Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak:

 

Karsp - draft od nowa

Links - draft od nowa (Niedziela/Poniedziałek wieczór.)

Chicken - zerowanie

Zajmon - zerowanie

Kily - zerowanie

here i'm - draft od nowa

wojtekk8 - draft od nowa (niedziela/sobota)

billypilgrim - draft od nowa

pitti_8 - zerowanie

Graboś - zerowanie

Kraso - wszystko jedno

 

czyli idealny remis 5, 5 i 1.

 

Jeden dzień nas specjalnie nie zbawi, więc rozwiązanie sprawy odłożymy do jutra.

 

Jeśli będzie draft, to szykujcie się na poniedziałek na g. 20:30, w niedzielę nie ma już wolnych terminów. Kolejność będzie losowana od nowa rzecz jasna przez aplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin draftu mi pasuje (lepsza byłaby niedziela, ale np. dzisiaj o tej porze by mnie na nim nie było) i chyba zmieniam decyzję za nowym draftem. Przede wszystkim widząc, jak bardzo nie chce być już komisarzem KarSp, ale nie mniej ważny czynnik jest taki, że draft odbędzie się w miarę szybko i na spokojnie zdążymy wtedy do startu sezonu.

 

No i draft oczywiście ze starymi pickami. Po coś już raz los zadecydował o kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale sie tu porobilo :shock:

Od poczatku wiedzialem, ze to bedzie najciekawsza liga :)

Nie łam sie KarSp, poznasz zasady gry w tym sezonie i bedzie lepiej. W koncu tez jestes debiutantem. A ty sie Pietras tak nie wymadrzaj, jakbys zjadl wszystkie rozumy :P Pamietasz jak mielismy w 2 lata dojsc do pierwszej ligi i zrobic tam porzadek? A ty dalej jesteś w trzeciej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to można już zakończyć głosowanie i zacząć ustalać termin Draftu, jak bysmy sie sprężyli to można go zrobić jutro czyli w Niedziele wieczorem :wink: Póki co chyba ten termin wszystkim pasuje.

 

Co do picków to mi to wszystko jedno, miałem odległy 12 numer i jak bym ponownie miał wybierać jako dwunasty był bym zadowolony, bo z moim szczęściem to teraz wylosował bym pewnie ostatni.

 

edit

Z twoim głosem jest znowu 6-6

jest 6-5 dla draftu!! było 5-5, ty z kilym się zamieniliście miejscami plus jeszcze doszedł kraso do draftu: czyli 6:5 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kłania się matematyka :D

Z twoim głosem jest znowu 6-6. 8)

Karsp - draft od nowa - 1:0

Links - draft od nowa - 2:0

Chicken - zerowanie - 2:1

Zajmon - zerowanie - 2:2

Kily - draft od nowa - 3:2

here i'm - draft od nowa - 4:2

wojtekk8 - zerowanie - 4:3

billypilgrim - draft od nowa - 5:3

pitti_8 - zerowanie - 5:4

Graboś - zerowanie - 5:5

Kraso - draft od nowa - 6:5

 

I kto tu ma kłopoty z matematyką? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się raz dostosowywałem do decyzji osób którym w niedziele nie pasowało a w poniedziałek tak. Teraz prosze żeby sprawiedliwie zrobić na odrwót i dać szanse tym co nie mieli okazji draftować ostatnim razem. Czyli jednym słowem - draft w niedziele.

 

Proponuje wziąć pod uwage wywalenie z ligi osób, które nie udzielają się w tym temacie - nie głosują, nie wypowdiadają się na temat terminu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie minimalna przewaga na korzyść draftu, ale zostało jeszcze parę godzin, więc nic nie jest roztrzygnięte.

 

Co do terminu ewentualnego draftu, widzę, że niektórzy czytają moje posty równie nieuważnie jak FAQ, więc spróbuję jeszcze raz:

 

Nie ma wolnych terminów niedzielnych, w grę wchodzi tylko poniedziałek

 

Na głosy czekam do godzin wieczornych, powiedzmy, że do 22giej. W razie remisu decyzję podejmę ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.