Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2007


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim po dłuższej nieobecności 8)

 

Zgadzam się z karlem malone, a moje typy są następujące:

 

Konferencja Zachodnia:

 

PG - Deron Williams oczywiście :)

SG - Kobe Bryant (bo Carmelo Fatty Boya nie cierpie)

PF - Carlos Boozer oczywiscie

SF - Lamar Odom

C- Amare Stoudemire

 

Konferencja Wschodnia

 

PG - Dwyane Wade

SG - Gibert Arenas

SF - Le Bron James

PF - Chris Bosh

C - Dwight Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

 

EASTERN CONFERENCE

 

Forwards: LeBron James (Cleveland) 1,323,989; Chris Bosh (Toronto) 497,283; Jermaine O’Neal (Indiana) 437,164; Paul Pierce (Boston) 322,601; Grant Hill (Orlando) 281,966; Rasheed Wallace (Detroit) 251,155; Andre Iguodala (Philadelphia) 219,621; Tayshaun Prince (Detroit) 166,250; Emeka Okafor (Charlotte) 155,998; Chris Webber (Philadelphia) 147,933.

 

Guards: Dwyane Wade (Miami) 983,321; Vince Carter (New Jersey) 726,040; Gilbert Arenas (Washington) 494,761; Jason Kidd (New Jersey) 361,504; Stephon Marbury (New York) 237,478; Chauncey Billups (Detroit) 198,290; Michael Redd (Milwaukee) 151,216; Steve Francis (New York) 133,027; Joe Johnson (Atlanta) 129,755; Richard Hamilton (Detroit) 108,355.

 

Centers: Shaquille O'Neal (Miami) 855,544; Dwight Howard (Orlando) 665,434; Ben Wallace (Chicago) 377,127; Alonzo Mourning (Miami) 122,525; Zaza Pachulia (Atlanta) 99,467; Andrew Bogut (Milwaukee) 79,150; Zydrunas Ilgauskas (Cleveland) 68,475; Nazr Mohammed (Detroit) 57,830; Nenad Krstic (New Jersey) 54,472; Eddy Curry (New York) 52,677.

 

WESTERN CONFERENCE

 

Forwards: Kevin Garnett (Minnesota) 785,865; Tim Duncan (San Antonio) 715,916; Dirk Nowitzki (Dallas) 684,620; Carmelo Anthony (Denver) 633,041; Shane Battier (Houston) 471,404; Lamar Odom (L.A. Lakers) 239,047; Shawn Marion (Phoenix) 230,155; Josh Howard (Dallas) 225,499; Carlos Boozer (Utah) 185,155; Pau Gasol (Memphis) 157,239.

 

Guards: Kobe Bryant (L.A. Lakers) 1,187,505; Tracy McGrady (Houston) 1,057,057; Allen Iverson (Denver) 975,319; Steve Nash (Phoenix) 736,168; Chris Paul (New Orleans/Oklahoma City) 244,773; Jason Terry (Dallas) 236,856; Manu Ginobili (San Antonio) 220,070; Tony Parker (San Antonio) 208,113; Jerry Stackhouse (Dallas) 199,328; Ray Allen (Seattle) 182,946.

 

Centers: Yao Ming (Houston) 1,411,923; Amaré Stoudemire (Phoenix) 485,642; Erick Dampier (Dallas) 218,833; Mehmet Okur (Utah) 153,601; Marcus Camby (Denver) 117,606; Chris Kaman (L.A. Clippers) 61,202; Brad Miller (Sacramento) 59,859; Tyson Chandler (New Orleans/Oklahoma City) 56,874; Chris Mihm (L.A. Lakers) 55,583; Francisco Elson (San Antonio) 54,442.

 

A tak przy okazji to zaczynam głosuję już na Arenasa. Raz, że bardzo go lubię, a dwa naprawdę zdecydowanie na to zasługuje. Paczki Cartera to za mało. :P Głosować na AI! Musi być backcourt AI-KB. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Ja głosuje najczęsciej na moich ulubionych graczy na danych pozycjach, czyli:

 

WEST

 

C - Stoudemire

PF - Marion

SF - Artest / ew. Melo, Odom

SG - McGrady / ew. Paul

PG - B.Davis

 

EAST

 

C - D.Howard

PF - J.O'Neal

SF - Webber / ew. Bosh

SG - Carter

PG - Nelson / ew. Francis, Arenas, Wade

 

:arrow: Co do piatek które zasłużenie powinny rozpocząć All-Star Game w Las Vegas to głosowałbym tak:

 

WEST

 

C - Yao

PF - Boozer / Nowitzki

SF - C.Anthony

SG - Paul

PG - Nash / AI, B.Davis (nierozumiem dlaczego wogole go niema w notowaniach które podał Kily :|)

 

EAST

 

C - D.Howard

PF - Bosh albo JO (ten co bedzie zdrowy ten niech gra)

SF - James

SG - Wade

PG - Arenas

 

Większośc nich i tak zapewne zosatnie wybrana więc wole głosowac na tych co lubie... :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG - Paul

Paul na SG? No nieźle chyba tylko w NBA live :wink: Ciekawy zachód na dwóch PG byłby, ale wiemy ze Bryanta cieżko będzie dogonić :twisted:

 

B.Davis (nierozumiem dlaczego wogole go niema w notowaniach które podał Kily :|)

No bo Baron pewnie do czasu ASG zdąży się pieć razy połamać i wystąpić w meczu z powodu kontuzji pewnie nie będzie mógł :wink:

 

 

WEST

 

C - Stoudemire

PF - Garnett

SF - Odom

SG - Bryant

PG - Paul

 

EAST

 

C - O'Neal, stara miłość nie rdzewieje :wink:

PF - Pierce

SF - Deng, jak niżej tylko z 2/3

SG - Arenas, najlepszy z krzyzówek 1/2 i w dodatku go lubie

PG - Kidd - kto mi powie, że nie zasłużył na S5? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to zaczynam głosuję już na Arenasa. Raz, że bardzo go lubię, a dwa naprawdę zdecydowanie na to zasługuje. Paczki Cartera to za mało. :P Głosować na AI! Musi być backcourt AI-KB. :P

Nie no skandal, ze nie ma Allena, więc przychylam się do rozkazu Kily'ego, chcoiaż taki backcourt może byc trudny do zniesienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód:

Kevin Garnett - jeden z najmocniejszych punktow calej NBA

Lamar Odom - bo jest z LAL

Kobe Bryant - to samo, co wyżej w dodatku mój ulubieniec #1

Tracy McGrady - do wyboru AI albo T-Mac... zdecydowanie T-Mac ;)

Marcus Camby - badzo go lubie, szkoda, ze lapie kontuzje czesto...

 

Wschód:

Andre Iguodala - mimo, ze jest z Philadelphii to lubie go :P

LeBron James - no... kto inny nie mogl byc na tej pozycji

Gilbert Arenas - moj ulubieniec #2

Vince Carter - napewo nie Wade... po za tym te paczki...

Dwight Howard - bardzo goscia lubie, IMO najlepszy center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul na SG? No nieźle chyba tylko w NBA live Wink Ciekawy zachód na dwóch PG byłby, ale wiemy ze Bryanta cieżko będzie dogonić Twisted Evil

W głosowaniu niema podziału na PG i SG więc mozna głosowac na dwóch nominalnych PG bądz dwóch SG, dlatego skorzystałem z tej opcji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia aktualizacja:

 

EASTERN CONFERENCE

 

Forwards: LeBron James (Clev) 1,587,738; Chris Bosh (Tor) 589,829; Jermaine O’Neal (Ind) 531,531; Paul Pierce (Bos) 382,287; Grant Hill (Orl) 331,931; Rasheed Wallace (Det) 299,296; Andre Iguodala (Phi) 260,993; Tayshaun Prince (Det) 200,065; Emeka Okafor (Char) 186,445; Chris Webber (Phi) 173,572.

 

Guards: Dwyane Wade (Mia) 1,191,403; Vince Carter (NJ) 867,437; Gilbert Arenas (Wash) 647,281; Jason Kidd (NJ) 490,622; Stephon Marbury (NY) 347,994; Chauncey Billups (Det) 244,236; Michael Redd (Mil) 192,280; Joe Johnson (Atl) 160,280; Steve Francis (NY) 155,676; Richard Hamilton (Det) 136,946.

 

Centers: Shaquille O'Neal (Mia) 1,013,747; Dwight Howard (Orl) 789,950; Ben Wallace (Chi) 451,575; Alonzo Mourning (Mia) 155,605; Zaza Pachulia (Atl) 130,301; Andrew Bogut (Mil) 108,321; Zydrunas Ilgauskas (Clev) 88,979; Nazr Mohammed (Det) 73,139; Eddy Curry (NY) 68,445; Nenad Krstic (NJ) 62,550.

 

WESTERN CONFERENCE

 

Forwards: Kevin Garnett (Minn) 947,040; Tim Duncan (SA) 852,827; Dirk Nowitzki (Dal) 794,581; Carmelo Anthony (Den) 769,491; Shane Battier (Hou) 539,714; Shawn Marion (Pho) 283,766; Lamar Odom (LAL) 275,327; Josh Howard (Dal) 256,409; Carlos Boozer (Utah) 217,872; Pau Gasol (Mem) 198,075.

 

Guards: Kobe Bryant (LAL) 1,386,477; Tracy McGrady (Hou) 1,205,510; Allen Iverson (Den) 1,157,031*; Steve Nash (Pho) 869,645; Chris Paul (NOK) 276,477; Jason Terry (Dal) 267,698; Manu Ginobili (SA) 256,362; Tony Parker (SA) 242,929; Ray Allen (Sea) 221,003; Jerry Stackhouse (Dal) 220,385.

 

Centers: Yao Ming (Hou) 1,629,832; Amaré Stoudemire (Pho) 610,444; Erick Dampier (Dal) 246,918; Mehmet Okur (Utah) 189,778; Marcus Camby (Den) 154,712; Brad Miller (Sac) 81,424; Francisco Elson (SA) 71,114; Tyson Chandler (NOK) 69,851; Chris Mihm (LAL) 69,840; Chris Kaman (LAC) 67,430.

 

Dalej T-Mac przed AI, ale różnica niewielka. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych żartow jest sporo wiecej bo:

 

- tmac chyba z rozpedu Chińczyków jest przed AI Mg TP o CP i nashu nie wspominając

- mihm all star :lol:

- a grający w SAS Elson to juz smiech mimo że kibicuję SASom :wink:

- widac sporo głosów na ogolnie Mavricks bo Stacka tez nie widzę w AS a glosów sporo.....

 

azawsze glosowałem na parę Ostróg w G ale trzeba pomóc AI łyknąć T-maca........ nie żebym kochał AI ale t=mac?

 

na zachodzie znów para F raczej KG TD wiec jeden bedzie krył LBJ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkur**a fakt, że wśród najlepszych F nie ma Denga. Rozumiem LBJa, JO, Pierce'a, czy nawet ostatnio nie grającego Bosha, ale do k***y nedzy co przed Luolem robią Iguodala, Webber czy Prince!!! Wszyatkich trzech bardzo lubie, ale żaden z nich w tym RS formą nawet nie zbliża się do Luola po obu stronach parkietu!!!

 

No, ale liczę, że choc trenerzy uznaja jego gę, skoro kibice to idioci :wink: (choć ciężko będzie przy takiej konkurencji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tak strasznie dziwnego miałoby być w tym, że T-Mac jest przed Iversonem to akurat dobrze ten się przeniósł ze swoimi głosami ze wschodu i nie widzę powodu żeby stawiać go przed McGradym, który mimo kontuzji Yao jak sam wrócił do gry pokazuje, że wciąż potrafi grać na świetnym poziomie i Rockets poprowadził teraz chyba do 4 wygranych mecze z rzędu. Jeżeli już to Nash powinien być w tym podstawowym składzie, zresztą i tak każdy z nich zagra w tym meczu więc nie ma problemu, no chyba, że trenerzy uznają, że inni gracze jak Deron Williams czy Baron Davis swoją grą na zachodzie bardziej zasłużyli na występ w tym meczu niż Iverson grający tam zdecydowanie krócej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST

G. Arenas - skromny ale jakże wybitny i odważny chłopak, ma świetny sezon i podobnie jak pitti mam do tego zawodnika wiele sympatii

 

D.Wade - jakoś nie wyobrażam sobie obecnie wschodu bez niego

 

LeBron James - czy ktoś go lubi czy nie, cenić go trzeba bo jest już gwiazdą pierwszej wielkości od dłuższego czasu, niemal natychmiastowo się nią stał, na dodatek w ostatnim meczu gwiazd grał bardzo dobrze i... zresztą nie trzeba jego obecności argumentować moim zdaniem

 

J. O'Neal - ma świetny sezon, nawet najlepszy bym powiedział. Mimo wszystko jego uważam osobiście za najlepszą "czwórkę" wschodu

 

S. O'Neal - no bo cóż może być lepsze od O'Neala :?: dwóch O'Nealów :!: może i za zasługi w tym sezonie to miejsce należałoby się komuś innemu, ale NBA to NBA, nie wypada by tak zasłużony gracz i nadal najlepszy mimo tej swojej kontuzjogenności ostatnio siedział na ławce tzn. nie był w pierwszej piątce

 

 

 

WEST

 

Steve Nash - troche za dużo tego Nash'a wszędzie ale... nie moge się kierować emocjami i sympatiami tylko wybrać optymalnie obiektywnie

 

Kobe Bryant - bo tak ten świat i ta liga jest zbudowana, że Kobe to stały bywalec bez którego nie ma zachodu chyba dla żadnego z interesujących się tą ligą

 

Dirk Nowitzki - wydaje mi się, że w tym "koszyku" wybór jest najtrudniejszy :) ja uważam, że Dirk po prostu musi być w pierwszej piątce, ze względu na to co zrobił z Dallas i co nadal robi

 

KG - trudno u niego zauważyć postęp,trudno powiedzieć że czaruje w tym sezonie niesamowicie albo że ma wyniki :) ale narzucił sobie takie tempo dotychczasową karierą że trudno mieć o to wszystko do niego żal ;) nie byłem pewien i zastanawiałem się czy on czy Duncan - wybrałem KG ponieważ mecz gwiazd musi być również widowiskowy, a Duncana mimo że bardzo cenie, to raczej w pierwszej piątce nie widze bo wolę oglądać kreatywną grę KG niż szukanie pozycji "45 stopni" przez Tima i celny rzut od tablicy :lol:

 

Amare Stoudemire - ta sama przyczyna co wyżej :) mimo że z początku typowałem tutaj Dampiera, to jednak Amare wydaje mi się ciekawszy i mimo wszystko lepszy, nie tylko pod względem tych rozgrywek, a może przede wszystkim nie dlatego ;) "Yao" nawet nie brałem pod uwagę bo jakoś przejadł mi się jeszcze bardziej niż Nash, a poza tym nie rzuca na kolana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie w Stanach, w gazetach, internecie, w tv nawolywanie zeby koniecznie Caron Butler trafil do ASG, zaczeto wrecz krytykowac Lakers za oddanie Butlera do Wizards.

Faktycznie Caron zrobil postepy, brak Hughesa i Jeffriesa nie jest w ogole odczuwalny przy tym co gra Butler obecnie, zobaczymy jak dlugo utrzyma taka forme. To taki gracz ktory robi swoje po cichu i malo sie o nim gada, az ktos podchwyci temat i potem juz rusza lawina i nawolywanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkur**a fakt, że wśród najlepszych F nie ma Denga. Rozumiem LBJa, JO, Pierce'a, czy nawet ostatnio nie grającego Bosha, ale do k***y nedzy co przed Luolem robią Iguodala, Webber czy Prince!!! Wszyatkich trzech bardzo lubie, ale żaden z nich w tym RS formą nawet nie zbliża się do Luola po obu stronach parkietu!!!

 

No, ale liczę, że choc trenerzy uznaja jego gę, skoro kibice to idioci :wink: (choć ciężko będzie przy takiej konkurencji)

Chciałbym przypomnieć ze ASG to zabawa a na stronie do glosowania mamy napis - Vote for your favourite players.... Tak wiec nie wina kibicow ze kibicuja bardziej Boshowi niz Dengowi.

 

Moje picki:

Bruce Bowen

Kevin Garnett

Ray Allen

Ricky Davis

Tyson Chandler

 

Channing Frye

Grant Hill

Stephon Marbury

Vince Carter

Eddy Curry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.