Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ł


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Sugestia numer 1 - można nic nie robić z teamami botów - niech sobie grają jak chcą, ale potem wykluczyć teamy botów z końcowych obliczeń i uwzględnić je ręcznie dla 12 zespołów.

Jesli zawioda wszystkie inne metody - ta jest do zaakceptowania.

 

Sugestia numer 2 - wstawianie ziutków w celu uzupełnienia ilości meczów można robić krzyżowo między ligami. Ja dla Was, Leszczur dla Ń (jak będzie dobrze, to mi Monroe odpalisz za tego Evansa ;]) itd. Robota przy tym minimalna.

Jestem za całym powyzszym pomyslem z pominiecem tego fragmentu o Monroe i Evansie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy naprawdę trzeba aż tak grzebać we wszystkim i tak przeszkadza fakt, że w tej chwili 3 zespoły z 15 nie są prowadzone ?? Team jak team, a że nie jest prowadzony to tylko ze stratą dla nich samych, nikt za nimi płakał przecież nie będzie. A to, że tu jakieś bloki tu zbiórki a tam jakiś %... reszta była na drafcie, każdy mógł wybierać kogo chce i robić tak aby w jak największej liczbie kategorii odnosić jakieś profity. Gdyby ktoś je teraz prowadził to i tak by się trzeba było mierzyć z tymi składami (pewnie lepszymi niż obecnie w jakimś małym % ). Jeżeli nie ma na to chętnych to nie widzę naprawdę problemu w czym mają przeszkadzać aktualnie grającym, skoro i tak będą jeszcze słabsze niż pod czyjąś opieką. Po co coś sztucznie zmieniać... zdarzyło się, że trafiły się zgniłe jajca - trudno, porywalizujemy w 12tu + 3 widma - traktujcie je jako normalne drużyny (bez opcji trade'u) i tyle, po co zaraz ta cała panika. Nie jestem akurat zwolennikiem ręcznego ingerowania w coś (yahoo) co się samo dobrze prowadzi, tak samo jak ręcznego naliczania. Gdyby ktoś tam teraz siedział po drugiej stronie ekranu i mojtał w rotacjach i FAsach to nie było by w ogole tego tematu, ale że nikogo nie ma to nagle te drużyny w czymś niby przeszkadzają i stwarzają anomalie w dywizji Ł. Nie ma co komplikować i przez trzech bolków co dali ciała robić rewolucji.

PS. Poza tym wole rywalizować z 14 niż tylko z 11, im więcej tym ciekawiej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy naprawdę trzeba aż tak grzebać we wszystkim i tak przeszkadza fakt, że w tej chwili 3 zespoły z 15 nie są prowadzone ??

Oczywiście, że przeszkadza. Brak trzech teamów powoduje, że każdy jest o 3 punkty w plecy na stratach oraz może być o kolejne 3 punkty w plecy na FG% i FT%, co łącznie daje obrót na maksymalnym poziomie 18 punktów. Ale nie dla wszystkich ta strata będzie w równym stopniu odczuwalna, bo najbardziej boleć będzie tych, którzy zakładali na drafcie, że będą mieli mocne ratia i TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale nie dla wszystkich ta strata będzie w równym stopniu odczuwalna, bo najbardziej boleć będzie tych, którzy zakładali na drafcie, że będą mieli mocne ratia i TO.

O ile też nie chce raczej w nic ingerować, to niestety się podpisuję pod tym bo już widzę że mnie te 3 boty będą bolały w tym roku :P. Suma sumarum może wyjść kilka-kilkanaście pkt na koniec nawet :P

Niemniej jednak ja bym też z tym nic nie robił, chyba że się znajdzie jakieś fajne rozwiązanie które nikomu z grających nie będzie przeszkadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padł taki pomysł, ale jeśli chodzi tylko o pilnowanie limitów (bez ruchów na FA i wymian), to nie można zrobić tak, że nieaktywnego w danej lidze zastępuje ktoś z innej (najlepiej z tych, którzy się tutaj udzielają)? Wykluczyłoby to rotowanie pod siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padł taki pomysł, ale jeśli chodzi tylko o pilnowanie limitów (bez ruchów na FA i wymian), to nie można zrobić tak, że nieaktywnego w danej lidze zastępuje ktoś z innej (najlepiej z tych, którzy się tutaj udzielają)? Wykluczyłoby to rotowanie pod siebie.

Lepiej nie. Zaraz się zacznie rozstrząsanie jakie doświadczenie mieli olewający, bo zastąpienie miałoby tylko sens, gdyby przejmowali ich GMowie z takim samym dorobkiem. Czyli zastępowalibyśmy jednych olewaczy innymi.

 

Ja się opowiadam za którąś z 3 wersji:

1. Pomysł Washko z liczeniem osobnej tabeli.

2. Pomysł Leszczura z zepchnięciem botów na dno każdej kategorii (o ile uda się to z % FG i FT).

3. Zostawienie w ogóle bez ingerencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajcie też że głos komisza jest warty 50%+1 głos wszystkich GM'ów :-)

 

...a w powietrzu unosiła się gęsta, sztuczna mgła, podczas której niepostrzeżenie brzozę ścięto brzeszczotem do metalu, co miało niebywały wpływ na zdetonowanie 100 kilowego ładunku C4 umieszczonego w pokładowym kiblu... Latający Cyrk Antonio Macierewicza lepiej by tego nie wymyślił :smug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym, ze nie otrzymałem ŻADNEJ odpowiedzi od naszych trzech muszkieterów zaginionych w akcji - na razie wprowadziłem zmiany w ich lineupach. Na ławkę poprzesuwałem zawodników kontuzjowanych (Noel i Budinger) oraz dokonałem kosmetycznych zmian w układzie lineupu $L@$H'a.

Jesli nawet nie bedziemy wprwadzac za nich zastepstwa i zostawimy ich składy tak jak są, to powinny one generować jak najmniej niedogranch meczów.

 

Aha - ewentualne protesty chciałbym z miejsca uciszyć informacją iż komisz ma mozliwosc ingerencji w składy dowolnego zespołu ligi i to co zrobiłem nie jest żadnym nadużyciem posiadanych uprawnień. Po prostu w oczekiwaniu na ewentualne decyzje - lepiej żeby druzyny nie wpadały w coraz większy dołek na wypadek gdyby miały zostac przejęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Leszczurze, nie wiem jak inni na to zareagują ale wg. mnie dobrze zrobiłeś. Zmiany ok. kosmetyczne, po prostu wydraftowani będą grać i tyle, żadnej filozofii, mniej to będzie przeszkadzać w układzie tabeli.

Już tam pomijając fakt że dla mnie tak lepiej to w sumie spoko nawet, podoba mi się takie rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7 dniach rozgrywek i z ~40 meczami w prawie kazdej druzynie tabela na srednich wyglada tak...

 

Rank Team roto

1. InsideTheNBA Crew 102

4. Love's Broken Hand 100

2. Predicting The Past 89

3. Gryzlak 89

13. L.TM 77

6. Szynszyle 73

5. Psychopathic Rydaz 72

7. Unstoppable Bears 70,5

15. karmelo C's 70

8. Los SWRos 68

9. Sprinter12 61,5

11. Złamasy Gerarda 58

13. $L@$H 58

10. Alkograss Nałogowo 46

11. Ghostdog Team 46

 

Duze rozwarstwienie nawet jak na poczatek...

plus dwoch wg mnie contenderow zamiata dno ligi? Oops! ;-)

 

BTW, nie bardzo rozumiem na czym stanelo odnosnie opuszczonych druzyn...

 

Jesli nawet nie bedziemy wprwadzac za nich zastepstwa i zostawimy ich składy tak jak są, to powinny one generować jak najmniej niedogranch meczów.

 

Aha - ewentualne protesty chciałbym z miejsca uciszyć informacją iż komisz ma mozliwosc ingerencji w składy dowolnego zespołu ligi i to co zrobiłem nie jest żadnym nadużyciem posiadanych uprawnień. Po prostu w oczekiwaniu na ewentualne decyzje - lepiej żeby druzyny nie wpadały w coraz większy dołek na wypadek gdyby miały zostac przejęte.

Hmmm, dyskusja dotyczyla tego czy w ogole powinna byc jakas ingerencja...

takze "w oczekiwaniu na decyzje" juz podjales jakas decyzje ;-)

 

BTW, moze powinniscie przeprowadzic wewnatrzligowe glosowanie?

Na forum Yahoo jest opcja ankiety, dodac 3 opcje zaproponowane przez Gerarda i zobaczyc co z tego wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7 dniach rozgrywek i z ~40 meczami w prawie kazdej druzynie tabela na srednich wyglada tak...

Duze rozwarstwienie nawet jak na poczatek...

plus dwoch wg mnie contenderow zamiata dno ligi? Oops! ;-)

Zmienia sie to jak w kalejdoskopie.

 

BTW, nie bardzo rozumiem na czym stanelo odnosnie opuszczonych druzyn...

Ja w sumie czekam tylko na to czy bedziecie ustalac cos wspolnego dla wszystkich lig.

 

Hmmm, dyskusja dotyczyla tego czy w ogole powinna byc jakas ingerencja...

takze "w oczekiwaniu na decyzje" juz podjales jakas decyzje ;-)

Tak, ale bardzo delikatną. Minimalizacja kosztow w oczekiwaniu na konkrety ustalone na poziomie systemu rozgrywek. Jesli bedzie ciezko sie dogadac, to bede dzialał w ramach ligi.

 

BTW, moze powinniscie przeprowadzic wewnatrzligowe glosowanie?

Na forum Yahoo jest opcja ankiety, dodac 3 opcje zaproponowane przez Gerarda i zobaczyc co z tego wyjdzie?

To tez jest jakies wyjscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.