Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak dalej pójdzie to znowu temat zostanie zamknięty. :? Jeżeli tak Wam się nie podobają trade'y, to najlepiej napiszcie do Sterna, aby cofnął wymiany Davisa do GSW, Cartera do NJN czy choćby Murraya do Cavs. Przecież to były wymiany nieopłacalne dla jednej ze stron. Proszę Was, skończe już z tym, przeczytajcie jeszcze raz FAQ, nie odpisujcie na tego posta i nie wracajcie do tematu "nieuczciwych" wymian, bo ten temat został już zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie ludzie ile mozna :? Skonczcie wrescie ten temat a nie bedziecie sie twardo obrzucac blotem, bylo minelo i potrzebny jest spokoj anie ciagle afery i powtarzanie tych samych fraz z obu stron tym bardziej ze zadna innej nie przekona a jak nawet to i tka zostaje jak jest.

To tyle i proponuje wracac do zabawy, nie klocic sie bo inaczej nie bedize radosci z gry.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wymiana na szczycie w naszej lidze :) po burzliwych negocjacjach wymieniłem Wade'a za Manu Ginobiliego i Charliego Vilanueva, ja z wymiany jestem zadowolony nie wiem jak KarSp ale myślę, że też nie narzeka :D

 

PS. Wymienię Bargnaniego (SF, PF) za jakiegoś PG :D

 

 

EDIT : Już nieaktualne ponieważ wymieniłem Bargnaniego na Luthera Heada :D

 

Skład już mi się podoba więc raczej nie bede robił żadnych wymian

 

PG Ford

SG Ginobili

SF Wallece

PF Odom

C Okafor

Util Tinsley, Vilanueva, Bogut

 

Chyba nie jest żle :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wymiana na szczycie w naszej lidze :) po burzliwych negocjacjach wymieniłem Wade'a za Manu Ginobiliego i Charliego Vilanueva, ja z wymiany jestem zadowolony nie wiem jak KarSp ale myślę, że też nie narzeka :D

Równiez jestem bardzo szczesliwy. :)

Tak na marginesie to nikt nie pisal ze byla tez wymiana trojkowa miedzy mną, Kily'm i Jaroo ktory prowadzi Zielone Żabki. WYmiana wielka bo udzial mieli w niej tacy zawodnicy jak James, Diaw, Marion, Howard itd. Dokłądnie jzu tego nie pamietam, a nie mam danych na tym komputerze.

 

A kogo ja poszukuje? Chetnie zobacze u siebie PF-a a trade'owac moge wszystkim co mam opróczS5 a ze startowej piątki jeszcze Kennym Thomasem.Czekam na wszystkie propozycje. :)

 

EDIT

moze byc tez SF. Pitti odezwij sie w sprawie Stojaka moze jakos sie dogadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana między mną, KarSpem i Jaroo wyglądała tak, że:

 

:arrow: do Jaroo trafili: pominięty przez KarSpa :roll: R. Artest (Kily) i B. Diaw (KarSp);

:arrow: do mnie L. James (KarSp) i D. Howard (Jaroo),

:arrow: do KarSpa S. Marion (Kily), M. Ginobili (Jaroo) i K. Thomas (Kily).

 

Wymiana zatem bardzo duża i ważna. Dużo od niej będzie zależało.

 

Mój roster prezentuje się tak:

 

PG - Paul

SG - Richardson

SF - James

PF - Howard

C - Miller

Util - Hinrich

Util - Gay

Util - Nene

BN - Livingston

BN - Harping

BN - Thomas

BN - Griffin

BN - Garbajosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: do Jaroo trafili: pominięty przez KarSpa :roll: R. Artest (Kily) i B. Diaw (KarSp);

:arrow: do mnie L. James (KarSp) i D. Howard (Jaroo),

:arrow: do KarSpa S. Marion (Kily), M. Ginobili (Jaroo) i K. Thomas (Kily).

Na oko:

Jaroo:

- oddał Gino (to płotka, bez znaczenia raczej) i Howarda. Koleś jest ryzykowny bo ma tylko PF póki co, ale zapewne C u niego to kwestia czasu. W tamtym roku robił 85fppg więc do 90 powinien urosnąć. Jeśli oba te czynniki się spełnią, to to był spory błąd :)

+ dostał Artesta czyli lepszą wersję Gino - powienienciągnąć Sacto, więc i statsy mieć na poziomie - i Diawa czyli gorszą wersję Howarda. Jeśli Amare nie wróci to jest szansa, że Diaw nie spadnie ze statsami, a może i zwrośnie? Na moje oko trade na zero czyli ani źle ani dobrze.

 

Karsp:

- oddał: LBJ i Diawa. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś oddał LBJ (czy wogóle #1 draftu) i to do tego 2 razy :? zupełnie nie rozumiem co Tobą Karsp kierowało. Zrobiłeś genialny ruch ściągając go do siebie a teraz tak lekką ręką go oddajesz :roll: i to jeszcze za co? ehh.. IMHO LBJ jest wart kolesia z +100fppg i kogoś kto łapałby się spokojnie w 8 graczy. No ale mnie osobiście Marion nie przekonuje. Oczywiście mogę się mylić :) Żeby było już zupełnie lipnie to oddałeś Diawa. Koleś może spaść ze statsami przy powrocie Amare, ale mam tylko nadzieję, że masz kogoś na C... bo taki C jak Boris to atut i to spory.

+ otrzymał: Mariona (pisałem wyżej), Gino i Thomasa. Gino jest dla mnie zbyt nierówny. Miewa fajne momenty, ale jest zbyt chimeryczny jak dla mnie do S8, chociaż wy gracie w niemal 20 ekip to może i się łapie. Thomas natomiast, pomijając, że nie kręci nic nieprzyzwoitego, to jeśli Szeryf zajmie miejsce PF w S5 to Kenny będzie już zupenie nieprzydatny.

Podsumowując - LBJ > Marion; Diaw > Gino + Thomas. Poprostu rozmieniłeś skład na drobne. Nie wiem jak wygląda Twój roster, ale wnioskuję, że masz bardzo płytki skład. Tylko to by tłumaczyło ten ruch.

 

Kily:

- oddał: Marion + Artest. Sporo oddałeś, ale dostałeś jeszcze więcej. LBJ > Marion; Howard > Artest;

+ otrzymał: Howard + LBJ; jeśli Howard Ci zacznie grać na C to będziesz miał 2óch porządnych C, co się rzadko zdaża, czyli będziesz mógł coś ładnie przechandlować, bo C zawsze w cenie. Sprowadzenie LBJ to majstersztyk. Brawo!

 

 

PG - Paul

SG - Richardson

SF - James

PF - Howard

C - Miller

Util - Hinrich

Util - Gay

Util - Nene

BN - Livingston

BN - Harping

BN - Thomas

BN - Griffin

BN - Garbajosa

Muszę powiedzieć, ze jestem pod wrażeniem. Wydraftowałeś słaby skład, a po paru wymianach możesz być niemal pewny awansu. jedyne co może Ci w tym przeszkodzić, to kontuzje (tfu, tfu). Ładnie..

 

po burzliwych negocjacjach wymieniłem Wade'a za Manu Ginobiliego i Charliego Vilanueva, ja z wymiany jestem zadowolony nie wiem jak KarSp ale myślę, że też nie narzeka

Nie narzeka? na pewno nie narzeka święty Mikołaju 8)

Piękne posunięcie Karspa. Wiadomo, że trudniej jest pozyskać 1 zawodnika za 2óch, a łatwiej rozmienić talent na drobne. Nie będę zagłębial się w to który z was na tym bardzej skorzystał (bo jeśli obaj Manu i CVill będą grać, bo Chicken ma płytki skład to wymiana może być sprawiedliwa) chociaż ja wolałbym być zdecydowanie bardziej na miejscu Karspa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gino (to płotka, bez znaczenia raczej)

Gino w FBL 4 to nie taka płotka, a koleś, który w niejednej drużynie zagrałby w S5 (i zagra w niej w drużynie Chickena, tak samo jak zagrałby u KarSpa). Są u nas w lidze w S5 zawodnicy tacy jak Stackhouse np., więc realia w tej lidze w porównianiu do wyższych są inne i taki Gino jest niezły. ;)

 

IMHO LBJ jest wart kolesia z +100fppg i kogoś kto łapałby się spokojnie w 8 graczy.

I w tej wymianie spełnia te warunki. ;) Marion to grubo ponad 100 fppg (nawet ponad 115 w zeszłym sezonie i druga największa ilość fp w całym sezonie - po LBJ-u). K. Thomas z kolei jest lepszy od każdego innego gracza z Utilu KarSpa, a po wymianie Wade'a jest nawet u niego w S5. Tu naprawdę jest o wiele trudniej o wypasiony skład. ;)

 

Nie wiem jak wygląda Twój roster, ale wnioskuję, że masz bardzo płytki skład. Tylko to by tłumaczyło ten ruch.

Tak właśnie było. KarSp potrzebował SG jak i poszerzenia składu.

 

Muszę powiedzieć, ze jestem pod wrażeniem. Wydraftowałeś słaby skład, a po paru wymianach możesz być niemal pewny awansu. jedyne co może Ci w tym przeszkodzić, to kontuzje (tfu, tfu). Ładnie..

Dzięki. :) Myślę, że wydraftowany skład nie był aż taki zły, a przede wszystkim był bardzo szeroki z całą masą prospectów, dzięki czemu miałem kim trade'ować i jak zrobić taki skład, jaki mam. :)

 

mam tylko nadzieję, że masz kogoś na C... bo taki C jak Boris to atut i to spory

KarSp na C ma Ilgauskasa i Curry'ego, więc źle nie jest. Tak w ogóle, to mógłby zaprezentować tu swój roster.

 

Jeszcze o wymianie Chickena i KarSpa. Zdecydowanie IMO zyskał ten drugi. KarSp w tej chwili ma dwóch graczy, którzy IMO będą w top4 całej ligi (Marion i Wade obok Jamesa i Garnetta) i jednych z najlepszych PG (Bibby) i C (Ilgauskas). Samo to daje bardzo dużo. A Chicken IMO kiepsko postąpił. W życiu nie oddałbym D-Wade'a za kontuzjogennego i niepewnego Gino wraz z CV, którego typuję na jednego z większych rozczarowań sezonu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę, żeby ktoś oddał LBJ (czy wogóle #1 draftu) i to do tego 2 razy Confused zupełnie nie rozumiem co Tobą Karsp kierowało. Zrobiłeś genialny ruch ściągając go do siebie a teraz tak lekką ręką go oddajesz Rolling Eyes i to jeszcze za co? ehh.. IMHO LBJ jest wart kolesia z +100fppg i kogoś kto łapałby się spokojnie w 8 graczy. No ale mnie osobiście Marion nie przekonuje. Oczywiście mogę się mylić Smile Żeby było już zupełnie lipnie to oddałeś Diawa. Koleś może spaść ze statsami przy powrocie Amare, ale mam tylko nadzieję, że masz kogoś na C... bo taki C jak Boris to atut i to spory.

+ otrzymał: Mariona (pisałem wyżej), Gino i Thomasa. Gino jest dla mnie zbyt nierówny. Miewa fajne momenty, ale jest zbyt chimeryczny jak dla mnie do S8, chociaż wy gracie w niemal 20 ekip to może i się łapie. Thomas natomiast, pomijając, że nie kręci nic nieprzyzwoitego, to jeśli Szeryf zajmie miejsce PF w S5 to Kenny będzie już zupenie nieprzydatny.

Podsumowując - LBJ > Marion; Diaw > Gino + Thomas. Poprostu rozmieniłeś skład na drobne. Nie wiem jak wygląda Twój roster, ale wnioskuję, że masz bardzo płytki skład. Tylko to by tłumaczyło ten ruch.

Po kolei. Oddałem bo musiałem mowiac wprost jezeli chcialem sie jescze liczyc w walce o awans, sklad mialem plytki wiec musialem troche zamienic na drobne bo padłbym rotacja, a Marion to uwazam swietny zastepca-lepszego bym nie znalazł, w koncu drugie FP ligi i ta sama pozycja :) Mnie on przekonuje, mysle ze Amare to nie ediz ten sam czlowiek wiec Marion zostanie przy wysokiej roli :)

Gino wziałęm z zamiarem pusczenia dalej, zresta bez niego gralbym Danielsem w S5..., i wsród 20 zepsołow to tak nadaje sie juz na startera. A Gino jak widizsz idealnie dalej pusciłem 8)

Tak mialem bardoz plytki sklad bodaj 8 czy 9 player'ow do gry...(oczywiscie nadajacych sie do czegos :wink: )

 

Jak oceniasz sklady jako doswiadczony kolega to moze i o moim cos skrobniesz? :)

PG-Bibby

SG-Wade

SF-Marion

PF-Thomas(caly czas probuje cos z tym zrobic)

C-Ilgauskas

U-Curry

U-Juwan Howard

U- Earl Watson

BN-Daniels

BN-Boykins

BN-M.Williams

BN-Buckner.

 

Tak na koniec P to musisz spojrzec na to ze u nas jest 20 gracyz a u Cieibe w FBL3 12 wiec jest duzo ciezej o koszykarzy i trzeba akceptowac pewne niedoskonalosci np jak Gino i S5 bo nie ma po prostu graczy albo my rookasy nie umiemy ich znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są u nas w lidze w S5 zawodnicy tacy jak Stackhouse np., więc realia w tej lidze w porównianiu do wyższych są inne i taki Gino jest niezły.

ok, ale i tak koleś mnie nie przekonuje, no i nie zmienia to faktu, że trade i tak nie do końca równy.

 

I w tej wymianie spełnia te warunki. Marion to grubo ponad 100 fppg (nawet ponad 115 w zeszłym sezonie i druga największa ilość fp w całym sezonie - po LBJ-u). K. Thomas z kolei jest lepszy od każdego innego gracza z Utilu KarSpa, a po wymianie Wade'a jest nawet u niego w S5. Tu naprawdę jest o wiele trudniej o wypasiony skład.

Nie no, tylko mi nie pisz o Thomasie :) koleś jak siądzie na ławę to w FBL na FA wyląduje wszędzie :) ja mam w składzie Szeryfa i prawdę mówiąc liczę na niego w S5.

 

Myślę, że wydraftowany skład nie był aż taki zły, a przede wszystkim był bardzo szeroki z całą masą prospectów, dzięki czemu miałem kim trade'ować i jak zrobić taki skład, jaki mam.

jak przeczytałem Twój roster to się aż zdziwiłem że tak kiepsko :) a obecny masz taki nie przez perspektywiczny skład do tradeowania tylko dlatego ze cwaniak jesteś ;] Bardziej niż prospektowy pasuje niepewny do Twojego skłądu - mogło być nieźle, a mogła być porażka. Musiałbyś mieć farta, zeby coś ograć z tamtym skąłdem. Miałeś 2óch pewnych graczy - Mariona i Artesta (choć na 2gą rundę Artest to za wysoko chyba), do tego dobrego C Millera. Reszta to albo niewiadome, albo wtopy jak Francis :)

 

KarSp na C ma Ilgauskasa i Curry'ego, więc źle nie jest. Tak w ogóle, to mógłby zaprezentować tu swój roster.

uuu, to bida. Tzn Big Z jest ok, tym bardziej na waszą ligę, ale Curry to spora niewiadomo, IMHO to będzie wtopa.

 

Jeszcze o wymianie Chickena i KarSpa. Zdecydowanie IMO zyskał ten drugi. KarSp w tej chwili ma dwóch graczy, którzy IMO będą w top4 całej ligi (Marion i Wade obok Jamesa i Garnetta) i jednych z najlepszych PG (Bibby) i C (Ilgauskas). Samo to daje bardzo dużo. A Chicken IMO kiepsko postąpił. W życiu nie oddałbym D-Wade'a za kontuzjogennego i niepewnego Gino wraz z CV, którego typuję na jednego z większych rozczarowań sezonu

Tak jak pisałem - ja uważam podobnie, z tym że dla Chickena nie musi to wyglądać tragicznie - zależy od rosteru. Jednak mając taki duaet jak Wade - LBJ to by było coś. No ale tego się mieć nie dało :)

Co do CV to to jest niewiadoma, choć ja stawiam że jednak rozwiąże się sprawa na +. Niby konkurencja spora, zespół lepszy więc produkcja spadnie, ale będzie S5 na PF więc jednak IMO wzrośnie :)

 

Jak oceniasz sklady jako doswiadczony kolega to moze i o moim cos skrobniesz?

Jednak nie będę pisał, bo mógłbym zniechęcić Twoich potencjalnych partnerów ( ;) ) do trejdów. Masz parę fajnych nazwisk, ale parę to IMO kiepskie średnie będą. Na pewno z FA da się jeszcze coś wyłowić.

 

No i na to jak oceniam ma na pewno wpływ ilość drużyn w mojej lidze. U was jest wiecej to i składy są gorsze. Ale Gino i tak jest kiepski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtopy jak Francis :)

Francis w drugiej setce draftu to wtopa? Ja tam byłem z tego zadowolony, a w FBL 1 i FBL 2 poszedł wyraźnie wyżej, tylko u was w w FBL 3 był dłużej dostępny. :P A poza tym był bardzo korzystny w pewnej wymianie. Niby najwięcej było chętnych na Gordona (, ale to z Francisem zrobiłem najlepszą wymianę. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu, to bida. Tzn Big Z jest ok, tym bardziej na waszą ligę, ale Curry to spora niewiadomo, IMHO to będzie wtopa.

 

Wiesz biorac pod uwage ze nasza liga ma 18 zawodnikow to potrzeba 36 centrów, a wiec Curry pod wzgledem FP napewno sie tutaj lapie i to mysle ze w tej wyzszej czesci nie mowiac o BigZ'ecie.

 

Jednak mając taki duaet jak Wade - LBJ to by było coś. No ale tego się mieć nie dało Smile

Też nad tym bardzo ubolewam... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mówi o braku centrów ??:) to wyssane z palca bzdury ;) Ja dajmy na to przeciętny ligowicz mam ich w składzie 5, słownie pięciu :) i na żadnego z nich nie narzekam :) teraz praktycznie nikt ich nie chce, ale poczekamy na początek sezonu może ktoś się namyśli po tym jak punkty na jednej pozycji mu będą umykały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, nie obrażajcie się za to, co powiem. No ale co tam, i tak już wkurzyłem parę osób wcześniej i mnie nikt nie lubi ;).

 

Liga już nie jest 18 zespołowa, a co najwyżej 5, góra 8. Paru ludzi wyraźnie nie interesuje się tym, nie biorą aktywnie udziału w preaseason, a inni mają tak słabe składy, że po pierwszych tygodniach przestaną grać w ogóle.

 

Istotą całego preseason, po drafcie było cwaniakowanie w kwestii tradów. Na początku wydawało mi się, że to jakieś nieuczciwe układy, teraz myślę, że nie. Teraz myślę, że po prostu liga dzieli się na spryciarzy i na frajerów. No i ok, takie jest życie.

 

Wiem, że oburzą się jedni i drudzy, bo spryciarze chcą, żeby frajerzy myśleli, że nie są frajerami, może jeszcze jakiś trade się wyciągnie. No a frajerem nikt nie chce być. No ale to tylko gra przecież. Mam na myśli bycie frajerem w tej grze, nie jest to uwaga do osoby, bo przecież nikogo tutaj nie znam.

 

Po prostu paru graczy dokładnie zapoznało się z regułami, poczytało forum, przejrzało co się dzieje w wyższych ligach, może nawet poczytali analizy i rankingi na yahoo i nba.com. Użyli wrodzonej inteligencji, albo wyssanego z mlekiem matki polskiego cwaniactwa i skapowali się o co chodzi w fantasy! A chodzi o coś nieco innego, choć bardzo zbliżonego do prawdziwego NBA. Ale, wiemy przecież, że PRAWIE robi wielką różnicę. Skapnęli się, że trady, które w prawidzwym NBA byłyby normalne i korzystne dla obu stron, w fantasy są korzystne tylko dla jednej strony. Skapnęli się, że są niunase, które łatwo zatuszować, jeśli ktoś myśli, że real i fantasy to to samo.

 

Od początku gry dostaję prawie codziennie oferty takich fajnych tradów i wiem, że wszyscy dostajecie. Sam nie byłem na tyle sprytny, żeby próbować kogoś wyrolować, moja strata, w tym względzie jestem frajerem, przyznaję się. Po drafcie miałem najmocniejszy skład, teraz może czwarty, piąty.

 

Tak, tak, to tylko czwarta liga, po to, żeby się nauczyć. Bawmy się zatem. Mam tylko taką prośbę - nie bądźcie frajerami, jeśli już w to gracie, zapoznajcie się, o co w tym chodzi. Materiałów jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie wiem zupełnie czemu to napisałeś. Każdy wie że jest regulamin, że są zestawienia itd. Jak bedzie chciał to się zapozna jak nie to po prostu to oleje. Jego sprawa. Jego drużyna. Jego gra i tyle. Nie mów że ktoś jest farjerem bo nie angazuje się czy cos podobnego. Ja prawie nie robiłem tradów i nie uważam się za frajera. Skład mi się podoba. Owszem mógłby byc lepszy ale nie narzekam. Jeśli uważasz się za kogoś lepszego bo grasz nie pierwszy raz to się możesz grubo przerazić jak Ci frajerzy zjedzą Cię podczas sezonu. Poczekamy... Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wszystko dzieje się zgodnie z regulaminem i że każdy ma taki sam dostęp do informacji. To taki efekt uboczny nowej ligi. Można było temu zapobiec, ale to już nie moja sprawa.

 

Napisałem to po to, żeby uzmysłowić paru osobom, że gra została przegrana przed sezonem, przez to, żę się dali rolować. Zgadywałem przy tym, że to nie przez to, że są głupi, ale dlatego, że nie zapoznali się dokładnie z grą.

 

Oczywiście, że nowicjusze mnie zjedzą, bo mam dwie gwiazdy w składzie, podczas gdy parę osób ma już trzy duże gwiazdy i do tego równy skład.

 

W dojrzałych ligach o sezonie decyduje draft, ustawianie składu w sezonie i rynek wolnych agentów (w tej lidze to ostatnie może akurat mniej). Trady są drugorzędne i najwyżej uzupełniają składy na zasadzie: ja mam zbędnego C, który ci się przyda, a ty masz za to PG, którego mi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

billypilgrim teoretycznie i wiekszej czesci praktycznie masz racje. Uważam tak samo jak ty, ze są w tej lidze "frajerzy" i "sprzyciarze". Moze troche za mocne słowa, ale nazywajmy rzeczy po imieniu.

Chociaz zauważ też, ze takiemu jednemu "sprzyciarzowi" nie wyszla na dobre zamiana ze mną na przykład ;). Nie powiem o jaki trade chodzi, a ni o jakiego zawodnika, ale dostałem od niego dwóch gości po ok. 4000fp. A on dostał ode mnie gracza ponad 6000fp. No i ten gracz ma kontuzje, szybko z tego raczej nie wyjdzie (hie hie hie) :twisted: zrobiłem złego trade'a, ale patrząc z perspektywy czasu, to był interes życia, bo moi dwaj zdobywają dużo punktów w presezon... Jakby to policzyć, to wyszedłem na super plusa, a wczesniej oczywiscie, myslalem, ze dostalem dwoch dobrych zawodnikow, ale to nie jest istota FBL. Istotą jest to, zeby w drafie uzyskać dobrych graczy, a nie przez pre-sezon przemeblowywać cały skład i "cwaniakować". Uważam, ze trade'y powinny byc sprawdzane przez komisarza ligi, bo wymieniając dobrego gracza (rzędu 8000fp) na dwóch rzędu 3000fp, to nie jest to, co trzeba zrobić panowie!

Dobrze mówisz billypilgrim!

Ale racją jest też to, ze każdy gracz ma swoją drużyne i nię zarządza, nie mozna mieć zadnych sprzeciwów.

Ja zrobiłem dużo nie przemyślanych trade'ow, potem probowalem uzyskac jakiegos innego lepszego gracza, ale nigdy różnica proponowanych przeze mnie trade'ow nie przekraczala jakiejs tam granicy. Probowalem robic takie trade'y, zeby obie strony byly zadowolone. I nawet powiem, ze ciesze sie ze swojego składu, porobilem dobre zamiany, jedynie co, to brakuje mi czegos lepszego na PG i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teoretycznie też się z billypilgimem zgodze. szczególnie to cwaniactwo niektórych graczy wychodzi na gg. bo o ile wgląd do statystyk mają wszyscy to interpretowac je to co innego a jeszcze co innego robic wode z mózgu na gadaczu ;) ale moze nie mówmy juz o tym bo na topic zbanują a całkiem fajniesie tu dyskutuje :P

 

tak w sumie to chiałem napisac o swoim pierwszym(sic!) trejdzie :D wielu już próbowało mnie wydudkac, jeden dawał dobrą ale nie zadawalającą mnie tranzakcje, więc postanowiłem sam poszukac czy też komus sie jakis pf/c nie przyda ;) póle pf/c miałem szeroką ale że w milicica, wilcoxa i perkinsa nikt nie wierzy i ich wartośc jest OBECNIE niska :) postanowiłem przehandlowa JONa lub okura. no i stało się:)

 

Mehmer Okur pf/c>> Josh Smith sg/sf

 

plusy dla mnie

1. Hipotetycznie Smith ma szanse zdobyc więcej punktów od okura

2.Nareszcie mobilnośc na pozycjach sf/sg :D duet pierce/smith nie powinni tracic meczy, pozatym obaj mogą sie wymieniac na pozycji w wypadku kontuzji.

3.Harrington nareszcie nie jest przyczepiony do sf, tylko teraz więcej na pf będzie grał, a w razie jego słabszej gry mogą go zastąpic wilcox i milicic (nawiasem o czym śniłem od zakończenia draftu tylko nie miałem porządnego sf :)

4.czy pisałem już że licze na 7k Smitha ;)

 

Minusy

1.Po wymianie okura nie mam już pewnego pf/c został tylko kontuzjogenny JON, niepewny milicic i wilcox, średni perkins.(plus green, harrington na pf)

2.Smith może ale nie musi wybuchną, mimio wszystko okur pewniejszy

3.Okur jest jednym z najmniej kontuzjogennych zawodników

 

plusy i minusy dla grabośa chyba najlepiej przedstawi on sam napewno brakowało mu pewnego pf/c i go uzyskał.

 

prosze o komentarze innych forumowiczów :)

 

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.