Skocz do zawartości

Lakers w listopadzie


Van

Rekomendowane odpowiedzi

zzgadzam sie van:) dzis wejde na wikipedie i wkleje jego foto:)

wszystko fajnie mamy 3-0

 

mnie martwia 3 rzeczy. czemu zawsze gdy gramy z sonics oni laduja nam kupe trojek??? zawsze odkad pamietam mecze z nimi konczyly sie powyzej 100.

 

druga sprawa obrona. nie bronilismy. nie wiem czy to kwestia utraty koncentracji po wyjsciu na prowadzenie +19 w 1 kwarcie czy poprostu taki dzien. ale fakt pozostaje faktem ze widzialem tylko kilka razy obrone naszego zespolu.

najbardziej opieprzal sie niestety kobe. nie do tego mnie przyzwyczail ale mam nadzieje ze to tylko kwestia wejsia w mecze. widac po nim bylo nie tylko w obronie ale i w ataku ze jeszcze na niektore zagrania sie nie decydowal. w pewnym momencie zamarlem gdy nie dolecial do kosza w latwej sytuacji probujac wsadzic. zlapal sie wtedy za kolano ale jak sie okazalo nic sie nie stalo. na szcezscie

 

trzecia sprawa. pomimo 118pkt w ataku mialem wrazenie ze w n iektorych momenach gra w ataku sie nie kleila. chodzi mi tu o 14-0 dla sss kiedy przez kilka minut nie bylismy w stanie nic rzucic oraz 3 kwarte gdzie zespol poprostu stal.

 

mam nadzieje ze zlikwidujemy to w trakcie sezonu.

chlopcy wyciagna wnioski i w seattle bedzie juz lepiej, choc bardzo obawiam sie tego meczu. jak zreszta w tym momencie kazdego.

 

szczeze mowiac po tym 3 meczu mam wiecej znakow zapytania i watpliwosci odnosnie naszej ekipy niz po tamtych meczach. w sumei patrzac na bynuma i turiafa obaj zrobili dzis to czego nawet ie zakladalismy ze beda w stanie robic przed sezonem, wiec wypada sie nawet z takiej gry bynum cieszyc.

 

 

3-0 jak milo:)

aha. po tych 3 meczach rzucamy srednio powyzej 110ppg. troche patrzac na te mecze zblizamy sie w stylu do phx i pomimo bilansu martwi mnie to bo tak grajac zapominamy o obronie i pomimo bilansu 3-0 wolalbym bysmy wygrywali meecze nie tracac 95ppg. choc z 2 strony moze mamy w tym momencie tyle talentu w ataku ze trzeba z tego korzystac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

defensywa na pewno dobrze jakby była lepsza, ale cóż Kobe dopiero wrócił i widać, ze kondycyjnie musi nadrobić poza tym brak Kwame pod koszem czyli jakby nie było nie możemy skorzystać z naszych najlepszych defensorów z poprzedniego sezonu do tej pory. Dodatkowo Suns, Warriors i Sonics to trzy dobre czy nawet bardzo dobre ofensywnie drużyny Suns i Sonics zdobywali najwięcej punktów w poprzednim sezonie a i Warriors byli pod tym względem wysoko także jak wszyscy wrócą do zdrowia i nie będziemy grać z tak dobrymi ofensywnie rywalami defensywa również powinna wyglądać lepiej, na razie jest bardzo dobrze 3-0 a u kilku graczy widać niesamowite postepy w grze w porównaniu do poprzedniego sezonu trzeba Bryanta na nowo wprowadzić do drużyny później podobnie z Kwame i Mihmem także na pewno będzie w między czasie na co narzekać, ale najwazniejsze jest to, że jak dotąd mimo problemów udaje się jednak kończyć mecze z większą ilością punktów niż rywale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka spraw

 

przyjrzalem sie statystykom i....

mamy kolejnego zawodnika ktory bije swoj rekord zyciowy w punktach:D

luke walton rzucil dzis 20!! poprzednim jego najwiekszym osiagnieciem bylo 19pts w meczu z.... sonics z 25.01.05:D

 

tak wiec w ciagu 3 spotkan 4 zawodnikow ustanowilo swoje rekordy.

 

mam prosbe. moglby ktos odswierzyc nasza strone glowna? chodzi mi o tabele i statsy i kalendarz. bo to 3-0 i prowadzenie w tabeli tak ladnie wyglada, ze wypadaloby aby na glownej bylo na dzien dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe. moglby ktos odswierzyc nasza strone glowna? chodzi mi o tabele i statsy i kalendarz. bo to 3-0 i prowadzenie w tabeli tak ladnie wyglada, ze wypadaloby aby na glownej bylo na dzien dobry:)

 

Na głownej http://www.e-nba.pl tabele aktualizowałem i wyniki są. Na http://lakers.e-nba.pl/ tabele są z zeszłego roku, więc to pewnie jeszzcze trochę potrwa, zanim będa z tego sezonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja może coś napiszę, wypada po trzecim kolejnym zwyciestwie Lakers :) . Na pewno tak jak piszecie jest wiele znaków zapytania w zespole i wiele rzeczy do poprawienia, ale to nastraja mnie tym bardziej pozytywnie, bo skoro to jest dopiero początek sezonu, to rzeczą normalną jest że wiele rzeczy nie wygląda tak jak powinno, ale to będzie się poprawiać im dłużej bedzie trwał sezon, a póki co mamy 3 zwycięstwa, 0 porażek, Kobe wrócił, Bynum, Turiaf i Walton grają jakby w offseason wzięli udział w programie "Pimp ma basketball player" :wink: , więc myślę, że póki co możemy być bardzo zadowoleni. Tym bardziej, że czas płynie i lada moment powinniśmy zobaczyć Kwame na parkiecie, szczerze mówiąc to już nie moge się tego doczekać, bo tyle było w wakacje gadki o tym jak to ćwiczył rzut z półdystansu, poprawił ogólnie swoją grę, do tego cały czas jest przecież świetnym obrońcą co już nie raz udowadniał i chciałbym wreszcie zobaczyć jak Kwame prezentuje się w rzeczywistości po długim okresie przygotowawczym.

W dzisiejszym meczu dobrze wprowadził się do zespołu Kobe, dobrze, że już w pierwszym meczu nie starał się rzucać na siłe, ale rozsądnie kierować grą. Odom jestw tym sezonie po prostu niesamowity i jak na razie to jest jednym z najlepszych graczy w lidze, jeśli nie najlepszym :D . Wielkie słowa uznania także dla Waltona i Turiaf'a, ale o nich już pisaliście dużo, więc nie będe się powtarzał, po prostu świetnie.

 

Natomiast jeśli chodzi o Mihma, to ja mam do jego przydatności w zespole coraz więcej wątpliwości, ta jego kontuzja ciągnie się w nieskończoność, teraz mamy Bynuma, Turiafa, Kwame i tak naprawdę ciężko znaleźć jakąs sensowną rolę dla Mihma w tym zespole, no bo jezli wszyscy będą zdrowi, to on nie ma co marzyć o pierwszej piątce, a i z ławki ma u nas kto wchodzić, więc zastanawiam sie czy nie powinniśmy rozejrzeć sie za jakąś sensowną wymianą z udziałem Mihma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko ze swojej strony, ze denerwujace dla mnie jako fana Sonics jest to, ze drugi mecz przegrany po dosc wyrownanej walce. W tym meczu akurat wszyscy z Sonics zagrali dobrze. Wilcox zrobil to czego oczekiwalem, Allen i Lewis zagrali na poziomie all star. Reszta zawodinkow po za Ridnourem, ktory troche zawiodl w cyferkach zagrala wedle oczekiwan. Analizujac zespolowe statsy wszystko jest na dosc wyrownanym poziomie. Po za dwoma; jedna to straty w ktorych Sonics byli dwukrotnie lepsi jednak nie potrafili tego wykorzystac zdobywajac punkty, a druga i kluczowa jak sie okazalo statystyka dla wyniku tego meczu to faule, za czym szly osobiste. Sonics popelnili od groma fauli wiecej i to egzekucja FT Lakers przewazyla o losach spotkania. Lakers zodbyli az 37 punktow z lini FT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonics popelnili od groma fauli wiecej i to egzekucja FT Lakers przewazyla o losach spotkania. Lakers zodbyli az 37 punktow z lini FT.

Nam pozostaje się cieszyć, że dziś jakoś wykonywaliśmy te FT. W meczu z GSW nie było tak różowo, teraz wolne na uratowały. Choć gdybyśmy konsekwentnie grali dobrze w obronie nie było by o czym dyskutować. Musimy na tym ciągle pracować, a może to tak specjalnie po Philu nie można niczego być pewnym.. choć patrząc realnie daliśmy dupy w obronie. Kobiego jeszcze rozumie, że może nie chciał ryzykować.. Ale po Parkerze (w obronie), Evansie i mimo wszystko Odomie więcej się spodziewałem w dzisiejszym meczu.

 

Pozostaje czekać na rewanż, który lada dzieńi niech wygra lepszy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po Parkerze (w obronie), Evansie i mimo wszystko Odomie więcej się spodziewałem w dzisiejszym meczu.

 

akurat do defensywy Lamara nie miałem większych zastrzeżeń w czwartej kwarcie kiedy to on momentami krył Allena sprawiał mu najwięcej problemów. Dobra wiadomość jest taka, że z Kwame podobno jest już sporo lepiej i powinien wrócić w przyszłym tygodniu na mecz z Pistons, z Mihmem ciagle są problemy, ale jak wróci Kwame a Andrew i Ronny będą dalej tak grali to dla czwartego pod koszem i tak raczej miejsca by już nie było :)

 

Ciekawe jak spiszą się w niedzielę z Sonics z jednej strony dobrze, że zmarnowaliśmy tą przewagę Jax będzie miał ich za co zjechać na treningu i z pewnością do drugiego meczu nie podejdą na zbyt dużym luzie, zwykle w tego typu sytuacjach zespoły wygrywają po jednym spotkaniu Sonics zaczęli 0-2 więc zrobią wszystko żeby wygrać na własnym parkiecie więc łatwo na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić mix Cachoooki z meczu z suns z jakiegoś innego serwera niż megaupload, bo na tym serwerze cały czas są zajęte wszystkie miejsca do ściagania. :? A już próbuje 2 dni.

Megauplod - jak uniknąć ograniczenia liczby slotów?

Dla Firefoxa

Cytat:

1. W pasku adresu wpisujemy about:config

2. Klikamy prawym klawiszem myszki na jakimś wpisie, wybieramy "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"

3. W oknie, które się pojawia wpisujemy: general.useragent.override

4. W kolejnym okienku wpisujemy:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

5. Restartujemy przeglądarkę. W tym momencie nasz Firefox przedstawia się światu jako Internet Explorer z zainstalowanym spyware o nazwie Alexa.

 

 

Dla Opery

Cytat:

1. W pasku adresu wpisujemy about:config

2. klikamy special

3. wklepujemy w wszystkie okienka oprócz pierwszego

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

4.zapisz

 

Dla IE

Cytat:

Dajemy Uruchom -> wpisujemy "regedit"

 

Wchodzimy w ten klucz:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]

Jeżeli jakiś klucz nie istnieje to tworzymy go.

Powinna tam być wartość "(Domyślna)", kliknijcie na nią prawym, dajcie Modyfikuj i wklejcie tam

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

W firefoxie moga sie pozniej pojawiac problemy z wyswietlaniem elementow flash, dlatego radze usuwac ten klucz za kazdym razem, po sciagnieciu czegos z megauploada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalik chodzilo mi o nasza strone bo na e-nba.pl prawie nie zagladam:)

 

co do mihma to niestety ale wydaje mi sie ze po 1 ciezko bedzie go wkomponowac do skladu a po 2 ciezko bedzie mu wywalczyc kontrakt na przyszly sezon i to juz nie mowie o kontrakcie u nas!!

 

szkoda bo ja ksobie przypomne to rok temu byl naszym starterem i calkiem niezle sobie poczynal.

ogolnie nie mamy na co narzekac bo bycmoze wroci i da nam jeszcze wsparcie.

 

martwi mnie troche gra radmana. tzn przy takiej dyspozycji waltona nie ma co liczyc ze bedzie w s5. przychodzac do lakers liczyl na duzo minut gry i mam tylko nadzieje ze nie wplynie to na jego psychike i jakosc gry.

dopiero teraz wrocil kobe i dopiero teraz przekonamy sie jaki bedzie z niego pozytek. strasznie ucieszyla mnie akcja z 2 polowy kiedy to kobe spentrowal i oddal na obwod do radmana ktory z miejsca trafil trojke:) wiecej takich akcji!!

 

obawiam sie tego niedzielnego meczu. jak zreszta chyba kazdego od poczatku sezonu:) ale jesli sss nie zaspi od poczatku i zagra tak jak dzis to moze nie byc zabawnie. wtedy nawet ronny nam nie pomoze.

tymczasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie troche gra radmana. tzn przy takiej dyspozycji waltona nie ma co liczyc ze bedzie w s5. przychodzac do lakers liczyl na duzo minut gry i mam tylko nadzieje ze nie wplynie to na jego psychike i jakosc gry.

dopiero teraz wrocil kobe i dopiero teraz przekonamy sie jaki bedzie z niego pozytek. strasznie ucieszyla mnie akcja z 2 polowy kiedy to kobe spentrowal i oddal na obwod do radmana ktory z miejsca trafil trojke:) wiecej takich akcji!!

 

A czego się spodziwałaś?Koleś ma kontuzjowaną prawą dłoń ,którą oddaje rzuty.Jakby się teraz poddał operacj,i to by wypadł na kilka tygodni.Teraz próbuje się przydać zespołowi na każdy możliwy sposób, co przy obecnej dyspozycji Waltona na razie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zem kombinowal czemu mi kurnik nie dzialał :PP ehh :PP

o ile z tym alexem to znalem to juz od ponad miecha :))

Odnosnei gry naszej zawodnikow jest ok co tu duzo mowic niedostatki w obronie no trzeba by poprawic. Odnosnie formy pamietajcie ze nie tylko my mamy poczatek sezonu :D rownie dobzre inne druzyny mogą sie rozegrac pozniej :D

co nie znaczy ze dobry start mi przeszkadza :D :twisted:

Tak btw czy patrzyl ktos na wiadomosci sportowe na tvp1 ?

slyszeliscie co te debile powiedzialy ? ze AI w zeszlym roku byl krolem strzelcow i teraz ponownie do neigo zmierza po tym meczu z 39 pkt :PP

normalnie u nas sami znawcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz mix z meczu z Sonics. Mi udalo sie sciagnac, wam zycze powodzenia :twisted:

 

http://www.sendspace.com/file/9f7cuw

 

Fajne "Lebronowe" kroki Kobego okolo 3 minuty :P

 

EDIT

 

Czwórskok Farmara tez niezly, dopiero teraz zauwazylem. Kroki Kobego moze rzeczywiscie trudne do wychwycenia w takim tloku, ale w przypadku Jordana bylo to juz ewidentnie widoczne. Dziwie sie, ze sedziowie nie gwizdza w takich sytuacjach, a po obu nasi stawali na linii rzutow wolnych. Nie chce juz mi sie sprawdzac czy trafili, ale 6 punktow mniej i bylby remis. Wiem, ze sie czepiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qpa jesli to twoja sprawka to dziekuje za odswiezenie stronki:)

 

eeetam kroki:) teraz przegladajac mix cachooki zauwazylem kilka rzeczy ktore w godzinach 4.30-7.00 mi umknely:) mianowicie pierwszych kilka akcji lakersow w meczu ktorych nie bylo przez przeciagajacy sie mecz cle-sas

swietne odegranie waltona:) i akcja bynuma. widac po nim ze musi popracowac nad wytrzymaloscia bo poki ma sile sie przepychac jest z niego pozytek.

 

kolejny fajny motyw to blok farmara:) bylo jeszcze kilka innych rodzynkow ale o tym juz bylo.

 

dzis kolejny mecz. niestety bez transmisji tv(?) wiec jesli juz to trzeba bedzie z kvtaama skorzystac:) kluczem do sukcesu bedzie gra w obronie. jesli nie damy rozpedzic sie sss to spokojnie to wygramy. gorzej jesli jeszcze przed meczem chlopcy ich zlekcewaza bo przeciez 2 dni wczesniej wygrali. takie zachownie jest calkiem normalne. niestety. niemniej do meczu z detroit trzeba wszystko wygrac. bo jesli nie bedziemy notowali z takimi ekipami wpadek to bedzie ok.

 

 

suns maja 1-3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne "Lebronowe" kroki Kobego okolo 3 minuty :P

 

EDIT

 

Czwórskok Farmara tez niezly, dopiero teraz zauwazylem. Kroki Kobego moze rzeczywiscie trudne do wychwycenia w takim tloku, ale w przypadku Jordana bylo to juz ewidentnie widoczne. Dziwie sie, ze sedziowie nie gwizdza w takich sytuacjach, a po obu nasi stawali na linii rzutow wolnych. Nie chce juz mi sie sprawdzac czy trafili, ale 6 punktow mniej i bylby remis. Wiem, ze sie czepiam :wink:

ee te Bryanta to nawet możnaby sie kłócić czy w ogóle były kroki a co dopiero Lebronowe :) Farmar kroki jak diabli, ale sędziemu było widać głupio je odgwizdać bo jedynym powodem, dla którego Jordan zrobił te kroki był faul Ridnoura.

 

Hill po meczu strasznie płakał na sędziowanie :lol:

"It's difficult to win a basketball game when one team (Los Angeles) shoots 48 free throws and your team shoots 16 and you go to the basket for two-thirds of the game," Hill said. "That's very difficult to overcome."

 

He was particularly displeased that Chris Wilcox didn't get a call late in the game.

 

"We were down by four with 30-something seconds left to play and we wanted to go two-for-one with a chance to win the game. Wilcox just got knocked," Hill said. "The Lakers grabbed his arm and just knocked him on his back.

 

"That's wrong and we earned the right to get a foul on that play. I just can't believe that Wilcox didn't get a free throw on that play."

 

co za frajer 31 trójek rzucali a ten jęczy :lol: może powinien shot charta z meczu sobie zobaczyć i ile tych rzutów spod kosza faktycznie oddała jego drużyna skoro albo jest ślepy albo tak szybko zapomina co się faktycznie działo na parkiecie ja tu widzę jakieś 14 rzutów z pomalowanego oddanych przez Sonics jak widać tonący brzytwy się chwyta 8)

http://scores.espn.go.com/nba/shotchart ... =261103013

 

i tak z marudzeniem o faulu dla Wilcoxa był jeszcze lepszy :) czyściutki blok na piłce gdyby jeszcz o to Lewisa się pluł to możnaby się zastanawiać, ale Wilcox został pięknie załatwiony i na pewno zgodnie z przepisami.

no cóż trzeba popłakać na sedziowanie kiedy z tym samym zespołem się gra zaraz następny mecz zawsze to może w czymś pomóc a na pewno mu nie zaszkodzi.

 

nie wiem czy dawałem linka do tej strony: http://lakersblog.latimes.com/

codziennie można poczytac sporo ciekawych wywiadów czy nawet posłuchać plików audio z zawodnikami chyba codziennie po treningu jest aktualizacja sporo ciekawych rzeczy zwykle można się stamtąd dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za frajer 31 trójek rzucali a ten jęczy może powinien shot charta z meczu sobie zobaczyć i ile tych rzutów spod kosza faktycznie oddała jego drużyna skoro albo jest ślepy albo tak szybko zapomina co się faktycznie działo na parkiecie ja tu widzę jakieś 14 rzutów z pomalowanego oddanych przez Sonics jak widać tonący brzytwy się chwyta

http://scores.espn.go.com/nba/shotchart ... =261103013

Jemu tutaj glownie o to chodzi o czym ja mowilem, ze glowna przyczyna przegranej to deklasujaca ilosc FT wykonywana przez Lakers. Tyle tylko, ze winic moze za to samych swoich graczy, ze tyle faulowali, bo watpie zeby sedziowie byli az tak stronniczy.

i tak z marudzeniem o faulu dla Wilcoxa był jeszcze lepszy czyściutki blok na piłce gdyby jeszcz o to Lewisa się pluł to możnaby się zastanawiać, ale Wilcox został pięknie załatwiony i na pewno zgodnie z przepisami.

no cóż trzeba popłakać na sedziowanie kiedy z tym samym zespołem się gra zaraz następny mecz zawsze to może w czymś pomóc a na pewno mu nie zaszkodzi.

Jak masz mozliwosc to zapodaj link do obu akcji to sie wypowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Key tylko z tego co on mówi Sonics atakowali na kosz przez 2/3 meczu

"It's difficult to win a basketball game when one team (Los Angeles) shoots 48 free throws and your team shoots 16 and you go to the basket for two-thirds of the game," Hill said. "That's very difficult to overcome."

ja tego nie widziałem i nie potwierdzają również tego statystyki :)

zresztą nawet w końcówce specjalnie faulowali co zwiększało ilość osobistych Lakers.

 

a jeśli chodzi o bloki tu masz tą akcje: http://www.sendspace.com/file/0tr5sa

albo tu na końcu mixa z meczu na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=79AeDqJpjpE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.