Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja ^^. Spoko oddam Wrighta ;D. Niestety zapomnialem o drafcie, w dodatku przypadl mi ostatni numer w nim i mam, ze tak powiem kiszkowata troche druzyne ;D. W zasadzie to na gwalt potrzebuje PFa i SFa. Center to takze watpliwa sprawa mimo, ze to Yao, ale wiadomo jak chlopak lubi opuszczac polowe sezonu. Chyba na samym starcie mam przerabane ^^. No trudno licze, ze ktos ma spora nadwyzke PFow i SFow i potrejduje ze mna troszke ;D, chociaz za bardzo nie mam czym ale nie poddam sie latwo ;p ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I korzystając z okazji mam pytanie: Ile miejsc jest promowane awansem do wyższej Ligi? Tak jak we wszystkich, czy ze względu na większą liczbe uczestników, więcej

Z tego co wiem to na dzien dzisiejszy jest tyle samo co w innych czyli 1 ale ciagle probuje przekonac Stromile do pomyslu ze jednak przydaloby sie te liczbe zwiekszyc. Zobaczymy co z tego wyniknie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco u nas na rynku. Po wymianie na szczycie pomiędzy KarSpem a Grabosiem doszło teraz kilka nowych trade'ów:

 

:arrow: Jason Richardson i Matt Bonner od Pittiego_8 do Marquisa wzamian za TJ Forda i Brendana Haywooda (:shock: OMG :shock:);

:arrow: Ray Allen od Here I'm do Wojtkka8 wzamian za Chaunceya Billupsa;

:arrow: Michael Redd do Kily'ego do Kraso wzamian za Randy'ego Foye'a i Derona Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja wymian:

 

:arrow: Jason Richardson i Eddie Griffin do Kily'ego, Michael Redd i Dasmond Mason do Marquisa;

:arrow: Drew Gooden, Andres Nocioni i Marvin Williams do Here I'm, Yao Ming, Quentin Richardson i Melvin Ely do Grabosia;

:arrow: Kirk Hinrich do Kily'ego, Ben Gordon i Ike Diogu do Maredbora;

:arrow: Antawn Jamison i Bobby Simmons do Marquisa, David West, Kenyon Martin i Leandro Barbosa do Maredbora.

 

Mój skład się trochę zmienił. W tej chwili mam całą pierwszą piątkę wybraną w TOP 40 draftu (odpowiednio nr 3, 28, 32, 34 i 39). 8) Skład musiałem też załatać dwoma FA: Tyrusem Thomasem i Marcusem Banksem. Mimo, to mam i tak nienajgorsze pole manewru.

Dalej zostałem bez żadnego gracza Cavs, mimo starań o Hughesa, ale to nie jest najważniejsze. :P Wszystko wygląda tak:

 

C - Miller ©

PF - Marion (PF, SF)

SF - Artest (SF)

SG - Richardson (SG)

PG - Hinrich (PG, SG)

Util - Francis (PG)

Util - Nene (PF, C)

Util - Gay (SF, PF)

BN - Harping (SG, SF)

BN - Livingston (PG)

BN - Griffin (PF, C)

BN - Mason (SG, SF)

BN - Thomas (SF, PF)

 

EDIT: zamiast Banksa mam z powrotem Masona po wymianie z Marquisem. A co Rudy'ego Gaya, to w pierwszych dwóch meczach preseason najlepszy strzelec Grizzlies, do tego wszechstronne statystyki... 214 numer w drafcie. 8)

 

Z innych nowych trade'ów, to Magloire i Reddick od Chickena za Forda i Haywooda do Pittiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam prawie kompletny składzik. Jedyne co mi brakuje to klasowy PG. Jestem w stanie oddać za naprawde dobrego PG Stojakovicia i/lub Alsona. Ew. Iguodala jest do oddania. Wszystkie oferty walić na rimwrecker@tlen.pl

Obecny skład prezentuje się tak:

PG: Alston

SG, SF: Iguodala

SG, SF: Peterson

PF: Nowitzki

C: Maglore

Util: Stojakovic

Util: Jackson

Util: Redick

BN: Stoudamire

BN: Mutombo

BN: Jones

BN: Cook

BN: Bell

Wydaje mi się, ze w składzie jaki jest obecnie, mogę dużo zawojować, chociaż gram pierwszy raz... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się w dalszym ciągu dzieje w FBL. Kolejne wymiany to:

 

:arrow: P. Gasol do Here I'm, C. Billups i M. Williams do Linksa;

:arrow: M. Williams i A. Walker do Demona, R. Wallace i S. Blake do Linksa;

:arrow: D. Fisher do Kily'ego, D. Mason do Keyli;

:arrow: S. Francis i D. Fisher do Demona, C. Paul i Kenny Thomas do Kily'ego;

:arrow: G. Payton do Demona, J. Crawford do Here I'm.

 

Mój skład teraz wygląda tak:

 

C - Miller ©

PF - Marion (PF, SF)

SF - Artest (SF)

SG - Richardson (SG)

PG - Paul (PG)

Util - Hinrich (PG, SG)

Util - Nene (PF, C)

Util - Gay (SF, PF)

BN - Harping (SG, SF)

BN - Livingston (PG)

BN - Griffin (PF, C)

BN - Thomas (PF)

BN - Thomas (SF, PF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S. Francis i D. Fisher do Demona, C. Paul i Kenny Thomas do Kily'ego;

 

boże kto takie trejdy robi ?? gdzie jest keeper ligi przeciez takich trejdów nie można przeprowadza bez jaj....

Jak to nie można? Można dowolnie, nie obowiązuje u nas "Zasada 60". :P A, że sporo wymian jest u nas w lidze w stylu siene-fiction to inna sprawa. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże kto takie trejdy robi ?? gdzie jest keeper ligi przeciez takich trejdów nie można przeprowadza bez jaj....

U nas w lidze tzn. rookasow nie ma zasad ze musza sie zgadzac osiagniecia obu zawodnikow- zeby nie komplikowac i tka trudnych dla niektorych poczatków- a kazdy robi trade na wlasna odpowiedzialnosc i skoro mu pasuje to dla mnie nic do tego.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale to że ktoś się nie zna to nie znaczy że można go w balona robic, powinny byc jakies zasady wlasnie specjalnie dla naszej ligi zeby rookis nie oszukiwac. bo wiadomo ze w wyzszych sie zrobic raczej nie dadzą, a w naszej a i owszem. no i gra robi się nieuczciwa i bez sensu

Cóz moge powiedziec, chyba tylko tyle ze jak widac poczatki dla niektorych i tak sa bardoz trudne wiec z ta zasada mogloby byc jescze gorzej bo z tego co wiem to sa osoby co nie wiedza o co wogole w grze chodzi a co dopiero jakbysmy dali te zasady dotyczace wymian, nie poolapali bys ie w tych wszystkich cyfrach i w liczeniu. Poza tym coniektorzy sa sami sobie winni bo jakby jeden z drugim przeczytal FAQ to by takich wymian nie robil albo nie pytal mnie na gg o co w tej grze chodzi i jakie mecze sa wliczane :roll:

 

niby tak, ale jednak jestem za niewykorzystywaniem rookis, jak widze ze jakis trejd jest dla niego bardzo niekorzystny to poprstu go nie robie

Wiesz mi nie szkoda ludzi jak im sie nawet nie chce zajrzec i poczytac o tym, nic nie wiedziac, to dlaczego ma byc mi ich szkoda? Ja jestem tka samo poczatkujacy, gram w to pierwszy raz a jednak jakos mi to wychodzi z rozumem(chyba) a jak ludzie nic ine wiedza i chca grac to bywa, bo jak zauwazyles tylko On takie wymiany akceptuje, gdyyb prezczytal i chciał zrozumiec FAQ to do teog by nie doszlo ale dlaczego ma mi byc og szkoda jak mu nawet tego sie nie chce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.