Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, julekstep napisał:

a co tych 'artystow' zdenerwowalo w decyzji dyrektora odnosnie wystawy w muzeum (decyzji do ktorej mial przeciez pelne prawo)

ich tez umoralniasz po twitterach i insta?

Myślę, że umiesz przeglądać Internet i odpowiedzieć sobie na swoje pytanie/odpowiedź. 

Nie umoralnianiam, bo nie muszę, bo mieli do tego prawo by wyrazić swoje zdanie na temat tej decyzji o przedwczesnym zdjęciu tych prac a jedzenie bananów i wrzucanie zdjęć na media społecznościowe, nie jest zakazane i nie powinno obrażać kogokolwiek obiektywnego. Nie posiadam instagramu a Twitter służy mi tylko i wyłącznie do śledzenia zainteresowań, głównie NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Tecu napisał:

Myślę, że umiesz przeglądać Internet i odpowiedzieć sobie na swoje pytanie/odpowiedź. 

Nie umoralnianiam, bo nie muszę, bo mieli do tego prawo by wyrazić swoje zdanie na temat tej decyzji o przedwczesnym zdjęciu tych prac a jedzenie bananów i wrzucanie zdjęć na media społecznościowe, nie jest zakazane i nie powinno obrażać kogokolwiek obiektywnego. Nie posiadam instagramu a Twitter służy mi tylko i wyłącznie do śledzenia zainteresowań, głównie NBA.

Delta ma prawo wyrazic swoje zdanie na temat wyrazajacych swoje zdanie - a jego umoralniasz.

Double standards as usual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Deltę.

W Twoim subiektywnym odczuciu. 

Masz do takowego prawo ofc (jak i do posiadania podwójnych standardów) - po prostu jest to słabe (szczególnie kiedy zwracasz uwagę na 'zdenerwowanie' u Delty, który napisał dwa z dupy posty a nie zwracasz uwagi na zdenerwowanie u osób, które organizują jakieś większe akcje w temacie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat niemożność logowania teraz to może być konsekwencja nowego forum bo tez nie mogłem się zalogować pare dni i pomogło dopiero kasowanie hasła 

co do pierwszej części pytania to nie pomogę choć niezależnie od twórczości nawet kontrowersyjnej czasem brakuje kolorytu 

2 godziny temu, quevas napisał:

Małe pytanie do Wielce Szanowanego pana Admina, który mnie zbanował. A tutaj, bo to kwestia polityczna, jak sądzę.

Uspokajam : pytam z czystej ciekawości i jednorazowo, bo - bez obaw - nie zamierzam tutaj pozostawać ani jedną minutę ponad miarę. Epitety, chamstwo i agresję znosze bez trudu, ale cenzura mnie odpycha i powoduje odruch wymiotny.

 

Jak kibol pokazuje palec, a rywal wchodzi wyprostowaną nogą, to jest część gry, ale jak sędzia daje czerwoną kartke za dłubanie w nosie, to się z takiego boiska schodzi, bo dalsza gra nie ma sensu.

 

pytanie 1 : za co ten ban, bo żadnego słynnego 'zdjęcia flagi w kupie" nie wklejałem ? pytanie 2 : dlaczego rozpowiadasz, że dałeś mi bana na 90 dni, skoro rzeczywistość nie zgadza się z faktami, bo w 91 dniu nadal nie mogłem się zalogować, a i do dzisiaj [ 5 miesiąc ] moje konto jest zablokowane ?

 

z ucałowaniami Vasquez.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4454

"Z radością informuję, że właśnie podpisałem akt notarialny, na podstawie którego mieszkanie, w którym mieszkam, stało się moją własnością. Było to możliwe wyłącznie dzięki Waszej pomocy, której wielkodusznie mi udzieliliście...."

Komentarz (nie mój):

Dzieki czemu PT Michalkiewicz bedzie dalej mogl opowiadac jak to dobrze w kapitalizmie. Nastepny wyklad proponuje odbyc w schronisku im. Brata Alberta.

hahahaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, darkonza napisał:

www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4454

"Z radością informuję, że właśnie podpisałem akt notarialny, na podstawie którego mieszkanie, w którym mieszkam, stało się moją własnością. Było to możliwe wyłącznie dzięki Waszej pomocy, której wielkodusznie mi udzieliliście...."

Komentarz (nie mój):

Dzieki czemu PT Michalkiewicz bedzie dalej mogl opowiadac jak to dobrze w kapitalizmie. Nastepny wyklad proponuje odbyc w schronisku im. Brata Alberta.

hahahaaaaa

Gdybyś go uważniej słuchał, wiedziałbyś, że Pan Stanisław jest za dobrowolną pomocą innym, a nie przymusową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Alonzo napisał:

Gdybyś go uważniej słuchał, wiedziałbyś, że Pan Stanisław jest za dobrowolną pomocą innym, a nie przymusową.

Uważnie go słucham i w związku z tym uważam że powinien w schronisku wytłumaczyć ubogim ze on dostał dobrowolną pomoc wiec ma mieszkanie, a oni nie dostaną takiej dobrowolnej pomocy wiec nie będą mieszkania mieć. Oczywiscie powinni głosować na ugrupowania promujące czysty kapitalizm, by tym którzy maja wiele było dodane a tym którzy mają mało było zabrane.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Widocznie ludzie, którzy dali kasę Panu Stanisławowi woleli dać kasę jemu zamiast tym ze schroniska.

Ich kasa, zatem ich wolny wybór :)

Oczywiście, że ich, jak juz wcześniej pisałem, w prawdziwym kapitaliźmie następuje rozwarstwienie nie tylko w sferze dochodów, ale tez rozwarstwienie w sferze pomocy socjalnej.

I wydaje Ci się to dobre i sprawiedliwe do momentu kiedy ewentualnie sam będziesz potrzebował pomocy (czego w żaden sposób nie życzę! ) a jednocześnie będziesz znany tak jak Ci ze schroniska brata Alberta a nie tak jak Michalkiewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber jasne, ale nie ma złotego środka. Lepiej jednak, żeby było sprawiedliwiej niż po równo. Chyba, że jesteś zwolennikiem teorii, że Ty pracujesz, ja leżę brzuchem do góry i dostajemy po równo ;) Ojcowie  myśli komunistycznej chcieli to już kiedyś wprowadzić, ma to nawet swoja nazwę - Utopia :) Okazało się, że ludzkość nie jest nadal na to gotowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo koncepcja ze wszyscy dostaja po rowno tez jest bardzo szlachetna w zalozeniu i konczy sie w ten sam sposob co koncepcja ze wszyscy dostaja sprawiedliwie. Obie nie dzialaja. Wiadomo juz chyba ze prawidlowa koncepcja to taka w ktorej jest czesciowo sprawiedliwie i czesciowo rowno. Pytanie brzmi tylko w jakich proporcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.