Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2007


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

East:

 

C-Shaq (showmen)

F-LeBron (zasługuje za ten wsad nad TD)

F-C. Bosh (dobrze zbiera i ma słodką półdyszkę :))

G-V. Carter (niezłe dunki)

G-Flash (wreszcie ma tą jedną trójkę na mecz ;))

 

West:

 

C-Yao (zdecydowanie najlepszy C w lidze)

F-Matrix (jeden z najwszechstronniejszych w lidze)

F-K. Garnett (legenda ASG)

G-Kobe (nie wiem jak on trafia te fade-away'e)

G-Paul (wyrasta na najlepszego PG w lidze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danp tam nizej mozna wybrac dodatkowego extra gracza i wsrod nich jest Kevin Martin Smile. Osobiscie oddalem na niego glos.

 

Z tym ze jest to i tak niesprawiedliwe i nie powinno miec miejsca bo sprawia ze Kevin Martin jest mniej zauwazalny, zapewne dostanie mniej glosu i jes to to takie troche niedocenienie tego co robil do tej por, jego wkladu w gre, tym bardziej ze dostaje sie taki Bell ktory jest 4 czy jescze dalej postacia w dołujacych Suns...

 

A co dego o co starł sie Answer z Kore to ja jestem zdania ze to i tak sa wyboru najpopularniejszych a nie najlepszych i wiele osob glosuje na okreslonych kandydatów ze wzgledu na sympatie czy antypatie wiec nie ma co sie czepiac ze zagłosowac anty-Bryant bo takich osob jest pełno-glosujacych sercem a nie rozumem tutaj, stad np wybory Yao w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dego o co starł sie Answer z Kore to ja jestem zdania ze to i tak sa wyboru najpopularniejszych a nie najlepszych i wiele osob glosuje na okreslonych kandydatów ze wzgledu na sympatie czy antypatie wiec nie ma co sie czepiac ze zagłosowac anty-Bryant bo takich osob jest pełno-glosujacych sercem a nie rozumem tutaj, stad np wybory Yao w ostatnich latach.

OK Karol, ale jedna ważna rzecz: po prostu nie rozumiem argumentu "nie lubie X, wiec zaglosuje na Y, choc SAM PRZYZNAJE ZE NIE ZASLUZYL".

 

Nawet jak by napisal ze glosowal na T-Maca bo jest efektowny, dobry, popularny, cokolwiek, byloby to lepsze niz argumentacja ze mimo tego ze nie powinien grac, to gra bo tego drugiego nie lubie. Mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi.

 

Co do Yao, to tu dla mnie jest pewna kwestia innej natury. ASG byl dla mnie od zawsze nie tylko grą tych najlepszych, ale tez tych potrafiących najlepiej zapewnic zabawe. Od dluzszego juz czasu brakuje mi łączenia przyjemnego z pozytecznym. Przyklad, którym zawsze mozna sie posluzyc - Shaq. Super zawodnik, absolutny superstar ale i fenomenalny showman. Bez niego naprawde ten mecz straci połowe swojej wartosci.

 

Kiedys mialem ogromny poziom irytacji z powodu tego ze Duncan gral, teraz ze gra Yao. I dla mnie jego gra w takich meczach to nieporozumienie. Nuda, nuda, jeszcze raz nuda. Mozna spokojnie pojsc spac, drętwy do bólu. Ogladajac go, oko męczy sie straszliwie, totalna tragedia.

 

Sto razy bardziej bym wolał zeby padało 2x mniej punktów, mało by mnie obchodzilo kto wygrywa gdyby ten mecz był widowiskiem, show, prawdziwym przedstawieniem, milym dla oka, ale i rozbawiającym.

 

Nie zapomne np. rzutu za 3 Shaqa, jego rozgrywania piłki, albo obrotu 360st. No po prostu poezja, dla takich chwil oglada sie te mecze, takie chwile się pamięta. Dlatego tez uwazam ze - mimo antypatii do co poniektorych zawodnikow - powinni sie znalezc w tym meczu tacy ludzie jak Nash, Stoudamire, James, czy Nate Robinson. To oni (m.in.) tworzą show, to oni napędzają ogladalnosc, to oni w koncu by sprawili ze taki mecz pamietalo by sie dluuugo i to nie tylko w kategorii mecz, ale w kategorii Wielkiego Show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Karol, ale jedna ważna rzecz: po prostu nie rozumiem argumentu "nie lubie X, wiec zaglosuje na Y, choc SAM PRZYZNAJE ZE NIE ZASLUZYL".

 

No ale to jego wybor i tak samo patrz na Spabloo glosuje na swoich i tez argumentacje ma taka a nie inne a jestem w 100% przekonany ze napenwo uważa że coponiektorzy nie zasluzyli a wzial ich z czystej symaptii do Magic,ale to samo moze byc z antypatia biore tego bo nie chce tego. (chodzi mniej wiecej o to ze Paweł bierze z symatpii i Answer tez, biore T-maca bo ma szanse sie dostac a nie lubie KB, czyli czysto subiektywne uczucia)To jest glosowanie i w takich glosach nie ma obiektywnosci a jest serce.

 

Co do Yao, to tu dla mnie jest pewna kwestia innej natury. ASG byl dla mnie od zawsze nie tylko grą tych najlepszych, ale tez tych potrafiących najlepiej zapewnic zabawe. Od dluzszego juz czasu brakuje mi łączenia przyjemnego z pozytecznym. Przyklad, którym zawsze mozna sie posluzyc - Shaq. Super zawodnik, absolutny superstar ale i fenomenalny showman. Bez niego naprawde ten mecz straci połowe swojej wartosci.

NO Yao akurat nie umie rozbawic wiec jego wybor to czysta sympatia i poczucue narodowosciowe Chinczyków, cos podobnoego jak teraz, nie decyduje sie na najlepszego tylko na tego kto mi sie podoba czy dlatego ze tamtem mi nie odpowiada.

 

Co do reszty posta o zabawie, show itd to sie zgadzam w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to jego wybor i tak samo patrz na Spabloo glosuje na swoich i tez argumentacje ma taka a nie inne a jestem w 100% przekonany ze napenwo uważa że coponiektorzy nie zasluzyli a wzial ich z czystej symaptii do Magic,ale to samo moze byc z antypatia biore tego bo nie chce tego. (chodzi mniej wiecej o to ze Paweł bierze z symatpii i Answer tez, biore T-maca bo ma szanse sie dostac a nie lubie KB, czyli czysto subiektywne uczucia)To jest glosowanie i w takich glosach nie ma obiektywnosci a jest serce.

No w sumie tak, argument o Pawle ciężki do przebicia, choc akurat w jego wyborach ewidentnie widac typowo humorystycznyą wyliczankę :)

 

Ale z tym T-Mac'iem to idąc tym tokiem - juz mogl napisac "bo go lubię" i byloby git. Po prostu dla mnie to takie dziecinne było pisanie "nie zasluzyl ale nie lubie KB". No ale łapie Twoj tok i w porę sie wycofam z dalszego wałkowania tematu. Mam nadzieję jednak, że Ty również wiesz o co mi chodzi :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w dwoch zdaniach o czym bylo wczesniej. Przeciez to oczywiste, ze sa pewni stali bywalcy asg. Bez sprzeciwu. Niek nie mowi, ze nie nalezy czy tez nie powinien przyslugiwac im wystep. Przeciez glosujemy tutaj na pierwsze piatki. PIERWSZE PIATKI. Dlatego argumentacja jak to juz napisal KarSp bedzie niczym innym jak kierowaniem sie odczuciami wlasnego serca. Ale to nie znaczy, ze ktos taki jak Shaq nie powinien wystapic. Pewnie, ze powienien, ale dla niektorych w tym roku np nie w wyjsciowej pisatce. Czy to oznacza, ze nie zagra czy tez nie bedzie robil tego, co robi podczas kazdego wystepu na ASG? Nie bo Shaq to Shaq, bedzie smieszny bo zawsze byl. Tak jak Carter bedzie zawsze dawal z gory, Iverson bral innych na szybkosci, KB czy tez MC (ktory poza tym bedzie zawsze probowal dac tego firmowego dunka od tablicy) rzucali z nieprawdopodobnych pozycji itd, itd Tak czy inaczej pierwsza piatka tez bedzie siedziala i najprawdopodobniej tak dlugo jak i lawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja se głosuje tak:

Wschód

BigBen

Noc

Deng

Iverson

Kirk

 

Jak widać jechałem ewidentnie po Bulls, bo uznałem, ze raz moge kurde wybrać swoich ulubienców a nie tych którzy na to zasługują, bo choć na pozycjach znaleźliby się tacy, którz zasługują bardziej to moj głos choc raz bedzie nieobiektrywny :wink:

 

Zachód

Yao

Garnett

Melo

KB

Allen

 

Za to tutaj jako, że Zachd mi zwisa oglnie wybieraem najlepsyzch i najefektowniejsyzch. Lubie Duncana i jego gre, ale on przy calej sympatii do ASG sie jakos nie nadaje, za to Garnett i Melo pokayuja, e s naprawde sweitni, Allen to bardziej szmpatii, a KB bo zasluzl, jak ja go tutaj wpisuje to cos znaczy co nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Za to tutaj jako, że Yachd mi ywoisa oglnie wzbieraem najlepsyzch i najefektowniejsyzch. Lubi Duncana i jego gr, ale on pryz caej szmpatii do ASG si jakos nie nadaje, za to Garnett i Melo pokayuja, e s naprawde sweitni, Allen to bardziej szmpatii, a KB bo zasluzl, jak ja go tutaj wpisuje to cos znaczy co nie :wink

:

 

jsohp rzomuien ze lirteowki sa clewoe w ziaksu z niechiac do ZACHODU :wink:

 

Joseph

Po prostu mi sie klawiatura przestawila na Niemiecką :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wyniki:

 

EASTERN CONFERENCE

 

Forwards: LeBron James (Cleveland) 808,570; Chris Bosh (Toronto) 304,624; Jermaine O'Neal (Indiana) 258,139, Paul Pierce (Boston) 187,138; Grant Hill (Orlando) 168,695; Rasheed Wallace (Detroit) 144,228; Andre Iguodala (Philadelphia) 136, 785; Emeka Okafor (Charlotte) 98,502; Tayshaun Prince (Detroit) 93,514; Chris Webber (Philadelphia) 88,066.

 

Guards: Allen Iverson (Philadelphia) 595,200; Dwyane Wade (Miami) 586,679; Vince Carter (New Jersey) 433,363; Gilbert Arenas (Washington) 225,923; Jason Kidd (New Jersey) 190,385; Chauncey Billups (Detroit) 109,687; Stephon Marbury (New York) 107,219; Michael Redd (Milwaukee) 97,394; Joe Johnson (Atlanta) 78,680; Steve Francis (New York) 76,210.

 

Centers: Shaquille O'Neal (Miami) 522,815; Dwight Howard (Orlando) 415,708; Ben Wallace (Chicago) 216,443; Alonzo Mourning (Miami) 65,255; Andrew Bogut (Milwaukee) 46,178; Zaza Pachulia (Atlanta) 39,921; Zydrunas Ilgauskas (Cleveland) 38,590; Nenad Krstic (New Jersey) 33,459; Samuel Dalembert (Philadelphia) 30,744; Nazr Mohammed (Detroit) 30,078.

 

WESTERN CONFERENCE

 

Forwards: Kevin Garnett (Minnesota) 453,536; Tim Duncan (San Antonio) 423,228; Dirk Nowitzki (Dallas) 405,613; Carmelo Anthony (Denver) 364,419; Shane Battier (Houston) 265,340; Lamar Odom(L.A. Lakers) 155,289; Shawn Marion (Phoenix) 130,710; Josh Howard (Dallas) 118,399; Carlos Boozer (Utah) 113,289; Pau Gasol (Memphis) 100,192.

 

Guards: Kobe Bryant (L.A. Lakers) 720,375; Tracy McGrady (Houston) 668,130; Steve Nash (Phoenix) 432,083; Chris Paul (New Orleans/OKC) 156,801; Jason Terry (Dallas) 126,648; Manu Ginobili (San Antonio) 125,076; Tony Parker (San Antonio) 118,417; Ray Allen (Seattle) 111,841; Jerry Stackhouse (Dallas) 104,308; Baron Davis (Golden State) 93,777.

 

Centers: Yao Ming (Houston) 836,392; Amaré Stoudemire (Phoenix) 281,051; Erick Dampier (Dallas) 118,557; Mehmet Okur (Utah) 102,760; Marcus Camby (Denver) 64,082; Brad Miller (Sacramento) 33,376; Francisco Elson (San Antonio) 33,161; Chris Kaman (L.A. Clippers) 32,151; Chris Mihm (L.A. Lakers) 31,883; Tyson Chandler (New Orleans/OKC) 25,504.

 

W sumie wygląda na to, że poza Tracym w S5 zobaczymy tych, którzy naprawę na to zasługują a pod koszem Zachodu znowu zobaczymy superefektowny duet TD-Yao. Z takich dziwnych głosów zupełnie nie dziwi mnie Battier, bo na zawodników Rockets Chińczycy zawsze będą chętnie głosować, ale Stackhouse? Żeby ktoś taki był w głosowaniu przed Baronem, to jest dopiero dziwne. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze Bosh sie w koncu lapie do skladu :) Bo James i Iverson to podstawa :D Szkoda ze Wade jest przed Carterem, ale nie bede ukrywal ze zasluguje, chociaz VC ostatnio grywa swietne mecze i fajnie by bylo ujrzec ten duet na guardzie. Zaluje tez ze na C prowadzi kotuzjowany O'Neal, a Howard ktory jest teraz zdecydowanie najlepszym centrem Wschodu pewnie bedzie musial sie zadowolic ławka..

 

Zachod mnie mnie interesuje ale niespecjalnie widzi i sie olewajacy sprawe McGrady, wolabym juz nie lubianego przeze mnie Nasha a juz najlepuiej to Paula ale patrzac na ilosc glosow na niego jest to na chwile obecna nierealne. Bardoz mało dostal Baron, a Stack przed nim to jedna wielka porazka i kolejny argumente za tym ze wcale nie ma tutaj najlepszych. na C tradycyjnie Yao z najwieksza iloscia glosow(cóz za sensacja :lol: ), ale tym razem to naprawde nie ma konkurencji i to on jest najlepszym C na Zachodzie-powinien zagrac i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej smiech ogarnia, mimo że jestem fanem Spurs duza ilość głosów na Francisco Elsona ( ja tyle nie dałem rady wykręcić)

 

Stack rzeczywiście dno, pewnie pół Dallas juz głosowało.

 

para Guards SAS zabiera sobie głosy a i lepszy parker ma mniej niż ManuG....

 

Hill i webber to dopiero pieśń przeszłości

Marbury i Francis :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie przebiega dobrze, wyglada na to, że będziemy mieli całkiem ciekawy meczyk.

 

Chciałbym tylko, żeby w tym roku All-Star Game nie wyglądało jakby chłopaki grali sobie w streeta za blokiem :twisted: . Przecież jak ktos chce załadować to nikt go nie bedzie faulował, ale dobrze by było jakby powalczyli ze sobą i stworzyli piękne widowisko. CZEKAM

 

PS Odnoście Yao to w Chinach pewnie jest mobilizacja narodowa, chodzą po domach i karzą głosowac :lol: . Chociaż oczywiście należy sie Mingowi- jest najlepszym centrem na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra sie moge zgodzic, że Yao jest najlepszym centrem, ale co tak nisko jest Boozer i Williams? Wiadomo, że nic dziwnego, że to mówi fan Jazz, ale chyba każdy widzi co się dzieje na parkiecie w tym sezonie. Carlos Boozer dopiero 9! Choć patrząc na formę zawodników powinien być w pierwszej trójce jak nie liderem. Co do Williamsa to on, akurat ma większą konkurencję na swojej pozycji i za bardzo się nie dziwię, ale żeby być za takim Stackhouse'm i Terry'm to wstyd. No, ale cóż kibice wybierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencia zachodnia

 

Carlos Boozer

Utah Jazz , Forward

 

Kevin Garnett

Minnesota Timberwolves , Forward

 

Kobe Bryant

Los Angeles Lakers , Guard

 

Tracy McGrady

Houston Rockets , Guard

 

Stoudemire Amare

Phoenix Suns , Center

 

Konferencia wschodnia

 

Chris Bosh

Toronto Raptors , Forward

 

Jermaine O'Neal

Indiana Pacers , Forward

 

Vince Carter

New Jersey Nets , Guard

 

Allen Iverson

Philadelphia 76ers , Guard

 

Ben Wallace

Chicago Bulls , Center

 

I jak co roku bedę oglądał All Stars Game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że AI poszedł na zachód zmieniły się moje typy. Nie można pozwolić, by T-Mac znowu się tu niezasłużenie dostał. ;)

 

Konferecja Zachodnia:

C A. Stoudemire

F K. Garnett

F S. Marion

G K. Bryant

G A. Iverson

 

Konferencja Wschodnia:

C D. Howard

F E. Okafor

F L. James

G D. Wade

G V. Carter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicałem juz się przyczepic do ciebie Kily :wink: bo pamiętałem, że w którymś temacie pisałeś że w Meczu Gwiazd Iverson będzie i tak grał na wschodzie, ale widzę, że juz tamtego posta wcześniej poprawiłeś i już wszystko jest w porządku. :)

A swoją drogą ASG to też będzie ciekawe wydarzenie, Answer na Zachodzie i Kobe i A.I. w jednym zespole, chyba pierwszy raz w karierze obu tych graczy, to może być fajny duet, no i mam nadzieję że jeszcze Melo wystąpi w tym meczu, bo mimo jego ostatniego wybryku w pełni na to zasługuje i ja na niego głosować nie przestanę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.