Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, fluber napisał:

Doprecyzowując, u nas się nic nie wydarzyło. 

 

Najpierw mówisz parę stron temu, że ten czy tamten nie wie jak się politykę robi, a teraz brzmisz jak Kazia Szczuka "Jak się okaże, że większość z nich (imigrantów) jest terrorystami, to wtedy będziemy się martwić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

 

Najpierw mówisz parę stron temu, że ten czy tamten nie wie jak się politykę robi, a teraz brzmisz jak Kazia Szczuka "Jak się okaże, że większość z nich (imigrantów) jest terrorystami, to wtedy będziemy się martwić"

Wybacz, ale nie rozumiem, co chcesz powiedzieć. Oni umówili się na rozmowę z naszym ambasadorem i przedstawili swoje oczekiwania, a nasze MSZ oficjalnie napisało, że nie ma szans żebyśmy się na to zgodzili. Co byś jeszcze chciał w tej sprawie?

13 minut temu, julekstep napisał:

 

Deklaracja Terezińska - czerwiec 2009

Przedłużenie finansowania programu 'Budowa Muzeum Historii Żydów Polskich' - wrzesień 2009

 

BĘC

Jednym słowem, a właściwie trzema:

 spisek 🙈

 zmowa🙉

 zdrada🙊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cardi napisał:

 

 

Konferencja w Sejmie, a te cielaki z drugiej strony mikrofonów żadnego pytania :D Nawet głupiej prośby o kopię notatki. Poziom dziennikarstwa w Polsce :)

 

widzę , że Stasiowi hajs się przyda to zaczyna się udzielać nawet w sejmie , a ja pamiętam jak wypowiadał się jak to nie pójdzie do polityki bo musiałby być czyimś agentem. koszula bliższa ciału :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

 

widzę , że Stasiowi hajs się przyda to zaczyna się udzielać nawet w sejmie , a ja pamiętam jak wypowiadał się jak to nie pójdzie do polityki bo musiałby być czyimś agentem. koszula bliższa ciału :D

 

No tak, w końcu dziwne, że chcąc przedstawić informacje szerszej grupie osób idzie się z tym do mediów, a żeby nie chodzić od redakcji do redakcji robi się konferencję w sejmie. 

 

14 minut temu, fluber napisał:

Wybacz, ale nie rozumiem, co chcesz powiedzieć. Oni umówili się na rozmowę z naszym ambasadorem i przedstawili swoje oczekiwania, a nasze MSZ oficjalnie napisało, że nie ma szans żebyśmy się na to zgodzili. Co byś jeszcze chciał w tej sprawie?

 

 

Gdzie to oficjalne napisanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

Problem w tym, że wypowiedzi, które przytoczyłem nie były autorstwa osób, które w jakikolwiek wyborach osiągnęły sukces, głównie z uwagi na swoje poglądy:) Nigdy nie uzyskały odpowiedniej liczby głosów, a mimo tego mają głos. 

 

konfederacja uzyskała jednak odpowiednią ilość podpisów i to daje im głos. wybory będą kolejnym etapem weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

 

Tyle jest ta odpowiedź warta, co słowa Czaputowicza.

No oczywiście, że oficjalne pismo MSZ nie jest nic warte w przeciwieństwie do urojeń bandy psycholi. Btw. odniesiesz się merytorycznie do cytatów z konferencji, które wrzuciłem i pozwolisz mi jako ekspert w czytaniu ze zrozumieniem je zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No oczywiście, że oficjalne pismo MSZ nie jest nic warte w przeciwieństwie do urojeń bandy psycholi. Btw. odniesiesz się merytorycznie do cytatów z konferencji, które wrzuciłem i pozwolisz mi jako ekspert w czytaniu ze zrozumieniem je zrozumieć?

 

Nie, ponieważ mnie one nie interesują, interesuje mnie notatka ujawniona przez S.M. i nie jego osoba, ani osoby które ją komentują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

 

Nie, ponieważ mnie one nie interesują, interesuje mnie notatka ujawniona przez S.M. i nie jego osoba, ani osoby które ją komentują.

 

To po co wrzucasz drugi film w tej sprawie, który od pierwszego różnią tylko wypowiedzi tych bałwanów wokół MIchalkiewicza? 

 

Interesuje Cię teoria spiskowa, a nie fakty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cardi napisał:

 

No tak, w końcu dziwne, że chcąc przedstawić informacje szerszej grupie osób idzie się z tym do mediów, a żeby nie chodzić od redakcji do redakcji robi się konferencję w sejmie.

 

sam wychowałem się na Michalkiewiczu i przez tyle lat miał wiele takich informacji i raczej unikał sejmu. do mediów sam twierdzi, że nie jest zapraszany i pojawiał się sporadycznie. może będę brutalny ale trzeba ocenić ludzi po działaniach a nawet jeśli Stanisław ma rację to jeśli przez tyle lat nie był w stanie w okół siebie zebrać ludzi i stworzyć ruchu czy partii to znaczy , że jest nieudacznikiem . sam wspominał, że źródła informacji nie poda więc jeśli cała kariera jego polega na tym co przekaże to źródło tylko on obiera w słówka to jest leniem. byłem na dwóch spotkaniach , w mniejszym gronie sam z nim rozmawiałem i wnioskuje, że znalazł sobie nisze która dawała mu jakiś dochód na utrzymanie, taki minimalista. jestem ciekaw jego przyszłych działań ale jeśli zaczyna się palić mu koło tyłka to może być wesoło.

moje źródło też podało mi informację , że podsłuch u Sowy był od CIA ponieważ PiS obiecał zakupować sprzęt tylko i wyłącznie od USA , kosztem Caracali oraz rakiety miały być kupowane od Żydów wyprodukowane w Gliwicach

dlatego akurat w tym wypadku broniłbym tezy flubera , ale też nie wiadomo jak na serio traktuje USA PiS, czy jak psa który jest na łańcuchy i nie może szczekać na jednego gościa czy taki który jest traktowany jak członek rodziny

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

To po co wrzucasz drugi film w tej sprawie, który od pierwszego różnią tylko wypowiedzi tych bałwanów wokół MIchalkiewicza? 

 

Interesuje Cię teoria spiskowa, a nie fakty. 

 

 

 

Miejsce i ilość mikrofonów do której mówi się różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał:

@Koelner

Problem z tą "dochodową" działalnością Michalkiewicza polega na tym, że jego sympatycy są biedni ( zazwyczaj na początku kariery zawodowej, mało zarabiający, najdotkliwiej odczuwający obciążenie podatkowe), bo gdyby nie to, to Michalkiewicz żyłby jak Panisko:

 

gdyby :) jeśli sympatycy są biedni to też nie jest zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te negocjacje się nigdy nie skończą. Dzisiaj przyszli z nowymi propozycjami. Rząd zaproponował dodatkowe 125 złotych netto dla dyplomowanych za dodatkowe 2 godziny pracy ( co jest w rzeczywistości obniżką wynagrodzenia), a ZNP zaproponowało rozłożenie podwyżki 30% na 5 rat w tym roku ( 5%, 9,6%, 5%, 5%, 5%) co zamiast 30% podwyżki daje 33,2% podwyżki ( czyli w rzeczywistości chcą jeszcze więcej niż wcześniej)

 

Jak obie strony będą negocjować w przeciwne strony to te negocjacje się nigdy nie skończą.

W dniu 15.04.2019 o 21:59, julekstep napisał:

Cytat z TVN 24:

 

"Quasimodo nie dopilnował"

 

lol

Myślałem, że żartujesz, ale jednak nie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Te negocjacje się nigdy nie skończą. Dzisiaj przyszli z nowymi propozycjami. Rząd zaproponował dodatkowe 125 złotych netto dla dyplomowanych za dodatkowe 2 godziny pracy ( co jest w rzeczywistości obniżką wynagrodzenia), a ZNP zaproponowało rozłożenie podwyżki 30% na 5 rat w tym roku ( 5%, 9,6%, 5%, 5%, 5%) co zamiast 30% podwyżki daje 33,2% podwyżki ( czyli w rzeczywistości chcą jeszcze więcej niż wcześniej)

 

Jak obie strony będą negocjować w przeciwne strony to te negocjacje się nigdy nie skończą.

 

PiS dobrze robi imo, wiedzą że nauczyciele zaczną odpadać po kolei jak się kasa zacznie kończyć, więc dokładają po trochę trzymając narrację że to ZNP jest ten zły. Kampania wyborcza pełną gębą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.