Skocz do zawartości

Lakers w listopadzie


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś mixy Chacooki z meczów z Blazers i Pistons, czy on z przegranych meczów nie robi mixów :?:

Jeśli są to prosiłbym o wrzucenie, a jeśli nie ma to chociaz o wrzucenie tej akcji Kobe'ego z meczu przeciw tłokom o której pisałem wcześniej, ewentualnie może byc recap.

Z góry dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś mixy Chacooki z meczów z Blazers i Pistons, czy on z przegranych meczów nie robi mixów :?:

Jeśli są to prosiłbym o wrzucenie, a jeśli nie ma to chociaz o wrzucenie tej akcji Kobe'ego z meczu przeciw tłokom o której pisałem wcześniej, ewentualnie może byc recap.

Z góry dzięki. :)

Graboś, ściągnij sobie NBA Video Central i zaisntalujn na dysku C (u mnie na innym dysku nie chodzi). Tam masz wszystkie pliki pojawiające się na NBA.com i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabos z tymi mixami jest roznie bardzo zadko pojawiaja sie mixy z porazek. a prznajmniej bardzo zadko sa na serwerach. masz tu link do pewnego tematu w forum http://www.mixmakers.net/forums/showthread.php?t=107989

tutaj znajdziesz duzo naszych mixow,akcji czy nawet skrotow.

 

det dzis poleglo w oakland . faq. czy to pokazuje jak duzy wplyw na mecze w nba ma b2b czy dzis det nic poprostu nie wychodzilo? bez sensu.

podejmujemy za to u siebie dzis memphis ktore gra b2b i poleglo dzis w phx. nie powinnismy miec z nimi problemow, ale.... no wlasnie ALE nie wiadomo jak to bedzie wygladac. jesli tak jak w ostatnich meczach nie bedzie zabawnie. czy wiadomo cos o kwame??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: dla mnie mecz z Grizzlies to jest pierwszy "oficjalny" must win dla Lakers w tym sezonie.Wiem że większość z nas oczekuję zwycięstw niemal w każdym meczu, ale dzisiaj naprawdę trzeba odnieść zwycięstwo.Memphis bez Gasola, z bilansem 1-4, gra u nas mecz dzień po porażce z Suns - to po prostu wygrać trzeba, mając też w pamięci strasznie irytujące porażki z nimi z poprzedniego sezonu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakars- Grizzlies 91-81

Dobrze, że graliśmy z Mephis, nie oszukujmy sie w takiej sytuacji pokomnała by ich większość drużyn. Wróciliśmy a szlak zwycięstw, teraz 4 dni przerw, można spokojnie przsemyśleć różne sprawy i posutawiać zespół.

 

Pierwszy raz od meczu z Sonics dobrze zagrali i Kobe(21pkt., 6reb, 6ast) i Lamar(20pkt, 16reb, 7ast). Wrócił Kwame w 17min 6pkt i 2reb. Bynum troche ustatkował formę wykręcają cos koło swojej średniej- 11pkt 7reb. Krótko grał Turiaf, Parker na beznadziejnej skuteczności zdobył 10pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lamar dzisiaj graczem meczu wg statsow :)

zbieral punktował blokował :D

generalnie slaba skutecznośc obroncow tylko evans mial ponad 50 %

reszta co by tu nie mowic slabo :)

cieszy zwyciestwo choc nie wiem czemu ale te staty mnie niepokoją

wogole jak mozna bylo doprowadzic zeby 1 zawodnik (Miller)przy 10 rzutach za 3 trafił az 6 , to nawet z suns nie bylo czegos takiego :/

widac ze defensywa jeszcze szwankuje choc i bynum i kwame grali dosc dlugo :) no teraz mamy 5 dni wolnego :) wiec mozna wszystko przeanalizowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. poki nie obejrze calego meczu badz chociaz mixu to sie nie bede wypowiadal szeroko. na podstawie statsow nawet ladnie to wszystko wygladalo dzis.81 pts z tym przeciwnikiem wynikiem zlym nie jest. lakers w 2 polowie kontrolowali mecz i choc niedziwadki doszly nas na 6pts to juz bylo za pozno na cokolwiek. dobrze ze kobe z lamarem zagrali dobre zawody. gdyby przez caly sezon wyciali takie cyferki a kobe dodatkowo dorzucil tych kilka punktow to naprawde nie mielibysmy sie czego bac.

cieszy powrot kwame'a. pytanie brzmi:

czy dojdzie do tego co prezentowal w ostatniej cwiartce tamtego sezonu??a moze uda mu sie wrzucic kolejny bieg? po tym meczu napewno odpowiedzi nie uzyskamy, ale nastepne juz cos nam powiedza na ten temat.

 

bynum znow pozytywnie, choc coraz bardziej widac u niego zmeczenie. poczatki spotkan ma swietne, czym dalej jednak w las tym gorzej mu idzie. w tym sezonie pewnie tego nie poprawi ale juz w nastepnym....

 

naprawde swietnie wykorystuje czas jaki dostaje. dopracowac kondycje, popracowac jeszcze nad silka i bedzie z niego naprawde soliny center, z ktorego bedziemy mieli duuzo pozytku.

 

nie nastaraj pozytywem gra na tablicach. zespol w ktorym centrem jest stromile swift zebral tylko 1 zbiorke mniej niz my. owszem swift gral na uniwerku na C ale nei zmienia to faktu ze powinnismy miec minimum +10 w tym elemencie. nie bede jednak narzekal bo nie widzialem jak to bylo na boisku:(

 

widzieliscie paczki EVANSA?????? wow

 

radmanovica wyslalbym chyba na ta operacje. jest cieniem samego siebie i nei wiem czy wynika to z faktu ze nie moze sie odnalezc w trojkatach czy chodzi tu o ta reke.l szkoda bo spodziewalem sie ze gosc bedzie nasza 3 opcja w ataku. brakuje tego jego wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem mecz w nocy i przede wszystkim trudno w takiej sytuacji mówić, ze zwycięstwo cieszy ponieważ Grizzlies są naprawdę straszni prawie tak bardzo jak fryzura Mike'a Millera po prostu Lakers wygrali bo innej możliwości naprawdę z tym rywalem nie było.

 

Kwame wrócił i wyglądał nawet lepiej niż myślałem w zasadzie mało dostawał podań, ale jak już dostawał to je łapał i potrafił wykorzystać raz załadował a dwa razy trafił tym swoim pół hakiem. Lamar i Kobe zagrali bardzo dobre mecze nie wiem skąd u Bryanta te 5 strat bo dzisiaj jakoś nie rzucały się w oczy jak chociażby te trzy jakie z Pistons zaliczał, Kobe prawie cały czas jak był na parkiecie z Lamarem zajmował się prowadzeniem gry on wyprowadzał piłkę przez połowę grał podobnie jak w serii z Suns czy kiedy za czasów Shaqa on był playmakerem.

 

Dzięki powrotowi Kwame Bynum i Turiaf pierwszy raz zagrali razem na parkiecie chociaż tylko przez krótki czas, ale przeciwko temu frontcourtowi nie było potrzeby grać dłużej wysokim składem tam czasami Gay grał jako PF, Smush wprowadza masę chaosu do gry nie wiem co z nim jest, ale gra po prostu słabo i z jakiegoś powodu oddaje spore ilości rzutów :? Evans fajnie zagrał z ławki no i ta jego dunk :shock:

 

Zwycięstwo Lakers nie było zagrożone od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali sytuację, Grizzlies zaliczyli bardzo dobrą trzecią kwartę Miller ciskał te trójki, ale ta drużyna jest naprawdę słaba jak ktoś po sobotnim meczu Suns z nimi mógł pomyślec, że wrócił dawny Amare powinien poczekać aż zagra tak przeciwko komuś innemu teraz jak ich zobaczyłem już naprawdę nie widzę możliwości zeby oni skończyli wyżej niż na 15 miejscu.

 

Lakers wyglądali na pewno inaczej niż z Pistons przede wszystkim zmiana w nastawieniu Kobe i Lamara obaj mieli całkiem inne podejście do tego meczu i jak wspomniałem inaczej wyglądały ich role Kobe wrócił do prowadzenia gry. Dobrze, że mają teraz te 4 dni wolnego bo tak od początku mecze co drugi dzień rozgrywali no i w piątek Raptors, którzy na samą myśl o powrocie do Staples na mecz z Lakers musza mieć pełne gacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nie wiem jak dla was, ale dla mnie w tym meczu najważniejsze było zwycięstwo, które musiało byc naszym udziałem i rzeczywiście tak się stało. Akurat styl gry dzisiaj był mniej ważny, ważne było, aby po tej słabej grze i porażce z pistons jakoś się odbudowac i wygrac. Ze statsów mozna powiedzieć, że Kobe i Lamar zupełnie inaczej podeszli do tego spotkania niz do meczu z tłokami. Kobe nadal nie rzuca tyle co w poprzednim sezonie i mało punktów rzuca, ale jeśli są wygrane to mi to nie przeszkadza, aczkolwiek myslę, że jednak Kobe z czasem będzie zwiększał liczbe rzutów. Poza tym dzis Kobe 6 asyst i tyle samo zbiórek, więc widać, że był w jakis sposób aktywny. Lamar wreszcie zagrał to co na poczatku sezonu i z tego naprawde bardzo się ciesze, bo ten gracz i jego dobra gra jest nam po prostu niezbędna do odnoszenia sukcesów i zwojowaniu czegos wiecej niż pierwszej rundy PO, a przecież o to nam chodzi.

W każdym bądź razie bardzo dobrze, że teraz mamy te 5 dni przerwy, powrócił Kwame, sprawdził się w meczu i teraz trener ma czas, żeby to wszystko poukładać i przetestowac rózne warjanty gry, bo przeciez jakoś trzeba będzie teraz rozdzielic te minuty pomiędzy Kwame, Bynum'a i Turiafa, który ostatnio dziwnie mało grał. Poza tym 5 dni pomoże tez na pewno Kobe'emu, który nie gra jeszcze na 100%, moze po tak długim odpoczynku i spokojnej pracy Lakers powrócą świeżsi i w super formie, a Kobe i spółka zjedzą dinozaury już w pierwszej ćwiartce. :wink:

 

P.S. Chyba chłopaki z Toronto naprawdę niezbyt chętnie przyjeżdżają do L.A. po wystepie 22 stycznia b.r. w Staples Center. :wink:

 

P.S.2 Van, gdzie oglądałeś mecz z Grizzlies, nie wiedziałem, że gdzieś była transmisja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważył Van do tego zwycięstwa należy pochodzić spokojnie.Oczywiście każdy W cieszy, ale przecież wszyscy wiemy że musieliśmy ten mecz wygrać.Rano odpalając kompa nawet nie brałem pod uwagę przegranej i bardzo dobrze się stało że wyszło jak wyszło.Na + Kobe, Lamar, powrót Browna, dunk Evansa(!!!).Na - Smush, który w zasadzie od poprzednich PO strasznie się miota po boisku :? .On by idealnie pasował na dającego energię zmiennika.Uważam że pozycja PG w pierwszej piątce zespołu z ambicjami to dla niego trochę za wysokie progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe prawie cały czas jak był na parkiecie z Lamarem zajmował się prowadzeniem gry on wyprowadzał piłkę przez połowę grał podobnie jak w serii z Suns czy kiedy za czasów Shaqa on był playmakerem.

I tutaj nasuwa mi się pytanie: Czy u boku kobe'go na G nie moze grać Mo Evans. Gosć sprawia naprawde dobre wrażenie, jest dobrym obrońćą, ma ok. 1,95m więc PG może kryć z powodzeniem. Smush w obronie nie ma się co z nim równać, a w ataku wcale nie jest tak duzo lepszy, ponieważ Evans może czyić pożytek ze swej przewagi fizycznej. Rozgrywac moga i Lamar i Kobe i Walton, a wiemy, że taktyka PJ nie potrzbuje takiego typowego playmakera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj nasuwa mi się pytanie: Czy u boku kobe'go na G nie moze grać Mo Evans. Gosć sprawia naprawde dobre wrażenie, jest dobrym obrońćą, ma ok. 1,95m więc PG może kryć z powodzeniem. Smush w obronie nie ma się co z nim równać, a w ataku wcale nie jest tak duzo lepszy, ponieważ Evans może czyić pożytek ze swej przewagi fizycznej. Rozgrywac moga i Lamar i Kobe i Walton, a wiemy, że taktyka PJ nie potrzbuje takiego typowego playmakera.

Szczerze mówiąc to nie głupi pomysł, naprawde Maurice to jest bardzo wartościowy gracz i jego sprowadzenie mozna zaliczyc na zdecydowany plus, zalicza co kilka meczów dobre wystepy, daje dobre zmiany, a kto wie czy nie grał by jeszcze lepiej gdyby wychodził w pierwsze piątce. Poza tym to jest gracz którego gry czesto nie widac w statystykach, świetnie broni, odwala czarną robote, a nieraz i popisze się czymś pieknym(tak jak dzisiaj przeciwko Grizzlies :) ). Mi wydaje się, KB81, że to o czym piszesz wcale nie jest takie nieprawdopodobne, muszą zostac spełnione tylko dwa warunki:

1. Maurice będzie nadal pokazywał się z dobrej strony i dawał duzo dobrego z ławki.

2.Smush będzie nadal grał tak jak gra czyli po prostu słabo, bo Parker nie rozegrał w tym sezonie jeszcze bardzo dobrego meczu, chocby jednego meczu takiego jak np. na początku poprzedniego RS, kiedy potrafił rzucić nawet ponad 20pkt. i to kilka razy na przestrzeni kilku dni. Teraz nie dość że nie gra w ataku tak jak potrafi to jeszcze w obronie strzela totalną olewkę, zupełnie mi się to nie podoba.

 

Poza tym, trzeba pamiętać o tym, że mamy jeszcze Jordana, który daje jeszcze może nawet lepsze zmiany niż Evans, ale on jest chyba jeszcze za młody, za mało doswiadczony na S5, ale ten pomysł z Maurice'em nie jest głupi i na pewno warty rozpatrzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke clipów

(mb)_farmar_tear_drop_layup_vs_sonics_(535ed0d7).v ob

http://www.sendspace.com/file/ct9ls3

 

(mb)_farmar_no_look_pass_to_turiaf_dunk_vs_sonics_ (86994595).vob

http://www.sendspace.com/file/k3vflr

 

(mb)_farmar_behind_the_back_layup_vs_sonics_(70b98 51d).vob

http://www.sendspace.com/file/mwdcar

 

http://www.sendspace.com/file/657bn8

 

Filename: (mb)_evans_putback_dunk_vs_grizzlies_(ed9449a4).vo b

 

Ronny Turiaf Acting the Fool vs. Grizzlies

http://www.sendspace.com/file/0x4q48

 

Filename: (mb)_turiaf_acting_the_fool_vs_grizzlies_(3cbba906 ).vob

 

jakies tam akcje wziete z mixmakers.net :)

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: teraz to zostałem zniszczony jak o tym przeczytałem:

 

A Memphis-area man claims Kobe Bryant deliberately hit him with an elbow during a Memphis Grizzlies vs. Los Angeles Lakers game at the FedExForum on November 14, 2005. The suit asks for at least $75,000 in damages.

 

During the course of the game between the Memphis Grizzlies and Los Angeles Lakers, Kobe Bryant left the basketball court and entered the spectators’ section where Bill Geeslin was sitting and landed on Mr. Geeslin. While Defendant was on Mr. Geeslin in the spectators’ section, the Defendant committed assault and battery and engaged in extreme and outrageous conduct when the Defendant, without provocation, violently struck Mr. Geeslin with the Defendant’s elbow, causing Mr. Geeslin injury and damages.

tu link z video z tej akcji: http://www.wreg.com/Global/story.asp?S=5682320

 

no naprawdę niezłe jaja jeszcze jak fajnie to jest opisane jakby Kobe nagle postanowił zejść bez powodu z parkietu i pociagnąć gościowi z łokcia :lol: po roku czasu chłop sobie przypomniał, że Kobe wpadł na niego w czasie meczu i możnaby na tym trochę zarobic, nie piszę wiecej bo naprawdę nie mogę się przestać śmiać jak o tym pomyślę, nie wiem może gość przez rok czasu szukał prawnika, który by go nie wyśmiał, cóż only in america :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna szansa na to ze zobaczymy w tym sezonie jeszcze Mihma w akcji tkwi w tym ze awansujemy do wielkiego finalu NBA

 

szkoda chlopaka bo rozwijal sie i byl gwarantem przyzwoitej opcji na pozycji centra a ta kontuzja kostki moze mu utrudnic w sporym stopniu kariere

 

juz sie irytowalem tym ze nie bezdie zadnego meczu Lakers w c+ a tu taka niespodzianka :) LAL-CHI to chyba optymalne spotkanie pod wzgledem ogladalnosci wiec takiego meczu przepuscic c+ nie mogla w zaden sposob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.