Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

moj glos juz raczej nic nie wniesie i nic nie zmieni, mimo ze mialem calkiem niezly sklad perspektywa nowego draftu to dobry pomysł....z racji tego ze czesc osob ma ta gierke kompletnie gdzies, a pozatym od poczatku wiadome bylo kto zajmie czolowe miejsca, z drugiej strony troche szkoda bo jednak troche czasu poswiecilem na transfery ale nie zaluje boo mialem przy tym spora polewke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie mój głos już za wiele nie wniesie , ale wkurza mnie cała ta sytuacja bo ze skadu byłam zadowolona i draft okay... no ale cóż widać takie uroki grania w grupie "nowych".

 

Ahaa... i jestem za tym by kolejność była taka jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie - 2 drafty i 2 razy będe musiał iść komuś na ręke. Może tym razem ty sobie wrzucisz kolejność i nie będziesz na drafcie ?

Chłopie spokojnie, przecież to oczywiste, że jeśli 15 osobom pasuje draft około 20 a tylko tobie o 23, to wybierzemy tę opcje za którą jest wiekszość, uroki demokracji. :wink: Ludzie chodzą do szkoły, do pracy i nie mogą sobie pozwolic na siedzenie przed kompem do 1 w nocy czy coś koło tego w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie - 2 drafty i 2 razy będe musiał iść komuś na ręke. Może tym razem ty sobie wrzucisz kolejność i nie będziesz na drafcie ?

Nie, ja jednak będę na drafcie :P

Ale gdybym nie mogła to tak własnie bym zrobiła-wrzuciła kolejnośc i tyle.

Zazwyczaj decyduje głos większości, uroki demokracji jak to powiedział Graboś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest po czasie, więc zamykamy głosowanko.

 

Wedle Waszej woli (a przynajmniej większości) odbędzie się nowy draft.

 

Data draftu: poniedziałek 30 X, 20:30

 

Kolejność draftu zostanie wylosowana przez aplet na 30min przed czasem tak jak ostatnio.

 

Namiary do nowej ligi podeślę Wam na pocztę.

 

---------------------------------

Edit: wszystkie maile rozesłane, jeśli do kogoś z jakiś powodów nie dojdzie niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie - 2 drafty i 2 razy będe musiał iść komuś na ręke. Może tym razem ty sobie wrzucisz kolejność i nie będziesz na drafcie ?

Chłopie spokojnie, przecież to oczywiste, że jeśli 15 osobom pasuje draft około 20 a tylko tobie o 23, to wybierzemy tę opcje za którą jest wiekszość, uroki demokracji. :wink: Ludzie chodzą do szkoły, do pracy i nie mogą sobie pozwolic na siedzenie przed kompem do 1 w nocy czy coś koło tego w poniedziałek.

Przepraszam, a gdzie masz wypowiedź 15 osób że nie pasuje im draft o 23 ? Poza tym demokracja demokracją, ale nie wmówisz mi że ludzie z forum nie siedzą na kompie do 1.00 grając w gry czy ogladając filmy bo jest to pewna bzdura. Stawiam na wygodnictwo i myślenie: "będe, więc mam w dupie". Skończy temat bo i tak nie będzie mnie na tym drafcie i znowu dostane 4 PG. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mamy narzucony termin draftu, a nie taki, jaki chcemy.

2. Niektórzy z graczy mają szkołę i muszą rano wstać, przez co nie siedzą do 1 w nocy na necie, więc 20:30 to fajniejsza dla większości pora.

3. Jak będziesz miał 4 PG, to będziesz mógł zawsze wymienić jednego na kogoś bardziej ci potrzebnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.