Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

czemu graboś powywalałeś graczy ?? jak nie chcesz grac to chociaz ich zostaw u siebie, bo jak kazdy cos z nich powybiera to bedzie nie fair, a zeby nie grali tez szkoda

Nie wiem o co za bardoz chodzi. U mnie Grabos ma jescze wszystkich gracyz i do tego zaakcpetowalem trade miedzy mna a nim(jestesmy swiadkami pierwszego trade'u w FBL4), pozyskał własnie KB z Aldridge w zamian za Jamesa. Z nieoficjalnych zrodeł wiemz e trzeba poczekac na uaktualnienie trade'u na yahoo do jutra, a jak nie to sprobujemy jescze raz, w koncu wszysyc jestesmy poczatkujacy. :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D. Mutombo - staruszek... ale może coś będzie

 

a ja się wkurzałam, że w ostatnich rundach ktoś mi go sprzątnął przed nosem ;)

 

Ja w sumie jestem zadowolna z draftu, chociaż strasznie mi szkoda, że nie mam kilku zawodników na których baaardzo mi zależało (Ben Wallace, Iguadala, Billups [może jakiś trade na któregoś z nich? ;) ]). Moja drużyna (szczególnie kilka pierwszych wyborów) była formowana pod wpływem właśnie sentymentów i sympatii i zobaczymy czy mi to wyjdzie na dobre... ;)

1.Iverson

2.Hamilton

3.Prince

4.Randolph

5.Delembert

6.Deng

7.Jones

8.Fisher

9.Haslem

10.Atkins

11.Battle

12.Hunter

13.Patterson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo, brawo, nie ustawiliście zasady waivera, czyli kolejki do FA; wtedy jest fair, bo ten kto mial nizszy numer w drafcie ma wyzszego waivera, czyli pierszenstwo do FA; zaczalem dodawac sobie graczy grabosia i mi od razu wskoczyli do skladu; gdyby byl waiver, to kazdy by dostal po jednym graczu, wedlug listy, taki expansion draft by byl; a tak wszystko zgarnalem i gra jest bez sensu teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam ich oczywiście, jeśli graboś będzie chciał grać, nie sprawia mi to żadnej przyjemności, że tak wyszło; do jego graczy powinna się ustawić kolejna waiverów przez 2 dni, a potem bym był piąty w kolejności, bo takie miałem miejsce w drafcie, więc pewnie bym dostał jednego z tych co chciałęm dodać

nie ma tutaj nic do rozczarowywania się, bo liga ma swoje reguły i wielką lukę w zasadach; trzeba pomyśleć jak to zmienić i co zrobić z graczami grabosia, jeśli on nie chce grać

kiedy ktoś oddaje wszystkich graczy, to zwykle oznacza, że mówi: żegnam, podzielcie się tym, co miałem; tak to zrozumiałem i chciałem się ustawić w kolejce po jego zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie o co wkońcu chodzi, podajcie moze liste tych graczy Grabosia bo ja tez dziś zaangażowałem trzech wolnych agentów... jakby co to moge ich zwrócić? Albo niech komisarza zainterweniuje jezeli ma taką władze...

 

A i wchodzcie na profile i akceptujcie bądz odrzucajcie propozycje transferów ! Pamiętajcie o tym :wink: [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem o co chodzi, może przez pomyłkę wywaliłem tych graczy, może jest jakiś błąd na stronie, ale tak jak pisze Kily jak chce grać w FBL, a tymczasem moich najlepszych graczy już zgarnął jeden z userów.

Bądźcie wyrozumiali, jestem tak jak i wy początkujacy i może popełniłem jakiś błąd i dlatego straciłem wszystkich graczy. W każdym bądź razie byłbym wdzięczny gdybym odzyskał swoich graczy i mógł grać takim składem jaki miałem(oczywiście oprócz Jamesa, którego wytransferowałem do KarSp Team)

 

P.S.Dodałem sobie z powrotem tych graczy których jeszcze nikt nie wziął, ale nadal nie mam J.Johnsona, J. Smitha, D.Gooden, Ridnoura i Nocioniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tutaj nic do rozczarowywania się, bo liga ma swoje reguły i wielką lukę w zasadach; trzeba pomyśleć jak to zmienić i co zrobić z graczami grabosia, jeśli on nie chce grać

Komisz nic tu nieprzeoczył, takie zasady waivers obowiązują we wszystkich naszych ligach. To że grałeś wcześniej wg innych zasad nie oznacza, że są one jedynymi prawidłowymi, a inne są wadliwe.

My zdecydowaliśmy się na taki system gdyż premiuje on aktywność GMów, co jest dla nas rzeczą jak najbardziej pożądaną.

 

kiedy ktoś oddaje wszystkich graczy, to zwykle oznacza, że mówi: żegnam, podzielcie się tym, co miałem; tak to zrozumiałem i chciałem się ustawić w kolejce po jego zawodników

Ja mam parę sezonów na karku i szczerze mówiąc nie spotkałem się z takim przypadkiem żegnania się z ligą. Again - to, że Ty być może gdzieś to widziałeś, nie oznacza, że to jest ogólnoprzyjęta norma.

Gdybym ja zobaczył takie coś to mając do wyboru: niedoświadczenie gracza, który nigdy w to nie grał, a poetyckim pożeganiem z ligą - jest duża szansa żebym wziął opcję pierwszą 8)

 

Tak dla zaspokojenia ciekawości - gdyby ktoś faktycznie zrezgynował, to cały jego team po prostu zostałby zablokowany i nikt nie miałby dostępu do tych graczy.

 

Na przyszłość generalnie apeluję o zdrowy rozsądęk i wzięcie poprawki, na to, że zdecydowana większośc graczy FBL pierwszy raz ma doczynienia z Fantasy Basketball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porzadku, wyrzucilem ze skladu graczy grabosia, tylko teraz prosze o to, zeby ci, co wzieli moich graczy, tez ich wyrzucili, chodzi mi o Lorenza Wrighta i A. McDyessa; to apel do druzyn hereim i links; jesli to zrobia, grabos wezmie swoich graczy, ja swoich i wszystko jest ok, jak bylo wczesniej

 

przepraszam, ze przyczynilem sie do zamieszania, nie takie byly moje intencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

billypilgrim:

powinieneś się chyba zastanowić przed tym, co zrobiłeś, bo teraz jak po fakcie piszesz, ze nie było to w twojej intencji, to wydaje mi się to ABSURDALNE i śmieszne.

Co do nowego draftu, to mowie absolutnie NIE i zapewne wielu graczy powie podobnie jak ja.

Oddajcie zawodników na swoje miejsca, będzie okay. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pododawałem wszystkich swoich graczy z powrotem do składu, więc wszystko juz powinno być w porządku, trochę było zamieszania przez tych moich graczy ale teraz już powinno byc OK.

Aha, oczywiście wyrzuciłem ze składu Foyle'a, bo po wymianie z KarSpem miałbym w składzie 14 graczy, a z tego co wiem dozwolonych jest tylko 13.

 

P.S. Poszukuję jakiegoś dobrego Centra, mam na wymianę dużo SG, SF i PF, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany którymś z moich graczy a ma godnego uwagi centra w składzie, to proszę o kontakt. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

billypilgrim:

powinieneś się chyba zastanowić przed tym, co zrobiłeś, bo teraz jak po fakcie piszesz, ze nie było to w twojej intencji, to wydaje mi się to ABSURDALNE i śmieszne.

Co do nowego draftu, to mowie absolutnie NIE i zapewne wielu graczy powie podobnie jak ja.

Oddajcie zawodników na swoje miejsca, będzie okay. Pozdrawiam

nie zrobilem niczego, co byloby niezgodne z zasadami ligi, czy w ogole przyzwoitosci, a moja intencja jest, jak i kazdego: miec dobra druzyne i sie dobrze bawic

 

cale zamieszanie nie wyniknelo z mojego powodu; walnie się do niego przyczynilem i pogorszylem sprawe, za co przeprosilem

 

dziekuje za oddanie McDyessa links, prosze jeszcze o Wrighta z hereim

 

mozemy o tym zapomniec i sie dobrze bawic? wszystko jest juz w porzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.