Skocz do zawartości

Offseason w Chicago 2006


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzizus ludzie, userzy, Kore jaki atak na Twoją osobe?

to jest forum a nie kółeczko wzajmnej adoracji, jak piszesz o sprzedaniu JR.Smitha jak o fakcie dokonanym choc takim nie jest to Ci zwracam uwage ze to nie miało jeszcze miejsce. MOze sie tak stanie ale równie dobrzez to tylko plota. To wszytko.

Co do Twojego postrzegania polityko kadrowej Paxsona to ja tam zapamiętałem ciągle narzekanie przez cały sezon jak to jest do dupy, ze nie potrzebnie oddwali Currego ze potrzeba bedzie wielkich zmian w składzie. Do tego sie odniosłem. z tym sie nie zgadzam i tyle. Nie wiem gdzie Ci wyszło ze to jakis personalny atak na Twój nick.

tyle.

a nie jeszcze dodam cos na temat pozycji JR w Bulls.

JAko nominalny SG rywalizuje w składzie z Gordonem, Tchabo, Kirkiem który przeciez równiez pogrywa jako nominalny egzekutor z dystansu teraz doszedł jeszcze doświadczony G/SF Griffin. Jak widzisz cięzko będzie wrzucić w ta rotacje Smitha utalentowanego młodego słabo broniącego gurada po High shool. Gordon udowodnił ze moze grąc w S5 Ciezko sobie wyobraźic by Skiles zrezygnował z razem grającego duetu Duhon-Hinrich, do tego dochodzi rookie Tchabo S. który świetnie zaprezentował sie w SL a Skiles jest pod wrazniem jego gry i defensywy.

I masz JR.Smitha, który skonfliktował sie z poprzednim kołczem własnie o minuty, fakt jest młody ma potencjał, ale budując druzyne nie mozesz oprzec składu na samych młodych graczach bo bedziesz miał większe prawdopodobieństwo ze z jednego z nich uzykasz all-stara. W Bulls masz już wystarczająco młodziezy choćby Deng czy Thomas. Teraz zespoł potrzebował kogś z doświadczeniem i tym kims jest Griffin. Tak ja to sobie rozumie w swojej łepetynce, jezli dojdzie od trejdu Smitha.

i to znow nie jest atak na twója osobe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trejd stal sie faktem (przynajmniej wg nba.tv i espn), JR Smith do Denver za Eisleya i 2 picki z 2 rundy draftu 2007 r. Pewnie i tak zaraz Howarda obetniecie a po tym sezonie odpiszecie od salary 1.2 banki. Ruch w duzej mierze ze wzgledow finansowych, Smith za duzo by sobie nie pogral, przecietny grajek ze slabym "shoot selection" i do tego z duzym ego, o slabej jak na SG skutecznosci juz tez wczesniej pisalem. Eisley mogby u was zostac tylko pod warunkiem wytrejdowania Duhona, jako zabezpieczenie na wypadek kontuzji Hinricha. Ciekawe czy to juz koniec dzialalnosci Paxsona, troche wywrocil wam roster do gory nogami (nie pisze tego w negatywnym znaczeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, nie dali szansy JRowi. Trochę szkoda, bo to jednak młody gracz i może jakieś postępy by poczynił. Ale mówi się trudno

 

danp pytasz czy to koniec działalnosci Paxa. Wydaje mi się, że jeszcze nie. Ten ruch, oraz odejście Songalii dały mi do myślenia. On chyba szuka jakiegoś podkoszowca z dobrym rzutem, ale gdzie takiego szukać. Zawsze zostaje ten Gooden. Ale jak pisałem to ryzyko, bo i kasy dużo i opinia też nienajlepsza. Jedno jest pewne- punktów z pomalowanego będzie w obecnym roisterze brakowało, no chyba ze Thomas (w co trudno mi uwierzyć) eksploduje talentem, lub Wallace (w co mi jeszcze trudniej uwierzyć) faktycznie w Pistons się ograniczał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Mi trochę utratu J.R praktycznie za darmo :? bo wydaje Mi się jednak że jego cm na SG by się przydały,no ale to Pax układa drużyne.

Jednak tą wymianę trochę na in minus,bym zapisał,bo wiadomo że Howard odrazu jest skreślony,bo niezabardzo pasuje,tak samo jak J.R więc po co ten trade,bo chyba nie dla 1.2mln,bo to niezaduże oszczędności

 

On chyba szuka jakiegoś podkoszowca z dobrym rzutem, ale gdzie takiego szukać.

No właśnie,wygląda na to że frontcourt wzmocniony,ale niedokońca,chyba że faktycznie jak Josephnba napisał Thomas eksploduje,albo..P.J będzie regularnie rzucał swoje 10ppg,tylko czy on dalej do tego jest zdolny :roll: :roll:

 

Chyba że Pax zaryzykuje z Goodenem(wolałbym nie),albo wynajdzie kogoś ciekawego.Poczekamy zobaczymy,jak narazie można być zadowolonym z działan GM.Czekamy na więcej. :?: :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InfinitI a przypadkiem nie wiesz o jakim extension się mówi w Chicago ? bo na forach padają niekiedy kosmiczne kwoty .....np : podobnie do tego co podpisał Wade choc najczęściej pada kwota ok 10 baniek za rok co i tak jest duzo jak na tego gracza ale wiadomo co się w NBA dzieje tak przynajmniej od 2-3 lat ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk naprawde to jeszcze niewiadomo czy Kirk na te mistrzostwa pojededzie, bo ma chyba jechać 12-osobowy skład a obecny roster jest większy, wiec ktoś zostanie w domu chyba,ze znwo się ktoś wykruszy ze składu.

Co do kontraktu Kirka to wedgług mnie powinien byc na tej samej pólce cenowej co umowa Tonego Parkera, kontrakty w stylu Wade'a? zapomnij :twisted:

Kirk wie ze to jego team i priortytet to tu zostac bo tworzy sie zespoł na naprawde spore osiagnięcia, wiec mam nadzieje ze jego agent to ten z tych normalniejszych! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.nba.com/media/bulls/schedule_0607.pdf

no to mamy rozklad na 2006/07

zaczynamy od słonecznej florydy.

ps.Spabloo zobaczymy co te Twoje magiki nafikaja w nowym sezonie :wink:

ps.2 komus chyba zalezało na udanym starcie Bulls w nowym sezonie (zresztą jak zwykle) :roll: 10 spotkan na wyjeździe! w listopadzie.

Robi wrażenie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dobry złoimy świeżo upieczonego majstra :lol: Znowu Szaq sobie nie pogra, słoniny troche zbije - wyjdzie mu na dobre,,, :lol: Tak patrze na ten rozklad i pasowalo by mi wybrac sie juz w listopadzie na jakis mecz... a najlepiej na pierwszy u siebie z Sacramento... trzeba jakos przywitac Big Bena... oj czuje ze w tym sezonie bedzie ciekawie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie wiem czy slyszeliscie ale obecnie Bulls prowadzą rozmowy z agentem...Macieja Lampe co prawda agent Macka prowadzi rozmowy rowniez z innymi klubami ale to zawsze cos ...

z mojego punkty widzenia byłoby to ciekawe - wiecej Polaków w UC ale niestety z punktu widzenia Skiles'a chyba Macius nie nadaje sie na Bullsów gdzie preferowana jest defensywa i naprawde harowanie na parkiecie

 

chcialem dodac ze slyszalem wywiad z mackiem ktory to potwierdzil(rozmowy z bulls)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukoc i Lampe razem? Pewnie 1 z 2. Cikawe co wybrałby Jo?

Sentyment, nr7 czy patriotyzm i Maćko. Szeroka ława robi się w Chicago.

Tylko toni taki bardzo woooooooolny jak na NBA.

Jo wybiera Kukoca :cool:

 

A jeśli Toni jest wolny to jakie pojęcie będzie dla lampego- Żółw (bez obrazy do naszego forumowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie podsumowaniem offsizonu w chicago przesunie sie na 15 stycznia 2007, gdyz wtedy bulls graja z SAS a wzmocnienia i koncepcja druzyny sprawia że zrobie wszystko aby ten mecz obejrzec na żywo w chicago... data, patrząc na moja niemoc urlopową wcześniej ( brałem pod uwagę mecz SAS w NY ) oraz niemożliwość znalezienia pieprz.... paszportu sprawia, że będzie to super data w życiorysie!

A i ostatnie promocje biletowe ( nie LOT) są sensowne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz to moze dogadaj sie z Infinity to pojdziecie razem na ten mecz, bedzie Ci raźniej po meczu gdy Spurs dostaną bęcki :wink:

 

 

Jako, ze W Europie trwają eliminacje to znalazłem naszego nowego Bulls w ekipie Rosji. Khryapa nie grał w wczesniejszych dwóch meczach z powodu kontuzji, ale w meczu z Czechami wrócił i miał prawdziwe "wejście smoka". 23pkt 13 zb! moze Czesi to żadna zancząca ekipa w europie, ale wynik zespołowy i indywidualny bardzo przyjemny.

Jezeli dodamy do tego ze Viktor grał w Portland gdzie był jeden wielki bajzel to po mozna sie sugerowac ,ze bedziemy mieli z Viktorka całkiem fajnego grajka na ławce.

Go Ruskie :twisted:

Paxson jednak głownym kandydatem na menadzera roku w lidze 8) [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku sorki , ale chciałbym sprostować Twoje info : owszem miał 23 p ale 8 zb , 6 as oraz 2 bloki .... mam nadzieje ze nie pogniewasz się i nie powiesz ze czepiam się ...:wink: ale ogólnie fakt rozegrał niezłe zawody i jeżeli jeszcze jest w 80 % dobry jak Noć to w razie odpukać kontuzji lub co gorsza odejścia latem 2007 to mamy juz następce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.