Skocz do zawartości

Offseason w Chicago 2006


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz czasem sie zastanawiam czy Twoje pisanie niektórych postów ma jakiś głebszy sens czy sie nudzisz czy moze lubisz patrzec jak Ci sie zwieksza licznik z ilością postów?

 

 

Chciałem tylko dodac jak juz jestem ze BUlls do rosteru na mecze preseasons dodali pare nazwisk:

Barret- jakis maly rozgywajek

Chenowith -center

Merritt- skrzydłowy

Varem-SG

oczywisce jest jeszcze nasza Australijska duma Luke Senszyl :roll:

Mam nadzieje ze nikt z tego grona nie zostanie z nami na dłużej a Pax z notesu wyciagnie numerem od Kukoca i zaprosi go na treningi.

ps.infinity mam nadzieje ze nic sie nie zmieniłes przez lato, czyli dalej kibicujesz Bulls i dalej chcesz wspomagac rodaków w kraju w mozliwośc sciągania meczy. MOze juz nawet z preaseasons? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek pytanie do modzików (czyt. porzadkowych tego forum).

Pytanie brzmi: Ile czasu potrzeba by móc pisac posta pod swoim postem? kieruje sie tym iz np. za chwile chce sie podzielic nurtującym mnie pytaniem a gdyby edytował swojego posta bedzie dalej traktowany jako przeczytany i ludzie którzy normalnie zagladają do tego tematu tego nie zrobia bo bedzie oznaczony jako przeczytany.

tyle odnosnie spraw organizacyjnych.

 

Sprawa dotyczny Nocioniego i jego statusu ligowego po nastepnym sezonie.

otóz czytąłem już kiedys ze realgm iz Nocioni po tym sezonie wbrew temu ci sie powszechnie uwaza bedzie maiał statu RFA a nie FA (taa wiem dla nie których to mało istotne, ale dla mnie szczegól dośc istotny :roll:).

Bodaj wczoraj czytałem art na daily herald z 2 paźdzernika o Bulls i padły tak takie słowa:

The reason Hinrich’s future contract may wait until next year, though, is because Paxson needs to commit money with care. Whatever the Bulls end up paying Hinrich, Ben Gordon and Luol Deng will be looking for similar contracts when they’re eligible for extensions in 2007. Andres Nocioni also becomes a restricted free agent next summer.

to juz kolejne tego typu info.

Sprawa ma sie mniej więcej tak, iz jezeli facet podpisuje pierwszy kontrakt w NBA na iles tam lat (chyba na min. trzy) to zostaje po wypełnienu tych lat zastrzezony wolny graczem, tak jest przy Drafcie i chyba też wydaje sie sprawą podobna dla graczy którzy byli z poza draftu.

Pytanie czy mam racje czy pierdziel trzy po trzy i po tym sezonie zostnie zwyłym FA. :wink:

Aaa jeszcze fajna rzeczo odnosnie brata Bena Walleca, toz w pamietnej bitwie z Pacers "uczestniczył" brat Bena i dostał zakaz wstępu do hali tłoków.

No to teraz znów moze chodzić na mecze brata do United Center :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byczki wysłały do domu tego 7stopowego dragala co mnie w sumie nie dziwi. Nadal największe szanse na angaż ma Luke i po obejżanym dziś meczu z Heat muszę przyznać, że mam trochę sympatii dla tego loczowego białasa :wink:

Ma wzrost, nieźle utrzymuje pozycję w D, nie jest dupą w ataku, coś tam czasem pokazuje, dobrze biega po parkiecie i ma w sobie tę cechę, że jest waleczny i choć mało efektywny chwilami to mi się jego obecnośc na boisku podoba. W sumie jako 15sty gracz w rosterze, w sytuacji kiedy jak widzimy Skitels z Paxem po nikowo więcej sięgać nie chcą myślę, że się nada. W meczu przeciw Shaqowi, kiedy Sweet, Tyson i Allen siedli za PFy ten chłopak radził sobie zadziwiająco dobrze. No i magiczny numer 45... wspomnienie, sentyment (właśnie ściągam mecz z MSG, gdzie MJ walnął pierwsze 50+pts po powrocie :roll:)

 

Szynszyle idą w parze z Bykami

Prawda, że słodki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng

Loul dostał paszport Wielkiej Brytanii i bedzie mógł reprezentowac barwy tego kraju, cóz dla repry to wielkie wzmocnienie, bo to cinkie Bolki wczesniej były.

Dla klubu Z Chicago wiadomośc raczej średnia, zalezy czy bedzie chciał grać w kązdym turnieju czy naprawde szykował sie bedzie tylko na olimpiade w 2012.

Bo jezli ma w planach grac w jakis jesiennych eliminacjach to wiadmosc raczej srednia. Kibice Bulls maja w powaznaiu wyniky repry Angielskiej a Deng bedzie sie tam sporo eksploatował no i moze sie to potem odbic na jego dyspozycji w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szynszyle idą w parze z Bykami

Prawda, że słodki :wink:

:D:D:D Wiesz J, mam w domu prawie identycznego szynszyla, tyle, że z małym czarnym paskiem na grzbiecie, a i jest jeszcze jedna różnica, mój kibicuje Lakersom. :D :wink:

 

A jeszcze co do c+, to Michałowicz na meczu Sixers-Barcelona, wspominał, że pierwszym meczem pokazywanym w tym RS, będzie tak jak się wielu z was spodziewało, mecz Miami Heat- Chicago Bulls, można powiedzieć, że tradycyjnie pokazywany pierwszy mecz mistrza, a do tego może być bardzo ciekawy, mistrz i młody, ambitny zespół z aspiracjami do walki o 1-2 pozycję na Wschodzie, dobre wejście w sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. InfinitI! Wybierasz się na Bulls SAS 15 stycznia 2007?

jak zwykle wybieram sie na 2- 3 mecze w sezonie do United Center. A czy to bedzie SAS to czas pokaze... choc z biletami moga byc teraz problemy...

 

BYKU... zmienilem sie nie do poznania w to lato. :wink:

Oczywiscie w miare mozliwosci i czasu ktorego bede mial tej jesieni znacznie mniej bo zaczynam szkole bede staral sie nagrac mecze te ktore ogladam.

 

PS wybieram sie do (pod) Berto Center ( hala treningowa Bulls)... to calkiem blisko odemnie, moze uda mi sie namierzyc jakiegos Byka,,,, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tutaj link do hihglightsów wliczjących monster dunka BigBena i swietny blok w jego wykonaniu!!!

Po drugie pytanie czy ten mecz gdzieś leciał bo nie wytrwałem

Po trzecie InfinitI wiesz o co Ciebie prosze :wink:

Po czwarte Skitels jest ostro wkur***ny na Byczki ze ten mecz, bo podobno nie zagrali nic z tego co prezentowali na treningach, w obronie mało agresywni, w ataku ciamajdowaci, nawet na FT tragicznie, wiadomo było, że po pryjściu BB poleci nam to w dół, ale 53% :? Podobno sobie chłopaki za to pobiegają :wink:

 

Wallace mówi że przerywanie sucks i tego nie lubi, Kirk mówi, że fajnie jest grać dla kibiów, Bulls wygrywają po zaciętej końcówce, czego chcieć więcej. Pierwzy mecz za nami a ja już tylko czekam na naszych korespondentów zza oceanu. danp mi pisać na gg że rusek zagrał fajny mecz, tereaz Inf mam nadzieje pozwoli coś od siebie ściągnąć z FTPa i Let's go Bulls :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedzialem gdzieś okolo pierwszej połowy, czytając troche komentarze na amerykańskim forum w trakcie meczu.

Wizards przez spora cześć meczu trafiali coś koło 60%FG, Bulls jak zwykle na poczatku rozgrywek mieli szalone problemy z umieszczeniem piłki w koszu.

A podobno Noci chce grać jak o starter choć on sam nie robi z tego problemu, w kazdym razie Deng jak podstawowy SF zaprezetnował sie conajmniej przyzwoicie.

tyrus pokazał to czego mozna sie po nim spodziewac jego gra w ataku pozostawia wiele do zyczenia, ale bedzie dobrym defensorem i energią z ławki.

Aa Sweet w pierwszej połowie nie powachał parkietu, nawet Senszyl wszedł, nie wiem co tam znów Sklies kombinuje,ale chyba nie chce znów wszytkiego oprzeć na jumpshot.

Zresztą gdy bulls zaczną grac dobry atak tej jesieni to bede szczerze zdziwiony, to obrona ma byś przepustka do zwycięstw a ta dziś byl bardzo słaba.

Joseph

 

rusek zagrał fajny mecz

Ci mówilem ze bedzie z niego przydatny player :wink: Jeszcze moze byc tak,ze na poczatku sezonu bedzie gral więcej minut w meczach niz nieopierzony Tyrus

 

Aaa w pierwszej polowie Bulls ani razu nie zagrali trójką malych, ciekawe czy mozna przyjąc to jako koniec grania malym skladem, czy po prostu Skiles sie zapomniał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie dogadalem sie z moja problemowa karta TV, pozostalo tylko zainstalowac FTPa no i cos do DivXa... no i oczywoscie musze pospratac troche na HD bo mam strasznie zawalony nie mam nawet 2 GB wolnego miejsca... Postaram sie nagrac kolejny mecz. Natomiast napewno nie nagram ostatniego meczu PS z Raptors gdyz mnie nie bedzie... a dokladnie bede w United Center :lol: gdyz zyczliwy zalatwil wejsciowki a do tego takie ze jeszcze nigdy az tak blisko nie siedzialem././ :lol:(juz mi zazdroscicie :wink: :lol: ) so Let's go Bulls! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(juz mi zazdroscicie

od początku Ci zadrościmy :twisted:

Jak bedziesz baaaardzo blisko parkietu poklep Skiles po łysinie :wink:

A Dengowi szepnij zeby zaczał grać na miare potencjału bo mam go w fb 8)

A Czarek bedzie siedział na ławce Raps (polski akcent)

 

i coś nowego

Kirk widzi realną szansę na podpisanie nowej umowy z bulls przed rozpoczęciem sezonu.

Kirk extention

Widać jak rózne jest zachowanie Kirka wobec mozliwoscie niepodpisania nowej umowy a jak zachowywali się wczesniejsi gracze Bulls. Profesjonalizm 8)

Coz skoro rozmowy się tocza oby doszło do podpisania tej umowy i ibu Pax zbił jak najwięcej z żadań graczai jego agenta.

W razie przesuniecia rozmów na nastepny sezon faktycznie moze sie znalesc klub który bedzie potrzebował PG (w art. wyminione jest kilka klubów ze spora kaską w przyszłym offseaseons).

 

Sweet ma problemy z prawym kolanem (moze to tłumaczy jego skromną ilośc minut w pierwszym meczu z Wizz. Jedzie z zespolem na dwa mecze ale nie bedzie w nich uczestniczył. Szkoda.

Z pozytywnych wieści;

 

Toni Kukoc watched Friday's practice.(...)

Oby znaczyło to pozostanie Kukoca w Chicago na dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ten sezon powinien byc nasz. :P Z tego co chlopaki pokazuja w preseason (juz jest 4:0) widac ze zespol dostal solidny dopał mocy w postaci Bena Wallace i kilku utalentowanych młodzikow ... Ławka wyglada naprawde wypasiona a pierwsza piątka to do niedawna marzenie... Dzis w S.A zmietlismy Spurs choc mozna mowic ze to tylko PS i ze nikt nie gral na 100 % ale nie ma sobie co odejmowac przyjemnosci... Przewyzszalismy ich pod kazdym wzgledem a przedewszystkim zaangazowaniem i determinacja. Ofens, defens,lawka to wszystko imponuje w tej mlodej druzynie wspartej doswiadczeniem BW i PJB. Dobrze zaprezentowala sie trojka nowych Thomas - Sefolosha i Khryapa kilka razy osmieszajac nabytki Spurs. Bez wiekszych obaw i z niecierpliwoscia czekam wiec sezon 2006/07 ktory powinien nam ac duzo wiecej radosci niz dwa ostatnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-0 w PreS cieszy, do tego wychodzi na to, że w składzie jest kolejny solindnie zapowiadający sie pokoszowiec, który miał być tylko dodatkiem do Thomasa. Ciekaw jestem jak teraz Gierap ocenia ruch Paxa z wymianą 2go picku na 4ty dostając to co chciał plus kolejnego gracza w rosterze :wink: Oczywiscie to dopiero PreS i na bank Khryapa nie bedzie grywał tyle co teraz, ale cieszy mysl, ze jest ciekawy gracz, dodatkowo Europejczyk, który potrafi nie tylko rzucać jumperki.

Co o meczu- SAS widac nie grali na poważnie, ale i tak cieszy tylko 34% z gry rywali, 16 piłek różnicy na desce i 11 strat mniej po stronie Bulls. No i oczywiscie wynik, takich chciałbym widzieć jak najwięcej :wink:

Co mnie martwi to kolano Sweeta :?

 

 

Dobra a teraz o tym o czym chciałem od poczatku. Obejżałem mecz z Sonics i kilka spostrzeżeń:

1. Deng chyba nabrał faktycznie masy (+), ale był chwilami mało widoczny, nie pokazywał się w ataku (-)

2. Gordon więcej angażuje się w obronie, do tego lepiej współpracuje w ataku z kolegami kiedy ma piłkę w rękach (+), choć nadal ma zapędy do głupich fauli i głupich rzutów kiedy aż prosi się o oderganie (-)

3. Khryapa zapowiada się na ciekawego bencha, po którym możemy spodziewac się naprawdę ciekawych wystepów. W obronie ruchliwy, widać, że mu zalezy na grze, bo angażuje się w każdą akcję, nie jest pasywny jak to mają w zwyczaju wysocy ze starego kontytnntu w obronie, a w ataku oprócz książkowego jumperka potrafi wbić się pod kosz, choć to wciąż młody chłopak to nie spodziewałbym się po nim rewelacji. Ale na parę min w meczu napewno się nada

4. Tyrus- już go lubię, chłopak ma nieprawdopodobny ciąg na kosz, jest szybki czym gubi swoich obrońców, stara się pomagać, robi dużo, schodzi dop podwojeń, wie już sporo o samej grze i jak to ujął Johnny "Red" Kerr- ma rakiety w nogach :wink:

5. Thebo selekcję musi poprawić, ale wie o co chodzi w koszykówce, świetnie przemieszcza sie na nogach w obronie i jak z czasem poprawi elementy gry na treningach może okazać się przydatnym zmiennikiem dla Gordona na SG

6. BigBen dominuje w trumnie w obronie, w ataku tradycyjnie ciężko się go ogląda :P

7. PJ Brown- to mecz, który powinni obejżeć wszyscy, (KaBe własnie Ty), którzy twierdzili, że Bulls z niego porzytku nie będą mieli. On jest jak maszyna, robi swoje, nie wychyla się jest powtarzalny do bólu, a do tego na parkiecie widac po jego zachowaniu jaki wpływ ma na grę, doświadczenie to u niego najwieksze zagrożenie.

8. Skitels byłby chory jakby nie zagrał niskim składem. Z taką rotacją pod koszem musiał zagrać tylko jednym wysokim :?

9. Kidy ostatnio Allen miał rzutowo słaby dzień przeciw Bulls???

 

EDIT

Podoba mi się taktyka obrana przez Skiledsa w PreS, nie obciąża graczy, którzy mają już stałe miejsce w rotacji, a daje pograc nowym i młodym, żeby wdrożyć ich w taktykę, nie widziałem tego litwina And...coś tam, ale mówi się trudno, zobaczę go w meczu z dzisiaj :wink:

Co jz widac- coach nadal będzie maxymalnie rotował składem, nie da sie nikomu przeciązyć, chyba że będzie taka potrzeba. Mam tylk0o nadzieję, ze rotacja nie ograniczy się tak jak w poprzednim RS do niskich graczy w najróżniejszych kombinachjach. Rok temu moze było mu to wybaczyć bo chwilami faktycznie wysokich z róznych powodów brakowało, al teraz takiego tłumaczenia nie będzie. Ben, PJ, Tyrus, Victor, Allen, Sweet, Synszyl, Andr...us. Cholera jest kim grać w pomalowanym i nawet zakładając, że Luke'a nie będzie w Bulls (co jest prawdopodobne, bo Barrett przydałby się na ostatnim miejscu na ławce) to nadal Bulls pod koszem mają tak głboką rotacj, że mało kto (jeśli ktokolwiek) może się pod tym względem równać. Juz sami BB, PJ, Tyrus, Sweet i Allen to wystarczający backup w pierwszej linii, a dwaj sowieci moga, ale nie muszą okazac się przydatni, nie mnije fajnie że są i jeszcze fajniej, że jeden z nich tak się wybił w PreS :wink:

Nie wyobrażam sobie tego co bedzie się działo w RS. Kirk, Luol, BenG, BenW, Noc, PJ- ja pierdziele!!! :twisted:

 

Kurde juz nie moge się doczekać meczu ze Spurs...

 

 

PS: InfinitI dzięki juz ściągam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie fajnie to wyglada, Josepha poza tym dawno tak podniueconego nie widzuialem ;-) Ale przyznam ze nawet ja nabralem wiecej optymizmu w ten sezon i usiadlem wczoraj poznymi nocnymi godzinami aby "obejrzec" na ESPNowskim fleszu co tez Bulls sprezentują.

 

Jestem pewien ze ten wynik nie jest do powtorzenia w meczu o stawke z SA, ale i tak respect. W pierwszej polowie grali normalnie i Duncan i Parker i Manu i juz wtedy spokojnie kontrolowaliśmy grę. Druga połówka to juz calkowita dominacja. Fajne jest to, ze wczesniej gdy Ben mial swoj dzien i trafial 60-80% swoich rzutów to to dawało Bullsom wygraną, teraz jest tak ze gdy ma swoj dzien to to jedynie pogrąża i dobija przeciwnika. Przynajmniej tak to wyglada w PreS.

 

Mialem pewne obiekcje co do transferu PJ Browna ale teraz juz widze ze dostaniemy od niego to czego nigdy nie dal nam i pewnie Hornets nie da Chandler - równość i stały poziom gry. Te jego powiedzmy 8-10 pkt i 7-9 zbiórek będzie niesamowicie przydatne.

 

Geeneralnie jest tak jak Joseph mówie - przeogromne bogactwo zawodników, Skiles ma w tym momencie kopalnie diamentów oszlifowanych i mniej oszlifowanych, to jest druzyna ktora ma niezmierzalny potencjał i w tym momencie tylko od niego zalezy (TYLKO OD NIEGO!) co ten team osiagnie, bo teraz to tylko kwestia dobrego poukladania, powyznaczania rol, madrej selekcji i dobrej taktyki, a to wszystko lezy w gestii trenera. Jak to dobrze powyznacza, to ci gracze z wykonaniem nie beda mieli wiekszych problemow. Boje sie rowniez o rotacje, czy lysemu niwe odbije i majac naprawde wielkie pole do manewru wsrod wysokich nie zacznie znowu grac Dengiem na czwórce, Kirkiem na trójce, czy co najgorsze Nocem na piątce. Moge sie pokusic o stwierdzenie ze w przypadku Chicago zle wyniki bedzie mozna bez zalu i watpienia zrzucic w 90% na trenera. Wszystko w Twoich rekach mr Skitels ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie gdzie to ogladnijcie sobie ta akcje Thomasa z wczorajszego meczu z SA. Najpierw jego piekny blok po czym szybka kontra zakonczona atomowym wsadem...

 

 

widze ze dzis Bulls.com zmienilo swoj dotychczasowy design. No co... bede sie chyba musial przyzwyczaic... wkoncu nowa jakosc... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie gdzie to ogladnijcie sobie ta akcje Thomasa z wczorajszego meczu z SA. Najpierw jego piekny blok po czym szybka kontra zakonczona atomowym wsadem...

Zwykle bywalo tak ze dzieki Tobie mielismy gdzie :P

 

Ale moze jakis link by sie znalazl rowniez od kogos innego do tej konkretnej akcji ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.