Skocz do zawartości

Offseason w Chicago 2006


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

No i po PO dla nas, przeciwnik był wymagający, ale udało nam się wyciągnąć 2 zwycięstwa. Co do tegorocznych rozgrywek posezonowych szczególnie zadowoliła mnie postawa Noccioniego, Gordona i Hinricha. Niestety dziura pod koszem jest bardzo widoczna i tego lata przydało by się ją załatać, mamy dużo graczy pod koszem, niby prospektów, ale chyba najbardziej brakuje centymetrów, jak już wspominałem w temacie o drafcie kogoś na styl Edka, nie koniecznie świetnego obrońcy, ale kogoś kto dostarczy „parę” punktów z pomalowanego i porozpycha się łokciami. W te wakacje spada nam sporo niepotrzebnych kontraktów, min. Thomasa i E-Roba, salary na przyszły sezon jest bardzo wyczyszczone i mamy zakontraktowanych 8 w sumie podstawowych graczy czyli Kirk, Duhon, Gordon, Nocc, Deng, Sweet no i Songaila. Reszta składu jest mi w sumie obojętna, co najwyżej Pargo za jakieś minimum może zostać żeby był tą trzecią opcją na PG no i to chyba na tyle, bo po reszcie dziurę spokojnie się załata w Off season. W przerwie posezonowej może nie ma jakiś All Starów których można zakontraktować, natomiast widać paru ciekawych FA. Postaram się tutaj wymienić głównie takich, którzy byli by na mojej liście życzeń:

 

Al. Harrington – bardzo wszechstronny zawodnik, w sumie gra w słabej atlancie, ale myślę że jego poziom za bardzo by u nas się nie zmienił, rzuca z niezłą skutecznością, nie szaleje jakoś specjalnie ale te 15 (20) ptk i około 6 zb na mecz jest w stanie dostarczyć. Nie jest może jakimś wspaniałym obrońcą ale sądzę że dałby radę. Oprócz tego sam mówił (a właściwie czytałem to na hopsiupie :D) że chętnie by dla nas zagrał. Jeżeli nie miał by jakiś wielkich życzeń finansowych to zapraszam do nas :).

 

Nene – co o nim powiem… zawodnik dla nas marzenie 210 wzrostu, ma masę, pod koszem się przepcha, w pomalowanym powalczy, z pod kosza trafi, zawsze coś zbierze, zablokuje, przechwyci, sęk w tym że Denver go nie puszczą, a jeżeli już to pewnie s-n-t bo mając Martina w składzie dużo ryzykowali by oddając Nene. Gdyby nie kontuzja z tego roku to sądzę że dalej by się szybko rozwijał, jeżeli uda się go podpisać to siła pod koszem zyska dużo i po Curry nikt nie będzie płakać :)

 

Mohammed Nazar - właściwie to jako rezerwowy byłby świetny, ale jakoś kurde tak patrze bo statach w PO bo okazji meczu SAS nie miałem okazji widzieć w tym roku (w sumie i tak mi na tym nie zależy :D) to jakoś chłopak się gubi, pyzatym myślę że Pop go nie puści więc raczej tutaj gadki nie będzie. Jedynie może się nadarzyć taka okazja że zażąda za dużo od SAS, ale mam nadzieje że w tedy takiej kasy i od nas nie dostanie.

 

Co to wysokich to chyba tyle, bo taki Wallace czy Radmanovic zapewne pozostaną w swych zespołach i raczej nie ma przysłowiowego c***a we wsi żeby ich ruszyć, tym bardziej jako FA.

 

Z takich niższych zawodników na SF / SG (głównie SG bo tu też jakiś dość wysoki rzucający obrońca nam się przydał)

 

Wells Bonzi – zawsze go lubiłem, Bad boy lubię go oglądać w akcji, jak na tak niskiego gracza wspaniale zbiera, potrafi spenetrować pod kosz, trochę porzucać, obronę też ma nienajgorszą, dla minie idealnie pasuje, jeżeli tylko nie będzie miał problemów z głową :), niestety jest on raczej nie osiągalny bo wszystko wskazuje na to że walczy głównie o kontrakt…

 

Kukoc Toni-mój zią ! :D Ehh te stare lata, gdy wygrywał z bykami mistrzostwa, aż się łezka w oku kręci… Tak naprawdę to myślę że Toni zgodził by się na grę dla nas, na te parę min by się nadał idealnie, weteran, dalej ma dobry rzut, wielkie doświadczenie w RS i PO, myślę że mógłby nie raz uratować dupę młodym byczkom :D, a także nauczyć czegoś pożytecznego naszych nadal dość świerzych zawodników. Ciekaw jestem tylko czy zakończy karierę w Milwaukee, czy pokusi się o powrót do nas… za pensję poniżej 1 mln rocznie przyjął bym go z otwartymi rękoma ! :)

 

George Devan – w sumie dla mnie jest to cały czas ciekawy zawodnik, gra już parę seznonów, cały czas na podobnym poziomie, doświadczenie w PO wie jak wygrywać, ciekawe jak by sobie poradził w naszym zespole… Ogólnie radzi sobie całkiem nieźle na te 20 min w meczu jest odpowiedni, zawsze coś dorzuci, w obronie nie ustępuje raczej, szkoda tylko że w tegorocznych PO jakoś tak dziwnie przygasł, jego dni w LA chyba są już policzone, jeżeli będzie chciał kontrakt w okolicach 5 mln $ to sądzę że nie jest wart nawet tego by rozpocząć z nim negocjacje :D.

 

Na tegorocznym rynku FA jest jeszcze parę ciekawych nazwisk, ale raczej albo są nam niepotrzebni, albo po prostu ich kluby nie są tak głupie żeby ich wypuścić, taki Cassell, Peja czy Terry, nie sądzę by byli nawet brani pod uwagę przez władze bulls (no chyba ze Peja bez jaj za jakieś drobne). Chyba najprawdopodobniejsze opcje to to, że do nas trafi ktoś z trójki Harrington, Kukoc, George. Co będzie, okaże się już niedługo :)

 

Zostaje tylko draft jeszcze, albo jakiś ciekawy transfer. Z naszym mięsem które teraz odchodzi na jakieś SNT raczej bym nie liczył, chociaż może pójdą na jakiś dodatek do picków, ale o drafcie coś wpomniałem już w odpowiednim temacie. A wy co myślicie o Chicago w tym off season? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że w tegorocznych PO jakoś tak dziwnie przygasł, jego dni w LA chyba są już policzone, jeżeli będzie chciał kontrakt w okolicach 5 mln $ to sądzę że nie jest wart nawet tego by rozpocząć z nim negocjacje :D.

Devan w PO grał bardzo dobrze. DObrze bronil, trafiał decydujace rzuty (jak np. dwie trójeczki w 21 sekund :wink: ) ale za 5 mln jest wasz. Lakers mu tyle nie zaoferują, a jak wiadomo Devan chce zobaczyć ile dostanie od innych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak LA nie ma kogo dorzucic ? a .... Bynum to niby co ? :wink: a tak troszke poważniej to za bardzo nie ma kim się wzmocnić pod kosz : Kandi-cienias , Nene - po ciężkiej kontuzji no i nie wiadomo czy denver w przypadku oddania Martina ( co niektórzy wierzą w to ) nie zostawi go bo kto bedzie pod koszem ? , Ben- za " chiny " nie odejdzie z Pistons , wilcox- pisza na forach ze raczej podoba mu sie w Sea i raczej zostanie u nich no i na deser Mohamed - tylko czy w przypadku zdobyciu mistrzostwa nie zostanie w SAS ? i na tym kończy sie lista potencjalnych wzmocnień no chyba ze jakis trejd np : za KG !!! , ale w tym przypadku to musielibysmy oddać oprócz picków 2006 i 2007 r pół pierwszej piatki , tylko z kim niby później KG miałby grac ... oczywiście można jeszcze ściągnąć kogoś w wymianie tylko nie widze dobrego goscia , którego z kolei pozbyłby sie jakiś klub więc myslę ze Pax tak na wyrost mówi o tym finale konferencji za rok , ale moze czyms nas zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W plotę z LAL jakoś powątpiewam, bo Mihm to ani porzadne wzmocnienie, a George (który też byłby pewnie w to wplątany) jest kompletnie niepotrzebny Bulls, bo na tej pozycji jest kim grać.

Co się tyczy wzmocnien podkoszowych to ja chętnie zobaczyłbym Nazra, Harrington to też raczej SF więc pomimo faktu, że jest atrakcyjną opcją nie widze go w Chicago.

Na nene nie ma co liczyć, bo Nuggets będą pewnie musieli go zostawić (no chyba, że Zach przejdzie do Nuggets- wtedy kasy im nie starczy, a raczej nie będą chcieli wydać kolejnych 50 baniek). Fajną opcją w Bulls byłby BigBen, ale to s-f i nie ma o czym pisać, a przydałoby się tyle doświadczenia i siły pod koszem. A może powrót do opcji z magloirem. Bucks podobno mogliby się go pozbyć bo mają sporo wysokich, a w Bulls taki solidny wyrobnik z siłą mógłby coś zdziałać. A i fakt, że dużo piłek by przechodziło przez niego w pomalowanym może by go znowu otworzył na lepszą grę, bo w Bucks mam wrażenie, że się jednak marnuje

 

A o Sweecie napiszę tylko tyle, że liczę na jakiegoś dobrego coacha od wysokich, zrzucenie kilku gramów tłuszczu i grę na poziomie ktory pokazywał na początku

 

Nieskładny ten post, ale musicie mi wybaczyć, to moje ostatnie juwenalia jako studenta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maglo ? byłbym za ale gdyby grał tak jak przed kontuzją bo w Bucks jakby nieco spuścił z tonu moze i nie był zbyt dobrze wykorzystywany ale wrazenie przynajmniej dla mnie pozostanie nie do końca pozytywne , ale to tylko moje odczucie ... Ben -s -f ????? chyba mała pomyłeczka :wink: no ale znam powód więc wybaczam ..... bez urazu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tą plotę powątpiewam bo Mihm to jedyna szansa Lakers na załatanie dziury na skrzydle, a taką łatą Sweetney by z pewnościa nie był, nie powiem Duhona chętnie widziałabym w Lakers, ale raczej łatwiej pozyskać rozgrywającego innymi sposobami niż centra. Ja bym na to nie poszedł, ale to dla Bulls nie byłby głupi trade, potrzebują środkowego i dostaliby Mihma, który będzie zapierdzielał na nowy kontrakt w przyszłym sezonie a jak pewnie widzi ile słabsi od niego zgarniają motywację będzie miał niezłą więc pożytku z niego będzie sporo, ale ja na miejscu Lakers bym na to nie poszedł chociaż jakoś za bardzo też w razie czego bym nie narzekał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben -s -f ????? chyba mała pomyłeczka :wink: no ale znam powód więc wybaczam ..... bez urazu 8)

s-f= Science fiction

 

A jeszcze mi wpadł do głowy jeden gracz, który sporo zbióreczek mógłby przynieśc Bykom i powalczyć trochę pod koszem. To twardy gracz z jajami. A jak nie ma swoich to zawsze może kogoś za klejnoty złapać :roll:

 

Reggie Evans- koleś mi się bardzo podoba, a zakładając, że zachce sporego kontraktu, a Nuggets (pomijam to co oni mówią) nie będzie stać na podpisanie kontraktów z Nene, Melo czy Reggiem. Któryś z nich musi odejść. Melo nie puszczą, Nene chyba też nie, ale Evans... tylko czy złapanie jego nie oznaczałoby kłopotów finansowych w przyszłosci bo pewnie jakieś Hawks zaproponuje mu 10baniek za rok...

A podobno już Thomas ustawia się po niego więc max też jest możliwy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups ale wpada :wink: no cóż za mało jestem na tym forum aby odgadnąć co kto ma na mysli no ale z czasem się naucze mam cichą nadzieje .... :wink: Reggie .. fakt gośc jest niezły ale nie bardzo wysoki coś ok 203 wzrostu czyli znów by nam brakowało cm pod koszem ale masz racje że wśród GM znajdzie się wariat co mu moze dać 10 baniek za sezon a to jest o wiele za duzo jeżeli chodzi o jego wartość , tak naprawdę to mam przeczucie ze raczej wszyscy wysocy dostępni tego lata beda życzyli sobie słonych kontraktów ......pamietacie ubiegłe lato - Hughes, Joe , Simmons nie są warci tych 8-15 baniek ale jednak je dostali więc i w to lato moze być podobna sytuacja , jezeli tak bedzie to pozostaje nam tylko draft i szczęscie w losowaniu aby dostać co najmniej pick 2 !! bo znając skąpstwo choc moze nie do końca Reinsdorfa ( kiedys mówił ze on moze dać te 15 baniek , ale zawodnik musi byc wart tych pieniedzy ) to nic z tych ew wzmocnień nie wyjdzie tym bardziej ze Kirk oraz Noć czekaja na nowe wyzsze kontrakty w 2007 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się ploty, że NYK chcą Gordona. Ok, planują wyciągnąć kolejnego gracza, którego chętnie nie oglądałbym w koszulce Byków, ale tym razem za kogo? No bo chyba nie za Marburego lub Francisa (salary się nie zgadza więc pewnie byłoby cos większego) bo bym się pochlastał z radości :?. To już wolę Bena. Nie widzę w ich składzie absolutnie nikogo (poza Frye), za kogo opłaciłoby się tradować. Za nBena Pax chciał pozyskać gwiazdę pokroju Pierce'a, a miałby skończyć z jakimś przepłaconym, zblazowanym "gwiazdorkiem" z Nowego Jorku :? Jakoś w to nie wierzę

 

A swoją drogą Knicks pod wodzą Thomasa (jeśli do tego dojdzie) to będzie największe pośmiewisko NBA od lat (bez urazy fani Knicks). Żałosny trener bez autorytetu i banda supernazwisk bez ochoty do gry. Ehhh a Knicks to był jeden z najtwardszyych zespołów w NBA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magloire to wcale nie jest taki głupi pomysł, faktycznie u nas mógłby pełnić rolę mniejwięcej podobną do Edka, z tym że on by się przepychał pod koszem, a grubaskowi nie wychodzilo to tak dobrze, Jamaal dostarczyłby te pare zbiórek, a milwauke ma przesyt wśród wysokich i myśle że jest do wyciągnięcia. Poza nim nie widze nic na rynku co by mnie bardzo interesowało :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to by było piękne gdyby za Gordona do nas przyszli Lee i Frye, ale nawet thomas nie jest takim idiotą żeby na to pojść (chyba :D) ale gdyvy tak sie stało to paczka pod koszem była by niezła ale bardziej przyszlościowa chyba niż na teraz, chociaż Frye ma wielki potencjał. Przydał by się jeszcze ktoś (zamiast Gordona) kto by mógł w ost. minutach brać na siebie odpowiedzialność ale zobaczymy, pewnie nic z tego nie wyjdzie bo przeciez Thomas jak tylko słyszy że ktoś kogoś chce sprzedać to jest pierwszy :D

 

EDIT!:

 

Odnośnie tej plotki bulls nyk

 

http://www.nypost.com/sports/knicks/66060.htm

 

czyli NYK chcą nam dać kogoś ze swojej "elity" guardów :D czyli nic ciekawego + ..... kolejne picki :D na te drafty bym sie połasił w sumie bo przez pare lat wątpie żebyśmy dostali niżej niż pierwszą 10 :D

 

EDITi

 

tak sobie chodze i chodze i patrze, a tu cos o workoutach, w sumie nic ważnego bo nie jest podane kto gdzie keidy (tylko o toronto wszędzie pełno) to pisze ze u nas zawita jakiś Jared Newson, z tego co tam patrze to pisze ze nie ma szans na wybór w drafcie, SG, moze bedzie bezdraftowo przyjety do nas jesli jest czyms konkretnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo chyba nie za Marburego lub Francisa (salary się nie zgadza więc pewnie byłoby cos większego) bo bym się pochlastał z radości :?.

Przy takiej ilości kasy jaką Bulls mają wolną w salary chyba mogą sobie Francisa wziąć za Gordona i nikt więcej w wymianie nie musiałby brać udziału (przynajmniej tak mi się wydaje). Chociaż chyba nie o takiego doświadczonego lidera kibicom Bulls chodziło kiedy mówili o wzmocnieniach składu 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kazda plote dotycząco bulls będziecie roztrząsac w tym temacie i zastanawiac sie nad składem...........

Ja rozumiem ze Playoffs, Bulls juz opdali i niektórym się nudzi, ale Gorodnowi do NY jeszcze troche daleko.

Zresztą chyba nawet przewidziałem ze Ajzeja bedzie zainteresowany Gordonem (przewidziałem, wiedzialem - To po Josephie tak mam z ta pewnoscia siebie :wink:) po jakims tam meczu z NY gdy Gordon kolejny raz zlał Knicksom tyłki. No i prosze jakies niby zainteresownie jest, ile w tym prawdy cięzko dociec, za duzo knicks oprócz picków to nie maja ten Frey to niby fajny wysoki( nie jestem jakims jego zwolennikiem), ale troche szczescia w losowaniu 23 maja i nie trzeba nam bedzie freya.

A picki jak to picki moga być wysokie, ale nie muszą.

Zreszta nie ma co tu biadlosci bo nam VAN Chce Francisa wcisnąc :twisted:

ide lukac jak PIsotns leją Cvs, przyjemniejsza sprawa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/40518/20060515/paxson_calls_gordon_rumor_a_complete_fabrication/

i to by było na tyle jesli chodzi o temat Gordona w NY na chwilke obecną.

PS. Autorowi topicu chodziło chyba o coś wiecj niż jarnie sie każda plota wymyślona przez pismaków z Hameryki

"It's a complete fabrication." rzecze Paxson, i to chyba jest wystarczajce.

Zresza w NY maja teraz jazde z karuzela trenerską, własnie pozegnali Larrego Browna ciekawe co na to Danp, kóre z początkeim sezonu rysował świetlaną przysżłośc Knicksów z Larrym na stołku i leszpym forntucrtem niz BUlls w osobach Currego i J.Jamesa :twisted:

Piknie piknie ciekwe jaki numerek od NY przypadnie nam za rok?

Jak śadzicie?

Na realgm juz leca teksty w stylu "Welcome Oden" :P

Ma sie wyobraznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.