Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Ze sie wam nie nudzi. :? zastanwiam sie czy kiedys bedize spokoj i zajmiemy sie gra. Teraz trade nie sa juz takie nierealne i nie zauwazylem zeby cos strasznego sie w ostatanich dniach stalo, wszystko moge realnie wyjasnic. Poza tym to sport i wszystko sie moze obrocic przeciwko tobie patrz Diaw rok temu czy to o czym mowi Pitti

 

 

ja teoretycznie też się z billypilgimem zgodze. szczególnie to cwaniactwo niektórych graczy wychodzi na gg. bo o ile wgląd do statystyk mają wszyscy to interpretowac je to co innego a jeszcze co innego robic wode z mózgu na gadaczu Wink ale moze nie mówmy juz o tym bo na topic zbanują a całkiem fajniesie tu dyskutuje Razz

Ja na gg rozmawiam ale nikomu siana z mozgu nie robie.Rozmawiam prezz gg bo jest szybciej i nie ma sensu sie przerzucac ofertami, musze zrobic jescze korekty a sezon za kilka dni wiec ine mam czasu na prezzucanie sie oferami, bo zanim ktos bedzie przyjmie lub nie zastanie mnie sezon i nie zdaze zrobic korekt. To chyba normalen... :roll:

 

Dziekuje ze swojej strony to jest moj ostatni post dotyczacy ligi i jej zasad. Zostaje jak jest i porsze sie w koncu z tym pogodzic. Wiecej ine odpowiadam, dalsze pisanie jest bezsensowne, ludzie zapisalismy sie do zabawy i cieszmy sie gra a nie wybrzydzajmy...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedizlaem ze zaczna sie tego typu komentarze. To teraz policz sobie FP wszystkich gracz

Garnet=9,043

Thomas+Curry+Watson+Daniels=4,500+3,000+2,900+2,800=13,2 :?

Wiec to jest oddanie gwiazdora za bardzo spore wzmocnienie rosteru jakie z pewnoscia potrzebowal Kraso. I jak widac zasada 115% poszlaby na niekorzysc taka ze to ja na tym sporo trace wiec prosze mi nie wmawiac ze niby sie wzmacniam brakiem reguł :?

 

tez dlaczego komisarz nie będzie sie wypowiadal na temat trejdow

Dlatego ze juz wszytko na ten temat zostalo powiedziane a wyzej Ci udowodnilem ze wzgledem PF to Kraso wychodzi na tym sporo lepiej(ogólnie wzgledem rosteru jest moim zdaniem po równo moze nawet na plus dla Kraso). Co mam jescze dodac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, gdy po jednej stronie jest większa liczba zawodników niż po drugiej, to do tej mniej licznie reprezentowanej strony dodaje się 60fp w miejsce każdego "brakującego" zawodnika.

 

Ujmując krótko zasadę działania: X + 60 + 60 = Y + Z + N

To po pierwsze.

 

A tak poza tym, to Kraso musiał zwolnić na FA graczy podobnej klasy do tych trzech rezerwowych, których otrzymał. Brakowało tylko, żebyś ich pozyskał szybko i mielibśmy wymianę praktycznie KG za Curry'ego. :roll:

 

Jednak już ustaliliśmy, że wymiany można robić dowolnie i pozostaje mi tylko Ci pogratulować trade'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tak sumuje pf ?? nie chce byc niemiły ale aż mnie pusty śmiech bierze. Garnett gra na jednej pozycji a oni na 4, w dodatku co najwyzej 2 z nich moze sie do punktującego składu załapac. prosze cie karsp nie rob z siebie dziecka i nie mow ze tracisz bo napewno tak nie jest ;) a jezeli dalej sie upierasz ze jestes tą poszkodowaną stroną :D to prosze bardzo zrobmy trejd devin harris, harington, hakim warrick i perkins za garnettaa jak sobie zsumujesz to ci tez wiecej wyjdzie a i oferta lepsza niz ty sam dałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnett gra na jednej pozycji a oni na 4, w dodatku co najwyzej 2 z nich moze sie do punktującego składu załapac

U Krasa jest to wieksza ilosc z tego co wiem.

 

 

No spoko z tym sumowaniem tyle ze mi baridzej chodzilo o to ze jak tow yjdzei w praktce a przciez w praktyce tych +60FP miał nie bede....

A tak na koniec to qrde ustalone jest ze nie ma 115% ze kazdy robi co chce i na tym chyba mozemy zakonczyc dyskusje, bo to do niczego nie prowadzi i inkt wam przeciez nie broni zamiast krytykowac to tez pokombinowac :? A nie tylko mowic jak jest zle :? Troche inwencji i skad wiecie ze wam Cos podobnego nie wyjdzie?

 

PS. Zajmon na chwile obecna nie rozmieniam skladu na drobnebo nie potrzebne mi az takie poszerzeine rosteru a to oc potrzeba sprobuje znalezc bez ruszenia gwiazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jestes az tak pokrzywdzony ze nie chcesz z super( według ciebie) okazji skorzystac ?ja ci daje napewno lepszych graczy niz ty sam dałeś . no co jest czemu nie bierzesz ?? czyzby twoja reguła z sumowaniem pf się juz tutaj nie stosowała??? oj nie ładnie nie ładnie ...... ale zeby nie było że jestem taki śmaki i owaki zazdrośnik i wogole na wszystkich pyszcze to pisze to wyłącznie w interesie tego żeby naprawde fajna zabawa było a nie patrzysz na trejdy i palpitacji dostajesz. zeby tak karspa nie dołowac(i pokazac ze nie najezdzam na ludzi tylko dla przyjemnosci) to napisze ze z karspem sie naprawde fajnie gada, ale te transfery to ma z kosmosu a i lubi ludziom kit pocisnąc(jak mi na przykład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli brali bysmy podczas tego trejdu Karspa regulamin to poszlo 320FP (garnett+3x60FP za brakujacego gracza) za 185FP. Mocno bym sie zastanowil nad tym czy byles Karsp tutaj strona "przegrana" w tym trejdzie ale na twoim miejscu bym sie cieszyl :P i zapewne takze sie cieszysz, bo skoro dostajesz Garnetta za Curryego to jest to trade wszechczasow w tym FBL. Tego miesa nie licze bo oni wchodzic beda w przyszlym sezonie z lawki albo wchodzili do tej pory. Co wiecej ci gracze, ktorych oddal "ghettoboys" do FA byli podobnej klasy jak ci, ktorych dostal w wymianie za Garnetta. Jednym slowym poszedl Garnett za Curry'asa ;P. To przebija nawet wczesniejszy trejd Karspa- Hill za BigZ ;P. Musisz mi zdradzic te techniki bajeru twojego bo az zazdrosc mnie zzdzera :). A nie ukrywam wzmocnienia by mi sie przydaly :D.

 

ps z gory przepraszam za moja zloscliwosc ale nie moglem sie powstrzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pisałem mojego obrażającego coniektórych posta, nie miałem jeszcze pojęcia o tradzie wszechczasów. Teraz już widzę, skąd oburzenie Kraso. Kiedy się oddaje najpierw 2. (Redd) a potem 1. wybór w drafcie to się można zdenerwować. Teraz masz w składzie jednego kolesia, który ma szansę zdobywać punkty na sensownym poziomie. WOW

 

No cóż Karsp, brakuje Ci jeszcze tylko Lebrona, Kobego i Dirka, żeby mieć absolutny top fantasy. Żeby w ogóle się liczyć trzeba mieć jednego z nich, a Ty masz już trzech! Ale jeśli nie oni, to może chociaż Arenas albo Brand... na pewno ktoś odda za przystępną cenę! E tam, odda za darmo.

 

W każdej normalnej i uczciwej lidze absolutnie niemożliwe jest, żeby dwóch z tych graczy znalazło się się na raz w jednym teamie. A trzej to dopiero jest coś.

Ale... wszystko jeszcze przed Tobą ;), sezon się jeszcze nie zaczął!

 

Ludzie, w fantasy chodzi na pierwszym, absolutnie pierwszym miejscu o draft. W nim liczy się znajomość ligi, umiejętność przewidywania, analizowania potencjału graczy itd. Reszta to kosmetyka i umiejętność ustawiania składu.

 

Gratuluję Karsp wygranej w lidze, w zasadzie to już możesz nawet nie zaglądać do drużyny. Wygrać zanim się wszystko zaczęło, to jest to.

 

Niezły ubaw macie w wyższych ligach, no nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ubaw macie w wyższych ligach, no nie? Wink

ja czytam i nie wierze...

 

 

Niejaki KarSp ma w tej chwili starting 5 w FBL:

 

PG - Bibby

SG - Wade

SF - Marion

PF - Garnett

C - Ilgauksas

z takim s5 to ty możesz iść do wyższej ligi...

 

PG Joe Johnson

SG T-Mac

SF Marion

PF Murphy

C B.Wallace

 

warto dodać, że u mnie jest 2 razy mniej drużyn!

 

A teraz sobie się zastanówcie czemu w FBL#1 i 2 nie ma trejdów (czasami się zdarzają), a wszystko rozgrywa się na FA i drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiętnujcie Karspa tylko gościa który na trade się zgodził bo to on psuje lige...Tak naprawde to gdyby któremukolwiek z was ktoś zaproponował Garnetta za takie mięsko to też byście przyjeli. Zaczynam dochodzić do wniosku że na głupote ludzką nawet dodatkowe zasady nie pomogą. Szkoda gadać i zaglądać nawet na strone FBL bo i tak wszystko jest przesądzone i zwycięzcą nie zostanie osoba o największej wiedzy, umiejętnościach czy zwykłym szczęściu podczas sezonu, a człowiek który po prostu trafił na lekko mówiąc "mniej rozgarniętych w temacie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze żeby to ghetto karspowi ten trejd proponował, bo mnie chciał karsp tych samych graczy wcisnac i tłumaczył mi na rozne sposoby dlaczego ja zyskuje(choc to bzdura była) i gdybym sie nie znal na temacie to moze i bym sie wymienił. dlatego sadze ze to nie tyle z samej niewiedzy ghetta wyszło ile wlasnie z kitowania karspa i to mnie wkurza. niby ten trejd dotyczy mnie posrednio tylko ale jak zamiast tego ze karsp zrobił kogoś w konia i ten ktos stracił juz praktycznie wszelkie szanse na osiagniecie czegos w lidze,

słysze tłumaczenie karpsa ze to on naprawde stracił i udowadnia to jeszcze wyssanymi z palca obliczeniami to mi sie nóż w kieszeni.... nie mówiąc juz o tym ze jedyną funkcją komisarza to dbanie o uczciwe trejdy... brawo karsp widze że bardzo dobrze zrozumiałeś na czym polega rola komisarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na to co sie dzieje, mysle, ze powinienem zrobic cos...

oddaje Nowitzkiego za co ktos da...

oddaje Iguodale... nawet za darmo

Petersona, tez

Magloire tez sobie wezcie, chociaz nie, centrow jest malo, to chce jakiegos pg za niego...

Alstona za jakiegos slabego PF

Stojakovicia tez sobie wezcie, po co mi on...

 

ALBO NOWY DRAFT, ALBO JA (I PEWNIE PARU GOSCI MNIE POPRZE) ODDAJE ZAWODNIKOW ZA KOGOS Z FREE AGENTS!

ALBO ZABAWA ALBO CWANIACTWO KARSPA I KILYEGO.

MAM TEGO DOSYC!

nie ma sensu grac, skoro widzi sie juz przegraną, mimo tego, ze moj sklad z tych, ktorzy porobili trade'y po za karspem i kilym jest jednym z silniejszych! nie ma sensu grac dla zabawy, skoro nie ma mozliwosci wygrania czegokolwiek :?

KarSp, Kily - jesteście cwaniaczkami, jakich powinno sie tępić nie tylko na forum, ale w naszym kraju i na swiecie. Tego juz za wiele chłopaki... Nie umiecie sie bawic, nie mam szacunku do was w tym momencie :!: :?

EDIT: Tak w ogole jeszcze, to gratuluje temu gosciowi, co ma druzyne GhettoBoyz... inteligencją nie grzeszysz... Za 10 zawodnikow, takich jakby mi proponował KarSp nie oddałbym Garnetta :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety karsp, ale chociaz jeszcze niedawno mowiles zeby nie pisac juz wiecej o trejdach i nie klocic sie, zeby nie psuc zabawy, to teraz poprostu sam zepsułes gre innym, a nawet sobie samemu choc moze jeszcze nie jestes tego swiadom, ale sam pomysl co to za przyjemnosc wygrac cos po tym jak zrobiło sie z paru gosciow frajerów. przypominam ze nie jest to gra kto lepiej drugiego oszuka(i nie boje sie tego słowa użyc), tylko jest to gra polegająca na wyszukiwaniu talentow, dlugich godzinach przed draftem i podczas zeby jakas takas druzyne zebrac, a w koncu polegająca na szczęsciu i umiejętności przewidywania. ty na drafcie nie pokazałes jakis szczegolnych umiejetnosci ale teraz po tych twoich pożal sie boże trejdach masz taka przewage ze reszta poprostu nie widzi przyjemnosci w rywalizowaniu z kims takim, szczegolnie ze jest tu wielu lepszych menedżerów od ciebie którzy poprostu mieli na tyle przyzwoitości ze nie przeprowadzali takich wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.