Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ł


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

nie pisałem o roto tylko o dziale NBA tak jak mnie zrekrutowałeś do ligi roto

AFAIR trafiles do lig roto przez ogloszenie w dziale NBA, z ktorym Washko nie mial nic wspolnego ;-)

 

BTW, Washko wrzucil tabelke na srednich dla 15 druzyn, ale jesli dobrze rozumiem ustaliliscie, ze nieobecni sie nie licza...

wiec jesli niczego nie skopalem to wygladalaby ona na dzisiaj tak:

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
12	09	11	11	05	09	08	06	05	76	InsideTheNBA 
11	12	07	09,5	04	03	06,5	12	10	75	Love's 
04	10	12	08	08	10	05	10	04	71	Predicting 
03	07	08	04	09	08	09	07	07	62	Szynszyle 
01	04	09	05	10	06	10	08	06	59	Psychopathic 
08	03	02	12	07	12	12	02	01	59	Gryzlak 
10	01	05	07	12	04	04	11	03	57	Sprinter12 
07	11	04	02	03	07	03	09	09	55	L.TM 
02	05	06	09,5	02	11	11	05	02	53,5	Złamasy 
05	08	03	03	11	02	06,5	03	11	52,5	Los 
06	02	10	06	06	05	02	04	08	49	Alkograss 
09	06	01	01	01	01	01	01	12	33	Ghostdog 

W sumie niewielkie roznice miedzy tymi wersjami tabelek, ale warto to sledzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Washko wrzucil tabelke na srednich dla 15 druzyn, ale jesli dobrze rozumiem ustaliliscie, ze nieobecni sie nie licza...

 

Trochę źle zrozumiałeś ;] @washko wrzucił tabelę na 15 teamów, czyli tak jak być powinno, a nie na 12. Obowiązuje tabela na yahoo.

Nieobecni nie sa brani pod uwagę tylko w przypadku gdyby mieli awansować/utrzymać się, ich składy normalnie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washo jest sprawnym Komiszem naszej Ligii a sprawne zarządzanie informacjami oraz otwartość i cierpliwość na pytania przyczyniało się także do sukcesu!

wilQu pamiętam o zasługach wielu w tej kwestii i dziękuję korzystając z miejsca osobe anonimowej z forum, która jak i inni-  starały się mi ciut pomóc na początku trudnej kariery GM.  Byłem graczem NBA to łatwiej jakoś mi było w sezonie. teraz ciągle te telefony o propozycjach trejdów.. gracz miał luksus trzeźwości a GM podczas draftu już niekoniecznie.....

trudny kawał chleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle zrozumiałeś ;] @washko wrzucił tabelę na 15 teamów, czyli tak jak być powinno, a nie na 12. Obowiązuje tabela na yahoo.

Nieobecni nie sa brani pod uwagę tylko w przypadku gdyby mieli awansować/utrzymać się, ich składy normalnie grają.

Zrobimy tak - na koniec sezonu zobaczymy ktory sposob jest lepszy i wybierzemy ten ktory daje mi awans. Proste :-)

Washo jest sprawnym Komiszem naszej Ligii a sprawne zarządzanie informacjami oraz otwartość i cierpliwość na pytania przyczyniało się także do sukcesu!

I wszyscy razem: WA ZE LI NA!!!

 

wilQu pamiętam o zasługach wielu w tej kwestii i dziękuję korzystając z miejsca osobe anonimowej z forum, która jak i inni-  starały się mi ciut pomóc na początku trudnej kariery GM.

Przyjmujesz anonimowe rady??? Zapamietamy! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy tak - na koniec sezonu zobaczymy ktory sposob jest lepszy i wybierzemy ten ktory daje mi awans. Proste :-)

 

I wszyscy razem: WA ZE LI NA!!!

 

 

Przyjmujesz anonimowe rady??? Zapamietamy! ;-)

 anonimowy dla Was!

 

polubiłem roto więc co się dziwisz że chwalę.... nawet te negatywne emocje... poczułem się jak Mitch Kupczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu rozgrywek mamy w końcu pierwszy trade w lidze. Wymiana raczej równa, nie powinno tutaj być jakichś większych burzliwych dyskusji tak jak to się dzieje w pozostałych ligach. W tym miejscu prośba do Was, abyście w miare jak najszybciej odpowiadali na propozycje trade'ów, bo jak widzę, że dany manager regularnie się loguje a oferta wisi od kilku dni to nie bardzo wiem na czym stoję i jak mam to rozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje tabela na yahoo.

Nieobecni nie sa brani pod uwagę tylko w przypadku gdyby mieli awansować/utrzymać się, ich składy normalnie grają.

Yyyy... przepraszam ale gdzie to zostało ustalone?

Z tego co wiem najbardzie sprawiedliwą opcją jest liczenie tabeli bez olewaczy i tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... przepraszam ale gdzie to zostało ustalone?

Z tego co wiem najbardzie sprawiedliwą opcją jest liczenie tabeli bez olewaczy i tego się trzymajmy.

Ponownie proponuje ankiete na forum ligowym...

bo jak sie skonczy na takiej roznicy w opinii to bedzie potencjalnie gruba awantura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... przepraszam ale gdzie to zostało ustalone?

Z tego co wiem najbardzie sprawiedliwą opcją jest liczenie tabeli bez olewaczy i tego się trzymajmy.

Nie wiem akurat jaki to ma związek ze sprawiedliwością... Co ma być nie sprawiedliwe w tym, że jest 15 składów grających jak w prawie każdej lidze? Nie sprawiedliwe było by gdyby taki bot miał Cię pozbawić miejsca na końcu rozgrywek w premiowanej stawce / czy utrzymaniu się w III lidze, a przecież te zespoły i tak będą traktowane jako 13, 14 i 15. Więc gra wygląda jak w każdej innej lidze z tą tylko różnicą, że najdalej możesz być 12ty. Poza tym sam pisałeś:

 

W takim razie ułatwiam sprawę: zostawmy to bez ingerencji!

...

 

We wszystkich innych ligach liczy się tabela na yahoo, nie ma żadnego ręcznego zliczania, które byłoby jedną wielką kontrowersją bo ktoś się może ździebko pomylić przy liczeniu itd . Poza tym te ligi miały być równorzędne i na równorzędnych zasadach, więc nie wiem czemu akurat jedna miała by być na wariackich papierach. Szczerze to gdybym wiedział podczas zapisów, że czekają mnie jakieś self-made tabele to nie zapisywał bym się tutaj. Nie było o tym mowy wtedy w regulaminie, że nie będziemy patrzyli na tą samą tabelę co wszyscy. Można wyciągać jakoś wnioski z takich sytuacji i dodać do regulaminu na następny rok jakąś wzmiankę co robić w takich przypadkach i to jakoś unormować, ale prawo nie działa wstecz.

 

Poza tym podpisuje się pod wypowiedziami na ten sam temat z ekipą z ligi I , gdzie większość jasno stwierdziła, że albo całkowity brak ingerencji albo drobna w postaci wrzucania kontuzjowanych na ławe (co mamy już w chwili obecnej u nas) :

http://www.e-nba.pl/topic/3032-sezon-201314-liga-i/page-25

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponownie proponuje ankiete na forum ligowym...

bo jak sie skonczy na takiej roznicy w opinii to bedzie potencjalnie gruba awantura.

 

Nie bedzie zadnej ankiety. Wziąłem opcję za którą widziałem najwięcej wypowiedzi. Jak ktoś nie brał udziału w dyskusji to znaczy ze mu wszystko jedno.

Trzech olewusów spada deafaultowo a do tego dwie najsłabsze druzyny według tabeli na koniec sezonu. Ja wystawiam tylko składy zaginionych w akcji tak zeby było jak najmniej niedogranych meczów i tyle.

 

Poza tym podpisuje się pod wypowiedziami na ten sam temat z ekipą z ligi I , gdzie większość jasno stwierdziła, że albo całkowity brak ingerencji albo drobna w postaci wrzucania kontuzjowanych na ławe (co mamy już w chwili obecnej u nas).

 

I nie ma co bardziej kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem akurat jaki to ma związek ze sprawiedliwością...

Taki, że przy braniu pod uwagę olewaczy będą oni zaburzali tabelę. Przy osobnej tabeli masz sprawę prostą, liczą się tylko grający.

I nie miałbym nic przeciwko, gdybyśmy to od początku zostawili bez ingerencji.

Ale niestety nasz kochany komisz wie lepiej co dla nas dobre i zaczął już sobie sam grzebać w składach.

 

We wszystkich innych ligach liczy się tabela na yahoo, nie ma żadnego ręcznego zliczania, które byłoby jedną wielką kontrowersją bo ktoś się może ździebko pomylić przy liczeniu itd .

Jaką kontrowersją? Liczenie takiej tabeli jest prostą sprawą i każdy może to zrobić sam.

Dla sprawdzenia wiLQ'a ja to mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie zadnej ankiety. Wziąłem opcję za którą widziałem najwięcej wypowiedzi. Jak ktoś nie brał udziału w dyskusji to znaczy ze mu wszystko jedno.

A możesz z łaski swojej podsumować te "głosy w dyskusji"?

Bo z moich obserwacji wynika że głos zabrali tylko: Ty, ja, Qooniu i MTH, gdzie i ja i MYH chcieliśmy pozostawienia olewaczy bez ingerencji. Jak w takim razie opcją za którą było najwięcej głosów została ingerencja? Głos komisza liczy się podwójnie, potrójnie, czy może x16 do razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Gerard, staneło na tym że tabelkę liczymy po staremu, tyle że Leszczur stara się pogrywać botowymi teamami w miarę normalnie. Nikt nie miał do niego pretensji jakieś 2 tyg. temu kiedy zaczął roszady w składach, o czym zresztą napisał i tutaj i na yahoo. Sam mu raz przypomniałem żeby Melo wstawił do gry u karmelo's. Wszystko jest ok jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Gerard, staneło na tym że tabelkę liczymy po staremu, tyle że Leszczur stara się pogrywać botowymi teamami w miarę normalnie. Nikt nie miał do niego pretensji jakieś 2 tyg. temu kiedy zaczął roszady w składach, o czym zresztą napisał i tutaj i na yahoo. Sam mu raz przypomniałem żeby Melo wstawił do gry u karmelo's. Wszystko jest ok jak dla mnie

Na niczym nie stanęło. Była próba dyskusji, gdzie głos zabrały 4 osoby, z czego 2 były za pozostawieniem tych zespołów bez ingerencji. Komisz podjał decyzję sam bez żadnego uzgadniania po czym bezczelnie próbuje się wykpić, że taka była decyzja większości :-D. Nie wiem w ogóle jak można dopuszczać sytuację, gdy jedna osoba kontroluje w tej samej lidze 4 drużyny i jest to ok...

 

Nie rozumiem całego zamieszania, gdy mamy rozwiązanie bezproblemowe dla wszystkich, czyli liczenie tabeli bez tych drużyn. Komisz nie musi się grzebać w składach (a ma podobno mało czasu), inni nie muszą tego sprawdzać i zastanawiać się dlaczego jedne drużyny zyskały a inne straciły na takich ruchach. Jak mawiał tow. Stalin "kontrola najwyższą formą zaufania!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.