Skocz do zawartości

Lakers w listopadzie


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon jutro się zaczyna więc można już założyć temat do dyskusji o meczach listopadowych:

 

31 - Vs Suns

1 - @ Warriors

3 - Vs Sonics

5 - @ Sonics

7 - Vs Timberwolves

8 - @ Blazers

10- Vs Pistons

12 - Vs Grizzlies

17 - Vs Raptors

19 - Vs Bulls

21 - Vs Clippers

24- @ Jazz

26 - Vs Nets

28 - Vs Bucks

30 - Vs Jazz

 

Zdecydowanie najłatwiejszy miesiac w kalendarzu Lakers i dlatego tak ważne jest żeby drużyna z miejsca grała na wysokim poziomie co ze względu na urazy będzie utrudnione. 15 meczów z czego zaledwie 4 na wyjeździe, trudno powiedzieć co ze względu na urazy będzie można uznać za dobry bilans tego pierwszego miesiaca, mamy kilka meczów z dobrymi drużynami jak Suns, Bulls czy Pistons kilku niezłych rywali jak Clippers, Jazz czy Nets. Nie zdziwię się jeżeli uda się wygrać mecze z tymi silniejszymi a porażki zdarzą się w meczach ze słabszymi przeciwnikami np. back2back z Warriors na wyjeździe po meczu z Suns czy potem z Blazers po graniu dzień wcześniej z Wolves. Będe zadowlonony jeżeli Lakers po listopadzie będą mieli bilans w okolicach 10-5 ponieważ jak pisałem trzeba wykorzystać to ile meczów mamy w LA bo brak dobrego bilansu teraz oznaczałby konieczność odrabiania strat kiedy zacznie się trudniejsza część kalendarza z większą ilością meczy wyjazdowych, dlatego w zaistniałej sytuacji 10-5 biorę w ciemno (chociaż gdyby nie kontuzje liczyłbym na więcej 8) ) a już na pewno Lakers nie mogą sobie pozwolić na zaliczenie ujemnego bilansu na przestrzeni tych 15 meczów musimy być zdecydowanie powyżej 50% w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a tak zbierajac informacje o szpitalu to...

 

Mihm z Brownem wracaja mniej wiecej w tym samym czasie, tak? Jakos na mecz z Raptors...

 

Kobe wroci na Suns ale czy kolano jest juz w pelni sprawne? Nie ma zadnych potrzeb operacji na przyszle wakacje itp?

 

Radmoanovic ma zonka z ta reką i go napieprza. Zatem poki nie naszprycuja go jakimis sterydami (choc i to pewnie nie pomoze), mozna powiedziec ze lipnie zagra. Zreszta z tego co Van wklejales mozna jasno odczytac ze sam radmoanovic przyznaje ze bedzie mial do dupy sezon, no i pewnie mu srednie poaspadaja...

 

A co do przewidywan to 10-5 taki naprawde w ciemno jest :P Nikt jeszcze nic nie zagral, kto wie, moze jakis gigant okaze sie slabiakiem, a slabiak gigantem ;-) (oczywiscie tak przerysowalem to troche, ale wiadomo o co cho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mihm z Brownem wracaja mniej wiecej w tym samym czasie, tak? Jakos na mecz z Raptors...

mniej więcej tak to ma planowo wyglądać po meczu z Grizzlies mają 4 dni przerwy i wtedy byłby dobry moment na normalne treningi już z nimi w składzie.

 

Kobe wroci na Suns ale czy kolano jest juz w pelni sprawne? Nie ma zadnych potrzeb operacji na przyszle wakacje itp?

Kobe mówił, ze z kolanem jest teraz 10x razy lepiej niz na koniec poprzedniego sezonu, tu jest po prostu kwestia powrotu do formy i wzmocnienia tej nogi, którą przez pare miesiecy musiał oszczędzać

 

A co do przewidywan to 10-5 taki naprawde w ciemno jest :P Nikt jeszcze nic nie zagral, kto wie, moze jakis gigant okaze sie slabiakiem, a slabiak gigantem ;-) (oczywiscie tak przerysowalem to troche, ale wiadomo o co cho)

wiem przewidywanie jest w tej chwili zwykłym strzałem a 10-5 to po prostu wynik jaki by mnie satysfakcjonował biorąc pod uwagę to jakich mamy rywali i sytuację zdrowotną a to z kim wygrają czy z kim przegrają, kto będzie grał dobrze kto nie to już zgadywanka w tym momencie a to moje 10-5 to coś co uznam za dobry start do sezonu niezależnie od tego w jaki sposób byłby osiągnięty i ktorzy gracze przyczyniliby się do tego w największym stopniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na ten miesiac, to bedzie dosc trudny dla lakersow... obstawiam jakieś... 9:6. mysle, ze jesli bedzie tkai bilans, albo lepszy nawet, to lakers moga sie cieszyc i walczyc o playoffy... fakt, faktem, ze duzo meczow gramy u siebie, ale druzyny z ktorymi gramy sa dosc wymagajace. latwy terminarz ze wzgledu na to, ze gramy wiekszosc u siebie, ale dosc trudny ze wzgledu na druzyny takie jak np. Suns, Pistons, Bulls, Slippers, Jazz no i Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem przewidywanie jest w tej chwili zwykłym strzałem a 10-5 to po prostu wynik jaki by mnie satysfakcjonował biorąc pod uwagę to jakich mamy rywali i sytuację zdrowotną a to z kim wygrają czy z kim przegrają, kto będzie grał dobrze kto nie to już zgadywanka w tym momencie a to moje 10-5 to coś co uznam za dobry start do sezonu niezależnie od tego w jaki sposób byłby osiągnięty i ktorzy gracze przyczyniliby się do tego w największym stopniu.

Fakt faktem, ze jesli wezmiemy pod uwage ze jeden faworyt bedzie slabszy niz przewidywano, a jeden sredniak bedzie mocniejszy niz przewidywano to w ten sposob to sie wyrowna (bo mozemy wygrac z Pistons a przegrac z Warriors mimo ze obstawiamy odwrotnie). To 10-5 to mysle bardziej typ niezalezny od tego jaki rozklad gier bysmy mieli (a raczej z kim). Po prostu bardziej rozchodzi sie o to, ze nie ma znaczenia cvzy przyjmiemy Hawks czy Nuggets - na wlasnym parkiecie trzeba to wygrac. Patrzac na tych rywali co mamy, to to sa w normalnych warunkach 2-3 porazki. Rozumiem, ze wziales pod uwage margines błędu (dosc spory, uwzgledniajacy kontuzje i wpadki) i wymierzyles tak z umiarem aby potem nie bylo zes naiwniak ;-) Summa summarum - przychylam sie do typu z naciskiem na 11-4 ;-)

 

Kobe mówił, ze z kolanem jest teraz 10x razy lepiej niz na koniec poprzedniego sezonu, tu jest po prostu kwestia powrotu do formy i wzmocnienia tej nogi, którą przez pare miesiecy musiał oszczędzać

No tak, to pamietam bo nawet wklejales arta. Ale chodzi mi o to czy to kolano potrzebuje operacji czy uraz jest juz zaleczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bilans w okolicach 9,10 zwycięstw w listopadzie jest bardzo dobry. W obliczu braku dwóch podstawowych centrów (choc nie wiadomo jak to sie rozwinie po tym miesiącu :D ) i nie zaleczonego kolana Kobe'go nie mozemy sie spodziwać niczego więcej.

 

Po wyjaśnieniu tych kwestii w grudniu myślę, że możemy liczyć na dużo więcej zwycięstw.

 

Szkoda, że Radmanovic nam nie pomoże swoimi trójkami. Bez nich to nie ten sam gracz. Dla mnie to on powinien poddać się tej operacji- w końcu bardziej przyda nam sie zdrowy pod koniec RS i w PO niż kulawy przez cały sezon. Narazie dobrze za 3 sypie Cook więc jakoś sobie poradzimy. Ale jak zadecydują to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

pora zabrac glos:)

10-4 11-3 9-5

 

kazdy z tych wynikow wezme w ciemno, niestety obawiam sie ze bedzie cholernie trudno nam miec 50%. brak kwame'a, urazy kb i radmanovica. tylko przez to.i szczeze mowiac mniej sie boje tych nastepnych miesiecy w pelnym skladzie niztego poczatku.

 

mam jednak cicha nadzieje ze te urazy to taka mala zaslona dymna z ktora nie raz mielismy do czynienia jeszcze jak jackson byl w bulls. czy ta absencja wynikala naprawde z tego ze ci zawodnicy nie czuli sie w 100% sprawni czy poprostu phil wolal juz im odpuscic i niepotrzebnieich ne narazac.

 

okaze sie juz dzisiaj. czy bynum juz sie nadaje itd. strasznei mnie cieszy rozpoczecie sezonu i po cichu licze na zwyciestwo. bo jakby nie bylo caly swiat na to patrzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mecz juz coraz bliżej :D , czujecie to napięcie w powietrzu :wink: , bo ja już nie moge się doczekac dzisiejszego meczu, niestety gramy bez Kwame, Mihma no i nie wiem co z Vlade, ale najwazniejsze, że Kobe zagra i szczerze mówiąc nie licze, że Kobe zagra jakis niesamowty mecz, ale liczę, że nawet mimo jakiegos ewentualnego, lekkiego dyskomfortu będzie potrafił umiejetnie liderować drużynie i poprowadzi nas do zwycięstwa.

I jestem strasznie ciekaw czy Bynum wyjdzie w pierwszym składzie i jeśli tak to jak będzie sobie radził i ile minut dostanie. 8)

 

GO LAL :!: :!: :!:

 

P.S. Michalik, z tego co wiem to mecz będzie transmitowany na TNT i na tym kanale NBA na TVU Player, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was zla wiadomosc panowie (choc moze dobra w dluzszej perspektywie), Kobe nie zagra dzisiaj z Phoenix, wlasnie chlopaki z TNT podali wiadomosc. Lepiej dmuchac na zimne, przynajmniej wg mnie.

ps-chybe ze cos z moim sluchem nie tak, Barkley potrafi sie wydrzec i zagluszyc innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cóż to za mocna defensywa w pierwszej kwarcie.. Dać sobie wrzucić 41 pkt? Jezu ja znowu siedze sam w pokoju, znowu wookół ciemno i znowu oglądam mecz w którym dostajemy ostro po dupie od Phx-u - ile tak k.. można? wink: A może się w drugiej kwarcie obudzimy? :roll: ja tam ciągle w to wierze..

 

Edit:

 

No to robi się powoli ciekawie a Bynum naprawdę wygląda ciekawie.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no straty po tragicznej pod względem defensywy pierwszej kwarcie odrobione. Lakers powinni budować każdą akcje starając się grać pod kosz na Odoma i Bynama jak mówiłem przed mecze Suns nie mają na nich odpowiedzi i nie rozumiem dlaczego Bynum grał tak krótko :?

Sashe bym udusił najchętniej po tym co pokazywał do tej pory :x niech Phila na SG gra Evansem widać było zdecydowaną różnice kieyd tak się działo i po raz kolejny grać pod kosza na Lamara i Andrew ile tylko się da :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczyk będzie można obejrzeć też na MK_Sport na Sopcascie

 

P.S. Kobe nie zagra w pierwszych dwóch meczach, już oficjalnie

 

http://www.latimes.com/sports/la-spw-we ... nes-sports

 

Heh, szkoda że jednak moje przewidywania się sprawdziły :?

Może to i lepiej. Od tych dwóch meczy nic nam sie nie stanie, a jak Kobe ma tak grać lepiej niż w zeszłem sezonie to ja jestem za. W sumie na półmetku dobrze nam idzie.

Ciekawe czy po powrocie Mihm będzie miał meiejsce w składzie. Bynum prezentuje się dobrze, jak wróci Kwame też powinien sporo grać, jest jescze Turiaf. Może rzeczuywiście coś na deadline sie uda za kończące kontrakty wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAKERS - SUNS 114 - 106

LAMARRRR ODOOOOM

 

I wszystko w tym temacie - więcej słów nie trzeba :wink: Takiej agersji (w) Odom(ie) dawno nie widziałem. Pozatym Bynum, Bynum, Bynum chłopak nie ma kompleksów, zbiera, punktuje, walczy o swoje, podaje po prostu cud miód przypominają mi się czasy Szaqa. Ten rzut na minutę przed końcem klasyk. To co zrobili Lakersi w dzisiejszym meczu było fenomenalne. Sezon zaczynamy pieknie.. Ukłony w strone Mitcha za to co zrobił w tym lecie a głownie o sprowadzenie Evansa, Farmara i Radmana.. Tego nam było trzeba.. I odziwo Phil zmienia swoje przyzwyczajenia i gra małolatami :wink: Pięknie to wygląda, wyglądało - oby tak dalej! Tylko ten przestó(?)j po zdobyciu 101 pkt, myślałem że już nic więcej nie wrzucimy :wink:

 

 

 

Tyle na szybko, wieczorem więcej..

Ciekawi mnie tylko, co teraz sobie myśli Banks :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak nie pamiętam kiedy byłem tak nawet nie tyle zadowolony co nawet dumny po tym co pokazali Lakers w meczu :) wyglądało na to w pewnym momencie, że lanie jakie dostali Heat od Pistons to nic w porównaniu z tym jak to się skończy a tu Lakers pokazali jaja i pojechali pięknie z Suns :D

 

Lamar niesamowity mecz, podobnie jak Andrew 8) od dawna to było wiadomo ja i inni mówili o tym do znudzenia Suns mogą sobie mieć z powrotem Amare i Thomasa pod koszem, ale są tam wciąż w defensywie beznadziejni i kiedy tylko Lakers konsekwentnie starali się grać pod kosz nie mieli żadych problemów z punktowaniem i nie miało znaczenia czy robił to Lamar czy Andrew czy nawet z ławki Radman czy Farmar ograniczyliśmy rzuty z dalszej odległości i zaraz granie z Suns zrobiło się o wiele prostsze.

 

Bynum pokazał, że jego gra w preseason to nie przypadek 18 punktów, 9 zbiórek i 5 asyst w 23 minuty musi robić wrażenie :) te asysty pokazał, że nie jest bezmyślnym wysokim drewniakiem, ale potrafi w ataku reagować odpowiednio do tego co się dzieje i ściągać na siebie uwagę rywali i dobrze odgrywać do partnerów.

Nie można również pominąć tego jakie wsparcie z ławki dał drużynie Evans, który w zasadzie po cichu bardzo efektywnie rzucił 17 punktów.

 

Mieliśmy 66 punktów z pomalowanego i zaledwie 12 oddanych trójek dokładnie w ten sposób należy grać z Suns i wygrywanie z nimi nagle przestaje wyglądać na takie trudne tylko trzeba mieć dyscyplinę żeby się tego konsekwentnie trzymać.

 

Świetne zwycięstwo Lakers dzisiaj muszą dać radę z Warriors będzie ciężko, ale powinni po raz kolejny grać ile się da przez środek bo Warriors podobnie jak Suns nie sa w stanie stawić tam żadnego oporu.

 

PS. Zwróciliście uwagę na inne oświetlenie :?: fajnie to wyglądało przyciemnione trybuny i większe oświetlenie na parkiet mam nadzieję, że na stałe już zostaną przy takim oświetleniu fajnego klimatu dodaje 8)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.