Skocz do zawartości

Offseason w Chicago 2006


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

jak podobał wam sie tamten dunk z wczoraj to ten z dzisiejszego meczu z Wolves też Was zadziwi

http://download.yousendit.com/43912C8A763DC8A9 hihglihgtsy z meczu

 

Ogólnie to niby PreS ale i tak porażka denerwuje, fajnie że podjęli walkę i w końcówce byli blisko wygranej, fajnie, że wymusili więcej strat, dobrze zagrali w D, ale szkoda, że przegrali w United, w Target Center bym tego tak nie przezył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to lekki spam z mojej strony, ale dzieki Byku dzieki Joseph.

 

A mecz znowu sledzilem we flashu i... troche irytujący, znowu chimeryczny Ben... :? On to troche jak Tyson - mozna go kochac i uwielbiac ale gra strasznie niestabilnie juz trzeci rok. Mogl Paxson pokusic sie o wymiane podobna do tej Chandler - Brown, nie wiem, z tym Piercem fajnie by bylo cos zdzialac ;-)

 

Chicago strasznie zwalilo koncowke... bylo juz -7 pkt, ale rzuty Barretta za 3 i Andriuskieviciusa daly tylko 2 pkt straty (swopja droga - ktos ma info czy ten caly Barrett moze zostanie? poki co to biore go z pocalowaniem reki jesli zajmuje miejsce zasranca Pargi). Lecz pozniej prawdopoodbnie jakis blad w zastawieniu bo jak inaczej mozna nazwac zbiorke w ataku po niecelnym rzucie przeciwnikow a konkretnie Foye'a. 2 wolne celne na sek. przed koncem i praktycznie po meczu. Jeszcze Andriuskievicius zmniejsza straty, fauluje ale ktos tam nie ttrafia wolnych i brak czasu na wyrownanie.

 

Ogolnie szkoda, ale wiecie co?

 

Ja pamietam ostatni preseason, w ktorym Bulls mieli wynik 4-1 w roku, kiedy w RS mieli 72-10 ;-) Wiem, ze to nieznacząca analogia ale zawsze jakis symbol. No chyba ze od tamtego czasu powtorzyl sie takie PreS, wtedy mnie poprawcie :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym niedawno, a teraz jak zacząłem oglądac mecz ze Spurs Kerr o tym mi przypomniał. Gordon w offseason podobno prawie wcale nie pracoiwał nad rzutem tylko nad innymi elementami gry (praca nóg w D czy gra na koźle) dlatego też słaba skuteczność w meczach na początku może byc u niego problemem, ale wiemy z autopsji, że Gordon rozgrzewa się w miarę jak sezon trwa dlatego też nie przejmowałbym się narazie tym problemem... bo to nie problem, zwłaszcza nie w PreS :wink:

 

A jeśli już przy Benie jestem to muszę przyznać, że widac, naprawdę widać postępy w obronie. Kurde ten zesopł z Wallace'em w rosterze zdecydowanie inaczej się ogląda

Wracam do meczu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla fanów;

 

podpisano extensiony Ben Gordon, Luol Deng i Viktor Khryapa.

 

a problm z kirkiem polega na jednym: kasie

 

bucks podobno sa zainteresowane przekazaniem lidershipu kapitanowi, a maja ok. 14.000.000 poniżej salary za rok wiec walka w nastepnym roku (Bulls bedę mieli okazje wyrównania oferty jak podpisza 4 rok0 Potrzeby Kirka 8 mio per season. ja bym dał i w nogi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż myślę, że straszak w postaci kolegów zza miedzy moze przekonac ostatecznie Paxa (licze na to). Kirk to jak widać rozsądny chłop, nie chce jak na dzisiejsze realia dużo i z tego nalezy się cieszyć. Pax cholero działaj, jeszcze parę dni zostało i myślę, ze dopną wszystko na ostatni guzik.

 

Wiem, że to nie jest etyczne (zwłaszcza dla moda), ale znalazłem na forum RealGM temat, w którym koleś ma podawać torrenty do meczykw Bulls. Polecam tam zagladać, znajdziecie ławto, a jakby ktoś miał problemy to ma PM sprzedaje linka

 

Aha Bulls są po kolejnej wygranej. Tyrus podobno znowu zaliczył dwa mega dunki (hehe), szukam hihglightsów, fajnie to wyglada na FT, ale 27 strat!!! SZOK, do tego dość wysoka skuteczność rywali- chłopaki zagrali średnio, ale wygrali i to mnie cieszy

EDIT

Obejżałem highlightsa na nba.com i muszę przyznać, że barrett robi bardzo pozytywne wrażenie, po raz kolejny w ostatnich sekundach staje na wysokości zadania i nie miałbym nic przeciwko jakby to on był 15stym graczem w rosterze, zwłaszcza, że LukeS w rotacji nie miałby raczej zbyt wiele do roboty, a z Barrettem mozna wiązać jakieś nadzieje

 

PS: ignazz luknij na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla fanów;

 

podpisano extensiony Ben Gordon, Luol Deng i Viktor Khryapa.

 

a problm z kirkiem polega na jednym: kasie

 

bucks podobno sa zainteresowane przekazaniem lidershipu kapitanowi, a maja ok. 14.000.000 poniżej salary za rok wiec walka w nastepnym roku (Bulls bedę mieli okazje wyrównania oferty jak podpisza 4 rok0 Potrzeby Kirka 8 mio per season. ja bym dał i w nogi!!!!

O ile umowy z Dengiem i Gordonem to powod do zadowolenia, to od poczatku czuje ze ten 'Karapa' bedzie moja bolączką i najmniej lubianym graczem :roll: Tak mnie jakos strasznie irytuje od pierwszego dnia. Cos jak pomiędzy Songailą a Pargą...

 

Jakiej wysokosci sa te extension ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie extension, tylko wykorzystanie Team option na czwary rok debiutanckich kontraktów.

 

 

A co do Khryapy to kore widziałeś go w jakimś meczu? Bo Songalię skresliłeś za wcześniejszą grę w Sacto (LOL), a o co masz pretencje do Victora? Ze dobrze gra (jak na swoje możliwości) w ataku czy w obronie? Że jest aktywny i kreatywny czy moze dlatego, ze nie podoba Ci się jego numer na koszulce? Podaj mi jakiś powód którego mógłbym nie wyśmiać, bo po dwóch emczach, w których Skiles dawał mu dożo pograć widziałem wiele plusów jego gry i choc nie uznaję go za wzmocnienie na mierę 15-20mpg to jednak ma chłopak zadatki na niezłego rolsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma sie czym jarac z tymi umowami normalna rzecz mają umowy 3+1 to chyba normalne, że przedłzuyli im rok skoro zespol dobrze funkcjonuje.

KOre, naprawde nie wiem czym kierujesz sie przy wyborze "najbardziej lubinany" i "lubiany najmniej". Z twarzy faktycznie patrzy mu typowym ruskim, ale na parkiecie facet jest naprawde "miły w dotyku". Do tego grał w CSKA a wszechstronnością pasuje jak ulał do dzisiejszych Bulls.

 

Z tym extentnion dla Kirka to sie naprawde robi ciekawie. Pomijam gadanie o Bucks bo w chwili obecnej to można miedzy bajki włozyć, ale o samym braku porozumienia. sam Kirk wypowiadał się, ze są male postępy, Pax też dawał do zrozumienia ze są blizej niż dalej, ale na chwile obecna to już nie wiem na jakim stadium są rozmowy, tym bardziej że hinrich juz taki optymistycznuy nie jest, a pax z austinem uzgodnili ze nie bedą padać żadne kwoty negocjacyne, wiec nie wiemy o co rozbija się ostateczna zgodność obu stron.

Pax to cierpliwy człowiek i mam nadzieję, ze jego taktyka jest taka sama,czyli chce wyczekac do konca agenta Kirka, no tego czekania za duzo nie zostało.

Dla mnie to jest o tyle ważne że to co widzimy w grze Hinircha jest raczej już "produktem ostatecznym", on juz dużo lepiej grał nie bedzie, oczywisice bedzie z czasem procentować doświadczenie, bedzie lepiej bronił, ale to raczej bedzie taki gracz w Bulls jak go widzimy teraz.

I faktycznie, jeżeli życzy sobie sumy zaczynajacej sie w granicach 10mln jest sie nad czym zastanawiać. Ale to ból Paxa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjałeś mi z ust Byku to co chciałem napisac o kirku ....... własnie jak wiesz z innego forum to mnie bardzo boli to extencion dla niego bo z całym szacunkiem to 10 baniek jest juz o 2 za duzo moim zdaniem a co dopiero więcej , fakt nigdzie nie pisza o ile się rozchodzi ale pewnie jest to kwota blizsza 10 mln lub więcej niz np 8 i dlatego bym mimo wszystko szukał juz małego zastepstwa na jego pozycję bo Duhon nie bardzo się nadaje na 1 pg przynajmniej w naszym systemie gry bo np : w takich LA to byłby idealny lub w Cavs gdzie są dodatkowo goscie co lubia sobie poklepać piłka choć graja na innych pozycjach , ale u nas to tylko nadaje sie na 1 zmiennika i tu może być problem bo w drafcie 2007 nie widac dobrego pg w pierwszej 20 wiec Pax " musi " ogladnąć sie gdzie indziej ja bym się starał dogadać z Bostonem na temat Westa bo tam teraz po dodaniu dobrze grającego w pre Rondo jest jeszcze Sebastian a gdzie tu jeszcze miejsce na Westa , on teraz sie tam bedzie marnował a ogladałem kilka meczy Bostonu w ubiegłym roku i grał wg mnie bardzo dobrze bo o Paulu , Feltonie to nalezy zapomnieć bo nikt o zdrowych zmysłach nie odda nam ich no chyba ze za rozgrywanie weźmie sie wrescie Gordon ew zacząłby rozgrywać Thabo bo kilka jego asyst było miodzio ale raczej nie wiec pozostaje czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze poirytowanie wywolal moj post ;-) Nie taki byl moj zamiar ale juz tlumacze (przynajmniej postaram sie).

 

Joseph

 

Przede wszystkim to Songaile ocenialem po tym co gra bedac w Bullsach, sam juz nie pamietam co mowilem przy zatrudnianiu go ale na pewno moja awersja do niego nasilila sie w trakcie sezonu wiec nie rozumiem po co ten lol.

 

Sprawa Karapy - widziales zebym powiedzial ze go nie lubie, bo... ? :> NIE. Bo tak nie powiedzialem, uwaznie dobralem slowa mowiac ze 'czuje ze bedzie moja bolaczka' bo tak naprawde, calkowicie szczerze i bez ogrodek mowiac - to jest tylko moje pierwsze wrazenie i przeczucie. I sam nie wiem skad ono sie bierze. Powaznie. Po prostu gosc nie wywolal we mnie zadnych pozytywnych emocji - nie masz tak czasem ? Czysta kwestia odczucia / przeczucia. Byc moze bedzie dobrze gral (to sie okaze, widzialem za malo go na boisku by to oceniac jednoznacznie), byc moze bedzie do druzyny sporo wnosil, ok, nie odmowie mu tego, nie bede krytykowal jesli tak bedzie, ale przeciez nie musze go ubostwiac prawda? :> Czasem nie musisz miec sprecyzowanego powodu aby ludzi nie lubic / lubic albo by choc nie wywolywali w Tobie sympatii.

 

Ale co do gry Karapy jeszcze - mam dziwne przeczucie ze nie wniesie on tyle na boisko co mowisz i ze bedzie chwilami balastem, którym Skiles bedzie dodatkowo obciazal druzyne, trzymajac go na boisku, znajac zycie, pewnie na czwórce. Tak mi sie jakos tylko wydaje, i w sumie tego sie boje. No, ale pozyjemy zobaczymy.

 

 

Byku

 

Moja dziewczyna zawsze mnie pyta - jak Ty mozesz tak po twarzasz tych gosci stwierdzic ze ich lubisz albo nie, w ogole to jak mozesz mowic kogo bardziej a kogo mniej lubisz, przeciez ich nie znasz! ;-) (oczywiscie pyta mnie tak przy okazji NBA). Odpowiem Tobie to co jej odpowiadam - NIE WIEM! :P Po prostu, tak mam, nie mam problemu by okreslic hierarchie swojej sympatii do poszczegolnych Bullsow, nie mam problemu by okreslic w miare hierarchie antypatii do zawodnikow innych druzyn.

 

Dziwne? Dziecinne? Glupie? Bez powodu? Byc moze, ale taka juz ludzka natura, ze oceniamy, ze patrzymy i obserwujemy, a to co nas wyjatkowo interesuje wywoluje skrajne emocje :)

 

Tak juz mam - patrze na Karape i sobie mysle 'raczej go nie polubie' ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dziwne przeczucie ze nie wniesie on tyle na boisko co mowisz i ze bedzie chwilami balastem, którym Skiles bedzie dodatkowo obciazal druzyne, trzymajac go na boisku, znajac zycie, pewnie na czwórce. Tak mi sie jakos tylko wydaje, i w sumie tego sie boje. No, ale pozyjemy zobaczymy.

 

 

przejedziesz sie Kore na Viktorku, tzn. nie Ty, ale Twoje przeczucie :roll:

W sumie nie bardzo wedziałem jak Khryapa gra w NBA z Europy juz go tak dobrze nie pamietam, ale gdy zobaczyłem go na parkiecie, wypisz wymaluj Byk!

moze grać na dwóch skrzydłach, przewidujący z dobrym rzutem na póldystansie i dalej, z ciekawym podaniem, obrona również na przyzwoitym poziomie. Naprawde wszechstronny gracza i nie zdziwie sie jak podniesie swoje statsy w Bulls. Do tego do europejczyk a ich jakoś bardozje cenię jak rollsplayerów niz graczy z USA.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym zdaniem- szufladkujesz ludzi, oceniasz książkę po okładce itp itd... :?

 

Szczerze- LOL :!:

Komedia. Chcesz mi pewnie wmowic ze Ty, wielki Joseph, masz litosc i wyrozumalosc dla wszystkich ludzi na ziemi, bos taki wspanialomyslny ze nigdy o nikim nic zlego nie powiesz ani nigdy o nikim nic nieprzychylnego nie pomyslisz. Wez, bo w takie rzeczy to ja wierzylem w przedszkolu. to jedno, a pro po sensu wynikajacego z Twoich slow i ich przeslania.

 

Drugie - powiedz mi jak smiesznie moze wygladac zarzucanie mi szufladkowania i oceaniania po okladce? Cos Ci sie pomieszało, mowimy o graczach / graczu NBA ktorego nigdy w zyciu nie spotkasz, nigdy nie ujrzysz go na zywo, nigdy z nim nie porozmawiasz, nigdy nie zobaczysz jaki naprawde jest. Czymze jest ocenianie setek tych graczy jak nie patrzeniem po okladce jak to chcesz nazywac?

 

I tak skoro o szczerosci w Twoim poscie mowa. Chciales odpowiedzi to masz odpowiedz. Czy to co napisalem jest czyms karygodnym / niespotykanym / nienormalnym? Boze, setki ludzi oceniaja innych od gory do dolu z powodu błahych rzeczy lub tez bez powodu. A ja jedynie powiedzialem ze czuje ze mi gosc nie przypadnie do gustu a Ty robisz ze mnie jakiegos etykieciarza i rozkrecasz paranoicznie sprawe. Troche luzu czlowieku bo tu nie ma o co robic rozpierduchy.

 

Zawsze miales talent do oburzania sie o glupoty i jak widze, wciaz go rozwijasz.

 

przejedziesz sie Kore na Viktorku, tzn. nie Ty, ale Twoje przeczucie Rolling Eyes

W sumie nie bardzo wedziałem jak Khryapa gra w NBA z Europy juz go tak dobrze nie pamietam, ale gdy zobaczyłem go na parkiecie, wypisz wymaluj Byk!

moze grać na dwóch skrzydłach, przewidujący z dobrym rzutem na póldystansie i dalej, z ciekawym podaniem, obrona również na przyzwoitym poziomie. Naprawde wszechstronny gracza i nie zdziwie sie jak podniesie swoje statsy w Bulls. Do tego do europejczyk a ich jakoś bardozje cenię jak rollsplayerów niz graczy z USA.

No powiem Ci szczerze, ze fajnie by bylo. A tak z ciekawosci skoro mowisz o tych skrzydlach, on tak ma z tego co pamietam ok.2,05m. Chyba nie da sobie rady, jak go łysy wystawi naprzeciw tych wszystkich Webberów, Goodenów? To raz, a dwa - mowisz ze niezle na poldystansie, a blisko kosza ?

 

I tak mimo wszystko, przezornie, i tak bym widzial chetniej kogos innego w tym rosterze, po prostu mysle ze trudno mi sie bedzie do niego przekonac, no ale to bede mogl stwierdzic pewnie po ok.10-15 meczach pierwszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zirytowany...

Cholera walić wynik, ale znów od cholery fauli i znów mnóstwo rzutów wolnych wykonuje przeciwnik. Deja vu jak cholera z poprzedniego sezonu :?

Co jeszcze bardziej wkurza to fakt ze w dwóch meczach z Minny jakis szurniety E.Griffin zrobił nam na deskach istną rzeźnię. OCzywiscie zdaje sobie sprawe że w seoznie rotowanie minutami bedzie wygladac inaczej, i ze Ben W. bedzie grał dłuzej, ale są jakis granice przyzwoitości.

Nie rozumiez czemu Skiles nie gra Sweetenyem? Podobno kolano juz oki i człowiek był gotów do meczu. Nie wyglada to dobrze. Jedyny człowiek z post moves w druzynie i przyspawany do ławki.

Skiles ciołku wypróbuj chłopka chociaz w ostatnim meczu, bo zamiast sobie ułatwić gre w ataku znów bedziesz brnął na oślep. Obrona, obroną, ale bez punktów sama meczu nie wygra, choć z drugiej strony defensywa tez daleka od optymalnej.

 

 

Chyba nie da sobie rady, jak go łysy wystawi naprzeciw tych wszystkich Webberów, Goodenów? To raz, a dwa - mowisz ze niezle na poldystansie, a blisko kosza ?

KOre to ma byc rezerwowy gracz, walczak, cos dorzucic, pobronic, wybrac jakś piłke i on to trobi, widząłem tylko dwa mecze ale był wyrózniajacym sie graczem ekipy.

NIe pamietam jakis jego zagrań podkoszowych 1-1, wiec Ci nie odpowiem na to pytanie, ale jak gracz z Europy raczej jego atut to dobry rzut. I tak graja Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:kore a czy ja się "oburzam sie o glupoty"? Zwisa mi jakie masz kryteria oceny zawodników, ale mogę miec swoje zdanie na ten temat, już teraz przynajmniej częściowo wiem dlaczego lubisz tego ... z numerem 24. Zobaczyłeś pewnie zdjęcie z Konkursu Wsadów z 97 i bum :lol:

 

Minny chłopakom nie leży :wink:

Dobrze, że powalczyli w końcówce o wygraną, wynikiem nie ma się co przejmować bo to tylko PreS i jesli byłaby podobna sytuacja w RS to w OT nie graliby Andri...us, Khryapa czy Allen, inna sprawa to wciąz niepewna ręka BenaG. Ale jak pisałem wcześniej nie należy się tym przejmowac, w poprzednich dwóch sezonach też w PreS dawał ciała, Skitels musi, poprostu musi coś zrobić z tymi niepotrzebnymi faulami, ja wiem, że sędziowanie stoi na takim poziomie na jakim stio, ale bez przesady, nie moze byc znowu tak, że Byki rzucają dwa razy mniej wolnych :? Ileż to już azy ogladalismy? Dalej- po cholerę Bulls wyszli znowu niskim składem? Mało mamy wysokich? Moze przydałoby się spróbowac piątki z Dengiem i Nocem na 2-3 a na razie Gordon niech nabiera sił do gry na ławce :wink:

Jedno co mi się podoba po obejżeniu highlighrsów to że Bulls ciągle skutecznie szukają się piłką, jest to zdecydowany postęp w porównaniu z poprzednim RS, wiec po pewnym czasie, kiedy chłopaki się lepiej zgrają powinno wyglądac to i lepeij i przynosić wymierne korzyści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore a czy ja się "oburzam sie o glupoty"? Zwisa mi jakie masz kryteria oceny zawodników, ale mogę miec swoje zdanie na ten temat, już teraz przynajmniej częściowo wiem dlaczego lubisz tego ... z numerem 24. Zobaczyłeś pewnie zdjęcie z Konkursu Wsadów z 97 i bum

Wiesz, juz Ci mialem to wczesniej mowic - ale te LOLe to w pewien sposob podbudowują Cie? Czujesz sie przez nie lepszy, bardziej dowartosciowany? Humor Ci poprawiaja? Bo na to wyglada. Stawiasz je z pwoodu byle gowna, przy byle okazji. Nie rozumiem naprawde co w tym tak smiesznego, dodatkowo Twoje spłycanie tematu i sprowadzanie go do tak postawionych - co tu duzo mowic - debilnych wnioskow jest totalną kompromitacją Twojej dedukcji i oceny sytuacji. Tyle z mojej strony nt temat, jak Ci tak wygodnie myslec to sobie tak mysl - zpaozyczajac Twoje slowa; 'zwisa mi to'.

 

Nie rozumiez czemu Skiles nie gra Sweetenyem? Podobno kolano juz oki i człowiek był gotów do meczu. Nie wyglada to dobrze. Jedyny człowiek z post moves w druzynie i przyspawany do ławki.

Skiles ciołku wypróbuj chłopka chociaz w ostatnim meczu, bo zamiast sobie ułatwić gre w ataku znów bedziesz brnął na oślep. Obrona, obroną, ale bez punktów sama meczu nie wygra, choć z drugiej strony defensywa tez daleka od optymalnej.

Heh, no widzisz. Mamy male deja vu. Ja jestem naprawde ciekaw o co chodzi z tym Sweetneyem, sytuacja juz w tamtym sezonie byla dziwna, teraz tylko jeszcze bardziej nabiera ciezaru jakiejs tajemnicy. A 'od kuchni' o tym ani widu wni słychu... Nie jest dobrze, jesli Łysy sobie wymyslil ze przezyje sobie na lajcie sezon bez takiego gracza jak Sweet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Akcja" J.Paxson-J.Austin odbyła sie we wtorek, ale zadowalających rezultatów nie przyniosła, czasu coraz mniej i zanosi sie że Kirk bedzie FA.

Najlepsze, że pisza Sweet gotów do gry a ostatnio grał 6 minut w pierwszym meczu z Wizz. Tyle. Jakby to normalna rzecz była, że facet, który kończył ostatni sezon jako startujacy Center zagrał raptem 6 minut a Luka Senszyla przychodzi oglądac praktycznie co mecz i to jeszcze w decydujących momentach. Normalka. Skiles sprawdza go czy jest clutch

:wink:

 

edit:

Hej ludki jest meczyk z wolves na realgm :wink:

a propo

mogliby panowie co już ściagneli z girzz troche seedowac bo jakoś już polskich ip nie widze. pewnie siedzą i ogladają. Kore, Jo pomózcie koledze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze tak 5/10 ogladam tegoroczny PS i sie tak zastanawiam co myslec o naszym mlodym latajacym Tomashu? Widzialem jego kilka akcji jednak co tu duzo mowic - byly raczej robione na takich samych młokosach jak on wiec cholera wie co pokaze na tle doswiadczonych zawodnikow, jednak trzeba przyznac ze facet ma ciąg do piłki i powinien nam w sezonie dac troche efektownych wsadow ( wkoncu nie ma juz Tysona :lol: :wink: ). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.