Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2007


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Konferencja Wschodnia

 

Skrzydłowi: LeBron James (Clev) 1,774,281; Chris Bosh (Tor) 684,620; Jermaine O’Neal (Ind) 621,476; Grant Hill (Orl) 455,018; Paul Pierce (Bos) 442,393; Rasheed Wallace (Det) 358,998; Andre Iguodala (Phi) 316,491; Tayshaun Prince (Det) 252, 295; Hedo Turkoglu (Orl) 236,846; Emeka Okafor (Char) 234,542;

 

Obrońcy: Dwyane Wade (Mia) 1,371,850; Vince Carter (NJ) 1,002,709; Gilbert Arenas (Wash) 788,249; Jason Kidd (NJ) 573,104; Stephon Marbury (NY) 383,204; Chauncey Billups (Det) 298,770; Michael Redd (Mil) 233,038; Steve Francis (NY) 201,736; Joe Johnson (Atl) 198,918; Ben Gordon (Chi) 177,866.

 

Środkowi: Shaquille O'Neal (Mia) 1,143,904; Dwight Howard (Orl) 978,007; Ben Wallace (Chi) 519,871; Alonzo Mourning (Mia) 205,832; Zaza Pachulia (Atl) 165,178; Andrew Bogut (Mil) 146,027; Zydrunas Ilgauskas (Clev) 123,176; Nazr Mohammed (Det) 119,888; Eddy Curry (NY) 113,133; Nenad Krstic (NJ) 92,832.

 

Konferencja Zachodnia

 

Skrzydłowi: Kevin Garnett (Minn) 1,068,168; Tim Duncan (SA) 1,025,812; Dirk Nowitzki (Dal) 884,160; Carmelo Anthony (Den) 870,465; Shane Battier (Hou) 640,238; Shawn Marion (Pho) 332,106; Lamar Odom (LAL) 311,845; Josh Howard (Dal) 288,539; Carlos Boozer (Utah) 251,889; Pau Gasol (Mem) 237,828.

 

Obrońcy: Kobe Bryant (LAL) 1,536,556; Tracy McGrady (Hou) 1,331,511; Allen Iverson (Den) 1,300,248; Steve Nash (Pho) 992,885; Manu Ginobili (SA) 376,185; Tony Parker (SA) 350,257; Chris Paul (NOK) 316,142; Jason Terry (Dal) 306,123; Ray Allen (Sea) 267,253; Jerry Stackhouse (Dal) 252,254.

 

Środkowi: Yao Ming (Hou) 1,775,413; Amaré Stoudemire (Pho) 727,298; Erick Dampier (Dal) 283,103; Mehmet Okur (Utah) 232,174; Marcus Camby (Den) 201,177; Francisco Elson (SA) 171,180; Brad Miller (Sac) 109,715; Chris Kaman (LAC) 107,065; Tyson Chandler (NOK) 98,541; Chris Mihm (LAL) 97,636.

 

Jak widać, występ AI coraz bardziej niepewnie wygląda i chyba znowu zobaczymy T-Maca w S5. W każdym razie głosować na AI! Głosować też na LeBrona, bo jest o włos od Minga i przydałoby się, żeby wreszcie Chinol nie wygrał głosowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... star_game/

 

Ciekawy jestem, czy w takim bądź radzie chinole dalej będą na niego głosować i marnować tym samym cenne głosy? 8)

 

Może i jestem okrutny ale jeśli Jajo nie zagra w ASG to będę niezmiernie szczęśliwy :D

 

edit : cholera nie zauwżyłem, że ktoś już wcześniej o tym pisał :P sorry :P

 

btw - jeżeli faktycznie głosy dla Jaja przestaną lecieć, to LeBron stanie się chyba najmłodszym zawodnikiem, który wygra głosowanie ASG, nie mylę się?;>

 

Co do Tmaca - obawiam się, że tak będzie ... ja nie mam nic przeciwko niemu, bo on potrafi się bawić na tych meczach, ale wolałbym zobaczyć go wchodzącego z ławki niż w s5 ... Zdaje mi się, że AI (a niech ma:P), Nashowi czy choćby CP3 bardziej się należy miejsce obok KB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończy się głosowanie. Wyniki wprawdzie zostaną podane dopiero 25 stycznia, jednak można przewidzieć, jak będą wyglądały i zastanowić się, kto powinien znaleźć się wśród rezerwowych na Meczu Gwiazd. Przewidywane startowe piątki:

 

Wschód:

C S. O'Neal

F C. Bosh

F L. James

G V. Carter

G D. Wade

 

Zachód:

C Y. Ming (prawie na pewno nie zagra z powodu kontuzji i pewnie wsadzą tu Amare)

F T. Duncan

F K. Garnett

G K. Bryant

G T. McGrady

 

Moje propozycje na ławkę:

 

Wschód:

D. Howard - po prostu najlepszy center na wschodzie, jeśli nie w S5 to tu.

J. O'Neal - chyba nadal najlepszy PF wschodu.

P. Pierce - nie licząc LeBrona, to na pewno najlepszy SF w konferencji.

G. Arenas - mega sezon, zasługuje na pewno bardziej od Cartera na miejsce w S5.

J. Kidd - sezon lepszy niż ostatnie i trenerzy powinni go wybrać, a jeśli tak się stanie, to ASG będzie automatycznie ciekawsze.

C. Butler - prawdziwa rewelacja, 21-8-4-2 mówi samo za siebie.

E. Okafor - przede wszystkim dla mnie jeden z najpoważniejszych kandydatów do DPOTY, ale oprócz 3 bpg i 11 rpg ma też 15 ppg, mnie przekonuje, poza tym go lubię. :P

 

Blisko, ale jednak nie:

M. Redd - gdyby nie kontuzja musiałby zagrać jako czołowy strzelec ligi, a tak to jednak IMO poza ASG.

L. Deng - rewelacja podobnie jak Butler, ale nie tak wielka.

B. Wallace - w ostatnich latach stały bywalec, teraz konkurencja większa a i statsy gorsze.

C. Billups - rok temu lider najlepszej ekipy, tym razem i Pistons grają słabiej i on sam gra nieco gorzej no i zdołał już złapać kontuzję.

R. Hamilton - najlepszy strzelec Pistons, ale to chyba za mało na drugi występ z rzędu.

 

Zachód:

P. Gasol - zakładając, że Yao nie zagra i wrzucą Amare do S5, to ciężko wybrać lepszego centra z konferencji i nie powinno mieć znaczenia to, że tyle czasu nie grał. Jeżeli nie on to Camby.

D. Nowitzki - nie trzeba tłumaczyć.

C. Boozer - rozgrywa taki sezon, że nie może go zabraknąć.

S. Nash - MVP jak dotąd.

A. Iverson - oj szkoda, że nie S5 z Bryantem, ale Chinoli jest dużo.

B. Davis - świetnie prowadzi grę Warriorsów, którzy mają szanse na PO, rozgrwa bardzo dobry sezon i idealnie pasuje do takiego meczu.

C. Anthony - gdyby nie brawl, największa średnia ppg nie pozostawiłaby wątpliwości, tak one były i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby zabrakło, bo konkurencja wśród skrzydłowych na zachodzie ogromna.

 

Blisko, ale jednak nie:

S. Marion - jeden z najwszechstronniejszych graczy ligi, ale konkurencja ogromna.

E. Brand - jeden z najlepszych PF w lidze no i znowu ta konkurencja wśród skrzydłowych.

J. Howard - nie PF, reszta j.w.

R. Allen - 25 ppg, ale chyba są jednak lepsi.

T. Parker - kolejny świetny sezon, ale teraz nie widzę dużych szans na ponowny wybór przez trenerów.

 

Mam nadzieję, że nikogo ważnego nie pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikogo ważnego nie pominąłem.

Automatycznie nasuwa mi się odpowiedz Lamar Odom :evil: No bo chyba zasługuje, Gasola za to nie widzę jakoś w ASG - w osatnim mi podpadł i nie chce go teraz zobaczyć (mogł sie przynajmniej na taką okazję ogolić :x ) i tu widze w jego miejsce naciąganego Mariona albo Branda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak w miejsce Butlera wstawiłbym oczywiscie Denga.

Dwa powody- wchechstronniejszy i.. go lubię bardziej :P

 

A poważnie to w tym sezonie konkurencja jest tak wielka, że nie zdziwię się jak Luola zabraknie, zwłaszcza, że Bulls nie grają tego co grać powinni. Na tak słabym wschodzie z tym składem, organizacją D powinni być spokojnie na pierwszym miejscu i to z ogromną przewagą nad innymi. Ale nie sa i dlatego Deng moze ASG obejżeć w TV

 

 

A propos to zastanawia mnie obsada Rookie game. Konkurencja jest tak słaba, że nawet mało grający Tyrus moze zagrać, za to nie wyobrażam sobie tego meczu bez Sefaloshy. Pewnie połowa z Was nawet go nie kojaży, ale dla fanów Bulls to już w tej chwili jeden z powodów do wielkiej radości. Przekonali się o tym LeBron, Kobe i paru innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, jeśli mamy w tym temacie dyskutować o rookie challenge, to jedynymi pewniakami są tak naprawdę Roy, Morrison, Gay, Foye i powiedzmy Garbajosa, który ostatnio gra jedno wielkie nic. Dla Sefoloshy jednak również miejsca zabraknąć nie może. Pomijając, że obok Gaya i Foye'a jest to mój ulubiony debiutant, to naprawdę Sixers mają czego żałować. Zawodnik tak sprawny przy swoim wzroście, tak wszechstronny, dobry zarówno w ataku, jak i przede wszystkim w obronie to jak na tegoroczny nabór prawdziwy rodzynek drugiej dziesiątki. Jeżeli szybko poprawi jumpshot będzie naprawdę bardzo pożyteczny. Ciekawią mnie szanse Gibsona. Nie zdziwiłbym się, gdyby przy tak śmiesznie niskiej konkurencji załapał się mimo swoich skromnych minut, a to bardzo by mnie ucieszyło. :)

 

Zmaziuu, problem w tym, że musi być jakiś rezerwowy center, a dla Lamara przy konkurencji wśród skrzydłowych na zachodzie nie ma po prostu miejsca. W najlepszym wypadku w ASG wśród rezerwowych jednej drużyny może być maksymalnie 4 skrzydłowych. Nowitzki, Boozer, Anhtony, Marion, Brand, Howard, Artest - tak na szybko wymieniłem i powiedz szczerze, czy Odom ma szanse znaleźć się w tym roku przed czterema z nich? Postaraj się o obiektywne spojrzenie. ;)

 

P.S. Jak Kobe się nie ogolił na ASG 2005 też tak narzekałeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmaziuu, problem w tym, że musi być jakiś rezerwowy center, a dla Lamara przy konkurencji wśród skrzydłowych na zachodzie nie ma po prostu miejsca. W najlepszym wypadku w ASG wśród rezerwowych jednej drużyny może być maksymalnie 4 skrzydłowych. Nowitzki, Boozer, Anhtony, Marion, Brand, Howard, Artest - tak na szybko wymieniłem i powiedz szczerze, czy Odom ma szanse znaleźć się w tym roku przed czterema z nich? Postaraj się o obiektywne spojrzenie. ;)

 

Lamar nie ma szans na grę w tym roku głównie dlatego, że opuścił pół sezonu więc trenerzy go nie wybiorą. Szkoda bo grał najlepszy sezon w karierze 18/9/5 więc nie powiedziałbym, żę nie był lepszy od Branda, Mariona, Artesta i Howarda a przynajmniej jest to coś dyskusyjnego, ale cóż za dużo meczów opuścił no chyba, że po powrocie grałby na niesamowitym poziomie i Lakers zaliczyliby świetny bilans w tych ok 12 meczach jakie im zostaną do meczu gwiazd, tak czy inaczej mało prawdopodobne, zdrowy miałby szanse a tak praktycznie ich nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kily zapomniałeś o Bargranim jeszcze :) On też się powinien spokojnie dostać :) Ale trzeba przyznać, że nasz Gibson autentycznie ma szansę coś tam pograć :D Swoją drogą - mam wrażenie że w tym roku sophs wygrają największą różnicą punktów w historii :P

 

Ja osobieście Lamara także na ławce nie widzę :) To bardzo wartościowy zawodnik dla LAL, ale można spokojnie wymienić kilku lepszych graczy na jego pozycji na Zachodzie ;)

 

Wspominając już o Zachodzi - strasznie szkoda, że jednak McGrady w s5 a nie AI ... Właśnie za to nienawidzę przede wszystkim chińczyków :P Jak można być tak zapatrzonym w Jajo, aby dać Tracy'emu, który no powiedzmy jest jakimś 6,7 guardem na Zachodzie, miejsce w s5 ... No nie wiem jakoś sobie nie przypominam aby kiedy Lampe grał w NBA wszyscy polacy głosowali na niego, albo aby kibice Cavs czy LAL głosowali tylko i wyłącznie na "swoje" klubowe piątki ... Ehh... No cóż trzeba się z tym już chyba pogodzić - ale to trochę wypacza głosowanie :?

 

O no i ciekawa jest pozycja Melo :) Bo do s5 się nie załapał, ławkę wybierają trenrzy - ale czy po takim zachowaniu jakie miało miejsce będą na niego patrzyli na tyle przychylnym okiem, aby go tam przygarnąć? 8) Zobaczymy :P

 

Zobaczymy także co z Gasolem - nie grał znaczną część sezonu - teraz naprawdę odemienia Grizzles, ale czy to wystarczy? Nie zdziwiłbym się gdyby na jego miejsce wskoczył Brand, który jako C w sumie grać też może :)

 

P.S. Kily ciekawy cytat w sigu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można być tak zapatrzonym w Jajo, aby dać Tracy'emu, który no powiedzmy jest jakimś 6,7 guardem na Zachodzie, miejsce w s5 ...

Juz to bylo mowione wielokrotnie w tym temacie ale jak widac trzeba kolejny raz. Tu sie nie wybiera najlepszych a włąsciwie najpopularniejszych, ludzie głosuja nie dlatego ze ktos jest najlepszy a dlatego ze go lubią. A Chinczycy proste ze głosuja na kolege z zespołu ich człowieka w NBA, bo to normalne tak jak wielu polakow sympatuzuje z Raiders w NFL ze wzgeldu na Janikowiskiego, a nawet jak nie kibicuje to napewno jakies tam sukcesy tej druzyny ich ciesza, nie sa przyjmowane do konca obojetnie.Wiec to nie jest zapatrzenia a kwestia gustu i kuto kom kibicuje i kogo dazy najwieksz sympatia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp przeczytałeś uważnie to co napisałem o tym chińskim głosowaniu? :P Ja sobie z tego zdaję sprawę naprawdę i to bardzo dobrze :P Nie wiem jak tam reszta, ja staram się głosować obiektywnie poprostu, stąd moje oburzenie czymś takim :P

 

Co do Raiders :P No powiedzmy, że przykład na tą chwilę nie trafiony, bo Oakland dali ciała w tym sezonie masakrycznie, no ale już od połowy sezonu mówiło się, że polują na nr1 w kolejnym drafcie więc można im to wybaczyć :P Swoją drogą - żebyś ty widział niektóre mecze Seby w tym sezonie ... :roll: Chyba specjalnie nie trafiał 30 yardowych FG, żeby jego zespół poprzegrywł waszystko co się da :P Modzi nie bijcie, koniec OT z mojej strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp przeczytałeś uważnie to co napisałem o tym chińskim głosowaniu? Razz Ja sobie z tego zdaję sprawę naprawdę i to bardzo dobrze Razz Nie wiem jak tam reszta, ja staram się głosować obiektywnie poprostu, stąd moje oburzenie czymś takim Razz

Ja tez glosuje w miare sprawiedliwie ale każdy głosuje jak mu sie podoba i nic nam do tego, nie mamy sie prawo za to oburzać. Każdy kto poczyta o tym troche to zorientuje się, że przeciez tu nie graja do końca najlepsi a ty których lubimy, a że Chinczycy lubia T-Maca grajacego z Jajkeim to ich sprawa, takie sa prawa rynku, ich jest najwiecej to mogą więcej.

A i jescze co do Lampe to malo trafione porownanie.Raz ze znam wiele głosujacych na jego osób a dwa on nigdy nie miał realnych szans sie tam dostać, był przecietniakiem i słabiakiem. To zmienia troche sytuacje. Gdyby był blisko, miał wiele głosow byl czołowym PF-em to napewno rzuciłoby sie wielu by codziennie na niego "kliknąć". To zmienia sytuacje i sprawia ze porownainie T-Mac i Lampe nie jest dobre.

 

No powiedzmy, że przykład na tą chwilę nie trafiony, bo Oakland dali ciała w tym sezonie masakrycznie, no ale już od połowy sezonu mówiło się, że polują na nr1 w kolejnym drafcie więc można im to wybaczyć

To ze grali zle nie znaczy ze nie Polacy nie życzyli mu dobrze i nawet jak nie wiedzieli co to Footbal, czysie tym nie interesowali napewno jak uslyszeli ze cos tam dobrego zrobil to czuli jakas tam radośc, napewno nie zmienilo to biegu ich życia itd ale coś tam sie ucieszyli.

 

Swoją drogą - żebyś ty widział niektóre mecze Seby w tym sezonie ... Rolling Eyes Chyba specjalnie nie trafiał 30 yardowych FG, żeby jego zespół poprzegrywł waszystko co się da Razz

Skąd wiesz, że nie widziałem?

 

Modzi nie bijcie, koniec OT z mojej strony Razz

Zaraz wp**rdol :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze ,sie że McGrady jest 6,7 Guardem na zachodzie.

Gdy T-Mac mial pauze Hou przegralo 6 z 7 spotkan. Gdy wrocil od razu zaliczyli runa 7 zwyciestw 1 porazka(Wszystkie mecze bez Yao)

Ostatnie 3 mecze przegrane ale w jednym z nich T-Mac gral fenomenalnie 3 kwarty pod koniec sil zabraklo , w jednym nie zagral. w 3 ewidentnie mu nie szlo(co nie znaczy ,ze slabe statystyki 24pkt, 10ast, 6reb, 2stl) a zawinili Alston.(25% skutecznosc pry 20 rzutach smieszne i zalosne).

AI nie poprowadzil sam do tylu zwyciestw Nuggets choc chyba ma lepszy sklad. Camby,(przedtem Boykins teraz JR Smith).

 

Gdyby ci Chinczycy faktycznie tak glosowali na Tracego dzien w dzien to zakladajac ,ze klika 1/12 populacji(Yao jest tam bardzo popularny) to by mial jakies 100 milionow glosow dziennie. PLus glosy z USA i innych krajow. Co by nie bylo Tracy to wielki koszykarz a ,ze mia ostatni rok pechowy to chyba nie jego wina prawda? Ale ostatnimi czasy gra wielka koszykowke moim zdaniem duzo lepsza od Allena, ktory swoim sposobem gry mnie nie zachwyca kto nie rozumie dlaczego i oglada tylko mixy, niech obejrzy kilka meczy. Kumpel, ktory byl strasznym fanem AI sie rozczarowal jak go na kilka spotkan zaprosilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcowe wyniki:

 

EASTERN CONFERENCE

Forwards: LeBron James (Clev) 2,516,049; Chris Bosh (Tor) 1,091,263; Jermaine O’Neal (Ind) 934,749; Grant Hill (Orl) 677,423; Paul Pierce (Bos) 615,911; Rasheed Wallace (Det) 549,693; Andre Iguodala (Phi) 459,139; Tayshaun Prince (Det) 408,936; Caron Butler (Was) 404,489; Emeka Okafor (Char) 388,170.

 

Guards: Dwyane Wade (Mia) 2,029,591; Gilbert Arenas (Wash) 1,454,166; Vince Carter (NJ) 1,451,156; Jason Kidd (NJ) 838,486; Chauncey Billups (Det) 499,670; Stephon Marbury (NY) 458,181; Michael Redd (Mil) 351,277; Ben Gordon (Chi) 316,428; Steve Francis (NY) 307,287; Richard Hamilton (Det) 306,547.

 

Centers: Shaquille O'Neal (Mia) 1,622,446; Dwight Howard (Orl) 1,464,613; Ben Wallace (Chi) 788,950; Alonzo Mourning (Mia) 338,904; Andrew Bogut (Mil) 256,579; Zaza Pachulia (Atl) 244,507; Nazr Mohammed (Det) 217,067; Eddy Curry (NY) 202,010; Zydrunas Ilgauskas (Clev) 196,000; Primoz Brezec (Char) 164,734.

 

WESTERN CONFERENCE

Forwards: Kevin Garnett (Minn) 1,616,575; Tim Duncan (SA) 1,436,584; Carmelo Anthony (Den) 1,309,945; Dirk Nowitzki (Dal) 1,276,304; Shane Battier (Hou) 1,025,643; Shawn Marion (Pho) 551,173; Lamar Odom (LAL) 438,824; Josh Howard (Dal) 412,102; Pau Gasol (Mem) 237,828; Carlos Boozer (Utah) 359,882.

 

Guards: Kobe Bryant (LAL) 2,138,777; Tracy McGrady (Hou) 1,942,796; Allen Iverson (Den) 1,813,638; Steve Nash (Pho) 1,504,826; Manu Ginobili (SA) 541,341; Tony Parker (SA) 501,429; Chris Paul (NOK) 462,206; Ray Allen (Sea) 444,443; Jason Terry (Dal) 421,924; Baron Davis (GS) 354,412.

 

Centers: Yao Ming (Hou) 2,451,718; Amaré Stoudemire (Pho) 1,209,333; Erick Dampier (Dal) 385,179; Marcus Camby (Den) 373,382; Mehmet Okur (Utah) 339,247; Francisco Elson (SA) 252,622; Tyson Chandler (NOK) 202,531; Brad Miller (Sac) 186,230; Mark Blount (Minn) 175,322; Chris Kaman (LAC) 160,234.

 

Blisko byli JO, Melo i AI, jednak zgodnie z przewidywaniami nie udało im się wskoczyć do S5. Za to zupełnie niespodziewanie Arenas wyprzedził Cartera, wprawdzie nieznaczną liczbą głosów, ale jednak. Trudno powiedzieć, by na to nie zasłużył. :) Głosowanie wygrał LeBron, a nie znowu jakiś Chinol i wypada się cieszyć. :P Ilość głosów, jaką zgromadził w tym głosowaniu była drugą największą w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że kibicie w końcu docenili Arenasa.Możliwe ze obudzili się fani pozostalych drużyn wschodu, zaczeli głosować na Gila, zdając sobie sprawe że pominięcie go będzie dla niego tylko kolejnym "zapalnikiem" i "Eastern conference assasin" będzie się mścił ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominając już o Zachodzi - strasznie szkoda, że jednak McGrady w s5 a nie AI ... Właśnie za to nienawidzę przede wszystkim chińczyków :P Jak można być tak zapatrzonym w Jajo, aby dać Tracy'emu, który no powiedzmy jest jakimś 6,7 guardem na Zachodzie, miejsce w s5 ... No nie wiem jakoś sobie nie przypominam aby kiedy Lampe grał w NBA wszyscy polacy głosowali na niego, albo aby kibice Cavs czy LAL głosowali tylko i wyłącznie na "swoje" klubowe piątki ... Ehh... No cóż trzeba się z tym już chyba pogodzić - ale to trochę wypacza głosowanie :?

Lucasso z całym szacunkiem, ale to co tu napisałeś to jedna z największych bzdur jaką przeczytałem na tym forum (przynajmniej w ostatnim czasie) :? w całym sezonie T-Mac zalicza świetne i wszechstronne 23/5/6 początkowo mogło wygldać, że na większe zdobycze jak za dawnych lat go już nie stać, ale po kontuzji Yao udowodnił jak błędne jest to myślenie gdzie Rockets wygrali 10 z 14 meczów w jakich on grał a nie było z powodu kontuzji Yao, a on wielokrotnie grał fenomenalnie jak w meczu z Jazz czy ostatnio ze Spurs.

 

W tych meczach bez Minga czyli najlepszego centra w lidze w tym sezonie, który był jednym z kandydatów do MVP T-Mac wygrał z Rockets ponad 70% meczów wykręcając przy tym świetne indywidualne statystyki a ty piszesz, że jest jakimś 6-7 guardem na zachodzie :lol:

 

Jedyny guard, który zasłużył przed nim na grę w wyjściowej piątce to Nash. Tak w ogóle to nawet fajne piątki, dobrze, że Gilbert się załapał do gry w S5 a nie Carter, Shaq nie zasłużył na grę, ale to showman i szkoda gdyby jego zabrakło a do samego meczu powinien już wrócić do formy.

 

Jeżeli chodzi o rezerwowych to ja wybrałbym tak:

WEST:

G-Nash

G-Iverson

F-Dirk

F-Boozer

C-Amare

do tego Melo i może Josh Howard

 

EAST:

G-Kidd

G-Gordon

F-Butler

F-JO

C-Howard

no i dwóch z trójki: Curry, Deng, Carter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.