Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

jedyny twój błąd polegał na tym że założyłeś że wszyscy gracze mają porównywalne umięjetności i tak jakby są na tym samym poziomie Smile

Nigdy czegos takiego nie zakladalem, nie mialem vetowac trade'ow ale to mnie niet lumaczy bo nawet wbrew zasadzie nie powinno to przejsc. Zresta nie rozstrzasajmy tego, glosujcie i robimy zgodienz wola ludu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możnaby po prostu cofnąć tych jednostronnych wymian o których pisaliśmy (J-Rich, Billups, Paul, Ilgauskas, Wade, Garnett)? O tym, które dokładnie cofnąć zadecydwoałbyś Ty, Stromile. Bo przecież oprócz tych śmiesznych trade'ów typu sience fiction było też wiele normalnych, łatających dziury w składach, było też korzystane z rynku FA i trochę dziwnie byłoby to cofnąć na tuż przed draftem, bo trochę by to niektórych skrzywdziło. Dobry też wydaje mi się pomysł Zajmona o tym, byś później ewentualnie decydował, który trade vetować. Robiąc nowy draft nie byłoby już czasu na żadne wymiany, a byłaby to też dla niejednego krzywdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy draft... dlaczego? Przede wszystkim wszyscy nowi sie czegos nauczyli do tej pory. Nabyli takiej wiedzy, ze prawdopodobnie w drafcie wybiora inaczej, ciekawiej i bardziej logicznie niz do tej pory. Gra wtedy stanie sie bardziej zacieta, sklady wreszcie wszystkich ekip powinny byc w miare wyrownane i mysle, ze do konca trudno bedzie o ten top3. W przypadku cofniecia tych wszystkich zmian raczej liga straci na tej zacietosci i juz bedzie mozna zalozyc z gory ten top3, ktory prawdopodobnie awansuje wyzej, a wszystko to za sprawa nieobeznania nowych. Jednym slowem nowy draft przyniesie IMO same korzysci poniewaz raczej juz nie uswiadczymy wyboru Jamisona w 1 rundzie, czy innych kwiatkow. Ludzie beda madrzejsci, bardziej doswiadczeni, draft jak i sama liga powinna byc bardziej ciekawsza i zacieta az do ostatnich tygodni. Jak dla mnie sa same + nowego draftu :).

 

btw nie bylem na ostatnim drafcie wiec wiecie jak to jest :D nie chce mi sie rok czekac na kolejny :P. Aha glosuje na TAK dla nowego draftu oczywiscie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć... a nie mówiłem :?: Też kiedyś grałem pierwszy raz i wiem jak to jest. Byliście jednak mądrzejsi :)

 

Jaką co poniektórzy przeszli metamorfozę to jest poprostu nie do pomyślenia :lol: prawdziwe oświecenie. Niebywałe :)

 

Każdy ma swoj rozum i tyle. Nie mozna komuś zabraniać układania składu na swoj sposób niewiem czy to były przemyslane transfery ale kazdy ma swoje przeczucie i wie jaki zawodnik jest mu bardziej potrzebny.

No i co się stało Links, że tak nagle zmieniłeś zdanie?

 

Jeśli KarSp (komisarz ligi) dostaje informację od Stromile'a, że u nas nie ma "Zasady" 60, to co masz mu do zarzucenia?

No właśnie Kily, przecież Karsp dostał wyraźne polecenie, to co masz mu do zarzucenia?

 

Wygląda na to, że według wszystkich w FBL 4 jest ok, tylko Pietrasowi z innej ligi to nie pasuje i wg niego zgoda dwóch GM-ów nie powinna wystarczyć do zatwierdzenia trade'u i jeżeli tylko wyda się komisarzowi, że jeden skorzysta, a drugi straci, to wymiana powinna być zablokowana. :roll:

No i widać Kily, że już nie tylko Pietrasowi z innej ligi coś nie pasuje. Widać rookasy z #4 miały za kiepską wyobraźnię i potrzebowały przekonać się na własnej skórze, że miałem rację. btw fajny kontrast wypowiedzi w porównaiu do Twoich ostatnich postów, nie Kily?

 

Karsp - teraz już wiesz o co mi chodziło czy nadal nie łapiesz? Nie dziwię Ci się bynajmniej, że wykorzystałeś taką możliwość, bo jest pokusa i łatwo jej ulec, ale już jako komisarz powinieneś być bardziej odpowiedzialny. No i jak koledzy to może i z Ciebie coś wyciągniemy, zeby było śmiesznie jak wyżej :)

Ja na gg rozmawiam ale nikomu siana z mozgu nie robie.

Nie? na forum jedziesz jak tylko możesz :) np.:

NIjaki KarSP ma tez waziutki skład i slaby utill. Wiec to ze ma taką S5 gwarantem nie jest. Jedna kontuzja i po nim, albo i bez z takim utillem. Wiec sie nie ciesz, jego sytuacja wcale taka rozowa nie jest.

To teraz policz sobie FP wszystkich gracz

Garnet=9,043

Thomas+Curry+Watson+Daniels=4,500+3,000+2,900+2,800=13,2

Wiec to jest oddanie gwiazdora za bardzo spore wzmocnienie rosteru jakie z pewnoscia potrzebowal Kraso. I jak widac zasada 115% poszlaby na niekorzysc taka ze to ja na tym sporo trace wiec prosze mi nie wmawiac ze niby sie wzmacniam brakiem reguł

Dlatego ze juz wszytko na ten temat zostalo powiedziane a wyzej Ci udowodnilem ze wzgledem PF to Kraso wychodzi na tym sporo lepiej(ogólnie wzgledem rosteru jest moim zdaniem po równo moze nawet na plus dla Kraso). Co mam jescze dodac?

No spoko z tym sumowaniem tyle ze mi baridzej chodzilo o to ze jak tow yjdzei w praktce a przciez w praktyce tych +60FP miał nie bede....

PS. Zajmon na chwile obecna nie rozmieniam skladu na drobnebo nie potrzebne mi az takie poszerzeine rosteru a to oc potrzeba sprobuje znalezc bez ruszenia gwiazd

To tylko tak na szybko. Ściemniasz ile wlezie i jak Ci wygodnie i liczysz, że łykną :) co więcej jeszcze się tego wypierasz :)

 

No i mój ulubieniec na koniec :)

 

Ja też uważam, ze każdy trade powinien byc akceptowany, bez zadnych sprzeciwow i zasad. Kto gra pierwszy raz, zrobil blad, to nie popelni go w przyszyl sezonie FBA.

No i co? jednak miałem rację? i co takiego się stało, że zmieniłeś tak nagle zdanie?

Uważam, ze każdy jest menadżerem swojej druzyny i powinien inwestować w swoją drużynę tak, jak uważa za stosowne i żaden komisarz nie powinien wpychac swojego zdania do tego, co ja robie, ani do tego co kto inny robi.

no popatrz, serio?

Nadal uważasz, ze to co zrobiłem było kretyńskie???????????

tak. Z tym, że teraz już wiem, że i Ty masz tego świadomość :]

Tutaj widze leżącego ze śmiechu KarSpa, Żółwia, Pietrasa, Kily'ego, Zajmona, Wojtekk8, Peter'a, billypilgrim'a, here i'm-a, nie wspominając o mnie, bo ja tutaj już ledwo oddycham ze śmiechu... chillout Piti, chillout

ja bardziej lałem z tego jak jeden kolo śmiał się z innych, że są frajerzy a jego się nie da wydymać, a jak potem się okazało, że się da i to już miało miejsce to się sfochował :lol:

 

A co do przyszłości waszej ligi to zgadzam się w pełni z Kilym, chociaż zdaję sobie sprawę, że w tym temacie mój głos nie ma żadnego znaczenia. Taka rada dla tych co jej chcą.

 

PS. Brakuje tu tylko Divaca, który nie widział nawet swojego składu przez cały sezon bo nie umiał się zalogować na swoje konto :lol: oj rotfl, rotfl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy draft... dlaczego? Przede wszystkim wszyscy nowi sie czegos nauczyli do tej pory. Nabyli takiej wiedzy, ze prawdopodobnie w drafcie wybiora inaczej, ciekawiej i bardziej logicznie niz do tej pory. Gra wtedy stanie sie bardziej zacieta, sklady wreszcie wszystkich ekip powinny byc w miare wyrownane i mysle, ze do konca trudno bedzie o ten top3. W przypadku cofniecia tych wszystkich zmian raczej liga straci na tej zacietosci i juz bedzie mozna zalozyc z gory ten top3, ktory prawdopodobnie awansuje wyzej, a wszystko to za sprawa nieobeznania nowych. Jednym slowem nowy draft przyniesie IMO same korzysci poniewaz raczej juz nie uswiadczymy wyboru Jamisona w 1 rundzie, czy innych kwiatkow. Ludzie beda madrzejsci, bardziej doswiadczeni, draft jak i sama liga powinna byc bardziej ciekawsza i zacieta az do ostatnich tygodni. Jak dla mnie sa same + nowego draftu :).

 

Dokładnie, myśle że niema co głosowac tylko zrobić ten Draft i już. Nieuważam ze mój transfer z Billupsem był wbrew regułom, dlatego jak cofniecie mi ten trade to bede miał dziure w składzie, bez PG... mało czasu na wymiene a teraz po tych nieporuzumioeniach nikt nie bedzie chciał trejdów przeprowadzać (ja w sumie tez) i zostae z tym składem, bede miał dwóch PFów do S5 a żadnego PG.

 

To tak dla przykładu że cofnięcie transferów nic nie da dalej bedą takie sytuacje jak były :? Wiele osób oleje tą gre, i nie będzie juz to samo. W tym wypadku nie dopuszczam innej myśli jak nowy Draft.

 

No i co się stało Links, że tak nagle zmieniłeś zdanie?

Ja? Nigdy w zyciu. Dalej tak uważam ale z zaistniałych sytuacji jestem za nową grą... przeglądałem tematy pozostałego sezonu i chciałem zeby i tutaj była taka fajna atmosfera ale tak niestety nie jest i jedynym wyjściem z tego jest nowy Draft :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli KarSp (komisarz ligi) dostaje informację od Stromile'a, że u nas nie ma "Zasady" 60, to co masz mu do zarzucenia?

No właśnie Kily, przecież Karsp dostał wyraźne polecenie, to co masz mu do zarzucenia?
Wiesz, ja specjalnie do KarSpa pretensji nie mam. Nie wiem nawet, jakie zadania dostał od Stromile'a i po co był tym komisarzem do tej pory, wiem tylko, że miał nie egzekwować zasad dotyczących wymian i miała być tu duża dowolność.

 

Wygląda na to, że według wszystkich w FBL 4 jest ok, tylko Pietrasowi z innej ligi to nie pasuje i wg niego zgoda dwóch GM-ów nie powinna wystarczyć do zatwierdzenia trade'u i jeżeli tylko wyda się komisarzowi, że jeden skorzysta, a drugi straci, to wymiana powinna być zablokowana. :roll:

No i widać Kily, że już nie tylko Pietrasowi z innej ligi coś nie pasuje. Widać rookasy z #4 miały za kiepską wyobraźnię i potrzebowały przekonać się na własnej skórze, że miałem rację. btw fajny kontrast wypowiedzi w porównaiu do Twoich ostatnich postów, nie Kily?
No tak, pretensje Zajmona przede wszystkim są już duże. Teoretycznie nadal jest wszystko ok, bo ci, którzy oddali swoje gwiazdy uważali, że to im się opłaca, jednak w praktyce słowa Zajmona są oczywiście zrozumiałe, bo liga rzeczywiście zaczyna tracić sens. Możnaby zostawić jak jest, ale doszłoby pewnie do takich absurdów, że KarSpa trzej gracze zdobędą więcej fp od całych drużyn co niektórych. :lol: Dlatego też tu rzeczywiście zmieniłem zdanie, bo tak po prostu będzie lepiej dla rywalizacji. Choć ci, którzy tak spieprzyli swoje wymiany powinni ponieść konsekwencje takich decyzji, to jednak przez takie coś mielibyśmy parodię ligi FBL.[/b]

 

A co do przyszłości waszej ligi to zgadzam się w pełni z Kilym, chociaż zdaję sobie sprawę, że w tym temacie mój głos nie ma żadnego znaczenia.

Teoretycznie nie, ale takie poparcie może w jakiś sposób przekonać Stromile'a. ;)

 

EDIT: Jeżeli już miałbym się czepiać o coś KarSpa, to o to, że opowiadał jakieś bzdury o tym, że wiele stracił oddając trzech rezerwowych i Curry'ego za KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy wszyscy co jestescie za nowym draftem piszecie tak jakby po cofnieciu trejdów nie można było robic nowych, a to przeciez nieprawda, bedzie mozna robic ale uczciwe :P to links co mówisz o tej dziurze na pg.... czyli według ciebie mamy nowy draft zrobic bo bys miał dziure na pg ?? a to uczciwych trejdów juz robic nie można :)??? tak pozatym nowy draft nie jest zły ale druga opcja jest chyba lepsza. po co robic nowy draft jak stary był jak najbardziej uczciwy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy draft to najlepsze rozwiązanie, za którym głosuję. ALe z mojeg punktu widzenia reset obecnej ligi mi jest obojętny, bo i tak jedyne co zrobiłem to dodadnie dwóch FA. Z draftu byłem zadowolony. Ale jednak jestem za nowym draftem, z uwagi na to, że komisarzem byłby Stromile i skończyłyby się wszystkie dyskusje.

 

Tak czy owak przestańmy dyskutować, osądzać, bo w tej sytuacji nie ma wygranych, tylko wszyscy jesteśmy przegrani. Zróbmy grubą kreskę, odzielmy to, co było, jak kiedyś chciał premier Mazowiecki w 89, ale pewnie tego nie pamiętacie. Jemu się nie udało, nam się uda, bo nie jesteśmy politykami i się już nie będziemy sprzeczać, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - coś mi się widzi, że nowy draft spowoduje, że nasza ligi się zmniejszy, nawet jeśli ktoś nowy dojdzie, jak się domaga Szaku (jestem jak najbardziej za). Wydaje mi się, że niektóre drużyny są zupełnie zostawione, ale mogę się mylić. Taka selekcja jest bardzo dobra i będą tylko gracze, którzy naprawdę chcą grać. Więc to kolejny argument za draftem.

 

Jeśli naprawdę chcecie grać, to bądźcie na tym drafcie, bo to pozwala ułożyć sobie wszechstronny skład. Kiedy wybiera komputer, to potem jest płacz, że się nie ma żadnego C albo PG i się zaczyna kombinowanie z tradami. Po dobrym drafcie nie trzeba robić żadnych tradów. Gram teraz jeszcze w dwóch ligach z kolesiami z USA (bo tutaj nikt ze mną już grać nie chciał) i jak na razie w obu był JEDEN trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że większość nie była zadowolona ze swojej sytuacji po drafcie bądź bardzo chce Stromile'a w roli komisarza i raczej będziemy mieli nowy draft. Mam nadzieję, że Stromile szybko zadecyduje i jeśli rzeczywiście będziemy wybierać na nowo, to niech to będzie jak najszybciej, bo gra po rozpoczęciu sezonu byłaby nieco lipna. A, i czy będzie w takim wypadku nowe losowanie picków, czy będziemy wybierać tak, jak wylosowano wcześniej?

 

P.S. Billypilgrim, edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy wszyscy co jestescie za nowym draftem piszecie tak jakby po cofnieciu trejdów nie można było robic nowych, a to przeciez nieprawda, bedzie mozna robic ale uczciwe Razz to links co mówisz o tej dziurze na pg.... czyli według ciebie mamy nowy draft zrobic bo bys miał dziure na pg ?? a to uczciwych trejdów juz robic nie można Smile??? tak pozatym nowy draft nie jest zły ale druga opcja jest chyba lepsza. po co robic nowy draft jak stary był jak najbardziej uczciwy??

No dobra, według Ciebie mój trade z Gasolem i Billupsem był nieuczciwy ja uważam że był podobny do twojego z Okurem i Joshem Smithem... ale dobra musiał bym oddać Billuspa ale wraz z nim M.Williamsa którego juz niemam bo wymieniłem... więc dalej musiał bym i tą wymiane cofnąc itd. :? Jestem pewien że na bank po tych cofniętych trade'ach będą kolejne sprzeczki dlatego jestem za nowym draftem, a Ty jak widac nie możesz się pogodzić z tym że utracisz swój znakomity skład i jeszcze chcesz zostawić ruchy FA bo pewnie ci się udały. Wcale niechce sie z tobą kłucić dlatego jestem za Draftem który napewno pogodzi każdego i zapomnimy o tym wszystkim o czym naskrobaliśmy już z 5 stron.

 

Jeszcze jedno - coś mi się widzi, że nowy draft spowoduje, że nasza ligi się zmniejszy, nawet jeśli ktoś nowy dojdzie, jak się domaga Szaku (jestem jak najbardziej za). Wydaje mi się, że niektóre drużyny są zupełnie zostawione, ale mogę się mylić. Taka selekcja jest bardzo dobra i będą tylko gracze, którzy naprawdę chcą grać. Więc to kolejny argument za draftem.

Myśle że można było by wymienić tego od kogo wszystko to się zaczeło na SHAQ'a. Z tego co pamiętam to ten typ jak chciałem z nim przeprowadzić trade niezanł hasła na swoje konto a potem pół godziny mu tłumaczyłem jak zatwierdzić transfer. W dodatku On ma bodajże 12 lat więc przydałby się nowy punkt w regulaminie: Gra dostępna od przynajmniej 14-16 lat :wink:

 

Pozostali chyba sie interesują Ligą i zaglądają na forum więc będą wiedzieli o nowym Drafcie.

 

EDIT

Co do terminu to jak już wspominałem najlepsze była by Niedziela albo Poniedziałek w godzinach wieczornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem całkowicie przeciwko draftowi. to tez jest dobre rozwiązanie, tylko moim zdaniem gorsze. Po drugie wcale nie mam takiego super składu i popełniłem trache błędów w drafcie. ale co do porównania wymiany smith za okura do billupsa, williamsa za kontuzjowanego gasola to nie bądź śmieszny. W moim trejdzie są plusy dla obu stron które napisałem wyżej, a w twoim trejdzie są same plusy dla ciebie zadnego dla przeciwnej strony. zapomnijmy o przeszłości dobra.. ale jej przynajmniej nie zmieniajmy. i jeszcze raz powtarzam ze nie jestem przeciwny draftowi ale głosuje na cofniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily:

Zdarza się nawet tak, że taki Pitti wyzywa wszystkich od frajerów lub cwaniaków, a sam oddał za półdarmo J-Richa.

tutaj zostawie tylko ironiczny uśmiech...

A po za tym nie wyzywam wszystkich od frajerów i od cwaniaków, tylko tych, którzy sobie na to zasłużyli cwaniaczku ;)

 

Pietras, niestety, ze szczerym ubolewaniem, musze przyznać ci rację, zdarza się, że masz racje :) sorry

 

To jak w końcu będzie?

Ja jestem osobiście za przywróceniem tego, co było zaraz po drafcie. Wczesniej byłem za nowym draftem, ale jeśli jest taka możliwość, to oczywiście jestem za przywróceniem tego, co było po drafcie każdemu zawodniikowi

pzdr ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przywróceniem sytuacji która była zaraz po drafcie, chociaż nowy draft też nie był by zły, szczerze mówiąc to mi nie robi to większej różnicy, mam tylko nadzieję, że jeśli będzie nowy draft to numery z którymi wybieraliśmy pozostaną takie jaki były wcześniej, w końcu nie chciał bym stracić pierwszego numeru :wink:

A z resztą ja tak jak here i'm nie byłem na pierwszym drafcie, więc fajnie by było zobaczyć jak to wygląda. :wink:, ale dostosuję się do każdej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.