Skocz do zawartości

Offseason w Chicago 2006


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to dopiero InfinitI Ci zazdrościmy :wink:. Nie dość, że Bulls odnieśli pewne fajne zwycięstwo, to jeszcze Benny zafundował kibicom drugą najwyższą w karierzę liczbę punktów :wink:

 

Co mi się podoba po tym PreS- Bulls dominują praktycznie w każdym meczu na desce!!! A przy taktyce obranej przez Skitelsa to jedno z najważniejszych załozeń. Byki nadal są niepokonane w meczach z Raptors i naprawdę nie miałbym nic przeciwko, żeby tak pozostało w RS. Torrenta jeszcze niema, ale nawet jak nie będzie na RealGM, bo prawdopodobnie będzie na Davce, bo mecze raps są praktycznie wszystkie

 

I czekamy juz tylko aż Pax zwolni Szynszyla, bo Barrett przypadł mi do gustu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barret jest OK. Zapowiada sie kolejny niezly rozgrywajek w Bulls. W kazdym razie moze byc kiedys niezla karta przetargowa. Wczoraj bylem na Raptors i tez tak jakos wiecej meczu przegadalem niz ogladalem wiec nawet nie wiem jakie statsy byly. Pamietam tylko ze gralismy dosyc duzo pierwsza piatka a mimo tego Raptors zbytnio nie odstawali a wynik oscylowal w okol remisu. Pamietam ze wszedl Sweet i chyba calkiem niezle wypadl. Najbardziej jednak utkwil mi w glowie Nocioni. Naprawde... co za szczescie z3e my mamy tego faceta u siebie... no a teraz to juz zaczynamy jazde i jedziemy sprawdzic Majstrow z Mimami. Ja tam licze na pierwsze zwyciestwo... i tak ma byc !!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Kpt. Kirk cash in! Naprawde mnie to ucieszylo :wink: przeczytalem to na hop siupie podobno dostal 5 letni kontrakt na trochę ponad 47 baniek. W sumie nie najgorzej, wychodzi po trochę ponad 9 baniek za rok. Ktos tu wspominal ze jego wartość rynkowa była oceniana na mniej wiecej 8 mln ale nie oszukujmy sie, oplacalo mu sie tyle dac, teraz troche lepiej wyglada nasza sytuacja, gdy problemy z kontraktowaniem zawodników powoli sie wyjasniaja. Mam nadzieje ze w noc otwarcia pokazemy miami kto w tym roku ma szanse na pokazanie czegos wiecej niz przez ost. 2 sezony :wink:

 

Az nie wierze ze to juz dzis :shock: GO BULLS!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego wartość rynkowa była oceniana na mniej wiecej 8 mln ale nie oszukujmy sie, oplacalo mu sie tyle dac, teraz troche lepiej wyglada nasza sytuacja, gdy problemy z kontraktowaniem zawodników powoli sie wyjasniaja.

patrząc na jego grę warto było siegnąć do kieszeni po parę zielonych, kontrakt porownywalny z TP a sporo nizszy od Nasha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.