Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ł


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No ja Was błagam, rok temu Love, w tym roku Davis? Co oni tak te ręce łamią :/

Pewnie dlatego, że w nazwie swojego zespołu masz magiczne Broken Hand :P Może wypadało by teraz pomyśleć już nad zmianą nazwy z Love's na Davis' ;) A tak swoją drogą współczuje, tym bardziej że trafiło się "jedynce" w ranku. Kontuzje się niestety sypią w tym sezonie jak łupież w reklamach head & shoulders...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wrzucę średnie, co mi tam:

 Rank FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO Suma Team
1 10 15 15 13 11 14 6 8 6 98 Predicting The Past
2 13 14 9 11 6 8 7 15 11 94 Love's Broken Hand
3 13 11.5 14 14 4 12 11 6 5 90.5 InsideTheNBA Crew
4 8 6 12 10 13 11 9 11 7 87 Szynszyle
5 5 9 13 8 8 7 13 12 4 79 Psychopathic Rydaz
5 3 10 11 4 10 5 12 9 15 79 $L@$H
7 7 3 6 12 7 13 14 13 3 78 Złamasy Gerarda
8 5 2 2 15 12 15 15 7 1 74 Gryzlak
9 11 1 5 9 14 10 4 14 2 70 No name
10 13 8 7 5 9 2 10 4 9 67 Los SWRos
11 9 11.5 10 2 3 4 1 10 12 62.5 L.TM
12 5 13 3 1 1 9 8 2 14 56 Unstoppable Bears
13 2 4 8 6 5 6 5 5 8 49 Alkograss Nałogowo
13 1 7 1 7 15 3 2 3 10 49 karmelo C's
15 15 5 4 3 2 1 3 1 13 47 Ghostdog Team
 
 
Panowie - mniejsza o czołówkę, ale przerżnąć z olewusami jest średnio fajnie.
Srednie $L@$H, Bears i Karmelo C's są zawyżone bo te druzyny maja pomiędzy 15 a 25 meczow do nadrobienia, ale juz moja głowa w tym żeby nadrobili.
Pamiętajcie, ze tylko dwie druzyny z aktywnych spadają do IV ligi, więc teoretycznie łatwiej jest uniknąć tego wątpliwego zaszczytu.
DO BOJU POLSKO OOOO! ----- A nie to nie ten sport.
Nic sie nie stało! Polacy nic się nie stało! ------ Phuck wrong again ;-)

 

Wiecie jak to cholerstwo wklejac, zeby było cokolwiek widać?

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się fajnie w czole robi, póki co to wygląda na to że się będziemy bili o te  2 miejsca za Leszczurem. Już się noszę jakieś 2 tyg żeby to napisać - Świetna robota panie Komisz. Nie sądziłem że dasz radę tak wyciągnąć swoją paczkę, pokazałeś nam miejsce w szeregu nie ma co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się fajnie w czole robi, póki co to wygląda na to że się będziemy bili o te  2 miejsca za Leszczurem. Już się noszę jakieś 2 tyg żeby to napisać - Świetna robota panie Komisz. Nie sądziłem że dasz radę tak wyciągnąć swoją paczkę, pokazałeś nam miejsce w szeregu nie ma co :tongue:

 

Na razie nic jeszcze nie pokazałem poza tym, ze dobrze jest wyrwać kilku mocnych FA. Ale bardzo daleko mi do popadania w samozachwyt. A o miejscach pogadamy w kwietniu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to cholerstwo wklejac, zeby było cokolwiek widać?

W swoich tabelkach dodaje zera przed 1-9 [tak zeby wszedzie byly dwie cyfry] i uzywam opcji "kod".

 

Ale tak w ogole gratki za miejsce! Bylem sceptyczny po drafcie, ale ladnie wyciagnales kilka steali takze jak domniemam wysylasz kwiaty dla tego kto wywalil Ryana i dla Webstera za caloksztalt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tak w ogole gratki za miejsce! Bylem sceptyczny po drafcie, ale ladnie wyciagnales kilka steali takze jak domniemam wysylasz kwiaty dla tego kto wywalil Ryana i dla Webstera za caloksztalt ;-)

wiLQ - biorąc pod uwagę Twój sceptycyzm wobec moich draftów zwłaszcza w obliczu moich dotychczasowych wyników tutaj i w kiperze - powoli staję się jego fanem. Tak więc krytykuj moje drafty zawsze i wszędzie ;-)

A z czasem przekonam Cię, że budowa w oparciu o modele statystyk oraz kombinacje ma swoj sens :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czasem przekonam Cię, że budowa w oparciu o [...] kombinacje ma swoj sens :-)

LOL za takie przypisywanie zaslug... dostales gwiazde za darmo! Tymczasowo nawet dwie...

Plus tak sie sklada, ze Webstera i Stephensona masz w obu "zaskakujacych" druzynach ;-)

 

BTW, wciaz nie bardzo rozumiem Waszego rozwiazania odnosnie opuszczonych druzyn, ale wlasnie sie skapowalem, ze potencjal na manipulacje jest duuuuzo wiekszy niz mi sie wydawalo [nie mowie, ze juz jest!]. Bo tak sie sklada, ze z contenderow tylko jedna druzyna jest slaba w statsach defensywnych... ta komisza... ktory kontroluje 3 inne druzyny... z ktorych dwie juz sa slabe w tych kategoriach, a jedna jest mocna, ale pewnie bedzie spadac... jak tutaj nie ma konfliktu interesow?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LOL za takie przypisywanie zaslug... dostales gwiazde za darmo! Tymczasowo nawet dwie...

Plus tak sie sklada, ze Webstera i Stephensona masz w obu "zaskakujacych" druzynach ;-)

Jasne. Aczkolwiek ich wpływ nie jest aż tak wielki. Bez tej grupki cały czas miałbym dzisiajdobre wyniki - ot niekoniecznie byłbym na pierwszym miejscu.

 

BTW, wciaz nie bardzo rozumiem Waszego rozwiazania odnosnie opuszczonych druzyn, ale wlasnie sie skapowalem, ze potencjal na manipulacje jeszcze duuuuzo wiekszy niz mi sie wydawalo.

Nie ma żadnego, bo komisz nie ma pełnej wolności w dobieraniu składów. Wystawiam co jest do czasu gdy zostaną nadrobione stracone mecze. Dlatego musze orać całym składem a nie wybierać gdzie mi może być wygodniej. O wszelkich ruchach i ich powodach informuję ligę i ograniczam je do absolutnego minimum.

 

Bo tak sie sklada, ze w czolowce tylko jedna druzyna jest slaba w statsach defensywnych... ta komisza... ktory kontroluje 3 inne druzyny... z ktorych dwie juz sa slabe w tych kategoriach, a jedna jest mocna, ale pewnie bedzie spadac... jak tutaj nie ma konfliktu interesow?

 

Nie ma. Albo raczej konflikt interesów byłby gdybym miał pełną dowolność decyzji. A nie mam. Ograniczam sie wyłącznie do wystawiania legalnego składu. Nie da się tu nikogo oszukać - nawet gdybym miał takie zapędy. Aczkolwiek jesli po sezonie będą wystarczająco mocne podstawy żeby twierdzić iż manipulowałem danymi to poniosę wszelkie tego konsekwencje - włącznie ze zwolnieniem miejsca dla kogoś innego (o ile tak by się złożyło, ze miałbym szanse awansować), degradacją do IV ligi i opuszczeniem stanowiska komisarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego, bo komisz nie ma pełnej wolności w dobieraniu składów

Nie ma. Albo raczej konflikt interesów byłby gdybym miał pełną dowolność decyzji. A nie mam. Ograniczam sie wyłącznie do wystawiania legalnego składu.

To ma sens i ogranicza mozliwosci, ale jakie sa zasady odnosnie pobierania zawodnikow? Tylko przy kontuzjach? W kontekscie tabeli jest kluczowe jaki profil to bedzie i w ekstremalnym przypadku mozesz sam ze soba walczyc az o 6 pkt roto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma sens i ogranicza mozliwosci, ale jakie sa zasady odnosnie pobierania zawodnikow? Tylko przy kontuzjach? W kontekscie tabeli jest kluczowe jaki profil to bedzie i w ekstremalnym przypadku mozesz sam ze soba walczyc az o 6 pkt roto.

Tylko przy kontuzjach.Ale jesli bedzie problem z wynikami w drugiej polowie sezonu, to mozliwe, ze bede walidował ewentualne wybory przez "konsultacje spoleczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój najgorszy sezon ever.

12 miejsce w lidze, 50! pkt straty do lidera.

Gorzej już być nie może.

 

Mam więc postanowienie noworoczne: dokonać rzeczy niemożliwej i mimo wszystko awansować.

Jakby ktoś chciał wymienić Derrona lub Kobego to dajcie znać.

BTW: ile drużyn awansuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój najgorszy sezon ever.

12 miejsce w lidze, 50! pkt straty do lidera.

Gorzej już być nie może.

 

Mam więc postanowienie noworoczne: dokonać rzeczy niemożliwej i mimo wszystko awansować.

Jakby ktoś chciał wymienić Derrona lub Kobego to dajcie znać.

BTW: ile drużyn awansuje?

Fortuna ewidentnie Ci nie sprzyja. Kupno Bryanta i Gallinariego podczas draftu już samo w sobie było dosyć ryzykowne, a kontuzje Gasola, Derona i ostatnio Vuca totalnie Cie pogrzebały w tabeli. Według mnie masz chyba zbyt małą cierpliwość do FAsów. Miałes w swoim składzie m.in Hensona, Gibsona, Barnesa czy Jordana Hilla. Dzisiaj Ci zawodnicy mogliby być bardzo solidnym punktem Twojej drużyny. Czasami warto dać danemu gościowi więcej czasu niż 1-2 nieudane mecze.

Trzy drużyny awansują do II ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortuna ewidentnie Ci nie sprzyja. Kupno Bryanta i Gallinariego podczas draftu już samo w sobie było dosyć ryzykowne, a kontuzje Gasola, Derona i ostatnio Vuca totalnie Cie pogrzebały w tabeli. Według mnie masz chyba zbyt małą cierpliwość do FAsów. Miałes w swoim składzie m.in Hensona, Gibsona, Barnesa czy Jordana Hilla. Dzisiaj Ci zawodnicy mogliby być bardzo solidnym punktem Twojej drużyny. Czasami warto dać danemu gościowi więcej czasu niż 1-2 nieudane mecze.

Trzy drużyny awansują do II ligi

 

Kobe był zaplanowany, Deron to totalna pomyłka, byłem przekonany, że ktoś podbije cenę, Gallo był za grosze przeznaczony na wymianę/ do wywalenia.

Z FA żałuję Hensona, bo już przed sezonem chciałem go mieć, ale straciłem cierpliwość, jak grał po 10 min. Hill zrobił swoje, Barnes zyskał tylko dzięki kontuzji Iguodali, nie wierzę w niego. 

To prawda, nie mam cierpliwości. Ale z drugiej strony, jak za długo zwlekasz z pobraniem nowego zawodnika z FA, to poźniej można żałować, że się kogoś przegapiło.

To jednak nie dam rady awansować, nie ma cudów. Ale i tak nie odpuszczę do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.