Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz co robił Urban zanim założył "NIE", czy nie bardzo? Bo do tego ely3 się odnosił.

Ech Vasquez , żyje w swoim świecie interpretacji więc dopiszę. Tak chodziło mi o czasy kiedy Urban odpowiadał za propaganę w TVP

Kiedy opisywano strajki mniej więcej zdaniami., Niby ten pan dostał nagrogę Pokoju a teraz widzimy jaki pokój on umiłował

Wichrzyciele i podawano wyrwano tyle bruku, zniszczono tyle i tyle witryn ( nie podawano że większość z nich stłukła milicja kulami gumowymi albo gazem)

 

A co do TVP to niestety uważam, że mylisz się. Już przy dyskusji o wydarzeniach w Radomiu czy pierwszym udziale Frasyniuka pokazywałem ci jak TVP info przedstawiała go jako agenta UB, jako kryminalistę itp

I możesz sobie wiele poszukać takich dziwnych akcji

 

Teraz po prostu uznali, że tylko ordynarne kłamstwa potrafią ogłupić masy. Do tego TVP teraz milczy na temat tego jak Macron krok po kroku dochodzi do porozumienia z krajami naszego bloku w temacie delegowania pracowników .

Za chwile zostanie na placu boju sama Polska z którą Francuzi nie rozmawiają od czasu zerwania umowy na Caracale i tego jak Waszczykowski ostentacyjnie jeździł na spotkania z Le PEn w czasie II tury

Te 500 tys delegowanych pracowników daje nam ok 300-400 mln składek miesięcznie. Jak wejdzie ta ustawa to te składki w całości będą trafiać do ZUSów francuskich czy niemieckich. A rząd swoją polityką praktycznie nie ma na to wpływu

Ostatnie akcje zmierzające do tego by przejąć wszystkie fundusze na ochronę środowiska tzn by zamiast samorząd to rząd decydował jak mają być wydane

Do tego Rząd przejął pieniądze na organizacje społeczne i sam będzie decydował kto dostanie pieniądze z grantów unijnych czy norweskich

 

To już naprawdę przypomina centralne planowanie komunistyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"napisales ze atmosfera jak w Niemczech w latach 30tych; mój komentarz dotyczył liczebności"

 

primo, co ma wspolnego liczebnośc z atmosferą ?

secundo, ja mówiłem nie tylko o tym marszu, ale o całym zjawisku, które raz jest bardziej liczne, a raz mniej, ale samo w sobie budzi najgorsze skojarzenia. Zwłaszcza w Polsce. 

 

 

No trudno mi sobie wyobrazić, żeby atmosfera na marszu miliona osób i stu była porównywalna:)

Zjawisko jest niesamowicie liczne, do Młodzieży Wszechpolskiej w całej Polsce należy, uwaga, 3 tysiące osób. Skala tego zjawiska jest wręcz porażająca.

 

 

 

jesli pod jej sztandarami idą środowiska, które jawnie i wprost mówią językiem faszystowskim, to mnie guzik obchodzi, czy

jakiś urzędnik podpisał im zgodę - blokada była słuszna, w ramach obywatelskiego sprzeciwu. 

 

No i jeszcze wśród tych stu osób doliczyłeś się jakichś "środowisk"? Ile tych środowisk było? 10 po 10 osób?:)

 

Co to jest język faszystowski? Co zostało powiedziane faszystowskim językiem wczoraj?

 

 

 

"vasquez jest za aborcją"

 

brednia.

vasquez jest za PRAWEM do aborcji.

 

"vasquez lubi Urbana"

 

brednia.

vasquez twierdzi, że gazety Urbana nie można porównać z TV Republika albo TVP Info.

Jest to ocena działalności, a nie wyraz sympatii.

 

"ludzie potrzebują uproszczeń"

 

wobec powyższego - dowiodłeś, że ty jesteś przykładem takiego właśnie człowieka, dla którego wystarczy upomnieć się o prawo do wyskrobania płodu do 12 tygodnia bez podawania przyczyn takiej woli, żeby być zwolennikiem "mordowania dzieci na życzenie".

 

Człowieku, to był tylko przykład, pokazanie analogii...

 

 

 

głoszenie poglądów faszystowskich, demonstracje organizacji takimi poglądami się posługującymi, są zabronione w Europie. Zdaje się, ze w całej.

 

wg ciebie, faszyzm to taki chytrus, ze nie da się go zidentyfikować i cała Europa potrzebuje "uproszczeń" ?

 

wg ciebie, także, cała Europa "morduje dzieci",  to już wiadomo.

 

tyle rozsądku w głosie, a nadal prezentujesz poglądy, pod którymi w Europie podpisze się najwyżej paru Polaków z

zaniedbanych wiosek na wschodzie kraju.

 

Jest zabronione głoszenie poglądów faszystowskich, ale nie narodowych! Front Narodowy, czy AfD są legalne, a w czym Młodzież Wszechpolska jest od nich bardziej faszystowska?

Faszyzm to ściśle określona ideologia, która działała w latach 30-stych m.in we Włoszech i we Francji. Jeżeli dostrzegłeś wczoraj to samo na wczorajszym marszu, to gratuluję spostrzegawczości.

 

A co do TVP to niestety uważam, że mylisz się. Już przy dyskusji o wydarzeniach w Radomiu czy pierwszym udziale Frasyniuka pokazywałem ci jak TVP info przedstawiała go jako agenta UB, jako kryminalistę itp

I możesz sobie wiele poszukać takich dziwnych akcji

 

Teraz po prostu uznali, że tylko ordynarne kłamstwa potrafią ogłupić masy. 

 

No ale obaj zgadzamy się, że weszli na wyższy poziom od jakiegoś czasu.

 

Mnie teksty o Frasyniuku nie ruszały, ale o tym już rozmawialiśmy, więc nie ma sensu powtarzać. Może dlatego nie zwracałem na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zeby atmosfera na marszu miliona i stu ludzi byla porownywalna"

 

atmosfera" dotyczy nie ilości uczestników, ale ponurego charakteru całego spędu i faktu, że po polskich ulicach maszerują

sobie ludzie, którzy "zamawiają pięć piw".

 

"3 tysiace osob. skala tego zjawiska jest wrecz porazajaca"

 

Al Bundy : żałuj, że nie widziałaś ! gapiło się na mnie z milion kobiet, wzdychały i krzyczały

Peggy Bundy : widzialem trzy - jedna miała 70 lat, druga 80, a trzecia była starsza niż drewno, z którego zrobili jej protezę

Al : Tom Jones też tak zaczynał

 

"co zostało powiedziane jezykiem faszystowskim wczoraj ?"

 

nie obchodzi mnie to, mówię o charakterze tej organizacji i jej działalnośc, oraz języku, nie od wczoraj się datujących, ale od wielu lat. 

 

[czyżby złagodnieli ?]

 

"to byl tylko przyklad"

 

domyślam się, tyle że przy okazji przypisując pewne poglądy innym - dokleiłeś mi takie, których nie posiadam, albo się z nimi nie zdązyłem ujawnić, a po drugie : sugestia że to ja mogę widzieć świat na "czarno-biało" była o tyle zabawna, że przejawy takiego właśnie myślenia znaleźc można w twoich własnych poglądach i zachowaniach.

 

"zabronione są poglądy faszystowskie, ale nie narodowe"

 

"narodowe", aka patriotyczne, poglądy, ktore w jasny sposób sugerują, ze dla pewnych ludzi i postaw społecznych, które nikomu nie szkodzą i nie czynią krzywdy, nie ma miejsca w Polsce, a miejsce jest tylko dla białych, heteroseksualnych katolików,  i najlepiej żeby państwo się tym zajęło, na czele którego oczywiście powinni stać "narodowcy", to bardzo specyficzna wizja raju na ziemi.

 

"jesli wczoraj'

 

mnie już nie interesuje "wczoraj" w odniesieniu do tego towarzystwa wątpliwej renomy. 

faceta co bił żonę, to bym może usprawiedliwił i uznał, że się zmienił, że coś do niego dotarło.

dla "narodowców" nie mam takiej wyrozumiałości.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zeby atmosfera na marszu miliona i stu ludzi byla porownywalna"

 

atmosfera" dotyczy nie ilości uczestników, ale ponurego charakteru całego spędu i faktu, że po polskich ulicach maszerują

sobie ludzie, którzy "zamawiają pięć piw".

 

 

Nic nie wiesz o ludziach, którzy wczoraj tam maszerowali:)

 

 

 

"co zostało powiedziane jezykiem faszystowskim wczoraj ?"

 

nie obchodzi mnie to, mówię o charakterze tej organizacji i jej działalnośc, oraz języku, nie od wczoraj się datujących, ale od wielu lat. 

 

[czyżby złagodnieli ?]

 

 

Czyli jesteś oburzony wczorajszym faszystowskim językiem na ulicach Warszawy, tylko nie wiesz co powiedzieli:)

 

Zatem chciałbym się zapoznać z tym faszystowskim językiem, który kiedyś tam słyszałeś, bo nie wiem co masz na myśli

 

 

 

"zabronione są poglądy faszystowskie, ale nie narodowe"

 

"narodowe", aka patriotyczne, poglądy, ktore w jasny sposób sugerują, ze dla pewnych ludzi i postaw społecznych, które nikomu nie szkodzą i nie czynią krzywdy, nie ma miejsca w Polsce, a miejsce jest tylko dla białych, heteroseksualnych katolików,  i najlepiej żeby państwo się tym zajęło, na czele którego oczywiście powinni stać "narodowcy", to bardzo specyficzna wizja raju na ziemi.

 

Bzdury, znanym narodowcem jest chociażby ten koleś:

Powiedz mi, gdzie było miejsce takich ludzi w faszystowskich systemach?

 

Pogrubiony fragment to jest kompletny WTF, chcesz delegalizować ruch polityczny, bo chciałby rządzić? To musiałbyś zdelegalizować wszystkie.

 

 

 

"jesli wczoraj'

 

mnie już nie interesuje "wczoraj" w odniesieniu do tego towarzystwa wątpliwej renomy. 

faceta co bił żonę, to bym może usprawiedliwił i uznał, że się zmienił, że coś do niego dotarło.

dla "narodowców" nie mam takiej wyrozumiałości.

Faszyści też nie mieli wyrozumiałości dla niektórych:)

 

 

Się tu przerzucacie narodowcami, nacjonalistami i faszystami a powie mi kto jakie są miedzy nimi różnice.

Czy to czasem nie jest tak że jak lubimy kogos to jest narodowiec a jak nie lubimy to faszysta?

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/03/18/tomasz-jazlowski-nacjonalizm-a-faszyzm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tu przerzucacie narodowcami, nacjonalistami i faszystami a powie mi kto jakie są miedzy nimi różnice.

Czy to czasem nie jest tak że jak lubimy kogos to jest narodowiec a jak nie lubimy to faszysta?

Mi lepiej wyjaśnij jakie są różnice pomiędzy socjaldemokratami, a narodowymi socjalistami, poza tym, że pierwszy nienawidzą białych mężczyzn, a drudzy żydów obojga płci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze niezłe lawirowanie na siłe w tym artykule

Faszyzm "„Państwo jest wieczne, jednostka zaś jest zjawiskiem przejściowym. Państwo nie jest sumą celów indywidualnych, lecz posiada własny cel, niezależny od celów indywidualnych”.

Nacjonalizm "Dla nacjonalisty Naród jest grupą jednostek psychofizycznych połączonych świadomością wspólnego pochodzenia i wynikającego z niego węzłami moralnymi. Poprzez państwo narodowe Naród realizuje swoje cele"... "Nie Naród dla Państwa, ale Państwo dla Narodu!"

Moim zdaniem to inne słowa mówiące to samo. Faszysta kopie żyda w imieniu państwa, a nacjonalista skopie ciapatego w imieniu narodu.

Efekt końcowy jest ten sam i nie ma znaczenia czy robimy coś w imieniu państwa, czy robimy coś w imieniu narodu.

Nie widze różnicy w realizowaniu celu dla dobra państwa, czy realizowaniu celu dla dobra narodu zamieszkującego to państwo.

 

p.s. Właściwie myślę ze Pan Tomasz się mocno myli, bo przecież III rzesza nie bardzo kierowała sie dobrem państwa mordując żydów zamieszkujących to państwo, czy też odrzucając niemieckich żydów naukowców. Już bardziej kierowano się dobrem jakiej tam rasy aryjskiej a nie państwa skoro nie przeszkadzało im połączenie z austrią.


Mi lepiej wyjaśnij jakie są różnice pomiędzy socjaldemokratami, a narodowymi socjalistami, poza tym, że pierwszy nienawidzą białych mężczyzn, a drudzy żydów obojga płci. 

 

Nie wyjaśnie. Uważam ze każdy sobie wyjasnia według potrzeb, dlartego dla jednych PIS jest prawicą a dla innych lewicą.

Zasad jest taka, jak nie lubię PIS-u a mam się za prawicowca to PIS jest lewicą.

Jak nie lubię PIS-u a jestem lewicowcem to PIS jest dla mnie prawicą.

I obawiam się że podobnie wygląda decydowanie o tym kto faszysta a kto nacjonalista czy narodowiec.

To tylko przypinanie łatek dla własnego lepszego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkonza

w bardzo szybkim skrócie-faszyzm:wszystko dla kraju nawet jeśli ma to oznaczać atak na inny kraj.Bez patrzenia na los własnych czy innych ludzi.

 

nacjonalizm:wszystko dla narodu z zachowaniem moralności itd.

Edytowane przez Sefore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Właściwie myślę ze Pan Tomasz się mocno myli, bo przecież III rzesza nie bardzo kierowała sie dobrem państwa mordując żydów zamieszkujących to państwo, czy też odrzucając niemieckich żydów naukowców. Już bardziej kierowano się dobrem jakiej tam rasy aryjskiej a nie państwa skoro nie przeszkadzało im połączenie z austrią.

Dlatego III Rzesza była państwem nazistowskim, a nie faszystowskim. Porównaj ich z faktycznie faszystowskimi Włochami Mussoliniego.

 

Ja tu widze niezłe lawirowanie na siłe w tym artykule

Faszyzm "„Państwo jest wieczne, jednostka zaś jest zjawiskiem przejściowym. Państwo nie jest sumą celów indywidualnych, lecz posiada własny cel, niezależny od celów indywidualnych”.

Nacjonalizm "Dla nacjonalisty Naród jest grupą jednostek psychofizycznych połączonych świadomością wspólnego pochodzenia i wynikającego z niego węzłami moralnymi. Poprzez państwo narodowe Naród realizuje swoje cele"... "Nie Naród dla Państwa, ale Państwo dla Narodu!"

Moim zdaniem to inne słowa mówiące to samo. Faszysta kopie żyda w imieniu państwa, a nacjonalista skopie ciapatego w imieniu narodu.

Efekt końcowy jest ten sam i nie ma znaczenia czy robimy coś w imieniu państwa, czy robimy coś w imieniu narodu.

Nie widze różnicy w realizowaniu celu dla dobra państwa, czy realizowaniu celu dla dobra narodu zamieszkującego to państwo.

A socjaldemokrata skopie białego w imię historycznej sprawiedliwości społecznej.

I efekt jest ten sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze niezłe lawirowanie na siłe w tym artykule

Faszyzm "„Państwo jest wieczne, jednostka zaś jest zjawiskiem przejściowym. Państwo nie jest sumą celów indywidualnych, lecz posiada własny cel, niezależny od celów indywidualnych”.

Nacjonalizm "Dla nacjonalisty Naród jest grupą jednostek psychofizycznych połączonych świadomością wspólnego pochodzenia i wynikającego z niego węzłami moralnymi. Poprzez państwo narodowe Naród realizuje swoje cele"... "Nie Naród dla Państwa, ale Państwo dla Narodu!"

Moim zdaniem to inne słowa mówiące to samo. Faszysta kopie żyda w imieniu państwa, a nacjonalista skopie ciapatego w imieniu narodu.

Efekt końcowy jest ten sam i nie ma znaczenia czy robimy coś w imieniu państwa, czy robimy coś w imieniu narodu.

Nie widze różnicy w realizowaniu celu dla dobra państwa, czy realizowaniu celu dla dobra narodu zamieszkującego to państwo.

 

p.s. Właściwie myślę ze Pan Tomasz się mocno myli, bo przecież III rzesza nie bardzo kierowała sie dobrem państwa mordując żydów zamieszkujących to państwo, czy też odrzucając niemieckich żydów naukowców. Już bardziej kierowano się dobrem jakiej tam rasy aryjskiej a nie państwa skoro nie przeszkadzało im połączenie z austrią.

 

 

No to dziwne, że nie widzisz różnicy. Naziści mordowali własny naród dla dobra państwa z niepełnosprawnymi itd. na czele, a polski ruch narodowy wręcz przeciwnie, jest zdecydowanie przeciwko aborcji i stawia dobro każdego człowieka w narodzie na równym poziomie. To jest ogromna różnica. Naziści dopuszczali działanie przeciwko narodowi dla dobra państwa, czy też ich wyobrażenia o nim, a narodowcy do tego nie dopuszczają.

 

Nieodłączną cechą faszyzmu jest również rasizm, którego w ruchu narodowym nie ma i jest trochę czarnoskórych członków rychów narodowych w Polsce.  

 

Problem jest w tym, że paru zadeklarowanych faszystów siedzi sobie u narodowców i psuje im opinię swoimi głupimi działaniami, typu hajlowanie ładnych parę lat temu, a jako że nacjonalizm jest jednym z elementów składowych faszyzmu, to im się tam nawet podoba.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkonza w bardzo szybkim skrócie-faszyzm:wszystko dla kraju nawet jeśli ma to oznaczać atak na inny kraj.Bez patrzenia na los własnych czy innych ludzi. nacjonalizm:wszystko dla narodu z zachowaniem moralności itd.

 

No w polityce zagranicznej róznice da się znaleźć ale obawiam się ze tylko dlatego iż mamy małą próbkę jeśli chodzi o państwa określane jako faszystowskie. Nie wiem przez to czy postępowanie Hitlera jest normą dla faszyzymu czy moze gdyby takich państw faszystowskich było dużo okazałby się jakimś tam wybrykiem zdarzajacym sie od czasu do czasu.

No i zgodnie z tą definicją wiele krajów można próbować pod nią podciągać.

Powiedziałbym że atakowanie innych krajów pasuje całkiem dobrze do USA a przeciez nie są krajem faszystowskim (przynajmniej w opinii większości)

Dlatego III Rzesza była państwem nazistowskim, a nie faszystowskim. Porównaj ich z faktycznie faszystowskimi Włochami Mussoliniego.

 

No dorzuciłeś nazim do kolekcji, mi już wystarczy szukania róznicy miedzy nacjonalizmem a faszyzmem.

W dodatku słowo faszyzm ma negatywny wydźwięk tylko dlatego że Hitler przegrał, gdyby wygrał wojnę faszyzym byłby określeniem budzącym pozytywne reakcje i to również wśród nas gdybysmy się w tym faszyźmie wychowali

 

A socjaldemokrata skopie białego w imię historycznej sprawiedliwości społecznej.

I efekt jest ten sam. 

 

No on chyba są jednak łagodniejsi patrząc po średniej, jakieś blokady i marsze bardziej niz kopanie.

Podkreślam że mówię o średniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dorzuciłeś nazim do kolekcji, mi już wystarczy szukania róznicy miedzy nacjonalizmem a faszyzmem.

W dodatku słowo faszyzm ma negatywny wydźwięk tylko dlatego że Hitler przegrał, gdyby wygrał wojnę faszyzym byłby określeniem budzącym pozytywne reakcje i to również wśród nas gdybysmy się w tym faszyźmie wychowali

Spoko. Tylko nie bierz do uwagi III Rzeszy przy opisywaniu państw faszystowskich, bo państwem faszystowskim nie było.

Jakoś w USA potępiane jest wygranie z Indianami, mimo że biali wygrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w polityce zagranicznej róznice da się znaleźć ale obawiam się ze tylko dlatego iż mamy małą próbkę jeśli chodzi o państwa określane jako faszystowskie. Nie wiem przez to czy postępowanie Hitlera jest normą dla faszyzymu czy moze gdyby takich państw faszystowskich było dużo okazałby się jakimś tam wybrykiem zdarzajacym sie od czasu do czasu.

No i zgodnie z tą definicją wiele krajów można próbować pod nią podciągać.

Powiedziałbym że atakowanie innych krajów pasuje całkiem dobrze do USA a przeciez nie są krajem faszystowskim (przynajmniej w opinii większości)

 

Hitler to był nazista nie faszysta.Jest bardzo duża różnica pomiędzy tym,faszyzm sam w sobie nie zakładał wyniszczenia jakiejś grupy ludzi.Nazizm to zakładał od samego początku i do tego dążył.

 

To skrócona definicja i weź to pod uwagę :P

Część krajów takich jak np.USA ma jakąś część tego co było w faszyzmie np.kontrola obywateli ;)

USA nie może być krajem faszystowskim bo nie spełnia podstawowego warunku-nie mają jednego silnego wodza który slrawuje władze,w USA masz przecież demokracje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne, że nie widzisz różnicy. Naziści mordowali własny naród dla dobra państwa z niepełnosprawnymi itd. na czele, a polski ruch narodowy wręcz przeciwnie, jest zdecydowanie przeciwko aborcji i stawia dobro każdego człowieka w narodzie na równym poziomie. To jest ogromna różnica. Naziści dopuszczali działanie przeciwko narodowi dla dobra państwa, czy też ich wyobrażenia o nim, a narodowcy do tego nie dopuszczają.

Nie mieszajmy nazizmu z eugeniką. To był trend wśród duzej czesci światowych elit a nie że tylko u niemców.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eugenika

Niemcy jako że w tamtym czasie działali bardzo szybko to i szybko się wykazali a dzieki temu ta eugenika została skompromitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy nazizmu z eugeniką. To był trend wśród duzej czesci światowych elit a nie że tylko u niemców.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eugenika

Niemcy jako że w tamtym czasie działali bardzo szybko to i szybko się wykazali a dzieki temu ta eugenika została skompromitowana.

Ok, tylko mi chodzi o to, że eugenika wśród narodowców nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Naziści dopuszczali działanie przeciwko narodowi dla dobra państwa, czy też ich wyobrażenia o nim, a narodowcy do tego nie dopuszczają.

 

Narodowcy nie dopuszczaja kopania czarnych polaków albo polaków muzułmanów? Myślę ze wątpie. Myślę ze rózni narodowcy mają rózne zapatrywanie na sprawę

 

Problem jest w tym, że paru zadeklarowanych faszystów siedzi sobie u narodowców i psuje im opinię swoimi głupimi działaniami, typu hajlowanie ładnych parę lat temu, a jako że nacjonalizm jest jednym z elementów składowych faszyzmu, to im się tam nawet podoba.

 

No własnie, to się miesza, ewoluuje i tak naprawdenie wiadomo czy  ruch narodowy będzie jutro. W zaleznosci od tego jaka jednostka zdobędzie wiekszy posłuch moga stac się gorsi niż Hitler lub łagodniejsi niż Gandhi, a bez względu na to w którą stronę pójdą każdy im przypnie taką łatkę jaka mu najbardziej odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narodowcy nie dopuszczaja kopania czarnych polaków albo polaków muzułmanów? Myślę ze wątpie. Myślę ze rózni narodowcy mają rózne zapatrywanie na sprawę

 

No własnie, to się miesza, ewoluuje i tak naprawdenie wiadomo czy  ruch narodowy będzie jutro. W zaleznosci od tego jaka jednostka zdobędzie wiekszy posłuch moga stac się gorsi niż Hitler lub łagodniejsi niż Gandhi, a bez względu na to w którą stronę pójdą każdy im przypnie taką łatkę jaka mu najbardziej odpowiada

No nie dopuszczają i mają czarnych polaków w swoich szeregach. Polaków muzułmanów z oczywistych względów w swoich szeregach nie posiadają, ale z tych samych oczywistych względów nie dopuszczają kopania nikogo. A ci którzy kopią innych są w zależności od motywacji zwykłymi bandytami, rasistami, a często i faszystami.

 

Każdy ruch polityczny może ewoluować w coś groźnego, mamy je wszystkie od początku likwidować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.