Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ł


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Michael Carter-Williams Story. 22 punkty .. 12 asyst .. 9 przechwytów .. 7 zbiórek .. 4 trójki .. 1TO. Koszt - $5 pod koniec rostera... prawie wykręcił Quadruple-Double

Wiem, że to tylko jeden mecz... ale taki debiut w nba :hororr: ? Zwęszyłem tu jakiś całkiem dobry interes :greedy_dollars: (cha-ching!) No i tabela jakoś wróciła do normy po pierwszym dniu gdzie nikt nie grał u mnie.. ;] Z negatywów JaVale - 10 min gry ... don't do it to me ..man

A kto u Was najbardziej zaskoczył na plus i na minus na otwarcie sezonu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay ofc :tongue:

Ale przyznaje, jak o 5 patrzałem na staty i zobaczyłem te 9 stl MCW....graty ;]

Thanks ;] Ale muszę przyznać, ze się długo zastanawiałem czy w przypadku Lawsona, który jednak miał zagrać w meczu otwarcia, nie posadzić MCW na ławkę... i szczerze to fajnie, że mnie nie pokusiło akurat w tą stronę bo miałbym małego yahoo'yo'wego kaca :smile:

Oprócz tego monster game Lillarda (32pts i 6 trojek) i Monty (32/8), b.dobre Lee/Lopeza/Lawsona i ogólnie fajnie to wszystko wróży, w zasadzie zgodnie z przewidywaniami ;] Jeszcze tylko mam nadzieję, że Andrew "Kręglarz" Bynum się przebiegł kilka długości i mu starczy, bo potrzebuje zbiorek od varejao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Thanks ;] Ale muszę przyznać, ze się długo zastanawiałem czy w przypadku Lawsona, który jednak miał zagrać w meczu otwarcia nie posadzić MCW na ławkę... i szczerze to fajnie, że mnie nie pokusiło akurat w tą stronę bo miałbym małego yahoo'wego kaca :smile:

Oprócz tego monster game Lillarda (32pts i 6 trojek) i Monty (32/8), b.dobre Lee/Lopeza/Lawsona i ogólnie fajnie to wszystko wróży, w zasadzie zgodnie z przewidywaniami ;] Jeszcze tylko mam nadzieję, że Andrew "Kręglarz" Bynum się przebiegł kilka długości i mu starczy, bo potrzebuje zbiorek od varejao.

 

Tak jest Panowie! Jarac sie do nieprzytomnosci, jarać na potęgę i co ważniejsze - robić odważne interpolacje wyników po dwóch dniach. Popieram całym sercem, klawiaturą i kłębowiskiem excelowych formuł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak jest Panowie! Jarac sie do nieprzytomnosci, jarać na potęgę i co ważniejsze - robić odważne interpolacje wyników po dwóch dniach. Popieram całym sercem, klawiaturą i kłębowiskiem excelowych formuł :-)

Hmm... "Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej..." ? :-)

 

A tak na poważnie nikt tu się nie jara do nieprzytomności i nie mówi co będzie za tydzień, miesiąc, czy na koniec rozgrywek. Rozmawiamy sobie o tym co tu i teraz. No ale możemy także nie rozmawiać i niech zapadnie ligowa cisza... kto co lubi.

 

Do tych exceli to się już lepiej nie przyznawaj ;p #trash-talk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... "Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej..." ? :-)

 

A tak na poważnie nikt tu się nie jara do nieprzytomności i nie mówi co będzie za tydzień, miesiąc, czy na koniec rozgrywek. Rozmawiamy sobie o tym co tu i teraz. No ale możemy także nie rozmawiać i niech zapadnie ligowa cisza... kto co lubi.

Alez ja popieram jaranie sie! A juz jaranie sie w czasie meczu tym, ze zawodnik zebrał piłkę, czy walnął trójkę jest nie do porownania z prawie niczym innym. :-)

Az takim starym dziadem nie jestem.

 

Do tych exceli to się już lepiej nie przyznawaj ;p #trash-talk

Spoko. Ja przynajmniej mam na co zrzucac wine :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja popieram jaranie sie! A juz jaranie sie w czasie meczu tym, ze zawodnik zebrał piłkę, czy walnął trójkę jest nie do porownania z prawie niczym innym. :-)

Az takim starym dziadem nie jestem.

 

Hehe, fajne będą takie gadki za 20 lat, jak będziemy mieli więcej doświadczenia niż większość grających - lat życia ;]

 

Swoją drogą przyuczasz już swoje dzieciaki do FB? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajne będą takie gadki za 20 lat, jak będziemy mieli więcej doświadczenia niż większość grających - lat życia ;]

Mam wrazenie, ze niektorzy juz maja. ;-)

 

Swoją drogą przyuczasz już swoje dzieciaki do FB? ;]

A broń Boże! Staram sie utrzymac średnią jednego pojeba na gospodarstwo domowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy jedną rzecz. Czy jest gdzieś widoczne ile ktoś zabidował za danego zawodnika, którego chce wyciągnać z FA ? Bo nie wiem czy jestem ślepy, czy po prostu to się w ciemno wpisuje daną cenę (co było by dla mnie zupełnie bez sensu). Chciałem wyciągnąc Andersona a tutaj się dzisiaj okazuje, że Leszczur dał 49$ i po zawodach ;/ Co prawda nie wiem czy wydalbym za niego cały budżet, ale gdybym o czymś takim wiedział miałbym przynajmniej okazje się zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Udało się. Wyrwałem z FA Ryana Andersona. Co prawda musiałem na niego wydać całą kasę, ale mniejsza o to.

@Sprinter12 - czemu nie próbowałeś go sprzedać? Przecież Garcia nie jest aż takim wymiataczem, żebyś nie był w stanie dostać w wymianie kogoś lepszego.

Jesli juz to predzej wywaliłbym Olynyka albo Morrowa. Nawet newsy o kontuzji nie są jakoś strasznie ciężkie.

Trzy tygodnie (ba - nawet 6 tygodni) można zaczekać - wszak sezon jest jeszcze bardzo młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No proszę chciałem się dziś włączyć w ściąganie Ryana bo miałem go na radarze cały czas, a tu już za plecami pobidowane po całości ;) Graty. Aczkolwiek poszedł jeden cały budżet, to też jakieś plusy ; )

 

Spoko. Poza tym jako komisz mogę sobie samodzielnie otworzyć linię kredytową :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko. Poza tym jako komisz mogę sobie samodzielnie otworzyć linię kredytową :-D

I oczywiście przejdzie to niezauważone w biały dzień :peaceful: No nic tym razem zmieniam pogląd i mam nadzieję, że przedział 1-3 tygodni u tego FAsa będzie z naciskiem na przynajmniej 3 :nevreness: Chociaż na razie nie mam co narzekać na punkty, a o trójeczki może sobie powalczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I oczywiście przejdzie to niezauważone w biały dzień :peaceful:

Ooojjj. Przecież tyrania ma tę niewątpliwą zaletę, ze nie musi się przejmować takimi drobiazgami jak PR :-D

 

No nic tym razem zmieniam pogląd i mam nadzieję, że przedział 1-3 tygodni u tego FAsa będzie z naciskiem na przynajmniej 3 :nevreness: Chociaż na razie nie mam co narzekać na punkty, a o trójeczki może sobie powalczymy.

Wiesz - musze się cieszyć z możliwości rywalizowania w górnych strefach póki mogę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na dziś trzech nieaktywnych anansasów. $L@$H, karmelo i Jacob. Żaden nie pojawił się w lidze od dnia założenia drużyny pod koniec września. Cała trójka weszła do ligi jako rookies.

Jesli nie wykażą żadnej aktywnosci w najbliższych dniach (a wysyłam PM'y i maile), to chyba trzeba będzie wpuścić kogoś na zastępstwo - o ile będą chętni.

Ewentualnie sam przejmę kontrolę nad tymi zespołami tylko po to zeby wystawiac legalny sklad (bez wymian, ale z ruchami na FA), ale do tego potrzebowałbym zgody większości ligi, bo musielibyście mi zaufać, że nie będę tego robił mając na celu własny interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy jedną rzecz. Czy jest gdzieś widoczne ile ktoś zabidował za danego zawodnika, którego chce wyciągnać z FA ? Bo nie wiem czy jestem ślepy, czy po prostu to się w ciemno wpisuje daną cenę (co było by dla mnie zupełnie bez sensu). Chciałem wyciągnąc Andersona a tutaj się dzisiaj okazuje, że Leszczur dał 49$ i po zawodach ;/ Co prawda nie wiem czy wydalbym za niego cały budżet, ale gdybym o czymś takim wiedział miałbym przynajmniej okazje się zastanowić

Ponawiam, bo widzę, że dyskusja trwa w najlepsze a moje pytanie zostało chyba przeoczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.