Skocz do zawartości

Offseason w Chicago 2006


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jak zwykle mam w planie 3 wyprawy w sezonie do United Center i jeden wyjazd... do Milwaukee jest odemnie godzinka drogi :):lol:

Pozatym dla zainteresowanych. Bardzo trudno jest dostac bilety na dobre teamy... szczegolnie jesli ten sezon Bykom wyjdzie to na SAS moze to byc nawet niemozliwe chyba ze od konia ale wiadomo z czym to sie wiaze. Proponowalbym zeby bilet nabyc w miare wczesnie... tzn nawet kilka miechow wczesniej bo naprawde moga byc problemy.

 

ps Byku "zajebisty" awatar....LOL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sezon ogorkowy uspił Byczych fanatyków :wink:

cały czas wolne jedno miejsce w rosterze.

Przwijały sie nazwiska Kukoca tylko ze sam Kukoc predzej wybierze sie na sporotwoą emeryture, bo nikt sie z nim z Bulls w sprawie umowe nie kontaktował) Lampe (to chyba tez bardziej pod since-fiction) ostatnio jakis swingmen Donta Smith potrenowywał w osrodku treningowym bulls. Ale konkretów jak nie bylo tak niema.

Podobno potrzeba nam jeszcze jakiegos wysokiego chłopa, co by troche miejsca pod koszem zajmował choc swoim ciałem ( i nie myśle tutaj o Luke Senszylu :wink: )

A mianowice Olwokandi czyli pikny numer 1 draftu 98. Zainteresowani sa Suns wiec pomysałem tez i o Bulls. Na rezerwe by sie nadał jeszcze nie sfatygowany jak A.Davis, Skiles moze by coś jeszcze z niego wyciagnał (chocby 7 poty na treninigu) :twisted:

W sumie pomysł mi osobiscie wydaje sie całkiem do przyjęcia patrząc na sytuacje finansowa Bulls.

Zreszta Pax ma łeb nie od parady. Rok temu poźno było a wyciagnał jeszcze za nedzne pieniadze Songaile, który okazał sie ciekawym uzupełniem skąłdu. Moze ma podobny koncept i w tym sezonie.

Mysąłem ze moze na mistrzostwach swiata pokaze sie jakis fajny przyzwoity wysoki z niepodpisanym europejskim kontrkatem, ale cos marnie było i raczej oprócz Santiago jakos nie o zaintersoewaniach klubu badz graczy kontraktem w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie uśpiło, ale poprostu nie bardzo jak wiesz jest o czym pisac, bo przecież nie będę się podniecał faktem, że jakiś 7-foot były Jastrzab był na testach w Berto Center. Nawet jakby go zakontraktowali to co z tego? Ile czasu by wąchał parkiet- minute średnio w sezonie :?: Nie ma plot na temat Byczków to i nie ma tematu do rozmów. Jak się pojawił temat Kukoca to się wypowiedziałem i tak rozmarzyłem aż musiałem kilka meczyków z 96-98 obejżeć :P, a teraz to co ja mam pisać? No chyba tylko to, że prawie na pewno pierwszym meczem jaki da C+ będzie mecz Bulls, bo wątpię, żeby Michałowicz przepuścił możliwośc obejżenia ceremonii wręczenia pierścionków Wade'owi i Shaq'owi :roll:

 

PS: Ściagają wam się mecze 4 i 5 finału z Lakers z Davki bo mi leci jak krew z nosa :?

 

PS2: Kandiman w Bulls- w sumie to wolę to mięso niż jakiegoś jastrząbka z podciętymi skrzydłami. Może przynajmniej jeden mecz w sezonie zrobi 20-10 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jospeh to ze jak nic nie pisza w prasie hamerykańskiej nie oznacza ze my nie mozemy pobawic sie w doborem graczy do skaldu tym bardziej, ze zostało jedno miejsce a jeszcze bardziej tym ze zwyczajowo wiekszosc tych amerykanskich newsow ma takie samo poparcie w rzeczywistości jakbys wymyslił to Ty ja cz ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pobawmy się.

1. Podobno Dickey Simpkins (tak, tak ten Simpkins) był w Berto na jakiś testach :lol: Fajnie chłop wyglądał na ławce obok Pippa czy MJa jak ich pokazywali w chwilach odpoczynku od gry :P

2. Kogo Bulls potrzebują- wysokiego, najlepiej z dobrymi manewrami podkoszowymi, a nie jakiegoś drewniaka pokroju Trybańskiego czy miśka pokroju Lampego, lub solidnego wsparcia na pozycji 2 na wypadek jesli Sefalosha sie nie sprawdził

3. Kto jest dostępny:

- z wysokich AD, Kukoc, Cato (?), Kandi, Tracktor

- 2/3: Wells, Mercer, Lynch

 

Z wysokich możemy odrzucić Kukoca na dzień dzisiejszy, bo Pax po niego nie sięgnął do tej pory więc raczej już nie sięgnie (no chyba, że już nikogo nie będzie do wyboru).

 

AD nadal sam niewie czy jeszcze zagra, ale z tego co niedawno czytałem skłania się ku Bulls przede wszystkim, a w drugiej kolejności ku Pacers. Moje zdanie na jego temat znasz- lubię go za to co zrobił w tm zespole, ale jest PJ, jest BigBen i niewiem czy jest tutaj miejsce dla kolejnego takiego gracza, choć muszę przyznać, że rynak jest tak ubogi w tym offseason, że Pax może będzie zmuszony wziąć AD, bo to nadal przydatny gracz w D, ale też w ataku, gdzie sprawdzała się opcja z jego jumperkiem czy też zasłonami, zwłaszcza przy ubogim ofensywnie Tysonie (ubogi to delikatne określenie- wiem o tym :P).

 

Cato ma zamiar jeszcze wogule grać? I kolejne pytanie czy już go ktoś nie zakontraktował bo jeli tak to mi umknęło. W sumie kiedyś coś tam pokazywał, potem nie pokazywał i później znowu miał coś w rodzaju łabędziego śpiewu więc niewiadomo czy opłacałoby się go brać, no chyba, że jako kontrakt niegwarantowany za minimum dla weteranów, ale ja jakbym miał do wyboru ww trójkę to o nim pomyślałbym na końcu

 

Wspomniany przez Ciebie Kandi to zapychacz, ale tani mógłby być przydatną opcją tak na wszekli wypadek, ale z drugiej strony są już na ławce te dwa europejskie "prospekty" więc może nie walić w kolejnego wysokiego od ogrzewania tyłkiem krzesełek za linią boczną :wink:

 

No i Traylor, który coś tam się popsuł w lutym kiedy NJN prawie go zakontraktowali. Coś z sercem jeśli pamiętam. A grubasów z problemami sercowymi już przerabialiśmy :wink: Ale jeśli miałby byc zdrowy to czemu nie- na sezon. Facet fajnie się pokazał 2 sezony temu w Cavs u boku LBJa, gdzie robił sporo dobrego pod koszem, a masa niewątpliwie przydałaby się na Shaqa. Tylko pytanie czy byłby w stanie wykrzesać z siebie jeszcze trochę pary czy może tłok w tym Ursusie rozpieprzył się na maxa???

 

Z tych opcji najlepiej byłoby wziąć...Yao, który też tego lata miał być FA

A jak się niema co się lubi to się lubi kogoś z dwójki AD-Robert :cool:

 

A co z niskimi

Bonzi, ktory jest sflustrowany na maxa, dodatkowo Kings się na niego wypięli więc może będzie chciał zachaczyć gdzieś, gdzie bedą i perspektywy i jakaś kaska do wyrwania. Bulls mają jedno i drugie i na dzień dzisiejszy właśnie Wells jest najlepszym kąskiem na rynku z graczy dostępnych, ale czy tego potrzebują Bulls? Być może tak, ale nie na długo i nie za kasę jakiej w tej chwili chce Wells. Ja bym go chętnie zobaczył na SG tylko nie bardzo wiem który z dwójki Wells-Ben miałby być zmiennikiem. Wejście do składu Wellsa mogłoby oznaczać sporą konkurencję dla Gordiego, a jeśli #7 by tę rywalizację przegrał (co na dzień dzisiejszy jest wielce prawdopodobne z uwagi na defensywę obu panów) to mógłby się pogniewać i faktycznie wyjechać do Nowego Jorku w przyszłym sezonie, a może nawet w lutym. Ale ja za czysto koszykarski kunszt bym chętnie zobaczył go w trykocie z czerwonym napisem na przodzie

 

A może wrzucimy po raz kolejny Merca do składu :lol: Miał fajnego reeversa w TOP10 któregoś z miesięcy w ostatnim sezonie z Bulls no i oczywiście dostał "gem set mecza" od Jordana kiedy Air przybił go oburącz do tablicy :wink:

No i ostatni i chyba przez większość zapomniany George Lynch. Wyrzucił się z NOH akurat w momencie kiedy ten zespół zaczął się kształtować, potem odrzucił parę ofert, a teraz nic o nim nie słychać. Może dorzucić kolejnego weterana do składu. Ten akurat nie wpłynałby dobrze na chemię w zespole

 

A na koniec dodam, że Spree też jeszcze nie znalazł pracodawcy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko, że Bulls nie dysponują odpowiednią sumą w salary, więc z Latrella nici :roll:

 

A poważnie to na dzień dzisiejszy trójka graczy mi się widzi w tym zespole

AD, Wells i Tracktor

 

No chyba, że myślimy o tradzie- wtedy fajny byłby Gadzuric- atletyczny, silny, niezły po obu stronach...i grający w Bucks, którzy jeszcze na początku offseason mogli go puścić kiedy mieli za dużo dobrych wysokich, ale teraz? Oddali Magloire'a i Smitha więc automatycznie Dan jest im potrzebny, a to bardzo ciekawa opcja jalo backup dla Wallace'a, a może na początek startowy PF? No bo Malika Allena jako startera już nie chcę oglądać, a Noc jest jednak tylko przekfalifikowanym SFem

 

No to się pobawiłem

 

 

EDIT

No to Byku mamy o czym dyskutować. Choć to tylko plota z HoopsHype'a, do tego nie potwierdzona nigdzie indziej (poza http://www.e-nba.pl :roll:), ale może warto się nad tym chwilę zastanowić.

Lampe podobno według jakiegoś źródła Hoopsa (które to źródła często wysysają info z palca) ma wrócić na kolejne treningi w Betro Center i może nawet ma szanse wyjechać na obóz przygotowawczy.

 

Wariant pierwszy: Być może za mało Polaków (aluzja do Infa i danpa :P) przychodzi na mecze Bulls i Pax chce przyciągnąć bardzo liczną mniejszość do United :cool:

Wariant drugi: Pax chce wziąć Lampe do składu i wywalić go po miesiącu i tym samym stać się pierwszym w historii GMem, który wywalił z NBA wszystkich graczy (w liczbie mnogiej) będących obywatelami tego samego kraju

Wariant trzeci- Lampe schódł, wziął się za siebie, przestał opychać się popcornem i spróbuje powalczyć o kontrakt i kolejną szansę w NBA.

 

Osobiście nie jestem jego zwolennikeim w Chicago. Ok to nie patriotycznie, ale spójżcie na to z tej strony. Ja w stosunku do niego jestem takim samym patriotą jak on w stosunku do Reprezentacji :wink:

 

Czyli Maćkowi w Chicago Bulls mówimy kategoryczne NIE! To ja już wolę jak to fajnie ujął Byku- Luke'a Szynszyla :lol:

 

Moje zdanie było i jest takie samo- Lampe za szybko się wziął za NBA. Dla swojego dobra mógł jeszcze pograć ze 2-4 lata w Europie, wyrobić sobie markę i dopiero wtedy szukać szczęścia. Ok obserwatorzy widzieli go w TOP5 najmocniejszego draftu od 7 lat, ale co z tego? Lampe nie był najzwyczajniej przygotowany do rywalizacji na takim poziomie co szybko zostało mu udowodnione.

Być może lepszym wyjściem od Europy byłoby dla niego pójść do NBDL i tam szukać okazji do wykazania się? Sam niewiem co bym na jego miejscu planował (poza grą w Bulls oczywiscie :P). Może w Tulsa sobie przybije piątkę z Trybikiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Dobra biorę zabawki do Josepha 8)

 

1.Simpkins to chyba przyjechał zobaczyc nowy wystrój szatni w Berto Center, bo inaczej cięzko wytłumaczyć jego pobyt, bądz tym, ze jego agent jest dziwką Paxsona :shock:

Cos tam widziałem go jak pogrywał w Europie u naszych wschodnich sąsiadów. Był bardzo zmulony i jakby na innych obrotach, Zresztą on nawet w NBA był na innych obrotach. I tak napisałem wiecej słów niż warta jest kariera Simpka.

2.

BUlls potrzebuja wysokiego z jakims ofensywnym czymś więcej niz tylko dunk, slam dunk, pchniecie piłki z 5 metrów. Albo zeby byl duży. Ale nie jest to koniecznosc, do takie kosmetyczne dodanie głębi.

Bulls nie potrzebują wsparcia na rzucającą dwójkę

a. Tchabo sie sprawdzi i bedzie kolejnym dobrym wyborem Paxa

b. Zapomniałes ze trzeba ogrywac nieśmiertelny duet Duhon-Hinirch.

c. Do tego mamy jeszcze Adriana "teamspirit" Griffina, który jakis cudem moze grac jako SG (musze to zobaczyć)

d. Moze Pax wywalając Pajka i Pargo zmusi w końcu Skilesa do grania Dengiem choc kilka minut jako SG.

Moze Skiles zrozumie ze koszykowka to gra dla wysokich i wzost jest waznym czynnikiem gry w ataku tym bardziej, że pan L.Deng nie odstaje szybkoscia i koordynacją od typowych SG a jest zdecydowanie wyższy od tych panów.

Podsumowując:

backcourt powinien zawierac sie w rotowaniu Kirk, Duhon, Adrian, Tchabo, Gordon, Deng.

Mi styka

Wychodzimy Kirk-Ben a potem w zaleznosci od sytuacji na parkiecie dyspozycji rotuje pan Skiles wykorzystując dobra defesnywę wyzej wymienionych panów.

Kirk, Duhon, Tchabo najczesciej z piłka w lapach. (kolejnosc nieprzypadkowa)

Najmniej na dwójce niech gra Deng, ale cholera niech gra zamiast wypuszczac trójke małych.

Powoli wdrazc w gre tchabo, wiadomo przejscie z Europy na biegajce NBA trwa.

3.

 

I. Olowkandi

II.Kukoc

III A.Davis

IV.Cato

V. Lampe

kolejnosc nieprzypadkowa

Tego tracktora to bym sobie odpuscił jeden Sweet starczy tym bardziej ze ten traktorzysta pewnie z waga dobija do 200kg.

 

z pozyzcji 2/3 odpuszczam bo nie uwazam by byli potrzebni.

Kwesta Wellsa sobie jeszcze pozwole poruszyc.

gdyby zdecydwoal sie grac z to minimum jakie bulls moga mu zaoferowac to oznaczołby to rychłe zegnanie sie z Gordonem. Bonzi zabieral by minuty a do tego walczy o nowa umowe, wiec kutwa nieciekawie , w druga strone miał przezajebistą serie z Spurs. Ben jest bardziej clutch, Bonzi silniejszy lepsza defensywa, pozyteczniejszy na desakch operujący blizej kosza, słaba trójka czyli atut Bena. tylko ta głowka Bonziego jakoś nie daje mi spokoju.

Na szczęscie to tylko bawienie sie zabawkami i Bonzi na 100% nie trafi do bulls.

 

Wracjać do wypunktowanych wysokich:

Kandi moze i bust moze i cipa ale duza i jak mu pilke dograsz na środek to czasem cos z tego zrobi a to ze stanie na te 5-8 minut w meczu pod własnym koszem i wyciągnie ręce spowoduje ze bedzie milej kolegom z druzyny.

Kukoc, intelignecja, finezja w grze równajaca sie kombinacyjnej grze do tego ciagle przyzwoity rzut z dystansu, pasiłby!

Davis, ostateczność. Zona jakaś pyskata, zwalniają, wymieniaja nieprzydatny w ataku, wolny. Ale "jak sie niema co sie lubi to sie lubi co się ma"

Cato. Duzy.

Lampe. Polski akcent. Leniwy bez defensywy z niezłym rzutem. Młody. Skoro mu sie przygladaja to moze maja jakis pomysł jak z niego wydobyc to czego nie udało sie poprzednikom.

Najlepszy kolega Martynasa

:wink:

 

pobawilem sie

kto chce zabawki?

 

edit: czemu forumowy zegar dopisuje posty z godzinny opóźnieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph mysle, ze nawet bez Lampego o frekwencje w UC nie macie sie co martwic, patrzac oczywiscie na sklad jaki udalo sie zebrac Paxsonowi, nadziejom ktore towarzysza Bullsom od podpisania Bena W, w koncu ogolnej sredniej widzow ktora przychodzila przynajmniej w 2 ostatnich sezonach do United Center. Ale ale ale moze Paxson chcialby jeszcze duzego wzrostu sprzedazy gadzetow i przede wszystkim koszulek z dumnym napisame LAMPE na plerach. Wyobrazasz sobie ten szpan wsrod polsko-chicagowskiej dzieciarni jak ktorys wyskoczy w takiej koszulce na ulicy, tudziez w szkole? Pisze to oczywiscie z nutka ironii, bo nie widze zadnej ale to zadnej przeslanki (sportowej) aby Maciej L przydal sie Bykom do czegokolwiek. Bo jego 5 minut w co 5 meczu na parkiecie to 5 minut mniej w co 5 meczu na parkiecie waszego rookasa czy innego Denga, albo Noccioniego.

Wlasnie o tym ostatnim, czytalem 2 dni temu (espn insider) ze Noc zazyczy sobie znacznego, i to naprawde w pelnym tego slowa znaczeniu wzrostu uposazenia za rok, jest chaniebnie "niedoplacony", i to jest ewenement na skale ligi, ze jest gracz tak niedoplacony przy tych wszystkich przeplaconych gwiazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUlls potrzebuja wysokiego z jakims ofensywnym czymś więcej niz tylko dunk, slam dunk, pchniecie piłki z 5 metrów. Albo zeby byl duży. Ale nie jest to koniecznosc, do takie kosmetyczne dodanie głębi.

Bulls nie potrzebują wsparcia na rzucającą dwójkę

a. Tchabo sie sprawdzi i bedzie kolejnym dobrym wyborem Paxa

b. Zapomniałes ze trzeba ogrywac nieśmiertelny duet Duhon-Hinirch.

c. Do tego mamy jeszcze Adriana "teamspirit" Griffina, który jakis cudem moze grac jako SG (musze to zobaczyć)

d. Moze Pax wywalając Pajka i Pargo zmusi w końcu Skilesa do grania Dengiem choc kilka minut jako SG.

Moze Skiles zrozumie ze koszykowka to gra dla wysokich i wzost jest waznym czynnikiem gry w ataku tym bardziej, że pan L.Deng nie odstaje szybkoscia i koordynacją od typowych SG a jest zdecydowanie wyższy od tych panów.

W sprawie wysokich mamy jak widzę podobne zdanie, ale o potrzebie SG możemy dłużej pogadać. Nie można robić wszystkiego tak, żeby któryś z graczy się nie pogniewał. Ja rozumiem, że Gordon to Bullsowski as atutowy na ostatnie sekundy spotkań z NYK, ale do cholery jak do tej pory to trochę mnie zawodził szczególnie w najważniejszych meczach. Do tego problem z jego nieregularnością opisaną sinusoidą o taaaakiej amplitudzie. Przydałby się gracz, który by go trochę podkręcił do większej pracy i walki o piątkę. Oczywiście taka rywalizacja pociąga za sobą ryzyko, że Gordon faktycznie się pogniewa, ale kurde jeśli ma on być takim malkontentem to nie wiem czy warto na niego stawiać na dłuższą metę, bo zawsze może mu się coś niespodobać i odejdzie. Nie lubię takiego zachowania i w pewien sposób szantażowania innych :?

Poza tym sam przyznał, że chce grać w Bulls do końca :cool:, więc się nie pogniewa :roll:

Duet Chris-Kirk jest super, nic im tak nie wychodzi jak ten duet na 1-2, no może lepszy jest duet Chris-Ben z Kirkiem na trójce... :twisted:

Denga na SG jakoś nie widzieliśmy w tamtym RS a Skitels cały czas powtarzał, że chce popróbować- może popróbował na treningu i mu się nie spodobało, że wysoki może robić to samo co niski, a dodatkowo może być bardziej wydajny...tylko jeden mały w piątce- toż to zboczenie i jakiś wyświechtany stereotyp!!! Skitels będzie z tym uparcie walczył :wink:

Griff to zagadka. Jest po dobrym sezonie, ale sezonie walki o kontrakt, a Skitels ma przyzwyczajenia, z których trudno mu rezygnować. Lubi mieć mały skład i pewnie tak będzie dalej, w kocu nawet na PF/C ma samych undersized :P Żeby nie było tak, że Griff znowu będzie pełnił marginalną rolę do wychodzenia w końcówkach i jakiejś zbiórki, a potem nietrafiania wolnych... bo to może w konsekwencji oznaczać, że Griff stanie się pierwszą poważniejszą porażką Paxa!

backcourt powinien zawierac sie w rotowaniu Kirk, Duhon, Adrian, Tchabo, Gordon, Deng.
Zgadzam się, a nawet czasem przy silniejszym i wolniejszym backcoardzie przeciwnika zaryzykowałbym Noca jako dwójkę. Czytałem, że w Europie tam grywał i podobno z powodzeniem. W Bulls też coś takiego kiedyś widziałem, ale na krótko, za krótko. Nie chciałbym sytuacji kiedy np. LeBrona kryje Chris czy Kirk bo to w opinii Skilesa stoper nad stopery

Kirk, Duhon, Tchabo najczesciej z piłka w lapach. (kolejnosc nieprzypadkowa)
Ok, ale pamiętaj, że Gordon to taka łajza, że lubi dużo kleopać i w sumie do kreowania... siebie nieźle to wykorzystuje. On też potrzebuje często mieć gałę i nią kręcić, żeby wymanewrować rywala. Ale oczywiście jestem za tym, żeby uczyć go częstszej gry bez piłki i szukania pozycji po zasłonach

Najmniej na dwójce niech gra Deng, ale cholera niech gra zamiast wypuszczac trójke małych.
Trójka??? A pamiętasz skład Chris-Ben-Kirk-Noc-Sweet/Deng/Tyson??? :lol: Poza tym czemu najmniej. Mi opcja z Kirkiem Dengiem i Nocem w S5 cholernie leży, mało tego dla mnie jest genialna!!! No, ale tym sposobem wracamy do sytuacji, że Ben może się pogniewać... :?

Powoli wdrazc w gre tchabo, wiadomo przejscie z Europy na biegajce NBA trwa.
No właśnie ten Sefalosha to dla mnie zagadka, tym większa, że nie widziałem go w Euro, bo jej najzwyczajniej nie oglądałem (poza finałem). Mam nadzieję, że się sprawdzi, bo Bulls potrzebują silnego atletycznego SG w sytuacji kiedy nominalnym SG jest (chciałbym powiedzieć Gordon, ale jak znam Skitelsa to napiszę) Hinrich :twisted:

Kukoc, intelignecja, finezja w grze równajaca sie kombinacyjnej grze do tego ciagle przyzwoity rzut z dystansu, pasiłby!
Biorąc pod uwagę to co pisałeś na początku, czyli potrzebę wysokiego z manewrem podkoszowym to Kukoc nie pasiłby, ale biorąc pod uwagę skłonności naszego trenejro sytuacja zmienia się o 180^- Skitelsowi by pasił mi też by pasił, choćby ze względów historycznych.

ALE!!! Jeśli Bulls chcą zmienić coś w grze- zbliżyć się pod kosz to muszą szukać prawdziwego Big body. I może właśnie, lub przede wszystkim dlatego Kukoc jeszcze... i raczej już nie dostanie oferty nawet workoutów w BertoCenter (aszkoda)

Davis, ostateczność. Zona jakaś pyskata, zwalniają, wymieniaja nieprzydatny w ataku, wolny. Ale "jak się niema co się lubi to się lubi co się ma"
O tej nieprzydatności w ataku to bym polemizował, bo jego jumperek fajny a i cos pod koszem zawsze zrobił, tylko, że osoba PJa to taka jego kopia i faktycznie AD to ostateczność

Cato. Duzy.
Pytanie czy ma jeszcze jakieś atuty. W Det sobie nie pograł, ogólnie ma opinię nienajlepszą, ale rozmiar czyni go ciekawą opcją, tylko czy ten rozmiar przeniósłby się na korzyści w grze? Może i by pasował, ale jak pisałem wyżej- trudno byłoby mi się do niego przekonać, chyba, że Pax zmotywowałby go niskim kontraktem niegwarantowanym z opcją gwarancji do końca RS, lub może nawet na kolejny sezon (choć tego już bym nie pochwalił). W sumie to jak się teraz zastanawiam to chyba nie chciałbym go w Bulls nawet za niegwarantowany kontrakt. Poprostu ten koleś nigdy mi nie podchodził i tyle

Lampe. Polski akcent. Leniwy bez defensywy z niezłym rzutem. Młody. Skoro mu sie przygladaja to moze maja jakis pomysł jak z niego wydobyc to czego nie udało sie poprzednikom.
NIE NIE NIE!!! maćko do Europy lub NBDL i koniec

Tak się zastanawiam co Maciek może jeszcze mieć czego nie pokazał. Jeśli w CY nie pokazał czegokolwiek co zmusiłoby przeżywających problemy Rockets czy też Hornets do dania mu szansy to śmiem twierdzić, że nic takiego niema. Lubię chłopaka, ale pobyt w NBA ze sportowego punktu widzenia mu nie wyszedł. Jedyne co to nabrał masy- niepotrzebnie moim zdaniem, bo widziałem jakieś highlghtsy z Europy i był szybki jak na swoje warunki, a teraz to kloc

Ale z jednego może być dumny

Became the youngest player in Suns history to appear in a regular season gam
:D

edit: czemu forumowy zegar dopisuje posty z godzinny opóźnieniem?
A temu, żeby w czasie zimowym było ok :twisted:

Ale ale ale moze Paxson chcialby jeszcze duzego wzrostu sprzedazy gadzetow i przede wszystkim koszulek z dumnym napisame LAMPE na plerach. Wyobrazasz sobie ten szpan wsrod polsko-chicagowskiej dzieciarni jak ktorys wyskoczy w takiej koszulce na ulicy, tudziez w szkole?
Wyobrażam sobie jak ten nieszczęśnik w koszulce dostaje po mordzie od czarnych kolegów za brukanie nazwy Bulls nazwiskiem Lampe :roll:

Apropos sprzedaży koszulek Lampego to czytałem kiedyś wywiad z jakimś Polakiem co pracuje w sklepie NBA i powiedział, że nie zdarzyło mu się, żeby ktokolwiek o koszulkę Maćka zapytał... no bo w sumie po co

Wlasnie o tym ostatnim, czytalem 2 dni temu (espn insider) ze Noc zazyczy sobie znacznego, i to naprawde w pelnym tego slowa znaczeniu wzrostu uposazenia za rok, jest chaniebnie "niedoplacony", i to jest ewenement na skale ligi, ze jest gracz tak niedoplacony przy tych wszystkich przeplaconych gwiazdach.
Jak spojrzeć na to z innej strony to np. LeBron też jeszcze jeszcze niedopłacony :wink:

A sumy z kosmosu to ja się raczej spodziewałem. Wyrobił sobie markę, pokazał, że jest waleczny, nie boi się większych, nie ulega słynniejszym, potrafi być dirty kiedy trzeba, a takich graczy nigdy dość, jest przydatny wszędzie na parkiecie- idealny rols i mam nadzieję, że Pax go podpisze, aczkolwiek nie przesadzając z ceną, bo Deng, Kirk to jednak podstawa tego zespołu i o tym trzeba pamiętać

 

I coś od Moda

Byku prosiłbym o bardziej parlamentarny język, bo chcemy na forum unikać wulgarnego słownictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph qlego

ale do cholery jak do tej pory to trochę mnie zawodził szczególnie w najważniejszych meczach

to odnosnie Gorodna

Ja uwazam tak:

Trzeba w koncu dac mu jeden pełny sezon, komfort psychiczny by naprawde zobaczyć na co go stac. Jak do tej pory tego nie miał a wchodzi w trzeci sezon. Najwyzszy czas zdecydowac sie czy chcemy postawic na Bena jak SG na pare najbliższych sezonów czy bedziemy nim tak majtac, beznadziejnie rotowac trzymac w niepewnosci az w koncu oddac w NY :twisted:

w pierwszym sezonie słabo zaczął, potem sie wstrzelił, ale traktowano go bardziej jak gościa z napisem : koło ratunkowe.

Skiles go sciagał w dziwnych momentach, wpuszczał w IV kwartach dawał piłke i kazał reszcie uciekac po wszytkich zakamarkach hali.

W drugim sezonie w meczach przedsezonowych zaczął słabo jako starter, SKlies sie wystraszył i znów nie wpuscił go do piatki sadzac ze bedzie dalej ratował im tyłki jak w debiutanckim, nie wychodziło. Ben sie frustrował, na szczescie Scott w sumie najgorszym momencie dla Bena zaryzkował i wstawiło go jak starter i to z czasem wypaliło. Ale to wszytko w trakcie seoznu w bólach przy presji z brakiem wyników. Czas na zaufanie ze strony kołcza na pewne miejsce w piątce i albo bedziemy sie nim jarac albo dołączy do ex kolegów w NY. Nie ma sensu trzymac go jak takie wahadełko miedzy straterem a szóstym graczem, szkoda jego i szkoda druzyny bo na dłuzsza mete nie doporwadzi to do niczego pozytywnego.

Daltego tez Bonzi u mnie jest skreślony

 

dalej...

Trójka??? A pamiętasz skład Chris-Ben-Kirk-Noc-Sweet/Deng/Tyson???

to jest dla mnie własnie tórjka małych ja na granie Noicioniego na czwórce juzn ienarzekam bo sie sprawdziło, zresza jak Al'a PF pełna gemba to co Noci z Dengiem nie mogą? :wink:

 

 

No właśnie ten Sefalosha to dla mnie zagadka, tym większa, że nie widziałem go w Euro,

i daltego ja zaciągnąlem języka u ludzi którzy siedza w europejskim baskecie. I jak jedne mąz twierdzą : bardzo dobry wybór Paxsona!

 

O tej nieprzydatności w ataku to bym polemizował, bo jego jumperek fajny a i cos pod koszem zawsze zrobił, tylko, że osoba PJa to taka jego kopia i faktycznie AD to ostateczność

Od jumperków mamy juz mase kolesi, facet sie zrobił przerazliwie wolny, dostaje piłke i nim sie zbierze od dunka czy jakiesj akcji podkooszwej to przeciwnicy zdązą wrócić z baru przy hali.

 

reszta to takie ostateczne rozwiązania badz kierowanie się sentymentami (kukoc)

 

Odnosnie Nociego, popieram chłopaka, potrzebuje podwyzki i to nawet o 100% zarbia 3mln jak nastepny kontrakt bedzie sie kręcił w okolichach 6 -7 mln to bedzie spx. trzeba zauwazyć jaka role pełni w tej druzynie i jak gra w PLayoffs. Deng na razie zawiódł w tej fazie rozgrywek ale jest młody wiec Noci ciagle jest bardzo potrzebny temu zespołowi.

Zreszta patrzcie ile dostał J.Jeffries !!

Al Harringotn!

Nie spodziewajmy sie ze nasi beda grali za skromne stawki tylko dlatego ze graja w naszych bulls.

 

 

 

I coś od Moda

Byku prosiłbym o bardziej parlamentarny język, bo chcemy na forum unikać wulgarnego słownictwa

parlamentarny?

hmm a MOD ogladał ostatnio parlament? widzał co sie tam dzieje? Jakim jezykiem operuja "wybrani"

ale oki, postaram sie coś z tym zrobic jakies zamienniki czy coś :roll:

Jeszcze mnie cholera zbanujecie przed rozpoczeciem sezonu![/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w koncu dac mu jeden pełny sezon, komfort psychiczny by naprawde zobaczyć na co go stac. Jak do tej pory tego nie miał a wchodzi w trzeci sezon. Najwyzszy czas zdecydowac sie czy chcemy postawic na Bena jak SG na pare najbliższych sezonów czy bedziemy nim tak majtac, beznadziejnie rotowac trzymac w niepewnosci az w koncu oddac w NY
Tutaj się zgadzam, ale musisz przyznać, że na początku RS kiedy zespół zaczął w kratkę Ben miał słabszy okres. Grał strasznie nierówno, a stać go na spokojnie 20ppg w każdym meczu, zwłaszcza, że koledzy kierują do niego sporo piłek. Problem w tym, że Ben sam chyba niewie czy jest w stanie podołać roli pierwszego strzelca na stałę i to mnie martwi

Jasne, że przydałoby się dać mu pograć sezon, ale Bulls może być nie stać na taki sezon, bo Bulls mają przed sobą sezon pełen wielkich oczekiwań po przyjściu BigBena. Gordon już w trakcie PreS musi dać coachowi sygnał, że jest gotowy do roli lidera punktowego tej ekipy- przesłanki są, jest skuteczny w końcowych minutach, choć czasaem (jeszcze za często) się spala, potrafi i rzucić z półdystansu i coś tam zagrać bliżej. Ma niesamowitą motorykę i siłę. Tylko z tą jego łepetyną coś nie tak. Choć chciałbym się mylić i wszystko zwalić na media, ktore za bardzo roztrzasają całą tę sprawę

I dlatego ja bym Bozniego nie skreślał tak od razu, choć przyznaję, że widziałbym Gordona w S5 bo to świetne uzupełnienie tego defensywnego S5, ale strach przy tyłku w postaci dobrego, naprawdę dobrego rywala mógłby go zmotywować do lepszej, równiejszej przede wszystkim postawy

Trójka??? A pamiętasz skład Chris-Ben-Kirk-Noc-Sweet/Deng/Tyson???

to jest dla mnie własnie tórjka małych ja na granie Noicioniego na czwórce juzn ienarzekam bo sie sprawdziło, zresza jak Al'a PF pełna gemba to co Noci z Dengiem nie mogą? :wink: [/quote:2vs5awyv]Dla mnie jak najwyższym graczem jest pan 6-8 to uważam piątkę za niską :cool:

 

W przypadku AD wiek robi swoje, ale doświadczenie jest ważne, ale doświadczenia już w Bulls jest trochę teraz potrzeba finezji i polotu :wink:

reszta to takie ostateczne rozwiązania badz kierowanie się sentymentami (kukoc)
Na rynku zoistało to co zostało i to może posłużyć tylko za ostateczne rozwiązania. Chyba, że Paxon zaryzykuje jakiś trade, wtedy jak pisałęm opcji jest kilka, a najciekawszą i stosunkowo niedrogą opcją jest DanG. Ten chłop pasowałby jak ulał do Bulls. Ma plusy akurat tam, gdzue Bulls mają największe braki. Siła, wzrost, jakieś tam umiejetności podkoszowe w ataku- no kurde i wszystko za jedyne 6-7 banieczek!!!

Odnosnie Nociego, popieram chłopaka, potrzebuje podwyzki i to nawet o 100% zarbia 3mln jak nastepny kontrakt bedzie sie kręcił w okolichach 6 -7 mln to bedzie spx. trzeba zauwazyć jaka role pełni w tej druzynie i jak gra w PLayoffs. Deng na razie zawiódł w tej fazie rozgrywek ale jest młody wiec Noci ciagle jest bardzo potrzebny temu zespołowi.

Zreszta patrzcie ile dostał J.Jeffries !!

Al Harringotn!

Nie spodziewajmy sie ze nasi beda grali za skromne stawki tylko dlatego ze graja w naszych bulls.

Popieram 6 czy 8 banik dla niego to dobra cena. Wcale nie miałewm na ,myśli, że jak ktoś gra w Bulls to zaraz musi za mniejszą stawkę, ale przestrzegałem jedynie przed zbyt dużym szastaniem kasą. Co jak Noc zarząda 10 baniek- są tacy, którzy skłonni byli by zapłacić, ale czy Bulls do takich należą. Mam nadzieję, że nie. W Bulls na dzień dzisiejszy takiego gracza niema, choć paru może mieć takie ambicje (Kirk, Luol, Noc, BenG) no i nie zapominajmy, że #3 jest w Chicago :wink:

A własnie zjalazł ktoś jakieś info o rozmowach Kirka w sprawie przedłużenia? Miało być o tym po MŚ i jakoś cisza, choć w sumie to w Bulls wiele spraw załatwia się po cichu

 

Piszesz o PO, ale zauważ, że Deng ma za sobą dopiero pierwszy PO w karierze, choć Noc w pierwszym PO grał lepiej niż Luol :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposob Lampe mial by podniesc sprzedaz gadzetow Bulls... moze faktycznie kilku polonusow kupilo by koszulke ale chyba by sie nawet nie zwrocily koszty produkcji... :lol:

No w szczegolnosci ze te koszulki produkowane sa w Kambodzy czy innej Indonezji, koszty produkcji sa faktycznie porazajace. A jezeli faktycznie jakims cudem Lampe zostalby graczem Bulls to koszulki z jego nazwiskiem kupiloby wiecej niz "paru polonusow".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie pewnie gdzieś o tym było, ale nie chce mi się szukać, jak wygląda sprawa picku od Knicks na 2007 :? wiadomo, że nie można dwa razy z rzędu nie mieć wyboru w pierwszej rundzie czyli po prostu Bulls w tej wymianie za Edka dostali prawo wyboru czy chcą zamienić się z Knicks na wybory w drafcie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie pewnie gdzieś o tym było, ale nie chce mi się szukać, jak wygląda sprawa picku od Knicks na 2007 :? wiadomo, że nie można dwa razy z rzędu nie mieć wyboru w pierwszej rundzie czyli po prostu Bulls w tej wymianie za Edka dostali prawo wyboru czy chcą zamienić się z Knicks na wybory w drafcie :?:

Heh zabawne bo ostatnio o tym samym myslalem ;-)

 

Tyle ze nie chcialo mi sie czekac na odpowiedz i z tego co czytalem to jest opcja #2 czyli Bulls mają prawo do zamiany picków z NY.

 

PS. ciekawi mnie opcja#1, bo piszesz Van ze nie mozna nie miec 2 lata pod rzad wyborow w drafcie, a przeciez opcja nr1 wlasnie to oznacza - gdyby Bulls zabrali pick NYK to ci by nie mieli 1ej rundy draftu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Bulls zamienią się pickami z Knicks jeśli pick z NY będzie z wyższym numerem (a chyba mało prawdopodobne, ze będzie z niższym ;) )

 

Chicago has the right to swap first round picks in 2007 with New York Knicks (Eddy Curry trade)

Czyli jak im się to będzie kalkulowało to się zamienią, a jak nie to nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Byku nikt się niechce z nami bawić :wink:

 

Jak co dzień rano odwiedzam sobie ChicagoSports, żeby zobaczyć co nowego i przecieram oczy ze zdziwienia- Shawn Kemp próbuje swoich siłw Bulls :shock:

Wieczny pokrzywdzony przez los, który od lat mówi, żen ie bierze, a zawsze coś przy nim znajdą, który od lat mówi, że nie ma problemów z wagą, a zawsze jest gruby (choć tym razem podobno faktycznie zchudnął) i który moim zdaniem w tym wieku i po tylu odwykach powinien raczej siedzieć przed domem i popijać ziółka chce zagrać w Chicago :lol:

Sorry, ale dołączenie kogoś o takiej reputacji do składu to byłaby głupota jakich jeszcze nie doświadczyliśmy od czasy Paxa na stołku. Na szczęście Kemp ma podobno nie za wielie szanse na grę w Bulls. Co ciekawe Andrew DeClercq, który kiedyś fajnie pogrywał w Magic też ma być testowany i z nich dwóch wolę Andrju, bo to ułożony chłop, choć kontuzjogenny

 

A najwięksą rewelacją jest, że nasz Luke ma największe szanse na angaż :lol: Co to się porobiło, żeby Shawn Kemp, jeden z lepszych PF lat 90tych był porównywany, a nawet gorszy od jakiegoś białasa-drągala :twisted:

 

Aha- link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mimo wszystko zaryzykowałbym z Kempem bo w końcu co ktoś kto go zatrudni ma do stracenia :?: zwłaszcza, że tutaj mówi się o ostatnim 15 miejscu w składzie, które bardzo często zajmują i tak goście nie odrywający tyłka od ławki a Kemp jeśli jest rzeczywiście w formie co przecież od razu można sprawdzić mógłby nieźle wspomóc Bulls i to po obu końcach parkietu. Chce wrócić do grania za minimum więc nie chodzi mu tutaj o pieniądze 36 lat to nie tak strasznie dużo zwłaszcza, że nigdy kontuzji nie miał no i przez ostatnie lata sobie odpoczywał :roll: mając do obsadzenia ostatnią pozycję w składzie i mając do wyboru Kempa, Declerqa czy jakiegoś innego leszcze wybieram bez wątpienia Kempa w razie czego zawsze można go zwolnić jak odstawi jakiś numer i na jego miejsce jakiegoś drewniaka zawsze się znajdzie, ale przecież istnieje szansa, że Kemp jednak się sprawdzi i myślę, że nawet w tym wieku jak jest w formie może wciąż wiele zaoferować ofensywnie kto wie czy nie byłby najlepszym wysokim Bulls a i w defensywie po Benie i Brownie przydałby się im ktoś taki myśląć o pojedynkach z Bulls i Shaqiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zagadzam sie w 100% z przedmówcą.

To jest 15 gracz! wypada tylko ryzykować bo raczej jakiegoś pewniaka juz nie wyciagniesz. Zreszta Joseph pamietasz kto był tym 15 grajkiem rok temu? zwyczajowo jest tak, ze 2-3 kolesi siedzi 80% spotkan z pupą przyspawaną do siedzenia w niemym skupieniu obserwując popisy cheellederek (czy jak to sie tam pisze). Co szkodzi zaryzykowac kiedy w obwodzie zostaje Declerq Lampe czy Szynszyl. Jezeli wybór Paxa ma sie dokonac miedzy tymi nazwiskami to na "BYCZE ROGI teśca Jałówki" bierzmy Kempa.

Oczywiscie ze ryzyko isnieje, ale to niema byc gracz na którym opiera budowe to dodatek, wiec jezeli sie zaćpa, złapia go ze Sweetem jak przed hala wcinaja fastfood i bedzie wazył za dużo, bedzie olewal treninigi itd. itp to mu sie grzecznie podziekuje. Tyle!.

W BUlls jest teraz grupa doświadczonych graczy, jest trener ulwielbiajacy dyscypilne i harówe na treningach, dlatego wobec jakis złych sygnałow ze strony Kempa reakcja moze byc tylko jedna. Sklies nie bał sie wyrzucić T.Thomasa i jego wilgachny kontrakt wiec Kemp i jego minimlana umowa nie bedzie zadaną przeszkoda. A w druga strone pracujacy Kemp i walczący na treningach czy w meczu przez te klika minut to naprawde moze byc piękna sprawa.

 

 

 

Kurde Byku nikt się niechce z nami bawić

ee tam ja jednego moge załatwić do Zabawy:

Kore Kobe to pajac :twisted: ciesze sie nie gra w trykocie Bulls :roll:

powinno pomóc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.