, albo stacje się mylą. Wink

Jmy poprostu zle przeliczyl na polski czas, jak mecz ktory zaczyna sie o 6PM a w polsce o 3 w nocy moze zaczynac sie wczesniej od meczu o 5PM?

 

Czy ktos ma zamiar nagrywac ASG??

Zapewn ja nagram, jak nie zapomne wlaczyc to nagram. Moge zapomniec bo ogladac bede na kompie a nagrywal bym z c+, a telewizor z c+ mam w innym pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk będzie startował za Yao, czyli mamy nadal bardzo wysoki skład w drużynie Zachodu. W sumie to o tyle dobrze, że chociaż został wybrany ten, który swoją grą najbardziej zasłużył na występ w S5, a i tak pewnie długo takim wysokim składem grać nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz debiutantów: I połowa

 

Nie wiem jak Wy Panowie, ale ja jestem bardzo zawiedziony tym meczem po pierwszej połowie. Strasznie dziwaczny jest ten mecz, zupełnie bez "jaj". Bezsensowne bieganie od kosza do kosza, odpalanie trójek, a strat to jest od groma.

 

Ja rozumiem, że debiutanci, że mecz pokazowy dla dzieciaków w większości, że coś tam coś tam.... ale ileż można oglądać te same akcje i to jeszcze bez "życia". Żadnego zaangażowania póki co :( Nie lubie takich spotkań, liczyłem na lepszy mecz :?

 

PS. Może inaczej pojmuje mecz debiutantów, ale tak właśnie go widze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobne odczucia. Ale coz, tak tojuz jest i sie raczej nie zmieni. Przeciez sie nie beda przememeczac panowie. Poki co MVP dla Lee. Te wszystkie dunki, z jaka latwoscia, bez problemow tam wjezdza, 9-9 z pola, 18 pkt niezle. Drugoroczniacy w pierszej polowie 78% skutecznosc, natomiast debiutanci 48...

 

PS. Ladnie Farmar dalz gory...

 

PS2. danp - twoj czlowiek co? dokladnie jakbym widzial mecz ny i jego szybkie "odnajdowanie" sie na boisku w odpowiednim miejscu i czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Lee pozytywny aspekt tego meczu, ale ma bardzo łatwą sytuacje, bo Rookie grają bez obrony... póki co nie ma zagrożenia dla niego na MVP. Widać, że biega do ataku, w obronie także coś gra i nawet widać, że się lekko męczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz w drugiej polowa troche odzyla, jesli ktos idzie na wide open slam, zostaje powstrzymany. Tak czy inaczej mecz jednostronny, przewaga wacha sie w granicach 40 pkt. Patrze teraz na statsy Lee ma 28 pkt, 10 zb i 2 czapy...

 

edit

 

No i ma, jak najbardziej zasluzenie. Bardzo mnie cieszy to wyroznienie, zaten caly wysilek i zaangazowanie jakie perezentuje w trakcie sezonu. Ellis (ten dunk, whooooaa)uzbieral 28 ale nic poza tym. Dobra wade w studiu i barkley (jego tata) wiec narazie tyle....

 

Kenny Smith wygral w trojkach z Millerem 11-8 haha. The champ is here. Zegar nie zadzialal wiec zaczal jeszcze raz i trafial jak w transie... Teraz jeszcze wyzwal wade'a...

 

A jutro barkley vs bavetta. wade stawia na dicka... haha ( i ta piosenka z rocky'ego) nie no kocham te studio !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Najbardziej wartościowym graczem był Paul i to jemu należało się MVP. Gdyby nie on i D.Williams, Lee zdobył by z polowe pktów z tego co miał, w studiu podniecali się jego skutecznością no ale przy praktycznie zerowej obronie Rookasów nie było to dużym wyczynem, podrzucić piłke po otrzymaniu podania. Chris grał świetnie i był o przechwyt od TD, ta nagroda IMO naprawde mu się nalezała.

 

Co do samego meczu to mi sie podobał, nie oczekiwałem popisów w obronie czy jakiejś tam walki, było pare ładnych akcji, niezłe dunki w czym pod koniec pojedynek na wsady: Paul/Ellis VS. Gay. Ogólnie to na co liczyłem, fajne widowisko, które dało smaczek na to co się bedzie działo jutro i pojutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim jeszcze Twojego posta przeczytalem, spojrzalem na te statsy. Rzeczywiscie koles uzbieral 16 pkt, 17 as i 9 prz... Jednak po raz kolejny sie okazalo, ze to zdonbycz punktowa i to w jaki sposob sie je zdobylo (nie koniecznie po czyim podaniu) przesadza sprawe. Coz Lee mial 14-14 i mimo wszystko ta skutecznosc imponuje, nie wazne jak latwo te punkty zdobyl. A co do Paula, to niezle dal z gory (alley-oop) najnizszy na boisku a potrafi. Tak czy inaczej wszystko jakos szybko przelecialo, heh za szybko. ASG bedzie trwal dluzej (przynajmniej tak sie wydaje) wiecej reklam i przerw...

 

PS. Nikt nie stawia na Barkleya, nie no to bedzie jutro dopiero smiech!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa studio TNT jest wypasione, smiechu co niemiara, szyderstwo z Chucka pelna geba. Juz Kenny Smith prorokuje kontuzje, wszyscy gracze nba stawiaja na Bavette, Carter sie fajnie wykrecil czemu nie uczestniczy w konkursie slam dunkow, bo Wade sie nie zglosil (WTF?). Widziales Jmy trening Barkleya? Myslalem ze padne, jak wyszedl z blokow hehe, no ale koszulka Aulburn jest, posikam sie jutro ze smiechu cos czuje :)

A mecz rookasi-drugorocznicy? Mega syf jak zwykle, podziekowalem po 5 minutach i odpalilem nhl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danp: Juz Kenny Smith prorokuje kontuzje, wszyscy gracze nba stawiaja na Bavette, Carter sie fajnie wykrecil czemu nie uczestniczy w konkursie slam dunkow, bo Wade sie nie zglosil (WTF?).

Tak, to byla wymowka z cyklu: "nic lepszego nie wymysle" Sir, jest biedny, ale co tylko na nigo patrze w tym studiu jak rozmysla nad nie wiadomo czym i tym dlugopisem stuka... Nie no ten koles sie nie musi odzywac, zeby ludzi rozsmieszyc.

 

 

Widziales Jmy trening Barkleya? Myslalem ze padne, jak wyszedl z blokow hehe, no ale koszulka Aulburn jest, posikam sie jutro ze smiechu cos czuje

Aaaaa hahha... Trudno to w ogole opisac. ja tez jutro bede plakal (ze smiechu) ale najlepsza jest ta zapowiedz z jednej strony polowa glowy barkleya a z drugiej dick'a... A i ten komentarz dzis Barkleya do tego out-fir'u hahaha i tak zamarl przez chwile. Istna komedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.