Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ł


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

... ekhmm... @Leszczur, a byłbyś tak łaskaw wyjaśnić dlaczego zamiast posadzić u bota (karmelo c's) Noela i Budingera na ławkę, wyrzuciłeś ich do FA i pobrałeś w ich miejsce Blair'a i Neal'a? Posadzenie kontuzjowanych na ławkę i granie resztą zdrowych to nie to samo w tym momencie co bawienie się na rynku w FA...

Byłbym łaskaw. Zgadza się ze to nie to samo. Akurat Noel i Budinger byli najbardziej bezsensownymi wyborami w drafcie. I nic bym z nimi nie robił gdyby wcześniej nie akumulowali meczów będąc w aktywnym rosterze. Ten skład ma tyle meczów w plecy, że zamierzam to w miarę mozliwosci nadrobić tak żeby przynajmniej nie miał tych 30 gier straty po pierwszym miesiącu.

Pozostałe dwa zespoły zostają tak jak są. No chyba, ze uderzy w nie jakis huragan kontuzji - wówczas zrobię to samo.

 

Chłopaki nie płaczą, więc głowa do góry i orać, orać, orać.

A jak ktoś mi będzie za bardzo podskakiwał, to mu posadze poł składu na tydzień, żeby ochłonął ;-)

Jak juz mówiłem - zamordyzm z ludzką twarzą, to moje nowe hobby. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A jak ktoś mi będzie za bardzo podskakiwał, to mu posadze poł składu na tydzień, żeby ochłonął ;-)

Jak juz mówiłem - zamordyzm z ludzką twarzą, to moje nowe hobby. :grin:

 

Gwiazdka się zbliża, a ja już chyba mam dla Ciebie prezent ...

 

nbxd.jpg

 

Myślę, że będzie trafiony :shame:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym łaskaw. Zgadza się ze to nie to samo. Akurat Noel i Budinger byli najbardziej bezsensownymi wyborami w drafcie. I nic bym z nimi nie robił gdyby wcześniej nie akumulowali meczów będąc w aktywnym rosterze. Ten skład ma tyle meczów w plecy, że zamierzam to w miarę mozliwosci nadrobić tak żeby przynajmniej nie miał tych 30 gier straty po pierwszym miesiącu.

Tyle, że ten zespół nie będzie się liczył w żadnej kategorii z wyjątkiem FT, i może FG.

I tak się dziwnie składa, że biorąc tych ziutków kaszanisz Karmelo FT%, za co parę drużyn może być Ci wdzięczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle, że ten zespół nie będzie się liczył w żadnej kategorii z wyjątkiem FT, i może FG.

I tak się dziwnie składa, że biorąc tych ziutków kaszanisz Karmelo FT%, za co parę drużyn może być Ci wdzięczne...

Taka jest niestety cena w chwili gdy decydujemy się ciągnąć martwe zespoły. Komuś pomoże, a innym zaszkodzi. W kazdym razie ruchy jakie wykonałem (lub wykonam w przyszłości) nie sa podyktowane żadną analizą sytuacji w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Komisz, zrób coś z FT Unstoppable Bears oke? ^^

 

Jedyną rzeczą, którą mógłby w tym momencie zrobić to polecieć do "kali" i posłać kulkę prosto w czoło CP3... Każde inne działanie byłoby oczywiście srogo karane.

 

To sie da zrobic "Panie Kerowniku". Ale to musi kosztować :grin:

 

Kosztować to może, ale chyba posadę komisarza...   :peaceful:

 

(...)10 jeśli przy okazji jakoś wtopisz team MTH. Deal?

 

Grzegorz Lato & Zdzisiek Kręcina? Catch me if u can you bastards! ;)  Poza tym wiesz... u mnie panuje już taka tradycja na FB, że zaczynamy z pierwszego i tak już do końca. Niby nudne, ale jakże skuteczne ; ]

 

@MTH: Sam widzisz - moge Ci zapewnic ochrone, ale to musi kosztowac. Lillard do konca sezonu i nie bedziemy mieli zadnych nieprzyjemnych niespodzianek ;-)

 

Niespodzianek i tak nie będziemy mieli ? :calm:  Lilarda Ci mogę dać za darmo, jeżeli w ramach dżentelmeńskiego gestu podarujesz mi brodacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kosztować to może, ale chyba posadę komisarza...   :peaceful:

Spoko. Nie bede zabiegał o reelekcję :grin:

 

Poza tym wiesz... u mnie panuje już taka tradycja na FB, że zaczynamy z pierwszego i tak już do końca. Niby nudne, ale jakże skuteczne ; ]

Zobaczymy. Zobaczymy. Na razie podłożyłeś nogę Lopezowi. Ale nie krępuj się i dalej wyzywaj Bogów Fantasy na pojedynek ;-)

 

Niespodzianek i tak nie będziemy mieli ? :calm:  Lilarda Ci mogę dać za darmo, jeżeli w ramach dżentelmeńskiego gestu podarujesz mi brodacza.

OK. Qunicy Acy za Lilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne, ktos by musial sie pobawic w dobrego samarytanina i ja zrobic. Sam bym sobie takowa zobaczyl z checia ale nie chce mi sie liczyc :tongue:.

Rank    GP    FG%    FT%  3PTM   PTS  REB    AST   ST    BLK   TO    TOTAL    Team

1      116    15     10    14    15    6     13    11    9     5     98    InsideTheNBA Crew

2      105     7     13    15    12    10    12    10    8     4     91    Predicting The Past

3      106    13     14    10    11    7      3    8    14    10     89    Love's Broken Hand

4      106     8      8    8      6    9      9    12   12     8     80    Szynszyle

5       95     2     11    13     5    11    10    9     2    15     78    $L@$H

6      117    11      3    5     14    8     15    15    5     1     77    Gryzlak

7      115     3      6    12     8    12     6    13   10     7     77    Psychopathic Rydaz

8      105    14      1    7     10    15     5    5    15     3     75    Sprinter12

9       88    10     13    6      3    4      8    4    11    13     72    L.TM

10     108     4      4    9     13    3     14    14    6     2     69    Złamasy Gerarda

11      89     1      7    2      9    13     7    8    13     6     66    karmelo C's

12     107     6      9    4      4    14     2    6     3    12     60    Los SWRos

13     118     9      2    11     7    5      4    2     7     9     56    Alkograss Nałogowo

14      92     5     15    3      1    1     11    3     4    11     54    Unstoppable Bears

15     101    13      6    1      2    2      1    1     1    14     40    Ghostdog Team

 

Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dobrzy Ludzie na tym świecie cytując Mistrza i Małgorzatę....

 

washko  szkoda że nie jesteś aktywniejszy na naszym Forum...

 

W sensie, że nie wklejam wyników? Bo co tydzień to robię, a ostatni raz wklejałem 16. Ale jeśli masz wątpliwości, to dalej prowadzę, a Ty jesteś trzeci.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że nie wklejam wyników? Bo co tydzień to robię, a ostatni raz wklejałem 16. Ale jeśli masz wątpliwości, to dalej prowadzę, a Ty jesteś trzeci.

 

nie pisałem o roto tylko o dziale NBA tak jak mnie zrekrutowałeś do ligi roto tak ja twoją wiedzę chciałbym w naszych "normalnych" działach no i aktywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisałem o roto tylko o dziale NBA tak jak mnie zrekrutowałeś do ligi roto tak ja twoją wiedzę chciałbym w naszych "normalnych" działach no i aktywność

 

Jak Borys wyłączy tu liczniki,to chyba będę musiał ;] A tak swoją drogą, to chyba mnie z kimś mylisz, bo to niemożliwe, żeby ja Cię zrekrutował, skoro ja tu się pojawiłem w związku z ogłoszeniem Sławka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.