Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

a napiszą, że finansują to z pieniędzy ukradzionych z OFE? że chcą podnieść akcyzę na alkohol, że nie dotrzymują obietnic wyborczych (kwota wolna od podatku, niższy vat) że kłamią w żywe oczy (krowy i  świnie ale tylko jak ta wstrętna unia da) wystarczy nie kraść. nie wypowiadam się w tym temacie ale to jest na poziomie tego pana http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24628482,abp-jedraszewski-chrzescijanstwo-zawsze-bylo-przesladowane.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ptak napisał:

 że nie dotrzymują obietnic wyborczych 

Jak na polskie standardy to oni naprawdę dotrzymują obietnic i są konsekwentni:

Cytat

Fundamentem cywilizacji Zachodu jest Dekalog. Wierzymy wspólnie w trwałą wartość norm w nim zawartych. Nie chcemy, by Państwo przypisywało sobie rolę strażnika Dekalogu. Ale Państwo nie może pozwalać, by jedni – łamiąc zawarte w nim zasady – pozbawiali w ten sposób godności i praw innych albo deprawowali tych, którzy nie dojrzeli jeszcze do pełnej odpowiedzialności za swoje życie. Dlatego zadaniem Państwa jest roztropne wspieranie rodziny i tradycyjnych norm obyczajowych, służących jej trwałości i rozwojowi. Dlatego prawo winno ochraniać życie ludzkie, tak jak czyni to obowiązujące dziś w Polsce ustawodawstwo, zakazując również eutanazji i ograniczając badania genetyczne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Czy seria wybuchow w kosciolach ma cos wspolnego z przesladowaniem chrzescijan? O to pytasz?

Nie. Temat nazywa się Polska scena polityczna i nawiązuję do słów poprzedników i oburzenia, że o tym nikt nie chce pisać o o kukle tak. 

Co do zamachów to oprócz wyrażenia współczucia rodzinom ofiar, możemy jeszcze coś napisać w tym temacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań pisać @Tecu, że coś nie ma związku z tematem, kolejny raz w ostatnich dniach muszę to tutaj czytać. Lepiej dodaj coś od siebie, zamiast zaśmiecać jakimiś dziwnymi pretensjami. A jeśli nie masz nic do dodania, to przemilcz, nikt i tak tych uwag nie będzie brał do siebie, a tylko irytujesz. 

Temat jest pojemny, poruszanych jest wiele tematów z całego świata i już wiele razy było to wspomniane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Nie. Temat nazywa się Polska scena polityczna i nawiązuję do słów poprzedników i oburzenia, że o tym nikt nie chce pisać o o kukle tak. 

Co do zamachów to oprócz wyrażenia współczucia rodzinom ofiar, możemy jeszcze coś napisać w tym temacie? 

Dlaczego masz jakiś problem z tym, że ktoś wspomniał o tym zamachu w tym temacie?

Ja oczytałem post Sebastiana, jako jasne nawiązanie do tego, co wrzucił ptak, który obśmiał wypowiedź Jędraszewskiego, o tym  że chrześcijaństwo jest prześladowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych pretensji, bo nikt w tym temacie nie pisał. Po prostu dziwi mnie to, że ktoś krytykuje wspomnienie o kukle, pisząc, że są ważniejsze sprawy, czyli zamachy na Sri Lance, jednocześnie nie wypowiadając się ani w tym ani w tamtym temacie. 

Zapraszam w takim razie o wypowiedzenie się w temacie zamachów. Od razu zaznaczam, że ja nie mam żadnej opinii na ten temat oprócz współczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Nie mam żadnych pretensji, bo nikt w tym temacie nie pisał. Po prostu dziwi mnie to, że ktoś krytykuje wspomnienie o kukle, pisząc, że są ważniejsze sprawy, czyli zamachy na Sri Lance, jednocześnie nie wypowiadając się ani w tym ani w tamtym temacie. 

Zapraszam w takim razie o wypowiedzenie się w temacie zamachów. Od razu zaznaczam, że ja nie mam żadnej opinii na ten temat oprócz współczucia. 

Sądzę bowiem, że poważniejsze problemy nam umykają a zajmujemy się głupotą kilkudziesięciu osób. Ta "tradycja" została już dawno przez kościół potępiona i zakazana. Kolega zaś od razu połączył to z  paleniem książek, podczas gdy są to sprawy całkowicie ze sobą niezwiązane. I tak - takiemu stawianiu spraw będę się sprzeciwiał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Ja oczytałem post Sebastiana, jako jasne nawiązanie do tego, co wrzucił ptak, który obśmiał wypowiedź Jędraszewskiego, o tym  że chrześcijaństwo jest prześladowane. 

Złudzenie, po prostu jak biją naszych to afera jest większa, ale generalnie na świecie to kraje "chrześcijańskie" napadają na kraje "muzułmańskie". Irak, Libia, Afganistan.

Chrześcijanie są  prześladowani w detalu, muzułmanie w hurcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darkonza napisał:

Złudzenie, po prostu jak biją naszych to afera jest większa, ale generalnie na świecie to kraje "chrześcijańskie" napadają na kraje "muzułmańskie". Irak, Libia, Afganistan.

Chrześcijanie są  prześladowani w detalu, muzułmanie w hurcie.

A wiesz co łączy prześladowanych muzułmanów i prześladowanych chrześcijan?

Jedni i drudzy są prześladowani w głównej mierze przez muzułmanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, darkonza napisał:

Złudzenie, po prostu jak biją naszych to afera jest większa, ale generalnie na świecie to kraje "chrześcijańskie" napadają na kraje "muzułmańskie". Irak, Libia, Afganistan.

 Chrześcijanie są  prześladowani w detalu, muzułmanie w hurcie.

Jaki kraj chrześcijański napadł na Irak albo Libię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Hancock napisał:

A wiesz co łączy prześladowanych muzułmanów i prześladowanych chrześcijan?

Jedni i drudzy są prześladowani w głównej mierze przez muzułmanów.

No ale to prześladowania detaliczne, zupełnie nieporównywalne z tym zrzucaniem tysięcy ton trotylu na głowy i rozbijaniem struktur państwa, niszczeniem gospodarki.

 

22 minuty temu, RappaR napisał:

Jaki kraj chrześcijański napadł na Irak albo Libię.

Nie wiem jaką pułapkę szykujesz ale niech będzie ze USA było tym krajem np. w odniesieniu do Iraku.

Liia to wogóle fajna temat do otwierania oczu. Tam był Kadafi - straszny tyran i z jego powodu kilkanascie krajów zgodnie atakowałoLibię z powietrza. Obecnie tam jest kilku dykatotorów, każdy gorszy niż Kadafi. Jakos nikt do interwencji nie wzywa.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24684116,general-walczy-z-rzadem-o-stolice-niby-to-prawda-ale-rzeczywistosc.html#s=BoxOpMT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, darkonza napisał:

Nie wiem jaką pułapkę szykujesz ale niech będzie ze USA było tym krajem np. w odniesieniu do Iraku.

Liia to wogóle fajna temat do otwierania oczu. Tam był Kadafi - straszny tyran i z jego powodu kilkanascie krajów zgodnie atakowałoLibię z powietrza. Obecnie tam jest kilku dykatotorów, każdy gorszy niż Kadafi. Jakos nikt do interwencji nie wzywa.

W którym miejscu w konstytucji USA ma wpisane chrześcijaństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.