Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Koelner napisał:
religia jest po to aby tylko przyciągnąć motłoch , w krajach zachodnich na szczęście nie ma aż tylu ludzi ogłupionych religijną papką w przeciwieństwie do analfabetów muzułmańskich

Ktos w tym konkretnym temacie (widzac roznice w jakosci wpisow) jest jeszcze w stanie w to uwierzyc? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

Ktos w tym konkretnym temacie (widzac roznice w jakosci wpisow) jest jeszcze w stanie w to uwierzyc? :D

 

Twoje ostatnie posty

1. pytanie

2. typy z wynikami

3. typy z wynikami

4. post o treści "aha"

5.jedno zdanie

6. jedno zdanie

7. pytanie

8. jedno zdanie

9. 3 zdania w tym pytanie

10. dwa słowa

11. jedno zdanie

12. trochę więcej

13. jedno zdanie

14. wesley snipes

15. jedno zdanie plus trzymam kciuki

 

dalej mi się nie chce ale jesteś elitą intelektualną ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

dalej mi się nie chce ale jesteś elitą intelektualną ;]

jedno 'ale' mordeczko - ja jestem niewierzący :)

cieszę się, że zgadzasz się z moją tezą! (Twój post dodatkowo pokazuje jak nieistotne potrafią być te 'długie' wpisy tak btw :D)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

jedno 'ale' mordeczko - ja jestem niewierzący :)

cieszę się, że zgadzasz się z moją tezą! (Twój post dodatkowo pokazuje jak nieistotne potrafią być te 'długie' wpisy tak btw :D)

ogólnie te forum jest mało istotne :]

 

2 minuty temu, josephnba napisał:

Nie wiem co mnie bardziej zdumiewa 

Blokada umysłowa darknozy czy fakt że w spisie postów Julka nie ma żadnego gifa z jokicem

 

wydaje mi się, że darkonza chce pokazać USA jako krwiożerczego imperialistę , który odpowiada za całe zło na świecie , szczególnie w krajach muzułmańskich i próbuje przemycić jeszcze winę chrześcijaństwa w podejściu tego kraju . jest to wypaczenie ponieważ to ani wina chrześcijaństwa ani nawet tym bardziej muzułmańska, że ropa znajduję się tam gdzie się znajduje a Iran nie daje się złamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Koelner napisał:
And this be our motto: "In God is our trust":

 

religia jest po to aby tylko przyciągnąć motłoch , w krajach zachodnich na szczęście nie ma aż tylu ludzi ogłupionych religijną papką w przeciwieństwie do analfabetów muzułmańskich

Mógłbyś przetłumaczyć tą frazę na arabski(który ma w USA na poziomie federalnym równe prawa co angielski)?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:
 

religia jest po to aby tylko przyciągnąć motłoch , w krajach zachodnich na szczęście nie ma aż tylu ludzi ogłupionych religijną papką w przeciwieństwie do analfabetów muzułmańskich

Kosciol na pewnym etapie swojej historii bardzo zaniedbal apologetyke, bo w swojej naiwnosci uznał ze nie trzeba juz nikogo przekonywac o racjonalnosci wiary. To byl ogromny blad ktorego efekty widzimy dzisiaj. Rozwoj techniczny spowodowal uwstecznienie w materii duchowej. Interpretacja Biblii znaczaco przekracza mozliwosci intelektualne ludzi ktorzy w Twojej opinii nie sa motlochem, ba, czesto na podstawie doslownego odczytywania tekstu probuja tenze motloch wysmiewac. Kiedy zaczely powstawac takie teksty jak Fides et Ratio bylo juz zwyczajnie za pozno. Kosciol przegapil ten moment w europie zachodniej kiedy zaczal byc traktowany jako relikt przeszlosci, zupelnie nieslusznie.

W dniu 22.04.2019 o 16:05, Sebastian napisał:

Sądzę bowiem, że poważniejsze problemy nam umykają a zajmujemy się głupotą kilkudziesięciu osób. Ta "tradycja" została już dawno przez kościół potępiona i zakazana. Kolega zaś od razu połączył to z  paleniem książek, podczas gdy są to sprawy całkowicie ze sobą niezwiązane. I tak - takiemu stawianiu spraw będę się sprzeciwiał. 

 

 

Media rozkręciły taką aferę wokół tego Judasza, że ręce opadają. Kto to w ogóle łyka? 

 

 

PIS w jednym momencie jest przez skrajności lewicowe posądzany o antysemityzm, a przez skrajności prawicowe o rozdawanie miliardów Żydom, za co prezydent i rząd powinni zostać skazani na karę śmierci. Polska scena polityczna to dom wariatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNP zawiesza protest i ogłasza wielkie zwycięstwo. Nie wiem, kto ma w nie uwierzyć, nauczyciele się wściekną ( tzn. najbardziej wściekną się, jak zobaczą majową wypłatę).

Teraz ZNP poszerzyło postulaty strajkowe i proponuje między innymi, żeby wydatki na edukację wynosiły 5% PKB, co jest dziwne, bo właśnie tyle wydajemy:

Total_general_government_expenditure_on_

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba powoli zaczyamy rozumiec czemu ludzie za komuny strajkowali. Jak sie mocno poprawia to część uznaje ze im sie poprawia za mało, a że optymizm duży, bezrobocie małe to przez to i strachu niewiele by wyjść na ulicę.

Jak jest bezrobocie duze i bieda to wtedy strach, strajków nie ma bo jak stracę pracę to koniec ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

To chyba powoli zaczyamy rozumiec czemu ludzie za komuny strajkowali. Jak sie mocno poprawia to część uznaje ze im sie poprawia za mało, a że optymizm duży, bezrobocie małe to przez to i strachu niewiele by wyjść na ulicę.

Jak jest bezrobocie duze i bieda to wtedy strach, strajków nie ma bo jak stracę pracę to koniec ze mną

A nauczyciele strajkowali za komuny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.